Wynajem autokaru imprezowego

Wynajem imprezowych autobusów

Oferujemy wynajem autobusu imprezowego na wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, imprezy osiemnastkowe i urodzinowe. Z Busbusem możesz organizować imprezy w autobusie w całej Polsce. Dowiedz się, ile kosztuje wynajęcie Partybusa.

Planujesz imprezę ze swoimi przyjaciółmi? Niezapomniany wieczór kawalerski, szalony wieczór panieński, osiemnastkę, studniówkę, a może chcesz mieć najlepszą imprezę urodzinową na świecie? Zobacz, jak możesz zamówić imprezowy autobus (Party Bus)? Znajdź najlepsze partybusy z całej Polski!

Partybus wynajem

Autobus imprezowy wyposażenie

Busbus ma dostęp do najlepiej wyposażonych busów imprezowych, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do udanej zabawy! W skład wyposażenia mogą wchodzić:

 • Bar z alkoholem i przekąskami
 • Loże VIP
 • Świetne nagłośnienie
 • Klubowe ekrany i oświetlenie
 • Przyciemniane szyby
 • Rura do Pole Dancing (tańca na rurze)
 • Dekoracje dostosowane do rodzaju imprezy (wieczór panieński, kawalerski, studniówka, osiemnastka, urodziny)

Dodatkowo, możesz zamówić również własne dedykowane nadruki, banery, video i dekoracje, żeby Twoja impreza w Party Busie jeszcze bardziej zapadła gościom w pamięci!

Wynajem imprezowego busa

Party Busy albo imprezowe autobusy to ekskluzywna forma imprezowania, do której nie musisz szukać kierowcy! Z jakich usług możesz skorzystać, kiedy wynajmujesz Party Busa? Umożliwiamy:

 • Odbiór uczestników imprezy spod domu lub hotelu
 • Degustację drinków i alkoholi serwowanych przez profesjonalnego barmana
 • Imprezowanie do własnej wcześniej ułożonej playlisty lub wynajęcie profesjonalnego DJ'a
 • Wynajęcie profesjonalnych tancerek lub tancerzy
 • Wynajęcie hostess lub hostów
 • Zorganizowanie imprezowej sesji fotograficznej
 • Skorzystanie z gotowych planów imprez wzbogaconych o wyjścia do klubów
Wynajem autobusu na impreze

Party Bus - cena

Największy wpływ na cenę wynajmu autobusu imprezowego (Party Busa) ma czas trwania imprezy. Organizatorzy imprez oferują wynajem od godziny do nawet 5 godzin imprezy.

Cena partybusa za godzinę różni się w zależności od długości czasu wynajmu. Im dłuższa impreza, tym korzystniejsza cena! Znaczenie ma również czas rozpoczęcia wynajmu. Co do zasady, jeżeli Twoja impreza zaczyna się w okolicach południa, możesz również liczyć na lepszą cenę.

Taniej poza weekendami! Wynajmując autobus imprezowy w dni robocze albo w czasie trwania wielkich imprez cena party busa może być niższa!

Cena wynajmu Party Busa zależy także od wielkości autobusu imprezowego. Oferujemy pojazdy o następujących wielkościach:

 • Limuzyny – do 8-miu pasażerów
 • Limuzyny VAN – 10 do 16 pasażerów
 • LimoBusa – 22 -29 pasażerów
 • Autobusy imprezowe – od 36 do 49 pasażerów
 • Autokary imprezowe – ponad 50 pasażerów (w tym autokary piętrowe)

Partybus Double-Decker

od 750 zł/h

Wynajem oryginalnych londyńskich stylowych autobusów piętrowych na wesele, ślub, imprezę, wieczór kawalerski/panieński.

Autobus imprezowy - cena

Jakie więc koszty poniesiesz za wynajęty Party Bus? Ceny mogą zaczynać się od 500 zł za godzinę w przypadku wynajmu limuzyny i sięgać nawet kilku tysięcy złotych za wynajem imprezowego autokaru z hostessami, tancerkami, w pełni wyposażonym barem z barmanem i dodatkowymi usługami.

Ceny wynajmu autobusu imprezowego

Koszt pierwszej godziny wynosi od 500zł za limuzynę do 1500zł za wynajęcie autobusu VIP z dodatkowymi usługami i obsługą.

Druga godzina jest zazwyczaj tańsza i kosztuje od 300zł do 700zł ekstra.

Kolejne godziny mogą być jeszcze tańsze, w zależności od rodzaju wynajętych usług.

Dodatkowymi kosztami mogą być koszty dojazdu do miejscowości odbioru, jeżeli znajduje się ona poza siedzibą firmy. Ceny dodatkowych usług, takich jak wynajęcie barmana, tancerek, opiekuna, hostess czy kupno wejściówek do klubów, mogą różnić się w zależności od miasta.

Pamiętaj również, że nie wszystkie rodzaje limuzyn i autobusów imprezowych mogą być dostępne w Twoim mieście.

wynajem autobusu imprezowego

Wynajem Party Busa - koszt

Wyobraź sobie, że chcesz zamówić autobus imprezowy na 25 osób na swoją imprezę urodzinową. Nie zamierzasz wyjeżdżać wynajętym autokarem imprezowym poza miasto. Plan Twojej imprezy mógłby wyglądać następująco:

 1. Zbiórka we wcześniej wyznaczonym miejscu. Powitanie przez załogę Party Busa, zaproszenie do środka przez hostessy lub hostów, drinki lub szoty powitalne.
 2. Dwugodzinna impreza w jadącym po mieście wynajętym Party Busem z dostępem do baru i dodatkowymi usługami.
 3. Wyładunek z autobusu pod klubem, gdzie Ty i Twoi goście kontynuujecie imprezę
 4. Pamiątkowe selfie albo zdjęcie przy Party Busie.

Koszt będzie wahał się od:

 • 800zł – 1200zł za wynajem autobusu (w zależności od wyposażenia baru i wynajętego pojazdu)
 • 500zł – 800zł za wynajem tancerek (za występ)
 • 200zł – 800zł za dodatkowe usługi (DJ, tort, przekąski, dodatkowy wystrój, hostessy, opiekun/opiekunka imprezy, barman)

Podsumowując, cena może wahać się od 800zł do ponad 3000zł przy zamówieniu wszystkich VIP-owskich usług, co w przeliczeniu wychodzi od około 35zł do 120zł za osobę za dwie godziny niezapomnianej zabawy w wynajętym Party Busie.

wynajem autobusu imprezowego 1

Party Bus wynajem

Oto kilka wskazówek związanych z wynajmem imprezowych autokarów, z którymi warto się zapoznać, aby impreza, którą organizujesz, była jeszcze wspanialsza!

Zarezerwuj partybusa z wyprzedzeniem

Najlepiej dokonać rezerwacji na ponad miesiąc przed imprezą. Szczególnie jeśli planujesz organizację swojej imprezy w autobusie w czasie weekendu i lub okresie wakacyjnym.

Jeżeli spodziewasz się, że wybrany przez Ciebie termin może być szczególnie oblegany, zarezerwuj busa imprezowego nawet kilka miesięcy wcześniej. Warto pamiętać, że ewentualne anulowanie rezerwacji jest możliwe, ale może się wiązać z koniecznością pozostawienia depozytu.

Wybierz odpowiedni rozmiar autobusu imprezowego

Planujesz dużą imprezę, ale nie wiesz, czy wszyscy zaproszeni goście się pojawią? Możesz rozważyć wynajem mniejszego busa imprezowego.

Boisz się, że będzie ciasno, a Ty lubisz imprezować na większej przestrzeni? Zastanów się nad wyborem większego autokaru imprezowego.

Planujesz po drodze zabrać dodatkowych imprezowiczów z ulicy albo zaprosiłeś dodatkowych gości w ostatniej chwili? Wynajmij większy autobus imprezowy!

Pamiętaj także, że jeżeli zamówisz hostessy, opiekunów, tancerki albo barmana, będziesz potrzebować więcej miejsca.

Wybierz ulubiony zestaw alkoholi

Zadbaj o to, aby każdy z gości mógł bawić się przy swoim ulubionym trunku. Przy dużej liczbie gości warto zastanowić się nad wynajmem barmana, który odpowiednio obsłuży każdego z imprezowiczów w wynajętym imprezowym autokarze.

Wybierz muzykę

Kluczem do udanej imprezy w wynajętym Party Busie jest muzyka! Możesz skomponować własną playlistę, która będzie pasowała do grupy, albo zdać się na wynajem profesjonalnego DJ’a, który szybko odkryje preferencje grupy i dopasuje do nich muzykę, światła i wizualizacje na ekranach.

Wynajmij profesjonalne tancerki i tancerzy

Jeżeli chcesz mieć pewność, że impreza w wynajętym imprezowym autobusie zapadnie Twoim gościom na długo w pamięci, możesz zdecydować się na zamówienie występu Pole Dancing'u (tańca na rurze). Sam występ trwa kilkanaście minut, ale może zostać przedłużony, w zależności od zamówienia.

Zaplanuj przekąski

Chipsy, ciastka, napoje, słone przekąski, a nawet przygotowane wcześniej burgery czy tort mogą wzbogacić Twoją imprezę w autobusie, zaplanuj je wcześniej i pamiętaj o wygospodarowaniu miejsca na stół z przekąskami.

Bus imprezowy wynajem

Wynajem Partybusów cieszy się sporym powodzeniem i jest często wybierany zamiast zwykłych imprez w klubach. Specjaliści Busbusa postanowili odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania związane z imprezowymi autokarami.

Czy zapłacę więcej, jeśli moi goście się spóźnią?

Zazwyczaj tak, jednak, jeżeli opóźnienie będzie jedynie kilkunastominutowe, dostawcy usług zazwyczaj nie robią z tego tytułu problemów. Pamiętaj, że nawet jeżeli spóźnienie będzie dłuższe, kolejne godziny wynajmu Partybusa są zazwyczaj tańsze.

Czy mogę zamówić całą imprezę w pakiecie?

Tak, bardzo popularnym rozwiązaniem są imprezy prowadzone przez opiekuna albo opiekunkę imprezy, którzy zajmują się przygotowaniem imprezy, kontaktem z kierowcą, klubem, tancerkami, hostessami i dbają o to, żeby wszyscy dobrze się bawili. Zamówienie zaplanowanej imprezy w autobusie pozwoli Ci na szampańską zabawę bez zawracania sobie głowy sprawami organizacyjnymi.

Czy w autobusie imprezowym są toalety?

Większość autobusów i autokarów imprezowych przygotowana dla więcej niż 25 pasażerów jest wyposażona w toalety. Jednak zalecamy korzystanie z nich jedynie w ostateczności. Jak dobrze wiecie, korzystanie z toalety podczas jazdy, dodatkowo pod wpływem alkoholu, może być trudne i niebezpieczne. Na prośbę imprezowiczów kierowca na pewno zatrzyma wynajęty bus imprezowy w dowolnym momencie.

Czy mogę spożywać alkohol w imprezowym autobusie?

Tak, spożywanie alkoholu w wynajętym autobusie imprezowym jest legalne na podstawie ustawy o wychowaniu w trzeźwości, na art. 14 ust. 1 pkt 4. Jest ono zabronione wyłącznie w komunikacji publicznej, do której Party Busy się nie zaliczają.

Czy w Party Busie mogę zorganizować karaoke?

Oczywiście, karaoke i autobus imprezowy to wspaniałe połączenie. Do zorganizowania tego typu imprezy najlepiej wynająć DJ’a.

Czy w autobusie imprezowym muszę mieć zapięte pasy?

Nie, w wynajętym imprezowym busie Ty i Twoi goście nie musicie zapinać pasów bezpieczeństwa. Działa to na tej samej zasadzie, na której nie ma obowiązku zapinania pasów w autobusach komunikacji miejskiej.

Wynajem imprezowego autobusu

Autobus imprezowy możesz wynająć praktycznie w każdym miejscu Polski. Party Bus dojedzie w miejsce odbioru i pozwoli rozpocząć zabawę skądkolwiek będziesz chciał. Pamiętaj, że cena wynajmu imprezowego autobusu może być uzależniona od odległości dojazdu do punktu startu imprezy.

Wynajem autobusu imprezowego 2

Party Bus Warszawa

Wynajmij autobus imprezowy w Warszawie i zrób pamiątkowe zdjęcie przy Pałacu Kultury albo selfie przy wieżowcach na Złotej. Rozpocznij imprezę gdziekolwiek Ci się zamarzy i zakończ ją np. w Pawilonach Nowy Świat, na Placu Zbawiciela albo Pradze! W Warszawie autobusem imprezowym dojedziesz wszędzie.

Partybus Warszawa

Autobus imprezowy Warszawa
Rezerwuj

Party Bus Kraków

Kraków słynie z szalonych imprez, dlatego wynajmij autobus imprezowy w Krakowie i odwiedź najlepsze kluby na Starym Mieście i Kazimierzu. Zabierz swoich ludzi Party Busem do Hype Park albo na alternatywną imprezę na Podgórzu.

Partybus Kraków

Autobus imprezowy Kraków
Rezerwuj

Party Bus Trójmiasto

Wynajmij autobus imprezowy w Trójmieście i rozpocznij swoją imprezę w Sopocie a skończ w Gdyni! Z Busbusem możesz przeżyć niezapomnianą noc i dotrzeć imprezowym autobusem do Gdańska, gdzie czekają na Ciebie liczne nadmorskie kluby nocne!

Partybus Trójmiasto

Autobus imprezowy Gdańsk
Rezerwuj

Party Bus Wrocław

Wynajmij autokar na imprezę we Wrocławiu i po udanej rozgrzewce w Party Busie wskocz w wir imprezy na Pasażu Niepolda, Szajnochach albo w okolicach Rynku. Wynajęty autokar imprezowy może Cię zawieźć również poza miasto do wynajętej przez Ciebie sali.

Partybus Wrocław

Autobus imprezowy Wrocław
Rezerwuj

Party Bus Łódź

Łódź to jedno z najlepszych w Polsce miejsc na wynajem autobusu imprezowego - w Łodzi liczba dyskotek na osobę jest prawdopodobnie najwyższa w Polsce. Po starcie imprezy w Party Busie można zakotwiczyć w jednym z klubów przy Piotrkowskiej lub jednej z większych dyskotek do której ekipę zawiezie wynajęty autokar imprezowy z Łodzi.

Partybus Łódź

Autobus imprezowy Łódź
Rezerwuj

Party Bus Katowice

Wynajem autobusu imprezowego w Katowicach, to świetny pomysł na imprezę, która zaczyna się w jednej części Górnego Śląska, a kończy w drugiej. To idealna propozycja dla ekipy, która zaczyna bawić się w Gliwicach, zbiera ludzi w Zabrzu, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Tychach, żeby skończyć w Katowicach na imprezie. Wynajmij party autobus na wieczór kawalerski, wieczór panieński, gyburstag albo na party z kamratami z roboty!

Partybus Górny Śląsk

Autobus imprezowy Katowice
Rezerwuj

Opinie klientów

zadowolony klient busbus

Kamil

Myślenice

W wielkim skrócie: najlepszy wieczór mojego życia. Polecam!!! 🕺

Opinia o wynajmie busa imprezowego
zadowolona klientka busbus

Agnieszka

Rzeszów

Super impreza, aż szkoda było opuszczać autobus! Dziewczyny zadowolone, panna młoda wniebowzięta- nie mogłam wpaść na lepszy pomysł przy organizacji wieczoru panieńskiego.👰 Polecam serdecznie!

Opinia o wynajmie autobusu imprezowego na wieczór panieński
zadowolona klientka busbus

Kamila

Sandomierz

Trzydzieste urodziny w partybusie były sztosem! 🔥 Barman robił super drinki, a bus dowiózł nas pod samą dyskotekę. Za rok powtórka!

Opinia o wynajmie busa na zawody sportowe

Wynajem Party Busa

Za pomocą formularza kontaktowego zarezerwuj Party Busa już teraz, a my błyskawicznie dokonamy wyceny Twojego zapytania i zaproponujemy Ci najlepsze usługi w rozsądnej cenie.

Być może sam chciałbyś zostać właścicielem Partybusa? Jeśli branża autokarów imprezowych spodobała Ci się wystarczająco, żeby spróbować sił w tym biznesie, zajrzyj do artykułu "Wystartuj ze swoim biznesem na Party Busa".

Partybus Double-Decker

od 750 zł/h

Wynajem oryginalnych londyńskich stylowych autobusów piętrowych na wesele, ślub, imprezę, wieczór kawalerski/panieński.

Partybus Warszawa

Autobus imprezowy Warszawa
Rezerwuj

Partybus Kraków

Autobus imprezowy Kraków
Rezerwuj

Partybus Trójmiasto

Autobus imprezowy Gdańsk
Rezerwuj

Partybus Wrocław

Autobus imprezowy Wrocław
Rezerwuj

Partybus Łódź

Autobus imprezowy Łódź
Rezerwuj

Partybus Górny Śląsk

Autobus imprezowy Katowice
Rezerwuj

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji