Wynajem busa

Wynajem busa z kierowcą

Jak szybko, sprawnie i tanio wynająć busa? Jak prawidłowo wyznaczyć trasę i uniknąć nieporozumień? Jak dobrać najlepszy pojazd do charakteru wyjazdu i specyfiki podróżnych? Dowiedz się jak przy użyciu wyszukiwarki i porównywarki Bus bus wynająć busa na Twój wyjazd grupowy.

Aby jak najlepiej dobrać rodzaj busa osobowego dla Ciebie, w pole wyszukiwarki na stronie głównej wystarczy wpisać:

  • liczbę pasażerów
  • trasę do pokonania
  • preferowane wyposażenie

Przygotuj te informacje, a BUSBUS pomoże Ci wybrać busa, dopasowanego do Twojej podróży.

wynajem busów

Wynajem busów na każdą wycieczkę

Bus to uniwersalny środek transportu dla małych grup. Wynajmując przejazd dla grupy od 5 do 20 osób, nie warto wynajmować całego autokaru, ponieważ busy mogą w komfortowy i szybki sposób zawieźć całą grupę na miejsce. Busy sprawdzają się również w jeździe miejskiej, a z uwagi na ich wysokość i wagę, żaden wiadukt, czy ograniczenie wjazdu nie będzie dla nich straszne.

Do najpopularniejszych modeli busów zalicza się:

  • Mercedes Sprinter
  • Peugeot Boxer
  • Citroen Jumper
  • Iveco Wing
  • Renault Traffic
wynajem busa dla grup

Wynajem busów dla grup wycieczkowych

Zaletą wynajmu busa osobowego na wyjazd grupowy jest możliwość kontroli i swoboda planowania podróży z wynajętym kierowcą. Planując wycieczkę grupową, możesz wziąć pełną odpowiedzialność za jej przebieg jej trasy, miejsca, które chcesz odwiedzić i tempa dostosowane do charakteru grupy. Niezależnie od tego, czy planujesz zwiedzanie konkretnego miasta, wycieczkę dla seniorów, albo wyjazd dla grupy młodzieżowej, Busbus pomoże Ci wybrać właściwy pojazd dostosowany do potrzeb Twoich pasażerów.

wynajem busów na wycieczki szkolne

Wynajem busa na wycieczki szkolne

Przewożenie uczniów może wiązać się z dużym stresem dla każdego, nawet najbardziej doświadczonego w zakresie organizacji wycieczek nauczyciela. Pozwól, aby busbus.pl zdjął z Twoich barków część tego ciężaru. Bus bus pozwala na wynajem busa na krótkie jednodniowe wycieczki lub autokaru na dłuższe podróże. Dzięki temu wynajęcie busa na wycieczki szkolne i wycieczki klasowe, wizyty studyjne, wycieczki do kina, do teatru, na basen albo do muzeum będzie można zarezerwować od ręki.

wynajem busa na lotnisko

Wynajem busa na lotnisko

Inaczej transfer lotniskowy, to doskonała okazja, żeby zaoszczędzić na wynajmie taksówek. Po co rezerwować kilka taksówek, których dodatkowo może brakować w godzinach szczytu, jeżeli można, wynająć jeden duży bus osobowy. Wynajęcie busa pozwoli nie tylko na oszczędność pieniędzy, ale również na bardziej elastyczne dysponowanie czasem w przypadku opóźnień samolotu, albo problemów podczas kontroli paszportowej. Profesjonalny kierowca i jego wysokiej klasy bus, będą czekać na Ciebie i Twoją grupę, do momentu aż wszyscy bezpiecznie zapakujecie się do pojazdu.

wynajem busów na wesela

Wynajem busów na wesela

Potraktuj gości których zapraszasz na wesela jak VIPów i przewieź ich z ceremonii na przyjęcie, a następnie odwieź ich do hotelu. Wynajęcie busa na wesele, może być proste tak, jak wynajem taksówki w aplikacji. Wynajem busa dla gości weselnych to często wielkie udogodnienie, szczególnie dla wielkich rodzin mieszkających w tej samej miejscowości. Równie ważne, jak dowiezienie gości na wesele, jest ich późniejsze rozwiezienie do domów i hoteli. Dzięki busowi i kierowcy kursującemu kilka razy w ciągu wieczoru, Twoi gości będą mogli bezpiecznie bawić się z Tobą do białego rana.

wynajem busów dla firm

Wynajem busa na imprezy firmowe

Zaplanuj wyjazdowe spotkania, konferencje lub szkolenia z pomocą busbus.pl. Skorzystaj z wygodnego narzędzia do rezerwacji busów online, aby wygenerować wycenę wynajmu busa dla Twojej firmy. Dzięki wynajmowi busa czarterowego będziesz mógł zorganizować wyjazd integracyjny, przewóz pracowników, dowóz pracowników na plac budowy czy miejsce realizacji zlecenia. Niektóre busy w Busbus.pl oferują WiFi i gniazdko do ładowania, tak aby można było pozostać stale w kontakcie z siedzibą firmy i pracować podczas podróży.

lokalnie wynajem busa

Znajdź przewoźnika z Twojej okolicy

Nasza sieć partnerów jest rozsiana po całej Polsce i Europie. Dzięki wyszukiwarce błyskawicznie połączymy Cię z najbliższym przewoźnikiem, tak, żebyś mógł najlepiej dostosować pojazd do Twoich potrzeb i zredukować niepotrzebne koszty, wynikające z niewiedzy, braku informacji albo czasu spędzonego na jałowych poszukiwaniach. Przeszukaj listę firm wynajmu busów poprzez wpisanie swojej miejscowości, aby znaleźć partnera z okolicy i wypróbuj nasze narzędzie rezerwacji online.

pasażerowie busa

Wynajem busów a inne formy transportu

Wynajem busa, a wynajem samochodu

Jeśli chodzi o podróże grupowe, wynajem busów czarterowych jest niezaprzeczalnym zwycięzcą. Aby przewieźć samochodem taką liczbę osób, jaką można przewieźć busem lub autokarem, potrzeba o wiele więcej pojazdów i o wiele więcej paliwa.

wynajem busów

Wynajem busa, a podróż autobusem kursowym, albo pociągiem

Wynajęty bus daje o wiele większą elastyczność, co przekłada się na komfort i czas przejazdu. Dzięki wynajęciu busa będziesz mógł pozwolić sobie na zaplanowanie przerw i przystanków, tam gdzie potrzebujesz. Dodatkowo będziesz niezależny od pogody, a spacer z dworca do hotelu przez deszcz lub śnieżycę nie będzie dla Ciebie problemem. Wynajem busa jest atrakcyjny również dla osób podróżujących z bagażami, wózkami dziecięcymi, albo dla osób poruszających się na wózkach.

smartphone wynajem busów

Wybierz swój pojazd w dwóch krokach

Wynajęcie busa w Busbus.pl jest bardzo proste! Wyszukiwarka pozwala uzyskać szacunkową cenę już po kilku kliknięciach.

Krok 1: Zaplanuj trasę

Wejdź na stronę główną. Wprowadź punkt odbioru, miejsce docelowe i ustal liczbę pasażerów. Na bazie informacji z Busbusa oszacuj, jak długo potrwa podróż (Uwaga! Nie korzystaj z popularnych map dostępnych w Internecie, wyniki z wyszukiwarek na publicznie dostępnych mapach są nieprecyzyjne, jeżeli chodzi o planowanie czasu podróży busów). Dzięki wiedzy o tym, ile czasu spędzisz w autobusie, łatwiej będzie Ci zdecydować, jakich wygód i udogodnień (np. toalety na pokładzie) będziesz potrzebować. Na krótkie wycieczki polecamy busy turystyczne, a na dłuższe niż 3 godziny busy klasy VIP.

Krok 2: Zdecyduj, jakich udogodnień potrzebujesz w swoim autobusie.

Klimatyzacja, Wi-Fi, dodatkowa przestrzeń bagażowa i sprzęt audiowizualny są dostępne w wielu autobusach. Wybierz te, które są dla Ciebie najważniejsze. Zwróć uwagę na to, że to czas pracy kierowcy i dystans są największą składową wyceny wynajmu autobusu, więc dodatkowe udogodnienia, nie zmienią wyceny w znaczący sposób. Zastanów się nad tym żeby sprawić by Twoja podróż była jeszcze bardziej komfortowa i wynajmij autobus lub autokar.

bezpieczny wynajem busa

Bezpieczeństwo i zaufanie

Po otrzymaniu listy dostępnych pojazdów, zarezerwuj bus lub autokar w terminie i trasie, którą wcześniej wpisałeś. Następnie przewoźnik potwierdzi przejazd lub nałoży poprawki na trasę, żeby ją zoptymalizować. Nie jesteś zobowiązany do wynajmu po odpowiedzi przewoźnika, dlatego, możesz się na spokojnie zastanowić nad tym, czy oferta Ci odpowiada.

Jeśli obie strony wyraziły zgodę na warunki przejazdu, kolejnym krokiem będzie dokonanie płatności poprzez bramkę płatności zintegrowaną z Twoim bankiem. Po opłaceniu przewozu otrzymasz fakturę i pewność, że Twoje zlecenie będzie zrealizowane zgodnie z umową.

Jeżeli wyjazd nie jest realizowany na mniej niż 14 dni, możesz zapłacić za wynajęcie busa później. Nasza polityka "Rezerwuj teraz, płać później" pozwala na obliczenie budżetu podróży grupowej już na wczesnym etapie planowania wyjazdu. Dzięki wczesnej rezerwacji można uniknąć malejącej dostępności i skoków cen w szczytach sezonowych.

Często zadawane pytania

Co jest zawarte w cenie wynajmu busa?

Wyposażenie różni się w zależności od wybranego pojazdu, ale każdy z nich ma na pokładzie doświadczonego i sprawdzonego kierowcę. Busy na krótkie dystanse często nie posiadają wielu dodatkowych udogodnień, ale są idealne na krótkie wycieczki. Jeśli potrzebujesz więcej komfortu, bus VIP lub autokar są najlepszym rozwiązaniem.

Jak mogę zapłacić za wynajem busa?

Po podpisaniu umowy i wygenerowaniu płatności za wynajem busa masz czas na zapłacenie za wynajem do momentu wygaśnięcia oferty. Informacje o tym do kiedy musisz zapłacić, znajdziesz na stronie swojej rezerwacji. Jeśli Twoja oferta wygaśnie, zanim będziesz miał szansę dokonać zakupu, poproś o nową wycenę lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego czatu online.

Czy nasz kierowca może nas odwieźć po przyjeździe na miejsce?

Ceny wynajmu busów są w dużej mierze oparte na czasie pracy kierowcy, więc czas oczekiwania i wielokrotne postoje mają wpływ na ostateczny koszt. Jeśli chciałbyś, aby kierowca czekał na Ciebie podczas imprezy, zawrzyj to w planie swojej rezerwacji, aby można było uwzględnić ten element podróży w Twojej wycenie.

wynajem busów bagażnik

Jak mam przygotować moją grupę do wyjazdu?

Najważniejsze, jeśli chodzi o planowanie imprez dla grup, jest umieszczenie wszystkich dokumentów w jednym wspólnym folderze. Dodatkowo daj wszystkim uczestnikom dostęp do planu podróży wygenerowany ze strony BUSBUS, aby mogli go zobaczyć i być świadomi tego, co się dzieje. Pamiętaj o aktualizowaniu zmian i informowaniu o nich grupy.

Wskazówka numer dwa: poproś uczestników wyjazdu aby przybyli na miejsce 30 minut przed odjazdem. To sprawi, że wszyscy zdążą przybyć na czas i odejdziecie bez opóźnienia.

Wskazówka numer trzy: upewnij się, że masz wszystkie dokumenty, niezbędne do odbycia podróży (szczególnie paszporty). Jest to szczególnie ważne, jeśli podróżujesz z nieletnimi!

Teraz kiedy wszystko już wiesz, zaplanuj swoją trasę i wróć do nas po busa dla Ciebie i Twojej grupy.

Wynajmij busa z Busbusem

Skorzystaj z darmowego formularza i zgłoś zapytanie ofertowe na przejazd na Twojej trasie w wyznaczonym przez Ciebie terminie. Zdecyduj kto pokrywa koszty za parkingi, autostrady, promy oraz wyżywienie i nocleg kierowcy. Wynajmij busa z kierowcą w 3 minuty, z Busbusem!