Wynajem autobusów w Szczecinie

Wynajem autokarów i autobusów w Szczecinie

Szczecin stolica województwa zachodniopomorskiego. To także główny węzeł transportowy północno-zachodniej części Polski. Zarówno w Szczecinie, jak i w jego okolicach znajduje się wiele wspaniałych miesc do odwiedzin wynajętym autokarem.

szczecin wynajem autokaru

Wynajem autokarów na wesele Szczecin

W Szczecie znajduje się wiele pięknych sal weselnych, do których wynajmuje się autokar wypełniony gośmi weselnymi. Idealnym rozwiązaniem do tego, żeby przewieźć gości z kościoła lub urzędu stanu cywilnego na wesele w Szczecinie jest wynajem autobusu na wesele o wielkości dostosowanej do ilości gości i ich potrzeb.

szczecin autokary nad morze

Autobus na pielgrzymkę ze Szczecina

Odległość ze Szczecina od popularnych miejsc kultu jest duża, dlatego wynajęcie autobusu ze Szczecina, który dowiezie grupę na Pielgrzymkę do Jasnej Góry i Częstochowy, Lichenia, Medziugorie, Fatimy czy Wadowic – miejsca narodzin papieża Jana Pawła II. Autobus z kierowcą może się wtedy okazać idealnym rozwiązaniem, lecz ważne jest, aby na tak długie wyjazdy autokar pielgrzymkowy spełniał wymagania wszystkich podróżujących, zarówno pod względem komfortu, jak i bezpieczeństwa.

wynajem busów w szczecinie

Autobusem z dziećmi – Szczecin i okolice

Szczecin jest ośrodkiem turystycznym o dużej ilości zabytków oraz bliskim sąsiedztwie morza. Zabytki to jednak nie wszystko, ponieważ w okolicy miasta znajdują się różnego rodzaju atrakcje dla osób w każdym wieku. Nie trzeba jechać busem specjalnie daleko, aby odwiedzić Park Linowy Tarzania czy Fun Jump Struga Laser Tag. Jeżeli jednak chcemy wybrać się większą grupą do Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie, Parku Rozrywki w Zieleniewie czy chociażby Parku Wieloryba w Rewalu wynajęcie busa może okazać się koniecznością. Ważnym punktem na mapie atrakcji Pomorza Zachodniego jest oczywiście Morze Bałtyckie z licznymi obiektami wartymi uwagi, gdzie organizowane liczne kolonie i wyjazdy dla dzieci.

szczecin wycieczki objazdowe

Atrakcje turystyczne Niemiec i Pomorza autobusem

Z powodu położenia Szczecina przy granicy niemieckiej, nie tylko te leżące po polskiej stronie granicy zabytki i atrakcje mogą okazać się warte odwiedzenia. Oczywiście po Polskiej stronie mamy wiele miejsc, przy których powinniśmy się zatrzymać, chociażby podczas wycieczki objazdowej autobusem jak Woliński Park Narodowy czy Dom do góry nogami w Szymbarku. Organizując wycieczki autokarowe po Pomorzu zawitanie w rejony naszych zachodnich sąsiadów będzie intersującym przeżyciem. Odwiedzić możemy np. Ogrody Dessau-Wörlitz, Pałace i Parki w Poczdamie i Wyspa Muzeów w Berlinie to nie jedyne atrakcje czekające na nas w tym kraju.

szczecin wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne ze Szczecina

Edukacja nie ogranicza się tylko do siedzenia w szkole – Szczecin i jego okolice oferują wiele edukacyjnych rozrywek dla uczniów. Może być to wyjazd do jednego z historycznych miejsc, wycieczka klasowa, a nawet kilkudniowa wycieczka zagraniczna powiązana ze zwiedzaniem zabytków. Warto skorzystać także z przejazdu autobusem do muzeów miejsc kultury kina, teatru czy filharmonii. Wynajem autokarów na wycieczki szkolne lub klasowe i wybór odpowiedniego pojazdu zależy od wieku uczestników, ich liczby czy długości wyjazdu.

Wynajem autobusów do kin, filharmonii i oper w Szczecinie

Szczecin to nie tylko zabytki i atrakcje, ale również kultura. W mieście znajduje się wiele sal koncertowych, operowych czy filharmonii, kin a także muzeów. Jest to oferta skierowana do szkół i dla zorganizowanych grup. Mowa tutaj chociażby o Operze na Zamku, Event Area, Kinie Helios, Multikinie czy Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, gdzie organizowane są niesamowite spotkania, o których trudno zapomnieć przez długi czas. Wynajem autokarów dla grupy zorganizowanej na taką okazję może okazać się idealnym pomysłem, zwłaszcza kiedy ofertę można śmiało dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Wynajem autobusu na festiwal ze Szczecina

Północna i północnozachodnia część Polski obfituje w różnego rodzaju festiwale i koncerty, na Sopot Festival w Operze Leśnej i Open’er Festival w Gdyni zaczynając, a na Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą kończąc. Transport publiczny na takie wydarzenia nie zawsze jest odpowiedni, a często przepełniony. Zwłaszcza kiedy chcemy wziąć w nim udział z większą grupą osób, dlatego przewoźnicy uwzględnili potrzebę wynajmu autokaru na koncert.

Autobus na mecz ze Szczecina

Wynajem autobusu na mecz Pogoni Szczecin, AZS Szczecin, Husarii Szczecin lub innego ulubionego klubu sportowego to wspaniała okazja na spędzenie weekendu.

Wyjazdy do pracy za granicę z Pomorza Zachodniego

Przewozy autokarowe do Niemiec czy Holandii do pracy kojarzone są przede wszystkim wyjazdami do pracy tymczasowej albo na zlecenia. Na miejsce pracy potrzebny jest odpowiedni dojazd często dla całych zespołów pracowników. Autokary do Niemiec na wynajem już teraz nie są problemem i są w stanie dowieść pracowników do każdego wybranego przez nich miasta, nieważne czy jest to grupa pięcio- czy pięćdziesięcioosobowa. Komfort podróży jest ważny dla każdego, a możliwość niemyślenia o pracy i zrelaksowaniu się chociażby przez kilka godzin jest czymś niezwykle ważnym. Pewność i bezpieczeństwo są kluczowe przy wyborze dojazdu do pracy za granicą, zwłaszcza jeżeli od tego w jakich warunkach pracownicy dotrą na miejsce pracy zależy jakość wykonywanego zlecenia.

Transfery lotniskowe Szczecin

Port lotniczy Szczecin Goleniów jest na tyle duży, że sami szczecinianie mogliby się pogubić, nie mówiąc już o przyjezdnych. Podczas przylotu do obcego miasta nie znamy rozmieszczenia poszczególnych miejsc, dlatego wynajem autobusu z kierowcą dobrze orientującym się w infrastrukturze miasta to podstawa. Będziecie w stanie dotrzeć wszędzie, gdzie tylko sobie zażyczycie – od restauracji oferujących pyszne posiłki po atrakcje miasta czy hotel. Wynajęty autokar z lotniska Szczecin Goleniów zapewni komfort jazdy po męczącym locie, a kierowca doskonale znający wszystkie zakamarki i ulice zadba o bezpieczeństwo i dowiezienie grupy na miejsce, omijającym przy tym niepotrzebne korki.

Zamów wycenę wynajmu autokaru ze Szczecina

Skorzystaj z formularza, który umożliwi Ci wynajem autokaru ze Szczecina i okolic. Wpisz datę i godzinę wyjazdu dla Twojej grupy, a następnie zadecyduj kto pokrywa koszty opłat drogowych, parkingów oraz wyżywienia i kosztów zakwaterowanie kierowcy. W Szczecinie zamawiaj autokary z Busbusem!