Trójmiasto

Wynajem autokarów w Trójmieście

Wynajmujesz autokar albo busa w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Szukasz przewozu osób na w Gdańsku? A być może mieszkasz w tak zwanym "Małym Trójmieście", tj. Wejherowie, Redzie lub Rumii i potrzebujesz busa na wesele albo wycieczkę?

Wynajem autokarow Trojmiasto

Busbus wynajmuje autobusy i busy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, a także prowadzimy usługi przewozu osób w całym województwie pomorskim. Posiadamy dostęp do pojazdów od małych busów osobowych, aż do dużych autokarów dalekobieżnych. Specjalizujemy się w wynajmie autokarów z Trójmiasta na:

 • przewozy turystyczne
 • wesela
 • wyjazdy firmowe
 • partybusy
 • transfery lotniskowe
 • pielgrzymki

Organizujemy przewozy osobowe z Gdańska, a także Gdyni i Sopotu. Wynajmując busa z Gdyni i Gdańska masz pełną decyzyjność co do wyboru klasy i rozmiaru autokarów wynajmowanych w Trójmieście.

Przewóz osób w Trójmieście

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Trójmiasta

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Trójmiasto

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,85 zł/km

Wynajmij minibusa w Trójmieście

Rezerwuj

Bus osobowy Trójmiasto

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Trójmiasta

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Trójmiasto

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,70 zł/km

Wynajmij busa w Trójmieście

Rezerwuj

Autobus Trójmiasto

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Trójmiasta

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Trójmiasto

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,55 zł/km

Wynajmij autobus w Trójmieście

Rezerwuj

Autokar Trójmiasto

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Trójmiasta

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Trójmiasto

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,10 zł/km

Wynajmij autokar w Trójmieście

Rezerwuj

Autokary Gdańsk

Wynajmując autokar w Trójmieście warto wiedzieć o tym, dokąd można udać się na Pomorzu oraz o tym jak dojechać do zaplanowanych miejsc i gdzie zaparkować autokar. Ponadto, warto zapoznać się z możliwościami wynajmu autobusów w:

 • Rumii
 • Wejherowie
 • Redzie
 • Kaszubach
 • Kościerzynie
 • Żukowie
 • Pruszczu Gdańskim
 • Starogardzie Gdańskim

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Trójmiasta

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Trójmiasta

Wynajem autokarów Trójmiasto

Trójmiasto jako aglomeracja jest prężnie działającym centrum społecznym, gospodarczym i kulturalnym Północnej Polski, kształtującym oblicze regionu. Co roku Gdańsk, Gdynię, Sopot i całe Pomorze Gdańskie odwiedzają setki tysięcy przyjezdnych (turystów, grup szkolnych, pracowników i biznesmenów) z kraju i zagranicy.

Do najpopularniejszych celów podróży wynajętym busem z kierowcą z Gdańska należy zwiedzanie zabytków Trójmiasta, obiektów morskich i Portu w Gdyni oraz kurortu w Sopocie. Ponadto Trójmiasto oferuje szereg atrakcji kulturalnych, edukacyjnych i rozrywkowych dla swoich mieszkańców i gości.

Wynajem autokarow czy autobusow w Gdańsku

Wynajem autokarów w Trójmieście

Wynajmując busa w Gdyni, autobus lub autokar w Trójmieście zwróć uwagę na kilka ważnych rzeczy:

Dojazd do Trójmiasta. Ze strony południowej najlepszym sposobem na dotarcie do aglomeracji jest podróżowanie drogą S6 będącą przedłużeniem autostrady A1 z Warszawy. Jeżeli chcemy ominąć miasto i udać bezpośrednio do Sopotu, Gdyni, albo do Rumii, możemy skorzystać z obwodnicy Trójmiasta od strony zachodniej.

Jadąc od wschodu do Gdańska najłatwiej dostać się drogą S7 ze strony Elbląga i Ostródy.

Jadąc od strony zachodniej możemy skorzystać z Drogi E28 przez Koszalin, Słupsk i Lębork lub S20 od Strony Kościerzyny.

Wynajem autobusu Sopot

Uwaga:

Jadąc do centrum Sopotu, należy uważać na kilka wiaduktów z ograniczeniem wysokości dla autokarów. Kierując się z Gdyni, dojazd autokarem jest możliwy ulicą Haffnera oraz ulicą Malczewskiego. Od strony Gdańska do Sopotu można wjechać ulicami Bitwy pod Płowcami i Łokietka. Alternatywą jest przejazd przez Aleje Niepodległości, które omijają wiadukty.

Wynajem autobusow do zwiedzania deptaka w Gdańsku

Przewóz osób Gdańsk

Przewóz osób z kierowcą z Gdańska minibusami i minivanami odbywa się przeważnie krótszych trasach, zarówno na terenie Trójmiasta lub przejazdów na lotnisko w Gdańsku Rębiechowie. Przewóz osób jest popularny również wśród rodzin lub przejazdów znajomych wybierających się na dłuższe trasy.

Parkingi dla autokarów w Trójmieście:

W Trójmieście znajduje się wiele miejsc, w których można zostawić autokar wynajęty w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Przewozy autokarowe Gdańsk:

 • Parking przy ul. Długie Ogrody (bezpłatny)
 • Parking przy ul. Długie Ogrody (bezpłatny)
 • Parking przy ul. Podwale przedmiejskie (bezpłatny)
 • Parking przy ul. Sucharskiego (bezpłatny)
 • Parking przy ul. Nowomiejskiej (płatny)
 • Parking przy ul. Stara Stocznia (płatny)
 • Parking przy ul. Gradowej (płatny)
 • Parking przy ul. Podwale Grodzkie (płatny)

Przewozy autokarowe Gdynia:

 • Parking przy ul. Waszyngtona
 • Parking przy Teatrze Muzycznym ul. Baduszkowej
 • Parking przy ul. Górskiego na Wzgórzu Św. Maksymiliana

Przewozy autokarowe Sopot:

 • Parking przy Muzeum Grodzisko, przy ul. Haffnera
 • Parking przy Hali Widowiskowej „Ergo Arena” przy pl. Dwóch Miast

Wynajem autokarów na wycieczki szkolne w Trójmieście

Serce Pomorza ma do zaoferowania wiele atrakcji edukacyjnych dla najmłodszych. Znajdują się tutaj nie tylko dziesiątki muzeów i ekspozycji dotyczącej lokalnej kultury i historii. Ponadto w Trójmieście znajdują się atrakcje takie jak:

Centrum Hewelianum w Gdańsku – to miejsce, w którym młodzi i dorośli mogą spotkać się z nauką i historią. A także spędzić czas z naturą i w atmosferze poszerzania horyzontów. Dla gości Hevelianum dostępne są trzy płatne parkingi:

 • przy ul. Gradowej 3, niedaleko skrzyżowania z ul. H. Dąbrowskiego
 • przy placu na końcu ul. Gradowej
 • przy ul. 3 Maja 9
Wynajem autokaru w Gdańsku

Gdyńskie Akwarium w Akwarium są prezentowane gatunki zwierząt wodnych z całego świata, a także przekazywana jest wiedza o środowisku wodnym. Akwarium Gdyńskie jest swego rodzaju zoo dla morskich stworzeń. Dodatkowo przy akwarium prowadzone są działania na rzecz ochrony zwierząt, propagujące idee ochrony przyrody, badania naukowe i edukację ekologiczną.

ZOO w Oliwie Oliwskie ZOO zajmuje obszar około 125 hektarów i mieszkają tam zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. ZOO prowadzi również szereg inicjatyw edukacyjnych dla gości w różnym wieku. Parking płatny dla autokarów znajduje się przy ul. Karwieńskiej, ok. 300 od wejścia.

Teatr Miniatura Teatr Miniatura w Gdańsku to teatr lalkowy oferujące spektakle dla dzieci. Autokar można zaparkować przy Parku Uphagena.

Gdyńskie Centrum Filmowe podczas wizyty w Gdyńskim Centrum Filmowym można wziąć udział w warsztatach artystycznych. Oferta Gdyńskiego Centrum Filmowego skierowana do filmowców i amatorów oraz pasjonatów kina. Entuzjaści kina mogą zdobywać nowe umiejętności i dzielić się doświadczeniami.

Aquaparki w Sopocie i Redzie gdy pogoda nie dopisze, warto skorzystać z oferty Aquaparków w Sopocie przy ul. Zamkowa Góra 3 oraz w Redzie przy ul. Morskiej 5.

Dla Aquaparku w Redzie wynajęte autokary muszą stosować się do następujących instrukcji:

 • Autokar zatrzymuje się na przystanku autobusowym (oznaczonym ikoną) przed wejściem numer 2 od ul. Morskiej.
 • Gdy wszyscy opuszcza autokar, kierowca przejeżdża na parking P2 (naprzeciwko budynku).
 • Odbiór grupy również odbywa się z przystanku autobusowego o ustalonej godzinie. Autokar nie może stać na przystanku dłużej niż kilka minut.
Wynajem autokaru w Gdańsku

Rodzinny Park Rozrywki – Port Brzeźno w Gdańsku park rozrywki oferuje kilka tras linowych, istnieje również możliwość zorganizowania imprez firmowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich. Parking znajduje się na skrzyżowaniu ul. Czarny Dwór i Al. Jana Pawła II od którego grupa musi udać się w kierunku Molo w Brzeźnie.

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World centrum oferuje bogatą ofertę dla grup dzieci i młodzieży, a także obsługuje imprezy firmowe i urodzinowe.

Autobus na wesele Sopot

Wynajem autokarów na wesela w Trójmieście

Gdańsk słynie z przecudnych kościołów, wspaniale nadających się na wielką ceremonię zaślubin. Jednak całe Pomorze Gdańskie jest usiane większymi i mniejszymi urokliwymi kościołami. Zarówno w Trójmieście jak i poza nim znajduje się wiele wysokiej klasy sal weselnych oferujących możliwość zorganizowania wesela od kilkudziesięciu do nawet kilkuset osób. Transport gości weselnych z Gdańska, Gdyni czy Sopotu, może okazać się wspaniałym rozwiązaniem problemu z parkingami w centrum miasta i zwolnić gości z konieczności martwienia się o logistykę. Ponadto rozwożenie gości z sali weselnej do domów lub hoteli, to najwygodniejsze rozwiązanie.

Wynajem autokarów Gdańsk

Party bus w Trójmieście

Planujesz wieczór kawalerski w Gdyni albo wieczór panieński w Gdańsku? Chcesz zorganizować osiemnastkę albo trzydzieste lub pięćdziesiąte urodziny? Zastanów się nad wynajmem autobusu imprezowego w Trójmieście. Party bus z Gdańska może zebrać uczestników imprezy z kilku punktów na mapie, a zakończyć w jednym z popularnych klubów lub na wynajętej sali.

Partybus Trójmiasto

Autobus imprezowy Gdańsk
Rezerwuj

Wynajem autokarów Gdańsk

W Gdańsku mamy wiele miejsc, które nadają się na organizację zorganizowanych wyjazdów zarówno dla podróżujących z Pomorza jak i z innych części Polski.

Do tych miejsc zaliczają się:

Europejskie Centrum Solidarności

Europejskie Centrum Solidarności to jednocześnie muzeum poświęcone Ruchu Solidarności, a także historii oporu z autorytarnym reżimem, a także miejsce, które jest siedzibą wielu organizacji społecznych. We wnętrzu znajduje się również przestrzeń, w której mogą być organizowane wydarzenia i konferencje. W środku znajduje się też miejsce, w którym można zorganizować posiłek dla grup. Ze szczytu budynku, rozpościera się niesamowity widok na Stocznie. Nieopodal ECS przy ul. Nowomiejskiej znajduje się bezpłatny parking umożliwiający 10min postój pozwalający na wejście i wyjście grupy z autokaru.

Muzeum II Wojny Światowej

Muzeum II Wojny Światowej opowiada o tragicznych losach Wojny, a także różnych krajów i narodów, które ucierpiały na skutek działań wojennych. Muzeum znajduje się w podziemiach, dlatego może brakować w nich zasięgu do kontaktu z kierowcą. W okolicy Muzeum znajduje się bezpłatny parking dla autokarów na dwie godziny postoju.

Wynajem autokaru do Ośrodka Kultury Morskiej w Gdańsku

Centrala - Spichrze na Wyspie Ołowianka

Spichrze na Wyspie Ołowianka to zawierają, statek Sołdek, Żuraw służący do niegdyś do wyładowywania towarów, a także inne ekspozycje ruchowe.

Ośrodek Kultury Morskiej

Nowoczesne muzeum położone nad Mołtawą, zawierające gigantyczny basen ze zdalnie sterowanymi modelami okrętów i holowników. Uczestnicy mogą wyścigować się, holować większe jednostki. Do innych atrakcji należy obsługa wózka widłowego w Porcie. Można również wejść do wnętrza batyskafu i eksplorować zatopione w morzu wraki.

Wynajem autokarów Gdynia

Wynajmując autobus z Gdyni lub do Gdyni, mamy szanse udać się do unikalnych na skalę Europy miejsc takich jak:

Muzeum Miasta Gdyni

To muzeum opowieść o powstawaniu nowego miasta, od osady rybackiej, do najnowocześniejszego miasta w Polsce.

Wynajem autokaru do zwiedzania Trójmiasta

Muzeum Marynarki Wojennej

W Muzeum znajdziemy repliki modeli broni oraz wyposażenia wojennego. W muzeum znajduje się również kilkaset modeli i replik okrętów.

Muzeum Emigracji

To wspaniałe interaktywne Muzeum przenosi nas do XIX wieku skąd wraz z rodziną z Południowego Wschodu próbujemy dostać się do Wschodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Gdyńskie Muzeum Motoryzacji

Zbiory muzeum to ponad 120 modeli zabytkowych pojazdów, w większości motocykli i samochodów. Dla grup zorganizowanych wskazany jest kontakt telefoniczny.

Wynajem autokarów Sopot

Atrakcje dla grup:

Aquapark – w którym znajdują się przystosowane dla dzieci i dorosłych baseny zewnętrzne i wewnętrzne, zjeżdżalnie wodne i kręgielnia.

Wynajem autobusu do molo w Sopocie

Molo znajduje się na końcu ulicy Bohaterów Monte Cassino, obok Domu Zdrojowego przy Powstańców Warszawy 6. Pomost ma długość 512 metrów, jest najdłuższym drewnianym molem w Europie. Na końcu, którego umiejscowiona jest przystań jachtowa. Nieopodal Domu Zdrojowego i mola znajduje się ogólnodostępny Skwer Kuracyjny. Całość, może stanowić interesujący element do zwiedzania przez grupę oraz świetne miejsce dla zaplanowania czasu wolnego. Uwaga, w czasie silnych wiatrów i deszczu odwiedziny Mola nie należą do najprzyjemniejszych i grupy zazwyczaj przemarznięte grupy starają się szukać schronienia w autokarze lub jednej z okolicznych restauracji.

Wynajem autokaru do plaży w Sopocie

Sopocka plaża ma szerokość od 200 do 20m. Znajduje się nad Zatoką Gdańską i ma ok. 4 km długości. Na plaży nie wolno spożywać alkoholu i wprowadzać zwierząt. Na plaży znajdują się toalety i natryski. Obok plaży rozciąga się pas wydm.

Imprezy w Trójmieście

Co roku w Trójmieście odbywa się szereg imprez kulturalnych i muzycznych organizowanych cyklicznie, zaliczają się do nich.

 • Open’er Festival
 • Sopot Film Festival
 • Jarmark Dominikański w Gdańsku
 • Sopot Jazz Festival
 • Kina letnie
 • Solidarity of Arts w Gdańsku
 • Siesta Festival
 • SpaceFest!
 • Międzynarodowy Festiwal Chóralny Mundus Cantat
 • Sopocka Majówka
Wynajem autokaru do Gdańsk pomnik Neptuna

Małe Trójmiasto wynajem autobusów Rumia, Reda, Wejherowo

Wynajem autokarów Wejherowo

Wejherowo słynie z zabytkowego Starego Rynku, a także podziemi klasztornych. Wynajem autobusów z Wejherowa może być ukierunkowany zarówno w kierunku Trójmiasta, jak również Słupska. We Wejherowie znajdziemy również Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej. Do wartych uwagi miejsc zasługuje również tzw. Kalwaria Wejherowska, będąca celem wypraw pielgrzymów, nie tylko z Pomorza.

Wynajem autokarów Reda

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem i stanowi element tzw. Małego Trójmiasta. W Redzie znajduje się Aquapark ze zjeżdżalniami, spa oraz rekinarium. Wynajmują autokar z kierowcą z Redy możemy liczyć na najwyższej klasy obsługę.

Wynajem autokarów Rumia

Wynajem autokarów Rumia

W Rumi oddalonej kilka kilometrów od Centrum Gdyni znajduje się wiele miejsc, które stanowią wspaniałe miejsce do zabawy i wypoczynku dla mieszkańców Pomorza, takich jak Jumpcity Rumia, Lemur Park czy kaktusiarnia.

Wynajem autobusów Kaszuby

Wynajem autokarów Kartuzy

W Kartuzach znajduje się Muzeum Kaszubskie, a także słynna Kolegiata w Kartuzach. Miasto jest malowniczo położone jest pomiędzy kilkoma jeziorami. Do ciekawych miejsc godnych odwiedzenia zaliczyć można również Arboretum Leśników Kartuskich.

Wynajem autokarów Kościerzyna

Kościerzyna to jedna ze starszych miejscowości w regionie. Do interesujących miejsc w Kościerzynie można zaliczyć:

 • Muzeum Ziemi Kościerskiej
 • Muzeum Kolejnictwa
 • Muzeum starych amerykańskich samochodów
 • jeziora

W Kościerzynie znajdują się również wspaniałe sale weselne, dlatego wynajem autobusu na wesele z Kościerzyny będzie wspaniałym pomysłem.

Wynajem autokarów Starogard Gdański i Pelpin

Starogard Gdański słynie z tego, że znajduje się tutaj m.in. Pałac Wiecherta oraz Muzeum Ziemi Kociewskiej. Nieopodal Starogardu leży Pelpin i jego zabytkowa Bazylika Katedralna oraz Pałac biskupi.

Wynajem autokarów Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański, leży nad kanałem Raduni. W granicach miasta znajduje się Lotnisko Pruszcz Gdański, które stanowi własność Aeroklubu Gdańskiego.

Wynajem autokaru w Gdyni

Wynajem autobusów z Trójmiasta

Popularnymi kierunkami do podróży z Gdańska są:

 • Obwód Kaliningradzki
 • Wilno i Litwa
 • Nazistowski obóz koncentracyjny "Stutthof" w Sztutowie
 • Malbork
 • Wybrzeże Bałtyku
 • Warszawa

Transfer lotniskowy z Gdańska

Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy (kod IATA: GDN, kod ICAO: EPGD) to trzecie co do liczby pasażerów lotnisko w Polsce. Lotnisko jest położone przy Trójmiejskiej obwodnicy i oferuje wiele kierunków podróży. Lotnisko jest popularne wśród pasażerów korzystających z lotów czarterowych, między innymi do Portugalii, Hiszpanii, Tunezji, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Turcji i Egiptu.

Wynajem autobusu z lotniska w Gdańsku to również możliwość podstawienia autokaru pod terminal. Jednak należy pamiętać, że taka usługa jest dodatkowo płatna.

Wynajem autobkarów Trójmiasto opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Magda

Gdańsk

Jechaliśmy do Hamburga. Wszystko bez problemów :)

Opinia o wynajmie busa do Niemiec
zadowolony klient busbus

Błażej

Gdynia

Bardzo szybki kontakt ze strony Busbusa. Transport dopasowany do ilości osób. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecam!

Opinia o wynajmie busa na przewóz osób
zadowolona klientka busbus

Magdalena

Gdańsk

Wycieczka szkolna do Torunia. Kierowca znał miasto i wiedział gdzie zaparkować. Było SUPER 😊

Opinia o wynajmie autobusu na wycieczkę szkolną

Autokary Trójmiasto

Trójmiasto to serce Zatoki Gdańskiej i największy ośrodek kulturalny i turystyczny Polski północnej. Wzdłuż wybrzeża Trójmiasta rozciąga się wiele plaż, kąpielisk i portów oraz setki zabytków. Wyjazd autobusem do Trójmiasta pozwoli na sprawne przemieszczanie się pomiędzy atrakcjami, zabytkami i hotelem. Zabytki Gdańska, Port w Gdyni, ekskluzywny Sopot, to miejsca do których najlepiej dotrzeć autobusem czekającym na grupę na jednym ze strategicznie ulokowanych parkingów.

Wynajem autokaru Trójmiasto

Autokary Gdynia

 • Wiele piaszczystych plaż miejskich.
 • Port Gdynia, gdzie zawijają statki handlowe i wycieczkowe z całego świata.
 • Port Jachtowy.
 • Port Wojenny, który można obserwować z oddali.
 • Molo Południowe, Molo Gdynia-Orłowo i Molo Rybackie
 • Park Kamienna Góra z tarasem widokowym i widokiem na panoramę miasta.
 • Bulwar nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego, ze wspaniałym widokiem na Zatokę Gdańską.
 • Muzeum Oceanograficzne i Akwarium Morskie.
 • Żaglowiec "Dar Pomorza" z 1909r.
 • Okręt ORP "Błyskawica".
 • Muzeum Marynarki Wojennej.
 • Muzeum Emigracji, jedno z najnowocześniejszych i najciekawszych interaktywnych muzeów w Polsce.

Autokary Sopot

 • Wyjątkowy mikroklimat.
 • Sopockie Molo o długości 516m.
 • Zabytkowy Deptak i Ratusz miejski.
 • Opera Leśna z 1909r.
Wynajem autokaru Sopot

Autokary Gdańsk

 • Zabytkowy średniowieczny Kościół Mariacki budowany od 1343 r.
 • Ulica Mariacka, najpiękniejsza ulica Pomorza Gdańskiego.
 • Kościoły św. Jana (1357 r.), św. Katarzyny (1510 r.), św. Mikołaja (1348 r.)
 • Ulica długa i przedbramie wraz z wieżą więzienną i katownią z II poł. XIV w.
 • Bramy do miasta (Wyżynna, Zielona i Złota).
 • Trakt Królewski — trasa będąca szlakiem uroczystych wjazdów królewskich do miasta z wieloma zabytkowymi kamienicami.
 • Dwór Artusa z 1478 r. przez wiele stuleci był salonem bractw mieszczańskich i kupieckich.
 • Fontanna Neptuna — jedna z wizytówek miasta.
 • Ratusz Głównego Miasta i Ratusz Staromiejski.
 • Żuraw — największy średniowieczny dźwig w Europie z 1442 r.
 • Muzeum Solidarności.
 • Stocznia Gdańska.
 • Park zoologiczny.

Wynajmuj busy z Trójmiasta

Dowiedz się jak tanio, sprawnie i bezpiecznie wynajmować busy w Gdańsku i autokary z Trójmiasta i okolic. Rezerwuj przejazdy na wesela, transfery lotniskowe, mecze i pielgrzymki. Skorzystaj z formularza wyceny wynajmu busa lub autobusu ze strony Busbus i wynajmuj autobusy w Trójmieście.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Trójmiasta

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Gdańska, Gdyni lub Sopotu

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji