przewozy osób

Przewóz osób

Przewóz osób wedle prawa odnosi się do przewożenia osób pojazdem przeznaczonym do przewozu od 7-9 osób włączając w to kierowcę. Przewoźnicy świadczący tego typu usługę posiadają stosowną licencję na wykonywanie transportu zbiorowego.

Wyznacz trasę i wynajmij autobus

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z całej Polski

Przewóz osób mikrobusami odnosi się najczęściej do jednorazowych i okazjonalnych wynajmów minibusów, a także transferów lotniskowych i przewozów biznesowych i pracowniczych. W zależności od standardu zlecenia przewóz osób minibusami może być realizowany również luksusowym mikrobusami i SUV-ami klasy VIP.

Wynajem minibusów i mikrobusów na przewóz osób

Wynajem mikrobusów

Przewóz osób mikrobusami jest szczególnie popularny wśród małych grup, dzięki stosunkowo dużej ładowności i możliwości przewiezienia busem do 9 osób. Mikrobusy nie obowiązują ograniczenia prędkości takie jakie obowiązują busy do 20 osób lub autokary , dlatego wynajem mikrobusu pozwoli na przejazd szybciej niż busem.

Mikrobus pozwala na komfortowy i szybki przewóz osób w niewielkim i kameralnym gronie. Niektóre mikrobusy wysokiej klasy posiadają dużą przestrzeń dla pasażerów, profesjonalne systemy nagłośnieniowe, a także są bardzo dobrze wyciszone i wykończone.

Wynajem minibusów

Minibusy podobnie jak mikrobusy mogą przewieźć busem od 7 do 9 osób. Jednak w odróżnieniu od mikrobusów, minibusy oprócz przestrzeni do przewozu pasażerów, wyposażone są w rozbudowaną przestrzeń ładunkową. Dlatego wynajęcie minibusa wspaniale nadaje się do przewozu grup z dużymi bagażami np. na transfery lotniskowe, czy dla przewozu pasażerów na dłuższe pobyty. Minibusy są popularne również przy przewozach firmowych , gdzie często oprócz pasażerów transportuje się również akcesoria potrzebne do pracy.

Wnętrzę wynajętego miktobusa lub minibusa

Wynajem przewozu osób

Usługi przewozu osób minibusami i mikrobusami są na tyle uniwersalne, że mogą być używane zarówno do transportu:

 • grup wycieczkowych
 • transferów lotniskowych
 • przewozów weselnych
 • przewozów na imprezy
 • przejazdów firmowych
 • przewozów grupowych – specjalistycznych

Ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie, przewóz osób minibusami pozwala na wszechstronne zastosowanie. Pojazdy mniejsze o pojemności do 9 pasażerów, nie są ograniczone limitami związanymi z czasem pracy kierowcy. Mianowicie, aby poruszać się pojazdem uznawanym jako przewóz osób tj. do 9 pasażerów wystarczy kategoria B prawa jazdy. Dla odróżnienia podróż pojazdami wyposażonymi w od 10 do 17 miejsc pasażerskich łącznie z kierowcą, konieczne jest posiadanie prawa jazdy kategorii D1 i ukończonego kursu na przewóz osób. Ponadto czas pracy kierowcy przewozu osób jest wyliczany tachografem.

Parking dla wynajętych mikrobusów i minibusów do przewozu osób

Wynajem minibusów na wyjazdy międzynarodowe

Dzięki Busbus wynajmiesz minibusy na wyjazdy zagraniczne. Jeśli szukasz przejazdu za granicę dla grupy do 9 osób, polecamy wynajem minibusów. Minibusy i mikrobusy zabiorą Twoją grupę na wyjazd do Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji i wielu innych miejsc.

Zapewnij swojej grupie bezpieczny przejazd, wynajmij minibusy i zapewnij sobie komfort przejazdu na wszystkie wycieczki zagraniczne!

Wnętrzę wynajętego miktobusa lub minibusa

Przewóz osób na transfery lotniskowe

Przewóz osób minibusami i mikrobusami pozwala na transport małych grup z lotniska tj. tzw. transfer lotniskowy. W praktyce przewóz osób na lotnisko wygląda tak, że kierowca podjeżdża do terminala lotniskowego i odbiera grupę, która oczekuje na niego z bagażami. Kierowca może również zaparkować na lotnisku i oczekiwać na pasażerów z tabliczką zawierającą nazwę grupy lub nazwiskiem tzw. „name board”, żeby później odebrać podróżnych i zaprowadzić ich do samochodu.

Jednymi z najbardziej popularnych kierunków są transfery lotniskowe z lotnisk w Warszawie, Berlinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku.

Wynajem luksusowych mikrobusów i minibusów na wyjazdy zagraniczne

Przewóz gości na wesela

Przewóz osób na wesele to możliwość przetransportowania gości weselnych z miejsca zaślubin do sali weselnej. W Polskiej tradycji popularne jest organizowanie ogromnych wesel na setki osób, gdzie gości odwozi się ogromnymi autokarami. Jednak nie każdy chce organizować tego rozmiarów uroczystości, a wynajem minibusa dla 9 osób rozbity na kilka przejazdów wystarczy do obsługi małego lub nawet średniej wielkości wesela.

Wynajem mikrobusów czy minibusów na wesela

Przewóz osób na przejazdy firmowe

Wynajem busów dla firm jest często używany w przypadku wyjazdów biznesowych, przewozów pracowników, a także przewozów związanych ze spotkaniami biznesowymi, konferencjami, wyjazdami służbowymi oraz innymi spotkaniami, które pokrywają się również z innymi usługami takimi, jak np. usługi transferów lotniskowych czy autobusy imprezowe. Wynajem minibusów zapewnia komfort przejazdu dla mniejszych grup podczas wszystkich wyjazdów służbowych.

Przewozy osób na przejazdy specjalistyczne

Możesz wynająć usługę przewozu osób minibusami na usługi specjalistyczne np. koncerty, przewozy VIP, przewozy na pogrzeby , pielgrzymki lub innego rodzaju przejazdy wymagające specjalnego rodzaju pojazdów lub pojazdów przygotowanych do realizacji nietypowych elementów wy takich jak np.:

 • dekoracja pojazdu
 • ubiór kierowcy
 • dodatkowa obsługa
 • dekoracja siedzeń
 • dodatkowe wyposażenie pojazdu
Przewóz osób wynajem mikrobusów i minibusów w standardzie VIP

Mikrobusy i minibusy dostępne przez Busbus


bus 5 osobowy

Wynajem busa 5 osobowego

Wynajem SUV-ów i samochodów osobowych przeznaczonych do przewozu minimum 5 osób z kierowcą wymaga dołożenia dodatkowego rzędu siedzeń. Pojazdy te są chętnie wynajmowane w przypadku dedykowanych wyjazdów, głównie dla firm, transferów lotniskowych i dla rodzin.

 • Rozmiar: bus na 5 osób
 • Zastosowanie: Przewóz osób
 • Kategoria prawa jazdy: B
 • Popularne modele: Ford Grand C-Max, Volkswagen Touran, Opel Zafira
 • Bus cena za km (od 200km): od 4,00zł/km netto
 • Bus z kierowcą cena za przewóz po mieście: od 350zł netto
 • Wynajem busa cena za dzień (do 200km): od 680zł netto
Wynajmij busa

bus 6 osobowy

Wynajem busa 6 osobowego

SUV-y, które mogą zabrać na pokład 6 pasażerów, to konstrukcyjnie pojazdy identyczne do ich mniejszych odpowiedników. Zazwyczaj skonstruowane są na bazie układu kierowca + pasażer, trójka pasażerów, dwójka pasażerów. Często posiadają się powiększoną przestrzeń bagażową.

 • Rozmiar: bus na 6 osób
 • Zastosowanie: Przewóz osób
 • Kategoria prawa jazdy: B
 • Popularne modele: VW Caravelle, VW Sharan, Hyundai Santa Fe, VW Multivan, Toyota Proace VIP
 • Bus cena za km (od 200km): od 3,80 zł/km netto
 • Bus z kierowcą cena za przewóz po mieście: od 300zł netto
 • Wynajem busa cena za dzień (do 200km): od 650zł netto
Wynajmij busa

bus 7 osobowy

Wynajem busa 7 osobowego

SUV służący do przewozu 7 osób do de facto pojazd 8 osobowy. W zależności od modelu pojazdy te posiadają powiększoną przestrzeń dla pasażerów lub powiększoną przestrzeń bagażową. Pojazdy te posiadają 3 rzędy siedzeń.

 • Rozmiar: bus na 7 osób
 • Zastosowanie: Przewóz osób
 • Kategoria prawa jazdy: B
 • Popularne modele: Mercedes Viano, Mercedes V Class, Mercedes Sprinter VIP Class, Toyota Proace Family
 • Bus cena za km (od 200km): od 4,10 zł/km netto
 • Bus z kierowcą cena za przewóz po mieście: od 360zł netto
 • Wynajem busa cena za dzień (do 200km): od 670zł netto
Wynajmij busa

bus 8 osobowy

Wynajem busa 8 osobowego

Wynajem busa na 8 osób najczęściej realizowany jest 9 osobowymi pojazdami, w których można przewieźć do 8 pasażerów i kierowcę. Niektóre starsze modele mają układ 3 rzędy siedzeń, po 3 osoby. Dzisiaj to rozwiązanie zostało zastąpione możliwością zainstalowania dodatkowego siedzenia w miejscu oryginalnie przeznaczonym na przestrzeń bagażową.

 • Rozmiar: bus na 8 osób
 • Zastosowanie: Przewóz osób
 • Kategoria prawa jazdy: B
 • Popularne modele: Mercedes Vito, VW Caravelle, Opel Vivaro, Renault Trafic, Peugot Boxer
 • Bus cena za km (od 200km): od 4,20 zł/km netto
 • Bus z kierowcą cena za przewóz po mieście: od 380zł netto
 • Wynajem busa cena za dzień (do 200km): od 690zł netto
Wynajmij busa

Opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Emilia

Łódź

Korzystaliśmy z przewozu osób z hotelu do hali Expo w Łodzi. Prelegenci zadowoleni, kierowca punktualny, bus elegancki, czysty. Polecamy serdecznie!

Opinia o przewozie osób busem w Łodzi
zadowolona klientka busbus

Karolina

Chełm

Usługi Busbusa pozwoliły nam znaleźć przewoźnika, który dowozi naszych pracowników do firmy. Ustalenie szczegółów, szybka wycena i voila! Polecam!

Opinia o przewozie pracowników w Chełmie
zadowolony klient busbus

Grzegorz

Zakopane

Przewóz osób na lotnisko do Krakowa busem VIP bez ŻADNYCH zastrzeżeń. Wszystko wg ustaleń - kierowca pomógł zapakować walizki i zawiózł nas pod sam terminal. Wyposażenie i wystrój busa- pełna elegancja. Z pewnością skorzystamy podczas kolejnej podróży :)

Opinia o przewozie osób na lotnisko w Krakowie

Wynajmij mikrobus lub minibusa

Jeśli masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij nasz formularz , a my zrobimy wycenę. Busbus dostosuje ofertę pod Twoje wymagania, żebyś mógł cieszyć się wygodą jazdy podczas swojej podróży.

Wynajmuj minibusy i podróżuj wygodnie i bezpiecznie, gdziekolwiek jedziesz!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z całej Polski

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji