Wynajem autobusów Warszawa

Wynajem autokarów z kierowcą Warszawa

Warszawa jest celem podróży wielu grup zorganizowanych wynajmujących autokary na wycieczki, wizyty studyjne i wyjazdy firmowe. Ponadto w Warszawie często wynajmuje się autobusy na transfer lotniskowy na lotnisko w Modlinie i Okęciu, a także na zorganizowane wyjazdy na wesela i imprezy okolicznościowe.

alt="parking dla autokarów warszawa" height="100" width="100">

Wynajmij autokar lub busa z kierowcą w Warszawie

Busbus zajmuje się wynajmem autokarów z Warszawy na wycieczki, wycieczki szkolne i przejazdy po Warszawie. Dzięki Busbusowi możesz wynająć busa na przejazd po Warszawie, a także piętrowy autokar na 80 osób na wyjazd turystyczny. Busbus specjalizuje się w organizacji dużych imprez, w których świadczymy usługi wynajmu kilkunastu lub kilkudziesięciu autobusów na imprezy, eventy i wydarzenia wynajmując autokary dla przedsiębiorstw, instytucji i organizacji pozarządowych. Świadczymy usługi wynajmu busów w Warszawie i okolicach na imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, chrzciny, pogrzeby, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Parking dla autokarów Warszawa

Parkingi dla autokarów w Warszawie

Stosunkowo trudno o dogodne miejsca parkingowe dla autokarów w Warszawie, dlatego przygotowaliśmy listę parkingów, gdzie grupa może zostawić autokar i rozpocząć eksplorację miasta i znajdujących się w nim atrakcji.

 • al. Jerozolimskie 3c w okolicach Muzeum Narodowego, Muzeum Wojska Polskiego
 • pl. Defilad, przy Pałacu Kultury i Nauki
 • pl. Piłsudskiego, przy Trakcie Królewskim i Teatrze Wielkim
 • pl. Teatralny 3, przy Teatrze Wielkim, i Trakcie Królewskim
 • ul. Anielewicza 6, przy Muzeum Historii Żydów Polskich
 • ul. Bonifraterska przy Stadionie Polonii
 • ul. Grodzka (pod wiaduktem trasy W-Z) przy Starówce
 • ul. Matejki 4, obok Sejmu RP
 • ul. Myśliwiecka 1a, przy Łazienkach Królewskich i Stadionie Legii
 • ul. Parkingowa na odcinku Żurawia-Nowogrodzka
 • ul. Przyczółkowa przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
 • ul. Świętojerska na odcinku Bonifraterska-Wałowa, przy Starówce
 • ul. Twarda 4 przy pl. Grzybowski
 • ul. Wybrzeże Gdańskie strona zachodnia, przy Starówce i Multimedialnym Parku Fontann
 • ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43c przy Centrum Nauki Kopernik
 • ul. Targowa 46 przy Muzeum Warszawskiej Pragi
warszawa wynajem autokaru

Kierunki wynajmu autokarów w Warszawie

Stolica oferuje wiele atrakcji turystycznych i edukacyjnych dla grup szkolnych i wycieczek zorganizowanych podróżujących wynajętymi autobusami po Warszawie. Syreni gród jest miastem rozległym, jednak ze względu na rozbudowaną sieć obwodnic i wielopasmowych ulic, można się po niej szybko przemieszczać (poza godzinami szczytu).

Wycieczki po Warszawie autobusem

Zwiedzanie Pałacu Kultury i Nauki — najbardziej rozpoznawalny budynek w Polsce. Obiekt, który na stałe wrósł w panoramę stolicy. Wokół tego budynku narosło wiele legend. Dla jednych jest to budynek nierozerwalnie związany z panoramą miasta, dla innych pozostałość po minionym systemie. Na 30-tym piętrze znajduję się taras widokowy przez, który można zobaczyć praktycznie Warszawę. Jedno z najważniejszych miejsc na trasie grup turystycznych wynajmujących autobusy w Warszawie. Parking dla autokarów jest ulokowany zaraz pod Pałacem przy Placu Defilad.

Muzeum Narodowe – jest jednym z najstarszych muzeów sztuki w Polsce. Powstało w 1862 roku jako Muzeum Sztuk Pięknych. Zbiory Muzeum liczą około 830 tys. dzieł sztuki polskiej i światowej, od antyku do współczesności. W tym Muzeum możemy znaleźć wszystkie rodzaje dzieł sztuki od zdjęć, obrazów czy rzeźby po przedmioty sztuki użytkowej i wzornictwo. Autobusy wynajęte na wycieczki w Warszawie znajdą miejsce parkingowe przy Muzeum dostępny dla gości od alei Jerozolimskich 3c.

Wynajem autobusu w stolic

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie - Muzeum znajdujące się w letniej rezydencji Jana III Sobieskiego. Tuż przy pałacu znajduję się przepiękny ogród królewski, którym spacerował sam król Polski. Ogród w stylu barokowym jest przepięknym miejscem dla każdej osoby będącej fascynatem historii oraz spokojnych spacerów w otoczeniu przepięknej natury. Na terenie muzeum odbywa się wiele cudownych wystaw związanych z kulturą. Pałac można również wynająć na wydarzenia takie jak: konferencje, szkolenia, gale, koncerty, spotkania biznesowe, imprezy firmowe czy uroczyste kolacje. Możliwość zaparkowania autokaru przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie jest na ulicy Przyczółkowej.

Wynajem busa Warszawa

Łazienki Królewskie - zespół pałacowo-ogrodowy założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. W skład ogrodów wchodzą cztery rozległe i bogato obsadzone ogrody: Królewski, Romantyczny, Modernistyczny oraz Chiński. W ogrodzie znajduję się wiele pięknych rzeźb, możemy również zobaczyć słynny pomnik Fryderyka Chopina. Jest to cudowne miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta jak również kontakt z ważnymi dziełami sztuki. Na terenie ogrodów znajduję się również Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa. Parking dla autokarów przy Warszawskich Łazienkach znajduję się nieopodal ogrodów przy ul. Myśliwieckiej.

„Polin” Muzeum Historii Żydów Polskich – Muzeum znajdujące się w Śródmieściu Warszawy, na Muranowie, dokumentujące wielowiekową historię Żydów w Polsce. Znajduję się tam wiele interaktywnych wystaw. Znajduję się tam również stała wystawa zatytułowana „1000 lat historii Żydów polskich”, która prowadzi szlakami Żydów zamieszkujących w Polsce. Muzeum zostało nagrodzone wyróżnieniem prestiżową nagrodą European Museum of the Year Award 2016 (Europejskie Muzeum Roku 2016). W pobliżu Muzeum znajduje się parking dla autokarów przy ulicy Anielewicza 6.

Muzeum Powstania Warszawskiego – samorządowa instytucja kultury, utworzona w 1983 jako Muzeum i Archiwum Powstania Warszawskiego. W Muzeum znajduję się wyjątkowa ekspozycja opowiadająca o najtragiczniejszych wydarzeniach w historii Polski oraz samej Warszawy. Podczas zwiedzania można, zapoznać się z historiami powstańców, opowiadanych przez nich samych. Znajdują się tam eksponaty oraz interaktywne multimedia, które zapoznają nas z najtragiczniejszą historią w dziejach miasta. Miejsce które jest wydaje się oczywistym punktem dla wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych. Niestety przy samym Muzeum na ulicy Przyokopowej nie można parkować, jednak można w tym miejscu zrobić postój dla wynajętych autobusów wycieczkowych, by grupa mogła wyjść z autokaru. Postój nie może przekroczyć 15 min.

Wynajem minibusów w Warszawie

Zamek Królewski — miejsce, w którym od wieków rezydowali najpierw książęta mazowieccy, a od XVI wieku zostało siedzibą władz I Rzeczypospolitej: króla i Sejmu. W tym miejscu działo się mnóstwo kluczowych wydarzeń w historii Polski. Obecnie znajduję się tam wiele ważnych dla historii i sztuki państwa eksponatów, choćby dwa obrazy Rembrandta "Uczony przy pulpicie” i “Dziewczyna w ramie obrazu”, oraz najważniejsze przymioty władzy takie jak: tłoki pieczętne Prezydenta Rzeczypospolitej czy Chorągiew Rzeczypospolitej. W jego murach odbywają się imprezy oraz spotkania o różnorodnym charakterze: uroczystości państwowe i dyplomatyczne, konferencje naukowe, kongresy międzynarodowe, sympozja, wykłady, koncerty, gale jubileuszowe, promocje, recepcje itp. Do Zamku, najłatwiej jest dotrzeć z parkingu pod wiaduktem trasy W-Z.

Wynajęte autokary w Warszawie

Zwiedzanie Starówki i Traktu Królewskiego – Począwszy od Ronda DeGaulla, idąc ulicą Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście będziemy mijać wiele miejsc godnych uwagi, takich jak Uniwersytet Warszawski, Pałac Prezydencki, Hotel Bristol, Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski, aż dojdziemy do Warszawskiej Starówki, gdzie będziemy mogli spędzić czas w urokliwych uliczkach odbudowanej Starej Warszawy.

Centrum Nauki Kopernik – to największy w Polsce park nauki, zapewniający godziny zabawy połączonej z nauką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Znajduję się tam wiele stałych wystaw, które mają na celu pokazać zwiedzającym jak można bawić się nauką. Znajdziemy tam mnóstwo wystaw, które popularyzują: fizykę, biologię, wiedzę o kosmosie, robotykę i wiele innych. Turyści mogą również natrafić na wystawy czasowe o których informację można znaleźć na stronie Centrum Nauki Kopernik. Jest więc to idealne miejsce dla wycieczek szkolnych, wyjazdów studyjnych i nie tylko. Parking przy CNK dostępny dla zwiedzających przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43c.

Wynajem autokaru na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik

Przewóz osób w Warszawie

Warszawa jest miastem, które oferuję wiele możliwości wynajmu busów na jeden dzień lub kilka godzin dla mniejszych grup zorganizowanych, przewozu osób na wyjazdy firmowe, mniejsze wycieczki szkolne np. jako dojazd na konkursy, jak również przewozy turystyczne. W Warszawie działa wiele przedsiębiorstw związanych z najmem busów.

Wśród tak wielu ofert dobrze jest mieć możliwość analizowania najlepszych dla nas przejazdów, spersonalizowanych.

Dowiedz się więcej o przedsiębiorstwach w Twojej okolicy, zajmujących się przewozem osób wynajętymi autokarami lub busami z Warszawy korzystając ze strony BUSBUS i złóż zapytanie ofertowe.

Wynajem autobusów w Warszawie na wydarzenia sportowe

Zarówno zespoły piłkarskie, jak i kibice, chętnie wynajmą autokar na mecz na jeden z najbardziej okazałych Warszawskich stadionów. Część z nich jest nie tylko dostępna podczas meczu, ale również dostępna do zwiedzania przez grupy zorganizowane.

PGE Narodowy (dawniej Stadion Narodowy w Warszawie)

Zwiedzanie największego stadionu piłkarskiego w Polsce, który służy również jako miejsce do organizacji jednych z największych w kraju koncertów. W obecnej formie przebudowany z okazji Euro 2012. Wycieczka po stadionie zawiera zwiedzanie stadionu szlakami piłkarzy, ale również strefę i loże VIP, a także sekcję dziennikarską. Miejsce parkingowe dla wynajętych autokarów, autobusów czy busów znajduję się na zewnętrznym parkingu: Parking Stadion Narodowy na alei Zielenieckiej 6. Kwota za postój różni się w zależności od okresu w którym planujemy odwiedzić Stadion, polecamy cennik sprawdzić na oficjalnej stronie PGE Narodowy.

Parking dla wynajętych autokarów na Stadion Narodowy

Stadion Legii Warszawa

Jeden z najbardziej utytułowanych Polskich klubów oferuje swoim fanom, możliwość zobaczenie od zaplecza tego jak funkcjonuje klubowy stadion piłkarski. Oprócz zwiedzania trybun, w tym słynnej „żylety", wycieczka będzie mogła wejść na murawę, zejść do szatni, wejść do sali konferencyjnej i zobaczyć całe zaplecze stadionu. Dodatkowo zwiedzając muzeum klubu, będzie można zobaczyć rozległą panoramę Warszawy. Parking obok stadionu znajduje się przy ulicy Myśliwieckiej 1a.

Stadion Polonii Warszawa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego

Stadion użytkowany przez klub Polonia Warszawa, zlokalizowany przy ul. Konwiktorskiej 6. Charakterystyczne dla tego miejsca jest wspaniałe otoczenie, z jednej strony fort i park Traugutta, a z drugiej rynek Nowego i Starego Miasta. Stadion oferuję również możliwość organizacji imprez z zapleczem gastronomicznym. Parking dla wynajętych autobusów na wydarzenia sportowe odbywających się w miejscu rezydowania klubu Polonii Warszawa można znaleźć przy ul. Bonifraterskiej.

Transfery lotniskowe z Warszawy

Lotnisko Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina w Warszawie (ang. Warsaw Chopin Airport, kod IATA: WAW, kod ICAO: EPWA). Na Lotnisku Chopina działa terminal obsługujący grupy wjeżdżające i wyjeżdżające z lotniska autokarami. Zadaszony terminal usytuowany jest na wysokości Hali przylotów (pirs południowy), obok stacji kolejowej. Dodatkowo przy lotnisku znajduje się parking, z którego kierowca może skorzystać w razie opóźnienia lotu.

Transfer lotniskowy z i do Warszawy

Port Lotniczy Warszawa Modlin

Port Lotniczy Warszawa/Modlin (kod IATA: WMI, kod ICAO: EPMO). Lotnisko w Modlinie znajduje się ok. 40 km od Warszawy i jest drugim najważniejszym hubem obsługującym ruch lotniczy w Warszawie. Parking na lotnisku jest bezpłatny, jeżeli nie przekracza 15 minut, jednak należy go zgłosić chęć postoju z wyprzedzeniem, obsłudze lotniska pod numerem: +48 22 346 44 21.

Wynajem autobusu z Warszawy

Wynajem autokarów Żyrardów – Przemysłowy charakter miasta może urzec każdego pasjonata architektury przemysłowej, dodatkowo w mieście znajduje się Muzeum Lniarstwa oddalony zaledwie o 50 km od Warszawy

Wynajem busów Modlin i Twierdza Modlin – Gigantyczny zespół fortyfikacji broniąca dostępu do Warszawy Twierdza będąca dumą wojen Napoleońskich, ulokowany o około 50 km od stolicy.

Puszcza Kampinoska i Kampinoski Park Narodowy – unikalny zespół leśny znajdujący się na granicach Warszawy.

Wynajem autobusów Ciechanów i wynajem autobusów Czersk Zamek w Ciechanowie i Zamek w Czersku – oddalone o odpowiednie 100 km na północ i 40 km na południe od Warszawy, średniowieczne zamki będące własnością Książąt Mazowieckich stanowią jedne z najbardziej unikatowych atrakcji regionu.

Wynajem busów Kazimierz Dolny – Kazimierz Dolny to jedno z najpiękniejszych polskich miast, znane ze swojego artystycznego charakteru. Znajduje się tutaj również warowny zamek. Kazimierz jest oddalony o 150 km na południowy wschód od Warszawy.

Ponadto, Warszawiacy często podróżują na Mazury, do Podlasia i nad Morze Bałtyckie.

Rozrywka w okolicach Warszawy

Poza samą Warszawą na Mazowszu znajduje się wiele wspaniałych miejsc do spędzenia czasu wraz z dziećmi, zaliczają się do nich atrakcje, takie jak:

Farma Iluzji w Mościskach – położony jest w oddalonej o około 90 km od Warszawy park wypełniony iluzjami i złudzeniami optycznymi.

Magiczne Ogrody Janowiec – zlokalizowane nieopodal Kazimierza Dolnego wypełniony atrakcjami i zagadkami kompleks ogrodów z wymyślnymi lokacjami stworzonymi dla najmłodszych.

Park Rozrywki Julinek – znajdujący się w Lesznie kompleks atrakcji dla dzieci zawierający największy park linowy w Polsce, Minigolf, krainę dmuchanych zamków oraz inne atrakcje.

Termy Mszczonów – zespół basenów termalnych wyposażonych w dodatkową infrastrukturę, wspaniałe miejsce na relaks i regenerację dla wszystkich grup wiekowych.

Park of Poland – Suntago Wodny Świat – Park atrakcji wodnych, zjeżdżalni oraz SPA uznawany, za największy i najnowocześniejszy Aquapark w Polsce.

Wynajem autobusu na wesele w Warszawie

W Warszawie i jej okolicznych miejscowościach znajduję się mnóstwo sal dedykowanych na wesele. Są one świetnie przygotowane do obsługi tego rodzaju imprez.

Organizacja wesela może wiązać się z wieloma kwestiami organizacyjnymi, takimi jak przewóz osób na salę weselną i ich bezpieczny powrót do domów.

Transport gości weselnych w Warszawie może polegać na przetransportowaniu autobusem ślubnym gości do sali w Warszawie, albo poza Warszawę, gdzie koszty organizacji wesel są dużo niższe.

Wynajem luksusowych autokarów imprezowych Warszawa

Warszawa to nie tylko stolica Polski, ale stolica nocnego życia. W Warszawie działa wiele firm oferujących usługi imprezy w autobusie.

Wynajem Partybusa w Warszawie sprawi, że nie tylko dojedziemy do jednego z wielu klubów w tym mieście, ale sam luksusowy autobus imprezowy będzie dla nas miejscem świetnej zabawy.

Imprezowy autobus (partybus) urodziny, wieczór kawalerski, wieczór panieński czy inne uroczystości będą nie tylko świetnie zaplanowane, ale będzie to impreza z prawdziwym prestiżem.

Wynajęcie Party Busa jest również świetnym pomysłem dla muzyków, którzy chcą by na ich teledysku znalazło się imprezowanie w wynajętym luksusowym autokarze ze strefą VIP, tancerzami lub tancerkami i wieloma innymi atrakcjami.

Wynajmij z Busbusem party busa w Warszawie i zorganizuj niezapomnianą imprezę.

Partybus Warszawa

Wypełnij formularz i zamów autobus imprezowy w Warszawie
Rezerwuj

Wynajem autokarów Nowy Dwór Mazowiecki

Autobus czy busa można wynająć również z Nowego Dworu Mazowieckiego. Miasto słynie z Twierdzy Modlin, a także cudownego Parku Miejskiego. Relaks w Nowym Dworze Mazowieckim możemy znaleźć również na plażach przy brzegu Narwii. Ponadto popularnymi kierunkami na wynajem busów i autokarów są wyjazdy do Warszawy oraz na Mazury.

Wynajem autokaru Grodzisk Mazowiecki

Dla grup szkolnych wynajem busa z Grodziska Mazowieckiego to świetny plan wycieczki. W Tym mieście można skorzystać z Wodnego Placu Zabaw oraz całorocznego placu zabaw w Parku im. Skarbków. Interesującym miejscem dla grup zorganizowanych może być również muzeum Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Wynajem autokarów Żyrardów

Żyrardów to miasto niezwykłe. Jego industrialny charakter przyciąga wielu żądnych niecodziennych doświadczeń turystów. Grupy zorganizowane chętnie korzystają z wynajmu busa z Żyrardowa czy okolic, by zwiedzić choćby Muzeum Lniarstwa im. Filipa de Girarda.

Żyrardów to miasto - ogród, w którym zaprojektowano kilometry misternie wytyczonych ścieżek w parkach miejskich, które niegdyś zamknięte dla robotników przez fabrykantów, dziś są dostępne dla wszystkich. Nieopodal miasta znajduje się również Zalew Żyrardowski - wspaniałe miejsce na wypoczynek dla grup.

Wynajem autobusów Mińsk Mazowiecki

Wynajem autokarów z Mińska Mazowieckiego jest popularny na wyjazdy dla grup szkolnych do Warszawy, ale również sam Mińsk Mazowiecki ma do zaoferowania wiele atrakcji, takich jak Park Dernałowiczów, połączony z parkiem, czy muzeum militarne. W mieście znajduje się również najstarsza sosna w Polsce.

Wynajmij autokar w Warszawie

Przewozy autokarowe w Warszawie nie muszą być drogie, dowiedz się jak tanio wynająć autokary w Warszawie.

Zamów wycenę autokaru lub busa z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa czy Mińska Mazowieckiego w 2 minuty. Skorzystaj z przygotowanego przez Busbus formularza i wypełnij godzinę i datę wyjazdu. A następnie zdecyduj kto pokrywa koszty parkingów, opłat drogowych oraz noclegów i wyżywienia kierowcy. Wynajmuj autokary z Warszawy z Busbusem!

Partybus Warszawa

Autobus imprezowy Warszawa
Rezerwuj