Wynajem autokarów i busów na pogrzeb

Autobus pogrzebowy

Zorganizowanie pogrzebu jest trudnym zadaniem, niezależnie komu przyjdzie się z nim mierzyć. Często dla ceremonii pogrzebowych, w których niezbędna będzie podróż części żałobników z domu pogrzebowego, kaplicy, czy domu zmarłego na cmentarz, na którym będzie odbywać się ceremonia pogrzebowa, użyteczne będzie wynajęcie busa na pogrzeb.

Wynajem autobusu pogrzebowego da możliwość osobom nieposiadającym swojego środka transportu, a także osób, dla których przejście tego dystansu pieszo jest trudne, ze względów zdrowotnych lub z racji na wiek. W przypadku większej ilości osób warto zastanowić się nad wynajmem autobusu lub autokaru na pogrzeb.

żałobnicy

Wynajem autokaru na pogrzeb

Podróż wynajętym autobusem dla uczestników pogrzebu, może być użyteczna również na trasie: z cmentarza, na miejsce, w którym organizowane będzie spotkanie pożegnalne lub stypa. Do wynajmu autokaru na pogrzeb, kierowca podjeżdża na parking przy cmentarzu i zawozi uczestników konduktu żałobnego na salę, gdzie organizowana jest stypa.

Doświadczony kierowca pomoże osobom starszym oraz osobom z ograniczoną sprawnością ruchową w wejściu i wyjściu do autobusu. Możliwe jest również wynajęcie pojazdu przystosowanego do przewozu wózków inwalidzkich oraz wyposażonego w rampy, podjazdy i windy.

stypa

Transport osób na cmentarz i stypę

Często zdarza się, że z uwagi na napięcie związane z ceremonią, organizatorzy pogrzebu pragną przekazać odpowiedzialność za przewiezienie osób do profesjonalnej firmy przewozowej, która zadba o to, żeby wszyscy żałobnicy z godnością i poszanowaniem dotarli na cmentarz i stypę.

kwaity na pogrzeb

Jak wynająć autobus na pogrzeb

Cena wynajmu autobusu na pogrzeb jest uzależniona od trasy, rozmiaru autobusu i długości wynajmu. Często zdarza się, że bus na pogrzeb jest wynajmowany z innej miejscowości, tak żeby zawieźć rodzinę i osoby związane ze zmarłą osobą na cmentarz. Takie rozwiązanie jest bardziej praktyczne i tańsze, szczególnie jeżeli alternatywą jest podróżowanie komunikacją zbiorową, która nie zawsze jest dobrze skomunikowana z nekropoliami.

Równie ważne co zawiezienie żałobników na pogrzeb jest ich rozwiezienie do domów, co jest szczególnie istotne w przypadku osób starszych lub osób z niepełnosprawnościami, dla których samotna podróż po pogrzebie, czy stypie, szczególnie zimą, w deszczu lub w nocy może nie być bezpieczna, a na pewno nie będzie komfortowa.

Wynajmij busa, autobus lub autokar na pogrzeb

Celem wynajęcia busa lub autobusu na pogrzeb, skorzystaj z naszego formularza i zapewnij uczestnikom pogrzebu najwyższy komfort i możliwość godnego pożegnania się ze zmarłym.