Warszawa

Wynajem autokaru Warszawa

Busbus oferuje wynajem autokarów w Warszawie i województwie mazowieckim. Zapewniamy profesjonalny transport autokarowy z Warszawy na terenie całej Polski i Europy. W naszej ofercie znajdziesz wynajem autobusu w Warszawie na wesele i inne imprezy okolicznościowe. Realizujemy przewozy autokarowe z Warszawy i okolicy na każdą okazję.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie wynająć busa z kierowcą w Warszawie – dobrze trafiłeś! Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, w którym podasz informacje na temat Twojej wycieczki – gdzie chcesz się udać, kiedy i ile osób zabierasz ze sobą. Dzięki temu zespół Busbusa dobierze przewóz autokarowy w Warszawie idealnie dopasowany do Ciebie i Twojej grupy!

Przewóz osób w Warszawie

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Warszawy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Warszawa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 4,45 zł/km

Wynajmij minibusa w Warszawie

Uzyskaj wycenę

Wynajem busa Warszawa

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Warszawy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Warszawa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 5,85 zł/km

Wynajmij busa w Warszawie

Uzyskaj wycenę

Wynajem autobusu Warszawa

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Warszawy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Warszawa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,70 zł/km

Wynajmij autobus w Warszawie

Uzyskaj wycenę

Autokar Warszawa

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Warszawy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Warszawa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,85 zł/km

Wynajmij autokar w Warszawie

Uzyskaj wycenę

Wynajem autokarów Warszawa

Organizujemy autokarowe przewozy osób z Warszawy i okolic, oferując przy tym szeroką gamę nowoczesnych pojazdów zapewniających komfort i bezpieczeństwo podróżnych. W naszej ofercie znajdziesz:

 • wynajem autokarów turystycznych - Warszawa
 • wynajem autokarów na wycieczki szkolne - Warszawa
 • wynajem autokarów na wyjazd firmowy - Warszawa
 • wynajem busa na przewozy pracownicze - Warszawa
 • wynajem autokarów na wesele - Warszawa
 • wynajem imprezowego busa w Warszawie
 • wynajem busa na transfer lotniskowy z Warszawy

Wynajem autobusów Warszawa

Busbus dysponuje dostępem do szerokiego wachlarza pojazdów - oferujemy busy, autobusy i autokary na wynajem w Warszawie. W zależności od potrzeb klienta możemy zaproponować:

 • wynajem minibusa Warszawa - 4-8 pasażerów
 • wynajem busa Warszawa - 9-22 pasażerów
 • wynajem autobusu Warszawa - 23–45 pasażerów
 • wynajem autokarów w Warszawie - 46-90 pasażerów

Busy i autokary w Warszawie dysponują zróżnicowanym wyposażeniem dopasowanym do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się organizacją autokarowych wycieczek szkolnych, pielgrzymek autokarowych, transportu turystycznego, a także przewozów osobowych klasy VIP.

Wynajem autobusów Warszawa

Przewóz osób Warszawa

Busbus świadczy usługi transportu autokarowego z Warszawy i wynajmu busów w Warszawie. Zapewniamy przewozy pasażerskie nowoczesnymi pojazdami na terenie województwa mazowieckiego i całej Polski dla:

Dowiedz się więcej o przewozie osób wynajętym busem lub autokarem do wynajęcia z Warszawy.

Przewóz osób Warszawa

Wynajem busów Warszawa

Świadczymy usługi przewozu autokarami z Warszawy na różnorakie wyjazdy i wydarzenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę przy rezerwowaniu i ustalaniu warunków przejazdu wynajętym autobusem w Warszawie.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zamówienia, dzięki czemu dopasujemy pojazd do potrzeb i wymagań klienta. W naszej ofercie znajdziesz autokar na wynajem z Warszawy mogący pomieścić nawet 80 pasażerów - jest to świetne rozwiązanie dla wycieczek i grup zorganizowanych. Nasi zaufani przewoźnicy zapewnią bezpieczny i komfortowy transport autokarowy z Warszawy.

Wynajem autokarów Warszawa

Wynajem autobusu Warszawa

Realizujemy przewóz osób autobusami i autokarami z Warszawy na różne okazje i imprezy okolicznościowe. Zapewniamy profesjonalną organizację przejazdu i nowoczesne autobusy na wynajem w Warszawie, które umożliwią pasażerom komfortową i przyjemną podróż. W naszej ofercie znajdziesz:

We wszystkich rodzajach przejazdów cena wynajmu autobusu z Warszawy uzależniona jest od długości trasy, czasu wynajmu, terminu i klasy pojazdu. Możliwy jest zarówno wynajem busów na godziny w Warszawie, jak i najem długoterminowy, na przykład na autokarowe wycieczki szkolne.

Partybus Double-Decker

od 750 zł/h

Wynajem oryginalnych londyńskich stylowych autobusów piętrowych na wesele, ślub, imprezę, wieczór kawalerski/panieński.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Warszawy

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Warszawy.

Transport autokarowy Warszawa

Wynajęty bus ze względu na swoje rozmiary jest szybkim i uniwersalnym sposobem na przewóz grupy z jednej części miasta do drugiej. Wynajem busa z Warszawy doskonale sprawdza się przy organizacji:

Wynajem busa w Warszawie jest dobrym pomysłem na poruszanie się po zakorkowanym mieście. Doświadczeni, znający miasto kierowcy, potrafią bez pomocy nawigacji błyskawicznie przemieszczać się busem po Warszawie, nawet w godzinach szczytu, dzięki czemu przewóz osób w Warszawie staje się o wiele szybszy i efektywniejszy.

Wynajem busów Warszawa

Przewozy zagraniczne Warszawa

Z nami wynajmiesz autokary, busy i minibusy z Warszawy na przewozy międzynarodowe. Jeśli szukasz szybkiego i bezpiecznego przewozu za granicę z Warszawy, skorzystaj z portalu Busbu i znajdź pojazd dostosowany do Twoich potrzeb! Z nami wynajmiesz autokar z Warszawy na wyjazd do Niemiec, Czech, Austrii i do wielu innych miejsc.

Nie zwlekaj i wynajmij busy z Warszawy na wyjazd za granicę już dziś!

Wyjazdy międzynarodowe Warszawa

Wynajem autokarów na wesele Warszawa

Wesela Warszawiaków odbywają się zarówno w Warszawie, jak i poza nią. Jako że wiele par pobierających się w stolicy Polski ma swoje korzenie rozsiane po całym kraju, a nawet po całym świecie, pary weselne decydują się na zorganizowanie ślubu i wesela poza miastem.

Najłatwiejszym sposobem na przewóz gości weselnych jest wynajem busa lub wynajem weselnego autokaru z Warszawy, który umożliwi:

 • przewóz osób z Warszawy pod urząd cywilny
 • transport osób z Warszawy do kościoła
 • przewóz osób z Warszawy na wesele
 • transport osób z Warszawy do domu lub hotelu

Przewóz gości weselnych w Warszawie może polegać na przetransportowaniu gości ślubnym autobusem do sali w Warszawie, albo poza Warszawę, gdzie koszty organizacji wesel są dużo niższe.

Wynajem weselnego busa Warszawa

Autokar Warszawa - sport

Zarówno zespoły piłkarskie, jak i kibice, chętnie wynajmą autokar na mecz na jeden z warszawskich stadionów. Część ze stadionów jest również dostępna dla zwiedzających, którym transport zapewni wynajęty autobus z Warszawy.

PGE Narodowy

Obiekt ten znany również jako Stadion Narodowy im. Kazimierza Górskiego stanowi arenę zmagań polskich piłkarzy. Jest to doskonałe miejsce na wspólne przeżywanie sportowych emocji. Część stadionu jest również dostępna dla zwiedzających - zobaczenie od środka największego stadionu piłkarskiego w Polsce jest sporą atrakcją. Wycieczka po stadionie zawiera zwiedzanie obiektu szlakami piłkarzy czy wejście na lożę VIP lub strefę dziennikarską. Miejsce parkingowe dla wynajętych autokarów z Warszawy znajduje się na zewnętrznym parkingu: Parking Stadion Narodowy na alei Zielenieckiej 6.

Stadion Legii Warszawa

Jeden z najbardziej utytułowanych Polskich klubów oferuje swoim fanom możliwość zobaczenia od zaplecza tego jak funkcjonuje klubowy stadion piłkarski. Oprócz zwiedzania trybun, w tym słynnej „Żylety", grupa będzie mogła wejść na murawę, zejść do szatni, wejść do sali konferencyjnej i na zaplecze stadionu. Dodatkowo zwiedzając muzeum klubu, można zobaczyć rozległą panoramę Warszawy. Dojazd na stadion wynajętym busem w Warszawie jest szybki i wygodny - parking obok stadionu znajduje się przy ulicy Myśliwieckiej 1a.

Stadion Polonii Warszawa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego

Stadion użytkowany przez klub Polonia Warszawa, zlokalizowany przy ul. Konwiktorskiej 6. Charakterystyczne dla tego miejsca jest wspaniałe otoczenie: z jednej strony fort i park Traugutta, a z drugiej Rynek Nowego i Starego Miasta. Stadion oferuje możliwość organizacji imprez z zapleczem gastronomicznym. Parking dla wynajętych autobusów w Warszawie na wydarzenia sportowe znajduje się obok stadionu przy ul. Bonifraterskiej.

Autokar na mecz w Warszawie

Transfery lotniskowe Warszawa

Busbus zapewnia swoim klientom transfer lotniskowy z Warszawy zarówno na lotniska w Polsce, jak i za granicą. W zależności od ilości bagaży i pasażerów proponujemy busy osobowe lub autokary. Zorganizujemy przewóz osób z Warszawy do terminali lotniczych w oparciu o Twoje potrzeby.

Transfer na lotnisko Warszawa Okęcie

Lotnisko Chopina w Warszawie (ang. Warsaw Chopin Airport, kod IATA: WAW, kod ICAO: EPWA). Na Lotnisku Chopina działa terminal obsługujący grupy wjeżdżające i wyjeżdżające z lotniska wynajętymi autokarami z Warszawy. Zadaszony terminal usytuowany jest na wysokości Hali przylotów (pirs południowy), obok stacji kolejowej. Dodatkowo, przy lotnisku znajduje się parking dla wynajętych busów z Warszawy, z którego kierowca może skorzystać w razie opóźnienia lotu.

Transfer lotniskowy Warszawa

Transfer na lotnisko Warszawa Modlin

Port Lotniczy Warszawa/Modlin (kod IATA: WMI, kod ICAO: EPMO). Lotnisko w Modlinie znajduje się ok. 40 km od Warszawy i jest drugim najważniejszym hubem obsługującym ruch lotniczy w Warszawie. Parking dla autobusu z Warszawy na lotnisku jest bezpłatny jeżeli nie przekracza 15 minut, jednak należy zgłosić chęć postoju z wyprzedzeniem obsłudze lotniska.

Dowiedz się więcej o transferze lotniskowym z naszego artykułu i wynajmij autokar z kierowcą w Warszawie już teraz.

Transport autokarowy Warszawa – wycieczki jednodniowe

Poza samą Warszawą na Mazowszu znajduje się wiele wspaniałych miejsc, do których wygodny transport zapewni autokar na wycieczkę z Warszawy. Warto skorzystać z atrakcji takich jak:

Farma Iluzji w Mościskach – położona w miejscowości oddalonej o około 90 km od Warszawy. Park wypełniony iluzjami i złudzeniami optycznymi znajduje się niedaleko drogi S7, dzięki czemu podróż wynajętym busem z Warszawy będzie szybka i wygodna.

Magiczne Ogrody Janowiec – zlokalizowane są nieopodal Kazimierza Dolnego. Wypełniony atrakcjami i zagadkami kompleks ogrodów z wymyślnymi lokacjami stworzonymi dla najmłodszych. Wynajmij autobus w Warszawie i zobacz je na własne oczy.

Park Rozrywki Julinek – znajdujący się w Lesznie kompleks atrakcji dla dzieci, zawierający największy park linowy w Polsce, Minigolf, krainę dmuchanych zamków oraz inne atrakcje. Doskonałe miejsce na autokarową wycieczkę szkolną.

Termy Mszczonów – zespół basenów termalnych wyposażonych w dodatkową infrastrukturę. Wspaniałe miejsce na relaks i regenerację dla wszystkich grup wiekowych. Wynajmij busa z Warszawy i spędź weekend w Termach Moczanów.

Park of Poland – Suntago Wodny Świat – Park atrakcji wodnych, zjeżdżalni oraz SPA, uznawany za największy i najnowocześniejszy Aquapark w Polsce. Położony obok parking umożliwia komfortowy dojazd autokaru z Warszawy.

Party Busy Warszawa

Warszawa słynie z najbogatszego życia imprezowego w Polsce. Dopełnieniem możliwości jakie oferuje miasto, jest szeroka oferta wynajmu partybusów dostępna dla imprezowiczów w stolicy.

Imprezowy autobus w Warszawie pozwala na dojazd do klubów i imprezowni, zapewniając przy tym szampańską zabawę i niezapomniane wrażenia.

Imprezowe autokary z Warszawy pozwalają na organizację:

 • urodzin
 • wieczoru kawalerskiego
 • wieczory panieńskiego
 • studniówki
 • osiemnastki
 • imprezy firmowej
 • teledysków

Dodatkowo, partybus Warszawa oferuje opcjonalne wyposażenie charakterystyczne dla ekskluzywnych przewozów VIP:

 • DJ
 • Karaoke
 • Bar
 • Tancerki i tancerze
 • Przekąski

Wypełnij formularz by wynająć imprezowego busa w Warszawie i zorganizuj niezapomnianą imprezę! Więcej o Party busach w Warszawie dowiesz się z naszego artykułu o kosztach wynajmu autobusu imprezowego.

Partybus Warszawa

Autobus imprezowy Warszawa
Rezerwuj

Wynajem autokaru z kierowcą Warszawa

Stolica kraju ma do zaoferowania mnóstwo miejsc wartych obejrzenia, na przykład w ramach autokarowej wycieczki szkolnej. Mniejsze grupy zorganizowane zainteresowane zwiedzaniem, mogą skusić się na wynajem mikrobusów w Warszawie – dzięki takiej wycieczce objazdowej, Twoja grupa będzie miała szansę zobaczyć wszystkie najważniejsze punkty na mapie Warszawy!

Zwiedzanie Pałacu Kultury i Nauki — popularne miejsce autokarowych wycieczek szkolnych i turystycznych. Na 30-tym piętrze Pałacu znajduje się taras widokowy, z którego można zobaczyć całą Warszawę. Jedno z najpopularniejszych miejsc na trasie grup turystycznych wynajmujących autobusy w Warszawie. Parking dla autokarów jest ulokowany zaraz pod Pałacem na Placu Defilad.

Muzeum Narodowe – jest jednym z najstarszych muzeów sztuki w Polsce. Powstało w 1862 roku jako Muzeum Sztuk Pięknych. Zbiory Muzeum liczą około 830 tys. dzieł sztuki polskiej i światowej, od antyku do współczesności. W tym Muzeum możemy znaleźć wszystkie rodzaje dzieł sztuki od zdjęć, obrazów czy rzeźby po przedmioty sztuki użytkowej i wzornictwo. Miejsca parkingowe dla wynajętych autokarów z Warszawy znajdują się przy Muzeum. Wjazd od Alei Jerozolimskich 3c.

Wynajem autobusu w stolicy

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie - Muzeum znajdujące się w letniej rezydencji Jana III Sobieskiego otoczonej ogrodem królewskim. W Pałacu odbywają się również wydarzenia takie jak: konferencje, szkolenia, gale, koncerty, spotkania biznesowe, imprezy firmowe czy uroczyste kolacje. Istnieje możliwość zaparkowania autokaru z Warszawy na ulicy Przyczółkowej przy Muzeum.

Wycieczka do Pałacu w Wilanowie wynajętym autokarem

Łazienki Królewskie - zespół pałacowo-ogrodowy założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. W skład ogrodów wchodzą cztery rozległe i bogato obsadzone ogrody: Królewski, Romantyczny, Modernistyczny oraz Chiński. Na terenie ogrodów znajduje się również Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa. Parking dla busów i autokarów z Warszawy przy Warszawskich Łazienkach zlokalizowany jest nieopodal ogrodów przy ul. Myśliwieckiej.

„Polin” Muzeum Historii Żydów Polskich – Muzeum dokumentujące wielowiekową historię Żydów w Polsce. Interaktywne ekspozycje prowadzą szlakami Polskich Żydów. Muzeum zostało nagrodzone wyróżnieniem prestiżową nagrodą European Museum of the Year Award 2016 (Europejskie Muzeum Roku 2016). Parking położony przy ulicy Anielewicza 6 umożliwia wygodny dojazd wynajętym autobusem w Warszawie.

Muzeum Powstania Warszawskiego – samorządowa instytucja kultury, utworzona w 1983 jako Muzeum i Archiwum Powstania Warszawskiego. Podczas zwiedzania można, zapoznać się z historiami powstańców, opowiadanych przez nich samych. Przy ulicy Przyokopowej nie można parkować, jednak dopuszczony jest postój na zaosobowanie autobusu z Warszawy, które nie może trwać dłużej niż 15 minut.

Wynajem minibusów w Warszawie

Zamek Królewski — miejsce, w którym od wieków rezydowali najpierw książęta mazowieccy, a od XVI wieku zostało siedzibą władz I Rzeczypospolitej: króla i Sejmu. W jego murach odbywają się imprezy oraz spotkania o różnorodnym charakterze: uroczystości państwowe i dyplomatyczne, konferencje naukowe, kongresy międzynarodowe, sympozja, wykłady, koncerty, gale jubileuszowe, promocje, recepcje itp. Do Zamku najłatwiej jest dotrzeć z parkingu dla busów z Warszawy pod wiaduktem trasy W-Z.

Wynajęte autokary do Zamku w Warszawie

Zwiedzanie Starówki i Traktu Królewskiego – Począwszy od Ronda DeGaulla, idąc ulicą Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście, można przejść obok Uniwersytetu Warszawskiego, Pałacu Prezydenckiego, Hotelu Bristol, Kolumny Zygmunta, Zamku Królewskiego, aż do Warszawskiej Starówki. Taki spacer będzie świetnym dopełnieniem wycieczki wynajętym autokarem z Warszawy.

Centrum Nauki Kopernik – to największy w Polsce park nauki zapewniający godziny zabawy połączonej z nauką dla młodzieży i dorosłych. Znajdują się tam wystawy popularyzujące: fizykę, biologię, wiedzę o kosmosie, robotykę i inne dziedziny nauki. CNK to idealne miejsce dla autokarowych wycieczek szkolnych i wyjazdów studyjnych. Parking przy CNK dostępny dla wynajętych busów przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43c.

Wynajęty bus do Centrum Nauki Kopernik

Wynajem autokarów na pielgrzymki Warszawa

Z Busbus wynajmiesz autokary z Warszawy na każdą pielgrzymkę. Dzięki nam wynajmiesz autokar na pielgrzymkę, który będzie odpowiadał potrzebom wszystkich uczestników pielgrzymki.

Jeśli planujesz pieszą pielgrzymkę, wynajmij autokar na pielgrzymkę, który przywiezie Twoją grupę z powrotem do domów. Autokary z Warszawy zapewnią bezpieczeństwo i komfort podróży wszystkim uczestnikom podróży.

W autokarach z Warszawy znajduje się wyjątkowe wyposażenie, takie jak mikrofony czy telewizory, które pozwolą na wspólną modlitwę podczas jazdy.

Wynajem autokaru na pielgrzymki Warszawa

Przewóz osób na pogrzeby w Warszawie

Zadbaj o komfort przejazdu Twoich gości w tym trudnym dniu, wynajmij autokary na pogrzeby z Warszawy. W dniu pogrzebu ważne jest, by skupić się na spędzeniu czasu z bliskimi. Dzięki Busbus wynajmiesz busy na pogrzeby szybko i sprawnie.Autokary z Warszawy sprawią, że nie będziesz martwić się dojazdem Twoich bliskich na miejsce ceremonii.

Zapewnij komfort przejazdu swoim bliskim w tym trudnym dniu, wynajmij autokar na pogrzeb z Warszawy.

Wynajme autokaru na pogrzeb Warszawa

Parking dla autokarów Warszawa

O miejsca parkingowe dla autokarów w Warszawie jest stosunkowo trudno, dlatego przygotowaliśmy listę parkingów, na których można zorganizować postój wynajętego busa z Warszawy.

 • al. Jerozolimskie 3c w okolicach Muzeum Narodowego, Muzeum Wojska Polskiego
 • pl. Defilad, przy Pałacu Kultury i Nauki
 • pl. Piłsudskiego, przy Trakcie Królewskim i Teatrze Wielkim
 • pl. Teatralny 3, przy Teatrze Wielkim i Trakcie Królewskim
 • ul. Anielewicza 6, przy Muzeum Historii Żydów Polskich
 • ul. Bonifraterska przy Stadionie Polonii
 • ul. Grodzka (pod wiaduktem trasy W-Z) przy Starówce
 • ul. Matejki 4, obok Sejmu RP
 • ul. Myśliwiecka 1a, przy Łazienkach Królewskich i Stadionie Legii
 • ul. Parkingowa, na odcinku Żurawia-Nowogrodzka
 • ul. Przyczółkowa, przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
 • ul. Świętojerska, na odcinku Bonifraterska-Wałowa, przy Starówce
 • ul. Twarda 4, przy pl. Grzybowski
 • ul. Wybrzeże Gdańskie strona zachodnia, przy Starówce i Multimedialnym Parku Fontann
 • ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43c, przy Centrum Nauki Kopernik
 • ul. Targowa 46, przy Muzeum Warszawskiej Pragi

Wynajem autobusu Warszawa opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Przemysław

Pruszków

Wynajęliśmy autokar na wycieczkę po Warszawie. Bardzo dziękuję za pomoc w rezerwacji pojazdu.

Opinia o wynajmie autokaru wycieczkowego w Warszawie
zadowolona klientka busbus

Żaneta

Warszawa

Szybko sprawnie i wygodnie :) polecam!

Opinia o wynajmie transferu lotniskowego
zadowolona klientka busbus

Marysia

Żyrardów

Wynajęliśmy z firmy autokar na wyjazd firmowy na narty. Kierowca uprzejmy, został z nami na 3 dni, pomocna obsługa podczas załatwiana transportu. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam serdecznie Busbusa!

Opinia o wynajmie Partybusa w Warszawie

Autokary Warszawa

Przewozy autokarowe w Warszawie nie muszą być drogie, dowiedz się jak tanio wynająć autokary w Warszawie. Zamów wycenę busa lub autokaru z Warszawy i okolic bez wychodzenia z domu.

Skorzystaj z przygotowanego przez Busbus formularza kontaktowego, wypełnij godzinę i datę wyjazdu, a następnie zdecyduj kto pokrywa koszty parkingów, noclegów i wyżywienia kierowcy. Zajrzyj również do cennika wynajmu busów, aby oszacować, jaki koszt poniesiesz przy organizowaniu autokarowej wycieczki dla Twojej grupy.

Wynajmuj autokary z Warszawy z Busbusem!

Partybus Double-Decker

od 750 zł/h

Wynajem oryginalnych londyńskich stylowych autobusów piętrowych na wesele, ślub, imprezę, wieczór kawalerski/panieński.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Warszawy

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Warszawy

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji