Ile kosztuje wynajem autobusu imprezowego?

Czcionka:

Dowiedz się, ile zapłacisz za PartyBusa!

Ile kosztuje wynajęcie autobusu imprezowego, party busa, autobusu na wieczór kawalerski, autobusu na wieczór panieński, busa na osiemnastkę, autokaru na studniówkę czy urodziny?

Planujesz imprezę ze swoimi przyjaciółmi? Niezapomniany wieczór kawalerski, szalony wieczór panieński, osiemnastkę, studniówkę, a może chcesz mieć odjechaną imprezę urodzinową? Zobacz jak możesz zamówić imprezowy autobus (party bus), a nie pożałujesz! A może chcesz rozkręcić wesele, zanim się jeszcze zacznie?

Partybus wynajem

Party Busy albo autobusy imprezowe to ekskluzywna forma imprezowania, do której nie musisz szukać kierowcy!

Autobus imprezowy może być wyposażony w:

 • Bar z alkoholem i przekąskami
 • VIP-owskie loże
 • Specjalne nagłośnienie imprezowe
 • Ekrany i oświetlenie klubowe
 • Przyciemniane szyby
 • Rura do Pole Dancing (tańca na rurze)
 • Dekoracje dostosowane do rodzaju imprezy (wieczór panieński, kawalerski, studniówka, osiemnastka, urodziny, dojazd na ślub)
 • Możesz zamówić również własne dedykowane nadruki, banery, video i dekoracje

Co możesz robić w Party Busie?

 • Zabrać uczestników imprezy spod domu lub hotelu
 • Degustować drinki i alkohole serwowane przez profesjonalnego barmana
 • Imprezować do muzyki ułożonej wcześniej przez Ciebie, lub skorzystać z usług profesjonalnego DJ’a
 • Zamówić profesjonalne tancerki, lub tancerzy
 • Skorzystać z usług hostess, lub hostów
 • Zrobić pamiątkowe selfie w przygotowanym do tego miejscu
 • Nagrać pamiątkowy film z imprezy
 • Skorzystać z gotowych planów imprez wzbogaconych o wyjścia do klubów
Wynajem autobusu na impreze

Co wpływa na cenę autobusu na imprezę?

Największy wpływ na cenę wynajmu autobusu imprezowego (Party Busa) jest czas. Organizatorzy imprez oferują wynajem od godziny do nawet 5 godzin imprezy. Cena za godziny różni się w zależności od długości czasu wynajmu. Im dłuższa impreza, tym lepsza cena! Znaczenia ma również czas rozpoczęcia wynajmu, co do zasady, jeżeli impreza zacznie się w okolicach południa, można również liczyć na lepszą cenę.

Taniej poza weekendami! Dodatkowo wynajmując autobus imprezowy poza weekendami albo w czasie trwania wielkich imprez cena może być niższa!

Wiele zależy od wielkości autobusu imprezowego. Typowe wielkości:

 • Limuzyny – do 8miu pasażerów
 • Limuzyny VAN – 10 do 16 pasażerów
 • LimoBusa – 22 -29 pasażerów
 • Autobusu imprezowego – od 36 do 49 pasażerów
 • Autokaru imprezowego – ponad 50 pasażerów

Ile kosztuje wynajęcie autobusu imprezowego?

Czyli ile za wynajem party busa? Ceny mogą wahać się od 500zł za godzinę za limuzynę do kilku tysięcy złotych za autokar z wynajętymi hostessami, tancerkami, pełni wyposażonym barem z barmanem i dodatkowymi usługami. Cena jest niższa poza weekendami oraz gdy wynajmujemy na dłuższy czas.

Szacunkowe ceny wynajmu autobusu imprezowego

Pierwsza godzina od 500zł za limuzynę do 1500zł za wynajęcie autobusu VIP z dodatkowymi usługami i obsługą.

Druga godzina jest zazwyczaj tańsza i kosztuje od 300zł do 500zł ekstra.

Kolejne godziny mogą być jeszcze tańsze, w zależności od rodzaju usług wynajętych.

Dodatkowymi kosztami mogą być koszty dojazdu do miejscowości odbioru, jeżeli znajduje się ona poza siedzibą firmy. A także cena dodatkowych usług (barman, tancerki, opiekun, hostessy, wejściówki do klubów) mogą różnić się w zależności od miasta.

Pamiętaj, że wszystkie rodzaje limuzyn i autobusów imprezowych mogą nie być dostępne w Twoim mieście.

wynajem autobusu imprezowego

Przykładowa kalkulacja: autobus 25 osobowy

Wyobraźmy sobie, że chcesz zamówić autobus imprezowy na 25 osób na swoją imprezę urodzinową. Zakładamy, że nie zamierzasz wyjeżdżać poza miasto. Oto plan Twojej imprezy:

 1. Zbiórka w określonym miejscu. Powitanie przez załogę PartyBusa, zaproszenie do środka przez hostessy lub hostów, drinki lub szoty powitalne.
 2. Dwugodzinna jazda po mieście przy muzyce z dostępem do baru i dodatkowymi usługami.
 3. Wyładunek z autobusu pod klubem, gdzie kontynuujecie imprezę
 4. Pamiątkowe selfie, albo zdjęcie przy PartyBusie.

Koszt będzie wahał się od:

 • 800zł – 1200zł za wynajem autobusu (w zależności od wyposażenia baru i wynajętego pojazdu)
 • 500zł – 800zł za wynajem tancerek (za występ)
 • 200zł – 800zł za dodatkowe usługi (DJ, tort, przekąski, dodatkowy wystrój, hostessy, opiekun/opiekunka imprezy, barman)

Łącznie, cena może wahać się od 800zł do ponad 3000zł przy zamówieniu wszystkich VIP-owskich usług, co w przeliczeniu wychodzi od około 35zł do 120zł za osobę, za dwie godziny niezapomnianej zabawy.

Jak najlepiej zamówić autobus na imprezę?

Zarezerwuj z wyprzedzeniem

Najlepiej dokonać rezerwacji na ponad miesiąc przed imprezą. Szczególnie w okresie weekendowym i wakacyjnym. Jeżeli spodziewasz się, że termin może być szczególnie oblegany, wtedy zarezerwuj bus nawet na kilka miesięcy wcześniej. Anulowanie rezerwacji jest możliwe, ale może się to wiązać z koniecznością pozostawienia depozytu.

Wybierz odpowiedni rozmiar autobusu

Robisz dużą imprezę, ale nie wiesz, czy wszyscy się pojawią? Możesz rozważyć wynajem mniejszego pojazdu. Boisz się, że będzie ciasno i lubisz imprezować na większej przestrzeni, zastanów się nad wyborem większego autobusu.Planujesz zabrać dodatkowych imprezowiczów z ulicy albo ktoś zaprosi dodatkowych gości w ostatniej chwili. Weź większe auto! Pamiętaj, że jeżeli zamówisz hostessy, opiekunów, tancerki albo barmana, będziesz potrzebować więcej miejsca.

Wybierz ulubiony zestaw alkoholi

Ale nie tylko dla Ciebie, tylko dla wszystkich! Jeżeli nie chcesz kolejki przy barze, a dodatkowo oczekujesz dodatkowych atrakcji – wynajmij barmana.

Wybierz muzykę

Możesz skomponować playlistę, która będzie pasowała do grupy, albo zdać się na wynajem profesjonalnego DJ’a, który szybko odkryje preferencje grupy i dopasuje do nich muzykę, światła i wizualizacje na ekranach.

Tancerki / Tancerze

Jeżeli chcesz wzbogacić imprezę o niezapomniany występ Pole Dancing (tańca na rurze), może on rozpocząć dopiero w trakcie trasy. Sam występ trwa kilkanaście minut, ale może być dłuższy, w zależności od zamówienia.

Przekąski

Chipsy, ciastka, napoje, słone przekąski, a nawet przygotowane wcześniej burgery czy tort mogą wzbogacić Twoją imprezę, zaplanuj je wcześniej i pamiętaj o wygospodarowaniu miejsca na stół z przekąskami.

Najczęściej zadawane pytania — wynajem autobusu imprezowego:

Czy zapłacę więcej za spóźnienie?

Zazwyczaj tak, jednak jeżeli opóźnienie będzie jedynie kilkunastominutowe, dostawcy usług zazwyczaj nie robią z tego tytułu problemów. Pamiętaj, że nawet jeżeli spóźnienie będzie dłuższe, kolejne godziny wynajmu są zazwyczaj tańsze.

Czy można zamówić całą imprezę w pakiecie?

Tak, bardzo popularnym rozwiązaniem są imprezy prowadzone przez opiekuna, albo opiekunkę imprezy, którzy zajmują się przygotowaniem imprezy, kontaktem z kierowcą, klubem, tancerkami, hostessami i dbają o to, żeby wszyscy dobrze się bawili. A Tobie pozwolą na bezstresowe wskoczenie w wir imprezy.

Czy w autobusie są toalety?

Większość autobusów i autokarów imprezowych przygotowana dla powyżej 25 pasażerów jest wyposażona w toalety. Jednak zalecamy do korzystania z nich jedynie w ostateczności. Jak dobrze wiecie, korzystanie z toalety podczas jazdy, dodatkowo pod wpływem alkoholu, może być trudne i niebezpieczne. Na prośbę imprezowiczów kierowca na pewno zatrzyma się w dowolnym momencie.

Czy spożywanie alkoholu w autobusie jest legalne?

Tak, spożywanie alkoholu w autobusie imprezowym jest legalne. Na podstawie ustawy o wychowaniu w trzeźwości, na art. 14 ust. 1 pkt 4. Jest ono zabronione wyłącznie w komunikacji publicznej, do której Party Busy się nie zaliczają.

Czy w Party Busie można zorganizować karaoke?

Oczywiście, karaoke i autobus imprezowy to wspaniałe połączenie. Do zorganizowania tego typu imprezy najlepiej wynająć DJ’a.

Czy w autobusie imprezowym muszę mieć zapięte pasy?

Nie, na tej samej zasadzie, na której nie ma obowiązku zapinania pasów w autobusach komunikacji miejskiej.

Gdzie mogę wynająć Party Busa?

Autobus imprezowy możesz wynająć praktycznie w każdym miejscu Polski. Bus dojedzie w miejsce odbioru i pozwoli rozpocząć zabawę skądkolwiek będziesz chciał.

Mamy nadzieję, że już wiesz ile kosztuje wynajęcie autobusu imprezowego.

Jak znaleźć przewoźników:

 • Możesz próbować szukać ich poprzez ogłoszenia w Internecie (google, portale ogłoszeniowe, facebook), potem dzwonić, albo wysyłać maila z zapytaniem
 • Możesz również błyskawicznie wyszukać, porównać i zamówić oferty online, przez portal BUSBUS.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak zaoszczędzić na wynajmie autobusu, zachęcamy do artykułu pt. "Jak tanio wynająć autobus".