Bielsko-Biała

Wynajem autobusów w Bielsku-Białej

Busbus zajmuje się wynajmem autokarów z Bielska-Białej dla wycieczek szkolnych, wyjazdów biznesowych, przewozów firmowych, turystycznych, wesel, transferów lotniskowych.

Przewóz osób w Bielsku-Białej

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Bielska-Białej

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Bielsko-Biała

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,90 zł/km

Wynajmij minibusa w Bielsku-Białej

Rezerwuj

Bus osobowy Bielsko-Biała

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Bielska-Białej

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Bielsko-Biała

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,75 zł/km

Wynajmij busa w Bielsku-Białej

Rezerwuj

Autobus Bielsko-Biała

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Bielska-Białej

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Bielsko-Biała

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,65 zł/km

Wynajmij autobus w Bielsku-Białej

Rezerwuj

Autokar Bielsko-Biała

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Bielska-Białej

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Bielsko-Biała

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,15 zł/km

Wynajmij autokar w Bielsku-Białej

Rezerwuj

Busbus dysponuje dostępem do minibusów i mikrobusów, służących do przewozów pasażerskich z Bielska-Białej. Posiada w ofercie busy, które pomieszczą od 5 do 28 osób oraz autobusy i autokary do 90 osób. Busbus specjalizuje się w:

 • wynajmie luksusowych autokarów z Bielska-Białej
 • wynajmie autokarów turystycznych z Bielska-Białej
 • wynajmie busów z Bielska-Białej na lotniska w kraju oraz zagranicą
 • wynajmie autobusów na wesele z Bielska-Białej
 • przewozach pracowniczych z Bielska-Białej
 • wynajmie autokarów na wycieczki szkolne z Bielska-Białej

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Bielska-Białej

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Bielska-Białej

Dowiedz się więcej o tym, co wpływa na cenę wynajmu autokarów i porównaj ceny wynajmu busów z kierowcą z Bielska-Białej. Sprawdź nasz cennik wynajmu autokarów i busów.

Wynajem autokarów Bielsko-Biała

Przewóz osób Bielsko-Biała

Wynajem mikrobusów z Bielska-Białej jest wykorzystywany przez małe grupy wycieczkowe i biznesowe. Z usług przewozów pasażerskich w Bielsku korzystają wycieczki szkolne, wycieczki turystyczne, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie i wiele innych.

Wiele przedsiębiorstw również wynajmuje minibusy z Bielska, by umożliwić swoim pracownikom dojazd na szkolenia, imprezy integracyjne, wyjazdy służbowe oraz do miejsc pracy.

Korzystając ze strony Busbus, dowiedz się więcej o przedsiębiorstwach wynajmujących mikrobusy w Bielsku i złóż zapytanie ofertowe.

Wynajem busa z Bielska-Białej

Wynajem autokarów na wycieczki - Bielsko-Biała

Parkingi dla wynajętych autokarów w Bielsku-Białej

 • ul. Słowackiego przy Bielskim Centrum Kultury - dwa bezpłatne miejsca parkingowe (możliwość pozostawienia autokaru na tylko kilka godzin)
 • ul. Broniewskiego (skrzyżowanie z ulicą PCK) - pięć bezpłatnych miejsc parkingowych
 • Galeria Sfera ul. Mostowa 5 - dwa płatne miejsca parkingowe (po wcześniejszym uzgodnieniu)
 • ul. Juliusza Słowackiego (skrzyżowanie z ulicą Henryka Sienkiewicza ) - jedno miejsce parkingowe płatne

Atrakcje turystyczne dla wycieczek autokarowych w Bielsku-Białej

Zamek Książąt Sułkowskich - to największa i najstarsza zabytkowa budowla w Bielsku-Białej. Budynek, którego historia sięga XIV wieku, została przemianowana na muzeum w 1945 roku. W muzeum znajduje się wiele ekspozycji związanych z kulturą i historią Bielska-Białej oraz całej Polski. Zamek jest zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ulicy Wzgórze 16a. Parking dla wynajętych autokarów w Bielsku znajduje się przy ul. Broniewskiego.

Banialuka - to teatr lalkowy założony w roku 1947. Jest to miejsce, w którym co roku odbywa się wiele przedstawień, a ze swoim repertuarem Teatr Banialuka odwiedził kilkadziesiąt krajów świata. Teatr w Bielsku-Białej jest jednym z największych ośrodków sztuki lalkarskiej w Polsce. Teatr daje również możliwość uczestnictwa w warsztatach oraz zwiedzenie wraz z aktorami grającymi w teatrze. Teatr lalkowy Banialuka znajduje się przy ul. Mickiewicza 20. Parking dla autokarów znajduję się przy ul. Mostowej 5.

Galeria Bielska BWA - to miejska galeria, która w swoich zbiorach posiada mnóstwo dzieł związanych z malarstwem, fotografią, performansem, instalacjami i sztuką nowych mediów. Galeria organizuje wernisaże, wykłady, spotkanie autorskie, pokazy performansów oraz konkursy. Galeria BWA znajduje się przy ul. 3 Maja 11.

Wynajem autokaru dla grup zorganizowanych w Bielsku-Białej

Wynajem busów z Bielska-Białej - turystyka górska

Grupy turystyczne bardzo chętnie wynajmują autobusy z Bielska-Białej na wycieczki w góry. Miasto to jest doskonałą bazą wypadową z którego można udać się na wycieczkę w Beskid Żywiecki. Przykładowo na Górę Żar można wybrać się rowerem, pieszo lub kolejką linowo-terenową. To pasmo górskie jest bardzo chętnie odwiedzanym miejscem przez turystów wynajmujących autokary do Beskidu Żywieckiego.

W sąsiedztwie z Bielskiem-Białą rozciągają się dwa pasma górskie: Beskid Śląski oraz Beskid Mały. Znajduje się tu wiele szlaków górskich dla miłośników wycieczek górskich oraz grup, które wynajmują autobusy na narty. Dodatkowo znajduję się tu wiele szlaków turystycznych, zabytków, schronisk, uzdrowisk i stoków.

Wynajem busa na wycieczki górskie w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała - rozrywka

Wynajem busa z Bielska-Białej i wizyta w parkach rozrywki jest doskonałym sposobem spędzenia czasu zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Organizacja wieczorów panieńskich, wieczorów kawalerskich, studniówek czy wycieczek szkolnych w takich miejscach jest oryginalnym pomysłem.

Oto krótka lista takich miejsc:

 • Arena Zoltar (Bielsko-Biała)
 • Park Linowy Dębowiec (Bielsko-Biała)
 • Park Trampolin Parabola (Czechowice-Dziedzice)
 • W Deche EkoPark (Bielsko-Biała)
 • Park wodny (Leśna)
Wynajem busa na wycieczki w Bielsku-Białej

Autobusy imprezowe Bielsko-Biała

Organizując imprezę urodzinową, wieczór panieński, wieczór kawalerski zachęcamy do wynajęcia autobusu imprezowego z Bielska-Białej. Wynajem partybusa może być sposobem do rozkręcenia niezapomnianej zabawy, jak i ciekawym oraz niecodziennym sposobem przyjazdu na wydarzenie.

Wynajem party busa z Bielska-Białej może być sposobem na zorganizowanie imprezy urodzinowej, wieczoru kawalerskiego, wieczoru panieńskiego czy innej uroczystości i imprezy. Partybus można wynająć z Bielska-Białej z Krakowa lub Katowic.

Wynajem busa imprezowego Bielsko-Biała

Wynajem autokarów na wesele z Bielska-Białej

Planując ślub warto wynająć autobus na wesele, który bezproblemowo zawiezie gości z kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego na salę weselną. W Bielsku-Białej znajduje się wiele domów weselnych, które w sposób profesjonalny obsłużą całą imprezę. Warto zadbać, by po udanej imprezie wszyscy nasi goście wrócili bezpiecznie do domu, wynajem autokaru na wesele z Bielska-Białej jest na to świetnym sposobem.

Zamów autokar na wesele z Bielska-Białej i zadbaj o usprzętowienie pojazdu, takie jak, klimatyzację, toaletę i jeśli zachodzi taka potrzeba o wyposażenie dla osób niepełnosprawnych.

Dowiedz się z naszego poradnika wszystkiego co musisz wiedzieć o wynajmie autokaru na ślub.

Wynajem autokaru na wesele z Bielska-Białej

Transfery lotniskowe z Bielska- Białej

Planując podróż za granicę większą grupą, dobrym sposobem na przetransportowanie wycieczki na lotnisko jest wynajęty autokar z Bielska.

Wynajem transferu lotniskowego tj. autobusu lub busa wraz z kierowcą z lotniska, albo na lotnisko pozwala na zapewnienie najwyższych standardów podróży dla pasażerów wraz z bagażami. Wynajęty autokar na lotnisko z Bielska-Białej nie tylko jest w stanie poczekać na grupę, ale jest o wiele tańszym wyjściem, gdy odbieramy większą grupę osób z portu lotniczego.

Transfer lotnikowy wynajętym busem z Bielska Białej

Wynajem autobusu Bielsko-Biała opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Teresa

Warszawa

Wycieczka turystyczna w Beskidy. Autokar wysadził nas na parkingu pod Bulwarami Straceńskimi. Podczas schodzenia z Magurki, jedna uczestniczka doznała kontuzji, co wydłużyło drogę powrotną, o czym powiadomiliśmy przewoźnika. Kierowca- serce na dłoni! Poczekał na nas, a nawet podjechał bliżej, żeby ulżyć naszej koleżance. W imieniu Klubu Kobiet Aktywnych jeszcze raz D-Z-I-Ę-K-U-J-Ę i polecam! 👍👍👍

Opinia o wynajmie autokaru
zadowolony klient busbus

Piotr

Bielsko-Biała

Niewiele pamiętam z mojego wieczoru kawalerskiego, ale jedno co zapadło mi w pamięć to super impreza w Party Busie!!! 🎉 Daro dzięki jeszcze raz za organizację!

Opinia o wynajmie Party Busa
zadowolona klientka busbus

Renata

Bystra

Transport na lotnisko Katowice-Pyrzowice - bajka. Elegancki i uprzejmy kierowca zawiózł nas prosto pod terminal. Bez problemów, stresu i opóźnień dotarliśmy na miejsce. Polecam!

Opinia o wynajmie busa na zawody sportowe

Wynajem autokarów, autobusów, busów i minibusów - Bielsko-Biała

Jeśli chcesz poznać cennik wynajmu autobusu z Bielska-Białej lub dowiedzieć się ile kosztuje wynajem busa z Bielska-Białej i okolic skorzystaj z formularza wynajmu autokarów Busbus.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Bielska-Białej

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Bielska-Białej

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji