Szczecin

Wynajem autobusów w Szczecinie

Poszukujesz autobusów na wynajem w Szczecinie, wpisałeś w wyszukiwarkę „bus wynajem Szczecin” i oczekujesz najwyższej jakości usług za najlepszą cenę? Dobrze trafiłeś, ponieważ Busbus świadczy usługi wynajmu autokarów i busów w Szczecinie, Policach, Gryfinie, Goleniowie, Stargardzie i całym województwie zachodniopomorskim!

Przewóz osób w Szczecinie

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Szczecina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Szczecin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 4,00 zł/km

Wynajmij minibusa w Szczecinie

Rezerwuj

Bus osobowy Szczecin

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Szczecina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Szczecin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,85 zł/km

Wynajmij busa w Szczecinie

Rezerwuj

Autobus Szczecin

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Szczecina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Szczecin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,20 zł/km

Wynajmij autobus w Szczecinie

Rezerwuj

Autokar Szczecin

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Szczecina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Szczecin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,40 zł/km

Wynajmij autokar w Szczecinie

Rezerwuj

Autokary Szczecin

Wynajem autokarów ze Szczecina, to kręgosłup działalności Busbusa. Dzięki naszemu formularzowi i wspaniałemu zespołowi możesz wynająć autokar ze Szczecina z kierowcą online.

Busbus dysponuje dostępem do autokarów w Szczecinie, które mogą pomieścić nawet do ponad 60 pasażerów! Organizujemy wynajem autokarów ze Szczecina, Goleniowa, Stargardu, Polic i Gryfina oraz całego Pomorza Zachodniego na przewozy osobowe krajowe i zagraniczne.

Wynajem busów Szczecin

Flota pojazdów, którą możemy udostępnić to również świetnie wyposażone busy na wynajem ze Szczecina, które są w pełni dopasowane do potrzeb pasażerów. Naszą specjalizacją w branży są przewozy turystyczne ze Szczecina, jednak oprócz nich organizujemy także:

Wyznacz trasę i wynajmij autokar ze Szczecina

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa ze Szczecina

Wynajem mikrobusów Szczecin

Wynajem minibusów ze Szczecina i wynajem mikrobusów ze Szczecina, pozwala na optymalizację ceny wynajmu busa, względem komfortu czasu i wygody podróży. Mikrobusy są Szczególnie popularne przy przewozach zagranicznych, szczególnie na lotnisko Berlin-Brandemburg. Wynajem mikrobusów wykorzystywany jest również do przewozu osób niepełnosprawnych, a także przejazdów busami do 15 osób.

Autobusy wynajem Szczecin - parkingi

W centrum Szczecina możemy znaleźć strefy płatnego parkowania. Parkowanie w strefie czerwonej wiąże się z wyższymi cenami niż w żółtej, jednak znajduję się ona bliżej ścisłego centrum miasta. Miejsca parkingowe dla autokarów w Szczecinie zostały zaznaczone w naszej liście:

 • Przy ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego
 • Parking dla autokarów przy ul. Energetyków 40
 • Parking dla autokarów al. Bohaterów Warszawy 37 F
 • Parking przy ul. Jarowita (za Muzeum Narodowym)
 • Parking przy Placu Jasne Błonia im. Jana Pawła II
 • Parking przy ul. Nabrzeże Wieleckie (W stronę Zamku Książąt)
 • Parking przy ul. Karola Szymanowskiego
 • Parking przy Stadionie Arkonii Szczecin
 • Parking przy Czerwonej Polanie
 • Parking przy ul. Arkońskiej
 • Parking Ogrodów "Krzekowo"
 • Parking przy ul. Kutrzeby 7
 • Parking przy ul. 3 kwietnia

Wynajem busa Szczecin

W Szczecinie znajdziemy wiele atrakcji zarówno turystycznych, edukacyjnych oraz kulturalnych, które zapewnią grupom zorganizowanym różnorodny, ciekawy i intensywny plan wycieczki. Jednym z najlepszych sposobów na zwiedzanie województwa jest wynajęty w Szczecinie autokar.

Szczecin wynajem autokarów

Zamek Książąt Pomorskich - zabytek położony na wzgórzu w pobliżu Odry. Jeden z najważniejszych zabytków na terenie Pomorza Zachodniego. Podczas zwiedzania Zamku, możemy zobaczyć mechanizm zegara wieżowego, operę na Zamku, jak również Gryfa na szczycie Wieży Dzwonów, oraz zegar słoneczny. Można również wejść na wieżę widokową, z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę Szczecina. Parking dla wynajętych autokarów możemy znaleźć pod trasą Zamkową Imienia Piotra Zaremby, oddaloną od Zamku o ok. 700 m.

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie - Filharmonia została otwarta w roku 2014, a wybudowano ją w miejscu starego, zniszczonego podczas II WŚ budynku “Konzerthaus”. Oprócz licznych wydarzeń artystycznych, grupa może zwiedzić budynek, jak również wynająć salę VIP, z której widoczna jest sala symfoniczna. Budynek jest iluminowany, co oznacza, że w godzinach wieczornych zaczyna świecić. Kolor budynku zmienia się w zależności od wydarzeń kulturalnych w Filharmonii, ale również podczas świąt narodowych, czy wydarzeń związanych ze Szczecinem. Parking dla wynajętych autobusów w Szczecinie znajdziemy przy trasie Zamkowej Imienia Piotra Zaremby, oddalonej od Filharmonii ok. 500 m.

Muzeum Narodowe w Szczecinie - to największa instytucja kulturalna na terenie województwa zachodniopomorskiego. Została ona utworzona 1 sierpnia 1945 roku i w swoim zbiorze ma eksponaty związane z archeologią, historią, numizmatyką, jak również dzieła sztuki dawnej i współczesnej. To tu możemy zobaczyć dzieła takich malarzy jak Stanisław Wyspiański, Bernardo Cavallino czy Leon Jan Wyczółkowski. Muzeum ma do zaoferowania wiele atrakcji oraz zwiedzanie dla grup szkolnych. Budynek Muzeum Narodowego zajmuje centralne miejsce w kompleksie Wałów Chrobrego. Miejsca parkingowe dla wynajętych busów w Szczecinie możemy znaleźć przy ul. Jarowita.

Wały Chrobrego - jest jednym z najpiękniejszych tarasów widokowych w całej Europie, z którego widok rozpościera się na panoramę Odry oraz portu w Szczecinie. Niegdyś znany jako Taras Hakena ma długość około 500 metrów i znajduję się 19 metrów nad poziomem odrzańskiego brzegu. Miejsce parkingowe dla autokarów znaleźć możemy przy ul. Jarowita, obok Muzeum Narodowego.

W mieście znajduje się mnóstwo miejsc idealnych dla wycieczek szkolnych po Szczecinie, wyjazdów studyjnych i turystów z kraju i zagranicy, którzy chcą zapoznać się z historią miasta, jak również całego regionu. Wynajem autokarów dla grupy zorganizowanej może okazać się idealnym pomysłem, zwłaszcza kiedy ofertę można śmiało dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Wycieczki szkolne do filharmoni w Szczecinie

Przewóz osób w Szczecinie

W Szczecinie możemy znaleźć wiele możliwości wynajmu mikrobusów ze Szczecina, busów w zachodnipomorskim na jeden dzień lub kilka godzin dla:

 • przewóz osób dla firm ze Szczecina
 • przewóz dzieci w Szczecinie
 • przewozy turystyczne ze Szczecina
 • przewozy okolicznościowe po Szczecinie
 • transfer z lotniska w Goleniowie

Dowiedz się więcej o przedsiębiorstwach przewozu osób w Szczecinie, firmach zajmujących się przewozem osób wynajętymi autokarami lub busami korzystając z Busbus i złóż zapytanie ofertowe.

Wynajem autobusu zachodniopomorskie

Północna i północno-zachodnia część Polski obfituje w różnego rodzaju festiwale i koncerty takich jak Sopot Festival w Operze Leśnej, czy Pol’and’Rock Festiwal w Kostrzynie nad Odrą.

Gdy wyruszamy na festiwal lub koncert większą grupą, najwygodniejszą i najtańszą opcją transportu jest wynajem autokaru, autobusu, wynajem busa lub mikrobusa, który dowiezie nas pewnie i bezpiecznie na teren festiwalu czy koncertu.

Wynajem busa na festiwal w Szczecinie

Przewozy sportowe w Szczecinie

Szczecin może pochwalić się mnóstwem miejsc, do których przybywają miłośnicy sportowych emocji, rywalizacji i wznoszenia się ponad własne możliwości. W mieście tym możemy znaleźć:

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, który zbiera mnóstwo fanów piłki nożnej. Wynajmowanie autobusów na mecze jest popularnym rozwiązaniem zarówno dla kibiców jak i managerów sportu.

W stolicy województwa zachodniopomorskiego możemy doświadczyć wiele sportowych emocji na rangę Polską oraz Europejską. Usługa wynajmu autobusu na wyjazdy sportowe ze Szczecina jest bardzo chętnie zamawiana przez kibiców i sportowców.

Transfery lotniskowe Szczecin

Port lotniczy Szczecin-Goleniów

Port lotniczy Szczecin Goleniów położony na północnym-wschodzie aglomeracji szczecińskiej. W roku 2017 pod względem ilości obsłużonych pasażerów było na dziewiątym miejscu w Polsce. Lotnisko znajduję się on około 50 kilometrów od centrum stolicy województwa zachodniopomorskiego, przez co wynajem busa z kierowcą ze Szczecina to idealne rozwiązanie, zwłaszcza dla większych grup.

Wszystkie kwestie związane z postojem na parkingu załatwiane są przez przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem osób, co odciąża pasażerów z organizacji tej części podróży. Miejsce parkingowe dla wynajętych autobusów znajduję się w strefie oznaczonej P1, bliżej terminala pasażerskiego.

Doświadczony przewoźnik zadba o to by podróż wynajętym autokarem z lotniska Szczecin-Goleniów była dla nas formą odpoczynku i odstresowania po przebyciu drogi transportem lotniczym.

Wynajem busa na festiwal w Szczecinie

Busy wynajem Szczecin

Szczecin jest ośrodkiem turystycznym o dużej ilości zabytków oraz bliskim sąsiedztwie morza. Zabytki to jednak nie wszystko, ponieważ w okolicy miasta znajdują się różnego rodzaju atrakcje dla osób w każdym wieku. Poniżej lista propozycji dla aktywnego wypoczynku w Szczecinie dostosowane dla wycieczki autokarowej w Szczecinie i grup zorganizowanych:

 • Park Linowy Tarzania w Szczecinie
 • Fun Jump Struga w Szczecinie
 • Labirynt Laser Tag Szczecin
 • Bałtycki Park Miniatur Międzyzdroje
 • Kolejek w Dziwnowie
 • Parku Rozrywki w Zieleniewie
 • Parku Wieloryba w Rewalu

Ważnym punktem na mapie atrakcji Pomorza Zachodniego jest Morze Bałtyckie, gdzie organizowane są liczne kolonie i wyjazdy dla dzieci.

Wynajem busa dla grupy zorganizowanej w Szczecinie

Wynajem autokarów na wesele Szczecin

W Szczecie znajduje się wiele sal weselnych, które z wybitną starannością zadbają o to by impreza weselna przeszła tak jak powinna i była niezapomniana. Warto zadbać o to, żeby po zakończeniu zabawy przetransportować gości weselnych bezpiecznie do domów wynajętym luksusowym autokarem, który zapewni spokojną, wygodną i spersonalizowaną do potrzeb każdego podróż.

Dowiedz się z naszego poradnika, jak sprawnie, wynająć autobus na wesele.

Autobus na pielgrzymkę ze Szczecina

Odległość dzieląca Szczecina od miejsc takich jak Jasna Góra w Częstochowie, Lichenia czy Wadowic jest bardzo duża. Jednak to nie odstrasza pielgrzymujących ze Szczecina do odwiedzin Matki Bożej Częstochowskiej oficjalnie już od roku 1984.

Ważne jest by w drodze powrotnej wynajętym autokarem z pielgrzymki do Szczecina pielgrzymujący mogli zebrać siły po długiej i wyczerpującej wędrówce, dlatego warto pomyśleć o wygodnym autokarze wyposażonym w klimatyzację i toaletę oraz o odpowiednich warunkach przewozu osób niepełnosprawnych.

Przeczytaj nasz artykuł o wynajmowaniu autokarów na pielgrzymkę i dowiedz się na co zwracać uwagę, przy wynajmie busa ze Szczecina dla pielgrzymów.

Szczecin autokary na pielgrzymkę

Przewozy autokarowe Szczecin

Przewozy autokarowe do Niemiec czy Holandii w celach zarobkowych kojarzone są przede wszystkim z wyjazdami tymczasowymi lub na zlecenia. By cały zespół pracowników mógł bezpiecznie dojechać do miejsca docelowego, bardzo ważny jest odpowiedni dobór przedsiębiorstwa zajmującego się przewozem osób ze Szczecina. Komfort podróży jest ważny dla każdego, a możliwość zebrania sił przez pracowników jest niezwykle ważna dla efektywności wykonywanej pracy. Wynajem busów z kierowcą ze Szczecina do Niemiec są w stanie pewnie i bezpiecznie dowieźć wszystkich pracowników w każde miejsce zagranicą.

Przewozy turystyczne Szczecin

Przez położenie geograficzne Szczecina, wycieczki zorganizowane nie muszą się ograniczać tylko do zwiedzania Polski, ale również warto odwiedzić naszych zachodnich sąsiadów. Oczywiście po Polskiej stronie mamy wiele miejsc wartych zatrzymania podczas wycieczki autokarowej po Pomorzu, takich jak Woliński Park Narodowy czy Dom do góry nogami w Szymbarku.

Dla wycieczek szkolnych czy wycieczek autokarowych ze Szczecina, warte odwiedzenia są: Ogrody Dessau-Wörlitz, kompleks zabytkowych ogrodów i parków w stylu angielskim, Pałace i zespoły parkowe w Poczdamie Berlinie i Wyspa Muzeów, która jest jednym z najważniejszych kompleksów muzealnych na świecie.

Szczecin przewozy autokarowe

Wynajem autokarów - Goleniów

Miasto położone w zachodniej części województwa zachodniopomorskiego nad rzeką Iną. Znajduję się w bliskim sąsiedztwie Puszczy Goleniowskiej, w którym znajduje się mnóstwo rezerwatów przyrody, które są idealnym miejscem, by odpocząć od zgiełku miasta. W mieście znajduje się wiele zabytków, a nawet cały obszar Starego Miasta Goleniowa wpisany jest do rejestru zabytków. Jest to idealne miejsce dla wycieczek szkolnych, wycieczek autokarowych czy wyjazdy rekreacyjne.

W Goleniowie znajduję się Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarności”, który swoją wielkością zachęca wielu podróżnych do korzystania z jego usług. Wynajem busów z Goleniowa, jest świetnym wyborem na podróż z, czy na lotnisko dla grup zorganizowanych.

Wynajem autobusów - Stargard

Stargard to miasto położone na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej, nad Iną, jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Znajduję się tu mnóstwo przepięknych parków, punktów widokowych oraz niemal całe Stare Miasto oraz część poza jego murami przepełniona zabytkowymi budowlami. Od zabytkowych murów obronnych wokół starej części miasta, po młyn, obiekty militarne a nawet domy z końca XIX i początku XX wieku. Stargard jest jednym z najważniejszych miast jeśli chodzi o Polską historię.

Wynajem autobusów - Gryfino

Wynajęcie autokaru w Gryfinie to świetny pomysł. W mieście znajdują się zabytkowe mury obronne z powstały w XIV – XV wieku, brama zwaną Bańską lub św. Jerzego czy pałacyk pod Lwami wybudowany w końcówce XIX wieku oraz wiele innych ważnych miejsc historycznych.

W pobliżu Gryfina znajduję się również jedyny w swoim rodzaju pomnik przyrody “Krzywy Las” oraz Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry. Oba te miejsca są na tyle oddalone od tego miasta, że wynajem busa z Gryfina jest najlepszym rozwiązaniem dla grup zorganizowanych.

Wynajem autobusów - Police

Jest to miasto w północno-zachodniej Polsce, położone nad Odrą, miasto satelickie Szczecina. Police ulokowane są wewnątrz Puszczy Wkrzańskiej. Znajduje się tam mnóstwo zabytków takich jak Kamienice z XIX wieku, ruiny Klasztoru Augustianów w Policach-Jasienicy czy kościół św. Apostołów Piotra i Pawła. Ważnym i ciekawym punktem na liście atrakcji turystycznych dla ludzi zainteresowanych miejską eksploracją turystyka przemysłową i technologiczną jest fabryka benzyny syntetycznej, które zostało przystosowane do zwiedzania w ramach Muzeum Historycznego „Skarb”. Z miasta organizowane są wyjazdy turystyczne wynajmowanymi autokarami z Polic. Dla par młodych z okolicy popularnym jest wynajem busów na wesela z Polic.

Przewozy autokarowe Szczecin

Stolica i największe miasto Pomorza Zachodniego zlokalizowany o rzut beretem od Morza Bałtyckiego i granicy niemieckiej. Miasto od wieków wielokulturowe, cechujące się niesamowitą architekturą. Szczecin był pomorskim, polskim, pruskim, niemieckim, szwedzkim i duńskim. Szczecin znany jest z ogromnego portu i Stoczni Szczecińskiej. W Szczecinie podczas wycieczki objazdowej po mieście i okolicach, możemy zobaczyć:

 • Zamek Książąt Pomorskich - siedziba rodu Gryfitów, Książąt Pomorskich. Zamek Książąt Pomorskich pozwala na zwiedzanie z przewodnikiem - dodatkowo w Zamku znajduje się wieża widokowa i panorama Szczecina i okolic.
 • Park im. Jana Karpowicza - z 1900 roku tworzy zielony kompleks o powierzchni blisko 100 ha.
 • Wały Chrobrego - taras widokowy nad Odrą z przepięknym widokiem na rzekę.
 • Stare Miasto - chociaż zniszczone w 90% to wspaniale odrestaurowane. Stare Miasto jest pełne restauracji i kawiarenek.
 • Jezioro Dąbie - jedno z największych polskich jezior, popularne wśród żeglarzy i mieszkańców miasta.
 • Muzeum Techniki i Komunikacji - ulokowane zabytkowej zajezdni tramwajowej, Muzeum jest wypełnione eksponatami techniki, ze szczególnym uwzględnieniem tramwajów i autobusów. Ponadto znajduje się tam wiele eksponatów Polskiej i zagranicznej motoryzacji. Wspaniałe miejsce na zwiedzanie z dziećmi.
 • Port Morski na Odrze - największy port rzeczny w Polsce.

Wynajem autobusu Szczecin opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Wiola

Szczecin

W ramach nagrody za najwyższą frekwencję w szkole zadecydowałyśmy z panią dyrektor, że zabiorę moją klasę do Fun Jumpu. Autobus wycieczkowy dobrze oznakowany, zadbany. Kontakt z kierowcą również bez żadnych problemów. Z pewnością skorzystamy podczas kolejnej wycieczki.

Opinia o wynajmie autobusu na wycieczkę
zadowolony klient busbus

Zbigniew

Szczecin

Wraz z Klubem Seniora wybraliśmy się na kilkudniową pielgrzymkę do Wadowic. Wyruszaliśmy w nocy, aby nie tracić dnia. Wygodne, rozkładane fotele pozwoliły nam się przespać. Na miejscu kierowca przewoził nas w różne miejsca, które chcieliśmy zwiedzić. W drodze powrotnej przejeżdżaliśmy przez Częstochowę, aby odwiedzić Matkę Boską Częstochowską. Polecamy.

Opinia o wynajmie autokaru na pielgrzymkę
zadowolona klientka busbus

Anna

Police

Wynajmowaliśmy z rodziną i znajomymi małego busika na lotnisko w Berlinie. Kierowca pozbierał nas po Szczecinie i pojechaliśmy, tak, żeby być na 4:00 na lotnisku. Za tydzień odebrał nas z Berlina. W busiku można było się przespać. Polecam!

Opinia o wynajmie busa na wycieczkę objazdową
Szczecin przewozy autokarowe

Zamów wycenę wynajmu autokaru ze Szczecina

Jeśli chcesz wynająć autokar z kierowcą ze Szczecina, dbając o bezpieczeństwo, komfort i jakość usług, zajrzyj do naszego poradnika.

Wyruszając w podróż ze Szczecina czy okolic, chcesz jechać komfortowo, bezpiecznie, ale nie wiesz jak znaleźć najlepszą i najtańszą ofertę? Sprawdź artykuł pt.: Jak tanio wynająć autobus.

Zamów wycenę wynajmu autokaru, lub busa ze Szczecina korzystając z formularza na naszej stronie. Wpisz datę i godzinę wyjazdu dla Twojej grupy, a następnie zadecyduj kto pokrywa koszty parkingów oraz wyżywienia i kosztów zakwaterowania kierowcy.

Naszym zadaniem jest to byś dojechał bezpiecznie, wygodnie i tanio. Wynajmij autobus w Szczecinie z Busbusem.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar ze Szczecina

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa ze Szczecina

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji