Wynajem autobusów Warszawa

Wynajem autokarów w Warszawie

Warszawa jest celem podróży wielu grup zorganizowanych wynajmujących autokary na wycieczki, wizyty studyjne i wyjazdy firmowe. Ponadto w Warszawie często wynajmuje się autobusy na transfer lotniskowy na lotnisko w Modlinie i Okęciu, a także na zorganizowane wyjazdy na wesela i imprezy okolicznościowe.

parking dla autokarow warszawa

Parkingi dla autokarów w Warszawie

W Warszawie stosunkowo trudno o dogodne miejsca parkingowe dla autokarów, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę parkingów, gdzie grupa może zostawić autokar i rozpocząć eksplorację miasta i znajdujących się w nim atrakcji.

 • al. Jerozolimskie 3 w okolicach Muzeum Narodowego, Muzeum Wojska Polskiego
 • pl. Defilad, przy Pałacu Kultury i Nauki
 • pl. Piłsudskiego, przy Trakcie Królewskim i Teatrze Wielkim
 • pl. Teatralny 3, przy Teatrze Wielkim, i Trakcie Królewskim
 • ul. Anielewicza 6, przy Muzeum Historii Żydów Polskich
 • ul. Bonifraterska przy Stadionie Polonii
 • ul. Grodzka (pod wiaduktem trasy W-Z) przy Starówce
 • ul. Matejki 4,obok Sejmu RP
 • ul. Myśliwiecka 1a, przy Łazienkach Królewskich i Stadionie Legii
 • ul. Parkingowa na odcinku Żurawia-Nowogrodzka
 • ul. Przyczółkowa przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
 • ul. Świętojerska na odcinku Bonifraterska-Wałowa, przy Starówce
 • ul. Twarda 4 przy pl. Grzybowski
 • ul. Wybrzeże Gdańskie strona zachodnia, przy Starówce i Multimedialnym Parku Fontann
 • ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43c przy Centrum Nauki Kopernik
 • ul. Targowa 46 przy Muzeum Warszawskiej Pragi

Popularne kierunki wynajmu autokarów w Warszawie

Warszawa oferuje wiele atrakcji turystycznych i edukacyjnych i turystyczną dla grup szkolnych i wycieczek zorganizowanych podróżujących wynajętymi autobusami. Warszawa jest rozległym miastem, jednak ze względu na rozbudowaną sieć obwodnic i wielopasmowych ulic, można się po niej szybko przemieszczać (poza godzinami szczytu).

warszawa wynajem autokaru

Wycieczki turystyczne

Zwiedzanie Pałacu Kultury i Nauki — najsłynniejszy i najwyższy budynek w kraju. Z tarasem widokowym na 30tym piętrze. Parking dla autokarów jest ulokowany zaraz pod Pałacem przy Placu Defilad.

Muzeum Narodowe – zbiór najcenniejszych eksponatów muzealnych i dorobku Polskiej kultury dostępny dla zwiedzających. Parking przy muzeum dostępny dla gości od alei Jerozolimskich 3.

wynajem autobusu warszawa

Pałac w Wilanowie i ogrody królewskie to letnia rezydencja króla Jana III Sobieskiego. Możliwość pozostawienia autokaru przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie na ulicy Przyczółkowej.

wynajem busa warszawa

Łazienki Królewskie — letnia rezydencji króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, w której skład wchodzą cztery rozległe i bogato obsadzone ogrody: Królewski, Romantyczny, Modernistyczny oraz Chiński. Znajduje się tam również słynny pomnik Fryderyka Szopena. Możliwość zaparkowania nieopodal ogrodów przy ul. Myśliwieckiej.

„Polin” Muzeum Historii Żydów Polskich – interaktywne i barwne muzeum, które prowadzi szlakami Żydów zamieszkujących Polskę. W pobliżu Muzeum znajduje się parking przy ulicy Anielewicza 6.

Muzeum Powstania Warszawskiego – w muzeum znajduje się wyjątkowa ekspozycja opowiadająca o najtragiczniejszych wydarzeniach w historii w dziejach miasta Warszawy. Podczas zwiedzania można, zapoznać się z historiami powstańców, opowiadanych przez nich samych, eksponaty oraz interaktywne multimedia opowiadające najtragiczniejszą historię w dziejach miasta.

autokar wynajem warszawa

Zwiedzanie Zamku Królewskiego — zamek będący długoletnią siedzibą królów Polskich, mieści wiele zbiorów i eksponatów będących częścią Polskiego dziedzictwa narodowego. Do Zamku, najłatwiej jest dotrzeć z parkingu pod wiaduktem trasy W-Z.

autokar wynajem warszawa

Zwiedzanie Starówki i Traktu Królewskiego – Począwszy od Ronda DeGaulla, idąc ulicą Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście będziemy mijać wiele miejsc godnych uwagi, takich jak Uniwersytet Warszawski, Pałac Prezydencki, Hotel Bristol, Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski, aż dojdziemy do Warszawskiej Starówki, gdzie będziemy mogli spędzić czas w urokliwych uliczkach odbudowanej Starej Warszawy.

Centrum Nauki Kopernik – to największy w Polsce park nauki, zapewniający godziny zabawy połączonej z nauką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Parking przy CNK dostępny dla zwiedzających przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43c.

autokar centrum nauki kopernik

Na sportowo

Zarówno zespoły piłkarskie, jak i kibice, chętnie wynajmą autokar na mecz na jeden z najbardziej okazałych Warszawskich stadionów. Część z nich jest nie tylko dostępna podczas meczu, ale również dostępna do zwiedzania przez grupy zorganizowane.

Zwiedzanie Stadionu Narodowego - Zwiedzanie największego stadionu piłkarskiego w Polsce, który służy również jako miejsce do organizacji jednych z największych w kraju koncertów. W obecnej formie przebudowany z okazji Euro 2012. Wycieczka po stadionie zawiera zwiedzanie stadionu szlakami piłkarzy, ale również strefę i loże VIP, a także sekcję dziennikarską.

autokar na stadion narodowy

Zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa – Jeden z najbardziej utytułowanych Polskich klubów oferuje swoim fanom, możliwość zobaczenia od zaplecza tego jak funkcjonuje klubowy stadion piłkarski. Oprócz zwiedzania trybun, w tym na słynnej „żylety", wycieczka będzie mogła wejść na murawę, zejść do szatni, wejść do sali konferencyjnej i zobaczyć całe zaplecze stadionu. Dodatkowo zwiedzając muzeum klubu, będzie można zobaczyć rozległą panoramę Warszawy. Parking obok stadionu znajduje się przy ulicy Myśliwieckiej 1a.

Stadion Polonii Warszawa – parking przy ul. Bonifraterskiej.

Transfery lotniskowe z Warszawy

Lotnisko Chopina w Warszawie

transfer lotniskowy warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie (ang. Warsaw Chopin Airport, kod IATA: WAW, kod ICAO: EPWA). Na Lotnisku Chopina działa terminal obsługujący grupy dojeżdżające i odjeżdżające z lotniska autokarami. Zadaszony terminal usytuowany jest na wysokości Hali przylotów (pirs południowy), obok stacji kolejowej. Dodatkowo przy lotnisku znajduje się parking, z którego kierowca może skorzystać w razie opóźnienia lotu.

Port Lotniczy Warszawa Modlin

Port Lotniczy Warszawa/Modlin (kod IATA: WMI, kod ICAO: EPMO). Lotnisko w Modlinie znajduje się ok. 40 km od Warszawy i jest drugim najważniejszym hubem obsługującym ruch lotniczy w Warszawie. Parking na lotnisku jest bezpłatny, jeżeli nie przekracza 15 minut, jednak należy go zgłosić z wyprzedzeniem, obsłudze lotniska pod numerem: +48 22 346 44 21.

Wynajem autobusu z Warszawy

Wynajem autokarów Żyrardów – Przemysłowy charakter miasta może urzec każdego pasjonata architektury przemysłowej, dodatkowo w mieście znajduje się Muzeum Lniarstwa oddalony zaledwie o 50 km od Warszawy

Wynajem busów Modlin i Twierdza Modlin – Gigantyczny zespół fortyfikacji broniąca dostępu do Warszawy Twierdza będąca dumą wojen Napoleońskich, ulokowany o około 50 km od stolicy.

Puszcza Kampinoska i Kampinoski Park Narodowy – unikalny zespół leśny znajdujący się na granicach Warszawy.

Wynajem autobusów Ciechanów i wynajem autobusów Czersk Zamek w Ciechanowie i Zamek w Czersku – oddalone o odpowiednie 100 km na północ i 40 km na południe od Warszawy, średniowieczne zamki będące własnością Książąt Mazowieckich stanowią jedne z najbardziej unikatowych atrakcji regionu.

Wynajem busów Kazimierz Dolny – Kazimierz Dolny to jedno z najpiękniejszych polskich miast, znane ze swojego artystycznego charakteru. Znajduje się tutaj również warowny zamek. Kazimierz jest oddalony o 150 km na południowy wschód od Warszawy.

Ponadto, Warszawiacy często podróżują na Mazury, do Podlasia i nad Morze Bałtyckie.

Rozrywka w okolicach Warszawy

Poza samą Warszawą na Mazowszu znajduje się wiele wspaniałych miejsc do spędzenia czasu wraz z dziećmi, zaliczają się do nich atrakcje, takie jak:

Farma Iluzji w Mościskach – położony jest w oddalonej o około 90 km od Warszawy park wypełniony iluzjami i złudzeniami optycznymi.

Magiczne Ogrody Janowiec – zlokalizowane nieopodal Kazimierza Dolnego wypełniony atrakcjami i zagadkami kompleks ogrodów z wymyślnymi lokacjami stworzonymi dla najmłodszych.

Park Rozrywki Julinek – znajdujący się w Lesznie kompleks atrakcji dla dzieci zawierający największy park linowy w Polsce, Minigolf, krainę dmuchanych zamków oraz inne atrakcje.

Termy Mszczonów – zespół basenów termalnych wyposażonych w dodatkową infrastrukturę, wspaniałe miejsce na relaks i regenerację dla wszystkich grup wiekowych.

Park of Poland – Suntago Wodny Świat – Park atrakcji wodnych, zjeżdżalni oraz SPA uznawany, za największy i najnowocześniejszy Aquapark w Polsce.

Wynajem autobusu na wesele w Warszawie

Transport gości weselnych w Warszawie może polegać na przetransportowaniu autobusem ślubnym gosci do sali w Warszawie, albo poza Warszawę, gdzie koszty organizacji wesel są dużo nizsze.

Wynajem autobusów imprezowych w Warszawie

Warszawa to nie tylko stolica Polski, ale stolica nocnego życia. W Warszawie działa wiele firm oferujących usługi imprezy w autobusie.

Partybus Warszawa

Wypełnij formularz i zamów autobus imprezowy w Warszawie
Rezerwuj

Wynajem autokarów Nowy Dwór Mazowiecki

Autobus można wynajać również z Nowego Dworu Mazowieckiego. Miasto słynie z Twierdzy Modlin, a także cudownego Parku Miejskiego. Relaks w Nowym Dworze Mazowieckiem możnemy znaleźć również na plażach przy brzegu Narwii. Ponadto popularnymi kierunkami na wynajem busów i autokarów są wyjazdy do Warszawy oraz na Mazury.

Wynajem autobusów Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki to wspaniałe miejsce na wynajem autokaru dla grup szkolnych, można tu skorzystać z Wodnego Placu Zabaw oraz całorocznego placu zabaw w Parku im. Skarbków. Interesujacym miejscem dla grup zorganizowanych może być równnież muzeum Warszawskeij Kolei Dojazdowej.

Wynajem autokarów Żyrardów

Żyrardów to miasto niezwykłe. Jego industrialny charakter przyciąga wielu żądnych niecodziennych doświadczeń turystów. Do atrakcji dla grup zorganizowanych można zaliczyć podróż wynajętym busem do Żyrardowskiego Muzeum Lniarstwa. Żyrardów to miasto - ogród, w którym zaprojektowano kilometry misternie wytyczonych ścieżek w parkach miejskich, które niegdyś zamknięte dla robotników przez fabrykantów, dziś są dostępne dla wszystkich. Nieopodal miasta znajduje się również Zalew Żyrardowski - wspaniałe miejsce na wypoczynek dla grup.

Wynajem autobusów Mińsk Mazowiecki

Wynajem autokarów z Mińska Mazowieckiego jest popularny na wyjazdy dla grup szkolnych do Warszawy, ale również sam Mińsk Mazowiecki ma do zaoferowania wiele atrakcji, takich jak Park Dernałowiczów, połączony z parkiem, czy muzeum militarne. W mieście znajduje się również najstarsza sosna w Polsce.

Wynajmij autokar w Warszawie

Przewozy autokarowe w Warszawie nie muszą być drogie, dowiedz się jak tanio wynająć autokary w Warszawie.

Zamów wycenę autokaru lub busa z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa czy Mińska Mazowieckiego w 2 minuty. Skorzystaj z przygotowanego przez BUSBUS formularza i wypełnij godzinę i datę wyjazdu. A następnie zdecyduj kto pokrywa koszty parkingów, opłat drogowych oraz noclegów i wyżywienia kierowcy. Wynajmuj autokary z Warszawy z Busbusem!

Partybus Warszawa

Autobus imprezowy Warszawa
Rezerwuj