Wynajem autokarów na wyjazdy biznesowe

Wynajem busów dla firm i przedsiębiorstw

Przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, często wynajmują autobusy, autokary i busy na wyjazdy biznesowe. Pozwala im to zrealizować założone cele biznesowe i zaoszczędzic na kosztach zakupu, bądź wypożeczenia pojazdów.

Wynajem autokarów przez przedsiębiorstwa odbywa się w ramach przewozu pracowników, wynajmem pojazdów do przewozu partnerów biznesowych, wynajmem busów do przewozu specjalistów, których firma chce dowieźć w miejsce pracy lub przejazdów autokarowych związanych z imprezami firmowymi i imprezami integracyjnymi.

Wyjazdy firmowe wynajętymi autokarami

Wynajem autokaru dla przedsiębiorstw

Wynajem autokarów dla firm jest usługą, którą firma może outsourcować do innych przedsiębiorstw. Zakup pojazdu i utrzymanie go przez rok kosztuje więcej niż jednorazowe lub kilkukrotne wynajęcie busa na wyjazd firmowy czy wynajęcie autokaru na wyjazd integracyjny. Koszt wynajmu można wrzucić w koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa, a dodatkowo firma nie musi zatrudniać kierowcy oraz ewidencjonować kosztów utrzymania pojazdu, przeglądów, paliwa itd.

W ostatecznym rozrachunku wynajem busów dla firm lub wynajem autokarów na wyjazdy biznesowe jest o wiele tańszy, niż zakup, a później utrzymanie pojazdu i zatrudnianie kierowcy z odpowiednią kategorią prawa jazdy. Z drugiej strony transport pracowników firmowymi samochodami osobowymi, może nie być tak opłacalne, niż wynajęcie autokaru tanio, ze względu na zwielokrotnienie kosztów paliwa.

Przewóz osób wynajem autokarów lub busów dla firm

Wyjazdy biznesowe dla firm

Wynajem autokarów lub busów dla firm pozawla na realizację imprez integracyjnych, świętowania zamkniętego roku i sukcesów firmy. Doskonale sprawdza się również do Teambuildingu. Dzięki zorganizowanemu team-buildingowi pracownicy firmy będą mogli zapoznać się ze sobą i stworzyć zgrany zespół. Wyjazd integracyjny autokarem to wspaniała okazja do tego, żeby rozluźnić atmosferę w miejscu pracy, a jednocześnie spędzić miło czas w przyjemnym miejscu.

W wielu przypadkach sprawdzoną formą wyjazdów są wyjazdy integracyjne w zaciszne miejsca, w którym pracownicy będą mogli delektować się przyrodą lub atrakcjami hotelowymi. Program takie wycieczki można urozmaicić o elementy edukacyjne, elementy wynagradzające pracowników oraz budujące poczucie wspólnoty i przywiązania do firmy.

Przewóz osób dla firm wynajetymi autobusami

Wynajem busów na imprezy integracyjne

Wynajem autokaru na wyjazd integracyjny jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż samodzielna podróż każdego z pracowników. Po pierwsze, nie każdy z pracowników ma takie same możliwości dojazdu i odjazdu z miejsca, które zostało wybrane jako cel podróży, po drugie, stworzenie możliwości przyjazdu i odjazdu pracowników prowadzi do sytuacji, w której co mniej śmiali pracownicy, mogą szukać pretekstu, do tego, żeby przyjechać później, albo wyjechać wcześniej z imprezy firmowej. W przypadku wynajmu autokarów dla firmy, pracownicy tworzą zespół i integrują się już od momentu wejścia do autokaru.

Wynajem autokarów na imprezy firmowe

Autokar, jeżeli jest wyposażony w telewizory lub mikrofon może być doskonałym miejscem do rozpoczęcia imprezy firmowej i przygotowania uczestników do wydarzeń, które nastąpią po przyjeździe na miejsce. To szczególnie ważne, gdy na miejscu prócz zabawy, chcemy zaprezentować pracownikom nowe rozwiązania, albo wyniki z zeszłego roku. Podróżując autokarem, mamy pewność, że uwaga pracowników będzie skupiona na informacjach i szkoleniach które przeprowadzamy.

Wycieczki autokarowe dla firm mogą być realizowane jako nagroda, za wyśmienicie przepracowany rok. Wyjazdy krajowe i zagraniczne są popularne wśród większych przedsiębiorstw, głównie z branży produkcyjnej, jednak coraz większą popularnością cieszą się również w branży usługowej i mniejszych firmach. Jest to działanie popularne i polecane przez doradców i coachów biznesowych szczególnie tam, gdzie poziom stresu w pracy jest wysoki.

Wynajem autokarów na wyjazdy integracyjne wynajem autobusów dla firm

Przewóz pracowników

Pracownicy często wykonują zlecenia i zadania poza miejscem pracy. Często pracują w zespołach, których przewożenie z miejsca na miejsce wynajętym busem pracowniczym jest wygodniejsze i tańsze, niż przejazdy i rozliczenia kosztów obsługi prywatnych samochodów pracowników. Dodatkowo, do busa, czy autokaru można załadować bagaże i sprzęt, o wiele większych rozmiarów, niż do samochodów osobowych. Autokary często wyposażone są również w gniazdka elektryczne 230V, co może pozwolić pracownikom na pracę podczas jazdy wynajętym autokarem pracowniczym.

Wynajęte busy lub autobusy pełnią często rolę regularnych przewozów pracowniczych w określone miejsce lub do określonych zadania czy zlecenia. Autokar pracowniczy może zebrać pracowników z ich domów, lub siedzib i oddziałów firmy. A następnie przewieźć ich wszystkich do miejsca wykonywania pracy. Tego typu przewozy mogą mieć charakter jednorazowy lub mogą być powtarzane wielokrotnie.

Wynajem autobusów pracowniczych do przewozu pracowników

Przewozy pracownicze

Pracownicy często wykonują zlecenia i zadania poza miejscem pracy. Często pracują w zespołach, których przewożenie z miejsca na miejsce wynajętym busem pracowniczym jest wygodniejsze i tańsze, niż przejazdy i rozliczenia kosztów obsługi prywatnych samochodów pracowników. Dodatkowo, do busa, czy autokaru można załadować bagaże i sprzęt, o wiele większych rozmiarów, niż do samochodów osobowych. Autokary często wyposażone są również w gniazdka elektryczne 230V, co może pozwolić pracownikom na pracę podczas jazdy wynajętym autokarem pracowniczym.

Wynajmij autokar dla firmy

Wybierz najkorzystniejszą ofertę wynajmu autokaru dla firmy. Wybierz autokar lub bus dostosowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa i skorzystaj z formularza do wyceny wyjazdu poprzez stronę BUSBUS.