Wynajem busa

Wynajem busów z kierowcą

Wynajmij bus z kierowcą w swoim mieście już teraz! Świadczymy usługi przewozu osób wynajętym busem na terenie całej Polski i Europy. Oferujemy wynajem busa z kierowcą na wyjazdy, wesela i przejazdy firmowe. Szybko i sprawnie wynajmij busa z kierowcą online!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z całej Polski

Wynajem busa

Bus osobowy, zwany czasami mikrobusem lub minibusem, to uniwersalny środek transportu dla małych grup. Ze względu na swoje rozmiary, wynajęty bus świetnie sprawdza się w jeździe miejskiej - niskie wiadukty czy poruszanie się po zakorkowanych ulicach nie stanowią problemu.

Oferujemy wynajem busa z kierowcą dla wszelkich wyjazdów i wycieczek w Polsce i za granicą. W zależności od potrzeb i wymagań klienta umożliwiamy przewóz osób busem 14-osobowym lub większymi pojazdami.

Wynajem busa z kierowcą

Busbus zapewnia profesjonalny wynajem busów z kierowcą na terenie całej Polski. Nasze usługi obejmują:

Oferta wynajmu busów z kierowcą zawiera:

 • Bus 23 osobowy (np. Mercedes Sprinter)
 • Bus 20 osobowy (np. Volkswagen Crafter lub Mercedes Sprinter)
 • Bus 17 osobowy (np. Ford Transit lub Mercedes Sprinter)
 • Bus 14 osobowy (np. Citroen Relay, Ford Transit)
 • Bus 9 osobowy (np. Mercedes Vito, Ford Transit, Renault Trafic, Opel Vivaro)

Wynajmując busa z kierowcą sprawdź koszt wynajmu autokaru - warto zastanowić się ile osób przewozimy i który pojazd będzie odpowiedni. Bus z kierowcą sprawdzi się przy przewozie niewielkiej grupy osób - maksymalnie jest to 23 pasażerów. Przy transporcie większej liczby osób konieczny jest wynajem autobusu lub autokaru, które mogą pomieścić nawet 80 pasażerów.

Bus 14 osobowy

Bus z kierowcą do wynajęcia

Zaletą wynajmu busa osobowego z kierowcą na wyjazd grupowy jest możliwość kontroli i swoboda planowania podróży. Planując wycieczkę grupową, możesz dostosować:

 • przebieg trasy
 • miejsca, które chcesz odwiedzić
 • tempo i czas podróżowania dostosowane do charakteru grupy

Niezależnie od tego, czy planujesz zwiedzanie konkretnego miasta, wycieczkę turystyczną, czy wyjazd dla grupy młodzieżowej, Busbus pomoże Ci wynająć busa z kierowcą lub inny pojazd dostosowany do potrzeb Twoich pasażerów.

Bus z kierowcą wynajem

Busbus pozwala na wynajem busa na krótkie, jednodniowe wycieczki lub autokaru na dłuższe podróże. Dzięki szerokiej współpracy z przewoźnikami z całej Polski, busy na wycieczki szkolne są dostępne od ręki. Oferujemy również bus z kierowcą do wynajęcia na:

 • wycieczki klasowe
 • wizyty studyjne
 • wycieczkę do kina
 • przejazd do teatru
 • wycieczki na basen
 • wycieczkę do muzeum
Bus z kierowcą do wynajęcia

Wynajem busa na lotnisko

Transfer lotniskowy to doskonała okazja na wynajem busa z kierowcą, który pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Po co rezerwować kilka taksówek, których w godzinach szczytu może zabraknąć? Zdecydowanie szybszym i tańszym rozwiązaniem będzie wynajęcie busa z kierowcą, który szybko i bezpiecznie dowiezie Twoich pasażerów na każde lotnisko w Polsce.

Bus z kierowcą zapewni Twoim pasażerom:

Wynajem busów z kierowcą pozwoli nie tylko na oszczędność pieniędzy, ale również na bezproblemowy załadunek torb i bagaży. Wynajęcie busa umożliwi również bardziej elastyczne dysponowanie czasem w przypadku opóźnień samolotu albo problemów podczas kontroli paszportowej. Bus z kierowcą będzie czekać na Ciebie i Twoją grupę do momentu, aż wszyscy bezpiecznie dotrzecie do pojazdu.

Wynajem busa na lotnisko

Wynajem busa - wesele

Zapewnij swoim weselnym gościom wygodny transport na ceremonię ślubu i wesele. Wynajem busa na wesele to najlepszy sposób na szybki i bezpieczny przewóz gości weselnych. Wynajem busa będzie sporym udogodnieniem szczególnie dla wielkich rodzin mieszkających w tej samej miejscowości. Bus z kierowcą do wynajęcia nie tylko dowiezie gości na wesele - umożliwiamy ich późniejszy przewóz do domów i hoteli po zakończonej imprezie. Twoi goście będą mogli bez obaw świętować i bawić się do białego rana.

Wynajem busa na wesele

Wynajem busa dla firm

Zaplanuj wyjazdowe spotkania, konferencje lub szkolenia z pomocą Busbusa. Skorzystaj z wygodnego narzędzia do rezerwacji busów z kierowcą online i zobacz ile kosztuje wynajem busa dla Twojej firmy. Dzięki wynajęciu busa będziesz mógł zorganizować wyjazd integracyjny, przewóz pracowników, dowóz pracowników na plac budowy czy miejsce realizacji zlecenia. Dzięki dostępowi do szerokiej floty pojazdów, nasze busy dla firm są wyposażone w Wi-Fi i gniazdko do ładowania, tak aby można było pozostać stale w kontakcie z siedzibą firmy i pracować podczas podróży.

Wynajem busa dla firm

Bus do wynajęcia z kierowcą

Nasza sieć partnerów jest rozsiana po całej Polsce i Europie. Dzięki wyszukiwarce błyskawicznie połączymy Cię z najbliższym przewoźnikiem, byś najlepiej dostosował wynajęcie busa do Twoich potrzeb i zredukował niepotrzebne koszty, wynikające z niewiedzy, braku informacji albo czasu spędzonego na jałowych poszukiwaniach. Przeszukaj listę firm wynajmu busów z kierowcą poprzez wpisanie swojej miejscowo?ci, aby znaleźć partnera z okolicy i wypróbuj nasze narzędzie rezerwacji busów z kierowcą online. Je?eli chcesz pozna? ceny wynajmu busów ??wype?nij i wy?lij formularz.

Wynajem busów z kierowcą

Wynajem busa na wycieczki

Bus z kierowcą, a wynajem samochodu

Jeśli chodzi o podróże grupowe, bus do wynajęcia z kierowcą jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Aby przewieźć samochodem taką liczbę osób, jaką można przewieźć wynajętym busem lub autokarem, potrzeba kilku pojazdów, które pochłoną sporą paliwa. Ponadto przestrzenie bagażowe busa pozwalają na zabranie większej ilości toreb czy bagaży, a sam komfort podróży wynajętym busem z kierowcą będzie o wiele większy.

Bus z kierowcą

Wynajem kierowcy z busem, a podróż pociągiem

Wynajęty bus osobowy daje o wiele większą elastyczność, co przekłada się na komfort i czas przejazdu. Dzięki wynajęciu busa z kierowcą będziesz mógł pozwolić sobie na zaplanowanie przerw i przystanków tam gdzie potrzebujesz. Dodatkowo będziesz niezależny od pogody, a spacer z dworca do hotelu przez deszcz lub śnieżycę nie będzie dla Ciebie problemem. Wynajem busa jest atrakcyjny również dla osób podróżujących z bagażami, wózkami dziecięcymi albo dla osób poruszających się na wózkach.

Wynajem busów

Bus z kierowcą

Wyszukiwarka Busbus to wygodne narzędzie, dzięki któremu wyszukasz i wynajmiesz autokar lub bus 14 osobowy. Zobacz jak w kilku krokach zaplanować przewóz busem z kierowcą.

Aby jak najlepiej dobrać rodzaj busa z kierowcą, w pole wyszukiwarki na stronie głównej wystarczy wpisać:

 • liczbę pasażerów
 • trasę do pokonania
 • preferowane wyposażenie

Przygotuj te informacje, a Busbus pomoże Ci wybrać busa z kierowcą na wynajem specjalnie dla Ciebie.

Krok 1: Zaplanuj trasę

Wprowadź punkt odbioru, miejsce docelowe i ustal liczbę pasażerów. Na bazie informacji z Busbusa oszacuj, jak długo potrwa podróż (Uwaga! Nie korzystaj z popularnych map dostępnych w Internecie - wyniki z wyszukiwarek na publicznie dostępnych mapach są nieprecyzyjne). Dzięki wiedzy o tym, ile czasu spędzisz w autobusie, łatwiej będzie Ci zdecydować, jakich wygód i udogodnień (np. toalety na pokładzie) będziesz potrzebować. Na krótkie wycieczki dla małych grup polecamy bus 14 osobowy, a na dłuższe niż 3 godziny przejazdy proponujemy busy klasy VIP.

Krok 2: Zdecyduj, jakich udogodnień potrzebujesz w swoim busie.

Klimatyzacja, Wi-Fi, dodatkowa przestrzeń bagażowa i sprzęt audiowizualny są dostępne w wielu busach. Wybierz te, które są dla Ciebie najważniejsze i wynajmij busa, który spełni Twoje oczekiwania. Zwróć uwagę na to, że to czas pracy kierowcy i dystans są największą składową wyceny wynajmu autobusu, więc dodatkowe udogodnienia nie zmienią znacząco ceny wynajmu busa.

Bus z kierowcą wynajem

Busy z kierowcą do wynajęcia

Po otrzymaniu listy dostępnych pojazdów, będziesz znał koszt wynajmu busa z kierowcą. Po podjęciu decyzji zarezerwuj bus lub autokar w terminie i trasie, którą wcześniej ustaliłeś. Następnie przewoźnik potwierdzi przejazd lub nałoży poprawki do zaproponowanej trasy. Nie jesteś zobowiązany do wynajmu busa po odpowiedzi przewoźnika, dlatego możesz się spokojnie zastanowić nad tym, czy oferta Ci odpowiada.

Jeśli obie strony wyraziły zgodę na warunki przejazdu, kolejnym krokiem będzie dokonanie płatności poprzez bramkę płatności zintegrowaną z Twoim bankiem. Po opłaceniu przewozu otrzymasz fakturę i potwierdzenie, że Twoje zlecenie będzie zrealizowane zgodnie z umową.

Jeżeli wyjazd nie jest realizowany na mniej niż 14 dni, możesz zapłacić za wynajem busa z kierowcą później. Nasza polityka "Rezerwuj teraz, płać później" pozwala na obliczenie budżetu podróży grupowej już na wczesnym etapie planowania wyjazdu. Dzięki wczesnej rezerwacji można uniknąć malejącej dostępności i skoków cen w szczytach sezonowych.

Bus wynajem z kierowcą

Wynajem minibusa z kierowcą - pytania

Co jest zawarte w cenie wynajmu busa?

Koszt wynajmu busa jest uzależniony od czasu podróży i długości trasy, a także od tego co znajdziemy na pokładzie autobusu. Wyposażenie różni się w zależności od wybranego pojazdu - możliwe jest dostosowanie wynajętego busa pod katem potrzeb i wymagań pasażerów. Busy do wynajęcia z kierowcą na krótkie dystanse często nie posiadają wielu dodatkowych udogodnień, ale są idealne na krótkie wycieczki. Jeśli interesuje Cię przejazd w najwyższym standardzie wyposażenia, bus VIP lub autokar będą najlepszym rozwiązaniem.

Jak mogę zapłacić za wynajem busa?

Po podpisaniu umowy i wygenerowaniu płatności za wynajem busa z kierowcą masz czas na zapłacenie za wynajem do momentu wygaśnięcia oferty. Informacje o tym do kiedy musisz zapłacić znajdziesz na stronie swojej rezerwacji. Jeśli Twoja oferta wygaśnie, zanim będziesz miał szansę dokonać zakupu, poproś o nową wycenę lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego czatu online.

Czy kierowca busa może nas odwieźć po przyjeździe na miejsce?

Ceny wynajmu busa jest w dużej mierze oparta na czasie pracy kierowcy, więc czas oczekiwania i wielokrotne postoje mają wpływ na ostateczny koszt. Jeśli chciałbyś, aby kierowca czekał na Ciebie podczas imprezy, zawrzyj to w planie swojej rezerwacji, aby można było uwzględnić ten element podróży w Twojej wycenie.

Bus 14 osobowy wynajem

Jak mam przygotować moją grupę do wyjazdu?

Najważniejsze, przy planowaniu imprez dla grup, jest umieszczenie wszystkich dokumentów w jednym wspólnym folderze. Dodatkowo daj wszystkim uczestnikom dostęp do planu podróży wygenerowany ze strony Busbus, aby mogli go zobaczyć i być świadomi tego, co się dzieje. Pamiętaj o aktualizowaniu zmian i informowaniu o nich członków grupy.

Wskazówka numer dwa: poproś uczestników wyjazdu, aby przybyli na miejsce 30 minut przed odjazdem. To sprawi, że wszyscy zdążą przybyć na czas i odjedziecie bez opóźnienia.

Wskazówka numer trzy: upewnij się, że masz wszystkie dokumenty, niezbędne do odbycia podróży wynajętym busem (szczególnie paszporty). Jest to bardzo ważne jeśli podróżujesz z nieletnimi!

Teraz kiedy wszystko już wiesz, zaplanuj swoją trasę i wróć do nas po busa z kierowcą dla Ciebie i Twojej grupy.

Opinie klientów

zadowolony klient busbus

Karol

Warszawa

Wynajem busa na Mazury. Busik sprawny, komfortowy z dużym lukiem bagażowym. Czułem, że jadę zadbanym pojazdem. Polecam!

Opinia o wynajmie busa na wakacje
zadowolony klient busbus

Tadeusz

Płock

Wynajem busa na wyjazd integracyjny był strzałem w dziesiątkę. Wszystkie formalności szybko załatwione. Właściciele kontaktowi. Nie zawiedliście nas! Szczerze wszystkim polecamy!

Opinia o wynajmie busa na wyjazd integracyjny
zadowolona klientka busbus

Wiola

Władysławowo

Jeśli szukasz busa na wesele, opcja jest tylko jedna: Busbus. Właściciele znają się na rzeczy: doradzą, zaproponują najlepsze rozwiązanie i przygotują wycenę. Busiki przyjechały takie, jak ustaliliśmy. Polecamy z mężem :)

Opinia o wynajmie busa na wesele

Bus wynajem z kierowcą

Skorzystaj z darmowego formularza i złóż zapytanie ofertowe na przejazd wynajętym busem w wyznaczonym przez Ciebie terminie. Zdecyduj kto pokrywa koszty za parkingi oraz wyżywienie i nocleg kierowcy. Wynajmij busa z kierowcą w 3 minuty i ruszaj w trasę z Busbusem!

Wyznacz trasę i wynajmij busa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij bus z kierowcą lub autokar z całej Polski

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji