Wynajem autobusów Warszawa

Czcionka:

Wynajem autokarów w Warszawie

Warszawa jest celem podróży wielu grup zorganizowanych wynajmujących autokary na wycieczki, wizyty studyjne i wyjazdy firmowe. Ponadto w Warszawie często wynajmuje się autobusy na transfer lotniskowy na lotnisko w Modlinie i Okęciu, a także na zorganizowane wyjazdy na wesela i imprezy okolicznościowe.

parking dla autokarow warszawa

Parkingi dla autokarów w Warszawie

W Warszawie stosunkowo trudno o dogodne miejsca parkingowe dla autokarów, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę parkingów, gdzie grupa może zostawić autokar i rozpocząć eksplorację miasta i znajdujących się w nim atrakcji.

 • al. Jerozolimskie 3 w okolicach Muzeum Narodowego, Muzeum Wojska Polskiego
 • pl. Defilad, przy Pałacu Kultury i Nauki
 • pl. Piłsudskiego, przy Trakcie Królewskim i Teatrze Wielkim
 • pl. Teatralny 3, przy Teatrze Wielkim, i Trakcie Królewskim
 • ul. Anielewicza 6, przy Muzeum Historii Żydów Polskich
 • ul. Bonifraterska przy Stadionie Polonii
 • ul. Grodzka (pod wiaduktem trasy W-Z) przy Starówce
 • ul. Matejki 4,obok Sejmu RP
 • ul. Myśliwiecka 1a, przy Łazienkach Królewskich i Stadionie Legii
 • ul. Parkingowa na odcinku Żurawia-Nowogrodzka
 • ul. Przyczółkowa przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
 • ul. Świętojerska na odcinku Bonifraterska-Wałowa, przy Starówce
 • ul. Twarda 4 przy pl. Grzybowski
 • ul. Wybrzeże Gdańskie strona zachodnia, przy Starówce i Multimedialnym Parku Fontann
 • ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43c przy Centrum Nauki Kopernik
 • ul. Targowa 46 przy Muzeum Warszawskiej Pragi

Popularne kierunki wynajmu autokarów w Warszawie

Warszawa oferuje wiele atrakcji turystycznych i edukacyjnych i turystyczną dla grup szkolnych i wycieczek zorganizowanych podróżujących wynajętymi autobusami. Warszawa jest rozległym miastem, jednak ze względu na rozbudowaną sieć obwodnic i wielopasmowych ulic, można się po niej szybko przemieszczać (poza godzinami szczytu).

warszawa wynajem autokaru

Wycieczki turystyczne

Zwiedzanie Pałacu Kultury i Nauki — najsłynniejszy i najwyższy budynek w kraju. Z tarasem widokowym na 30tym piętrze. Parking dla autokarów jest ulokowany zaraz pod Pałacem przy Placu Defilad.

Muzeum Narodowe – zbiór najcenniejszych eksponatów muzealnych i dorobku Polskiej kultury dostępny dla zwiedzających. Parking przy muzeum dostępny dla gości od alei Jerozolimskich 3.

wynajem autobusu warszawa

Pałac w Wilanowie i ogrody królewskie to letnia rezydencja króla Jana III Sobieskiego. Możliwość pozostawienia autokaru przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie na ulicy Przyczółkowej.

wynajem busa warszawa

Łazienki Królewskie — letnia rezydencji króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, w której skład wchodzą cztery rozległe i bogato obsadzone ogrody: Królewski, Romantyczny, Modernistyczny oraz Chiński. Znajduje się tam również słynny pomnik Fryderyka Szopena. Możliwość zaparkowania nieopodal ogrodów przy ul. Myśliwieckiej.

„Polin” Muzeum Historii Żydów Polskich – interaktywne i barwne muzeum, które prowadzi szlakami Żydów zamieszkujących Polskę. W pobliżu Muzeum znajduje się parking przy ulicy Anielewicza 6.

Muzeum Powstania Warszawskiego – w muzeum znajduje się wyjątkowa ekspozycja opowiadająca o najtragiczniejszych wydarzeniach w historii w dziejach miasta Warszawy. Podczas zwiedzania można, zapoznać się z historiami powstańców, opowiadanych przez nich samych, eksponaty oraz interaktywne multimedia opowiadające najtragiczniejszą historię w dziejach miasta.

autokar wynajem warszawa

Zwiedzanie Zamku Królewskiego — zamek będący długoletnią siedzibą królów Polskich, mieści wiele zbiorów i eksponatów będących częścią Polskiego dziedzictwa narodowego. Do Zamku, najłatwiej jest dotrzeć z parkingu pod wiaduktem trasy W-Z.

autokar wynajem warszawa

Zwiedzanie Starówki i Traktu Królewskiego – Począwszy od Ronda DeGaulla, idąc ulicą Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście będziemy mijać wiele miejsc godnych uwagi, takich jak Uniwersytet Warszawski, Pałac Prezydencki, Hotel Bristol, Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski, aż dojdziemy do Warszawskiej Starówki, gdzie będziemy mogli spędzić czas w urokliwych uliczkach odbudowanej Starej Warszawy.

Centrum Nauki Kopernik – to największy w Polsce park nauki, zapewniający godziny zabawy połączonej z nauką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Parking przy CNK dostępny dla zwiedzających przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43c.

Na sportowo

Zarówno zespoły piłkarskie, jak i kibice, chętnie wybiorą się na mecz na jeden z najbardziej okazałych Warszawskich stadionów. Część z nich jest nie tylko dostępna podczas meczu, ale również dostępna do zwiedzania przez grupy zorganizowane.

Zwiedzanie Stadionu Narodowego - Zwiedzanie największego stadionu piłkarskiego w Polsce, który służy również jako miejsce do organizacji jednych z największych w kraju koncertów. W obecnej formie przebudowany z okazji Euro 2012. Wycieczka po stadionie zawiera zwiedzanie stadionu szlakami piłkarzy, ale również strefę i loże VIP, a także sekcję dziennikarską.

Zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa – Jeden z najbardziej utytułowanych Polskich klubów oferuje swoim fanom, możliwość zobaczenia od zaplecza tego jak funkcjonuje klubowy stadion piłkarski. Oprócz zwiedzania trybun, w tym na słynnej „żylety", wycieczka będzie mogła wejść na murawę, zejść do szatni, wejść do sali konferencyjnej i zobaczyć całe zaplecze stadionu. Dodatkowo zwiedzając muzeum klubu, będzie można zobaczyć rozległą panoramę Warszawy. Parking obok stadionu znajduje się przy ulicy Myśliwieckiej 1a.

Stadion Polonii Warszawa – parking przy ul. Bonifraterskiej.

Transfery lotniskowe z Warszawy

Lotnisko Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina w Warszawie (ang. Warsaw Chopin Airport, kod IATA: WAW, kod ICAO: EPWA). Na Lotnisku Chopina działa terminal obsługujący grupy dojeżdżające i odjeżdżające z lotniska autokarami. Zadaszony terminal usytuowany jest na wysokości Hali przylotów (pirs południowy), obok stacji kolejowej. Dodatkowo przy lotnisku znajduje się parking, z którego kierowca może skorzystać w razie opóźnienia lotu.

Port Lotniczy Warszawa Modlin

Port Lotniczy Warszawa/Modlin (kod IATA: WMI, kod ICAO: EPMO). Lotnisko w Modlinie znajduje się ok. 40 km od Warszawy i jest drugim najważniejszym hubem obsługującym ruch lotniczy w Warszawie. Parking na lotnisku jest bezpłatny, jeżeli nie przekracza 15 minut, jednak należy go zgłosić z wyprzedzeniem, obsłudze lotniska pod numerem: +48 22 346 44 21.

Wynajem autobusu z Warszawy

Wynajem autokarów Żyrardów – Przemysłowy charakter miasta może urzec każdego pasjonata architektury przemysłowej, dodatkowo w mieście znajduje się Muzeum Lniarstwa oddalony zaledwie o 50 km od Warszawy

Wynajem busów Modlin i Twierdza Modlin – Gigantyczny zespół fortyfikacji broniąca dostępu do Warszawy Twierdza będąca dumą wojen Napoleońskich, ulokowany o około 50 km od stolicy.

Puszcza Kampinoska i Kampinoski Park Narodowy – unikalny zespół leśny znajdujący się na granicach Warszawy.

Wynajem autobusów Ciechanów i wynajem autobusów CzerskZamek w Ciechanowie i Zamek w Czersku – oddalone o odpowiednie 100 km na północ i 40 km na południe od Warszawy, średniowieczne zamki będące własnością Książąt Mazowieckich stanowią jedne z najbardziej unikatowych atrakcji regionu.

Wynajem busów Kazimierz Dolny – Kazimierz Dolny to jedno z najpiękniejszych polskich miast, znane ze swojego artystycznego charakteru. Znajduje się tutaj również warowny zamek. Kazimierz jest oddalony o 150 km na południowy wschód od Warszawy.

Ponadto, Warszawiacy często podróżują na Mazury, do Podlasia i nad Morze Bałtyckie.

Rozrywka w okolicach Warszawy

Poza samą Warszawą na Mazowszu znajduje się wiele wspaniałych miejsc do spędzenia czasu wraz z dziećmi, zaliczają się do nich atrakcje, takie jak:

Farma Iluzji w Mościskach – położony jest w oddalonej o około 90 km od Warszawy park wypełniony iluzjami i złudzeniami optycznymi.

Magiczne Ogrody Janowiec – zlokalizowane nieopodal Kazimierza Dolnego wypełniony atrakcjami i zagadkami kompleks ogrodów z wymyślnymi lokacjami stworzonymi dla najmłodszych.

Park Rozrywki Julinek – znajdujący się w Lesznie kompleks atrakcji dla dzieci zawierający największy park linowy w Polsce, Minigolf, krainę dmuchanych zamków oraz inne atrakcje.

Termy Mszczonów – zespół basenów termalnych wyposażonych w dodatkową infrastrukturę, wspaniałe miejsce na relaks i regenerację dla wszystkich grup wiekowych.

Park of Poland – Suntago Wodny Świat – Park atrakcji wodnych, zjeżdżalni oraz SPA uznawany, za największy i najnowocześniejszy Aquapark w Polsce.