Wynajem autobusów w Szczecinie

Czcionka:

Wynajem autokarów i autobusów w Szczecinie

Szczecin stolica województwa zachodniopomorskiego. To także główny węzeł transportowy północno-zachodniej części Polski. Co ciekawe, aż 37% procent podróży wykonywanych jest autobusem czy tramwajem. Do wielu miejsc i na wiele okazji warto dojechać wynajętym autobusem zarówno w Szczecinie i w jego okolicach.

Przewóz osób ze Szczecina na imprezę okolicznościową

Coraz więcej osób decyduje się na huczne wesela, gdzie liczba gości może wynieść nawet i do 200 osób. Szczecin w swojej ofercie ma wiele pięknych sal weselnych, jak chociażby Dom weselny Vivat czy Folwark Wirówek, jednak nie zawsze samo miasto spełnia oczekiwania młodej pary. Wtedy wynajmuje się salę weselną poza Szczecinem, w obydwu przypadkach warto wynająć autokar, żeby dowieźć gości. Przyszli Państwo Młodzi bardzo chętnie wybierają takie miejsca jak Hotel JF DUET, Hotel Fenix czy Salę Weselną Aqua Marine. Idealnym rozwiązaniem do tego, żeby przewieźć gości z kościoła lub urzędu stanu cywilnego na wesele w Szczecinie jest wynajem autobusu na wesele o wielkości dostosowanej do ilości gości i ich potrzeb.

Autobus na pielgrzymkę ze Szczecina

Wybierając się na pielgrzymkę, ważne jest dla nas poczucie wspólnoty – może to być rodzina, przyjaciele czy wierni z naszej parafii. Odległość ze Szczecina od popularnych miejsc kultu jest duża, dlatego najlepiej wynająć autobus ze Szczecina, który dowiezie nas na Pielgrzymkę do Jasnej Góry i Częstochowy, Lichenia, Medziugorie, Fatimy czy Wadowic – miejsca narodzin papieża Jana Pawła II. Autobus z kierowcą może się wtedy okazać idealnym rozwiązaniem, lecz ważne jest, aby na tak długie wyjazdy autokar pielgrzymkowy spełniał wymagania wszystkich podróżujących, zarówno pod względem komfortu, jak i bezpieczeństwa. Można być pewnym, że z pomocą Busbusa dokładnie dopasujecie wszystkie warunki wyjazdu na pielgrzymkę.

Autobusem z dziećmi – Szczecin i okolice

Szczecin jest ośrodkiem turystycznym o dużej ilości zabytków oraz bliskim sąsiedztwie morza. Zabytki to jednak nie wszystko, ponieważ w okolicy miasta znajdują się różnego rodzaju atrakcje dla osób w każdym wieku. Nie trzeba jechać busem specjalnie daleko, aby odwiedzić Park Linowy Tarzania czy Fun Jump Struga Laser Tag. Jeżeli jednak chcemy wybrać się większą grupą do Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie, Parku Rozrywki w Zieleniewie czy chociażby Parku Wieloryba w Rewalu wynajęcie busa może okazać się koniecznością. Ważnym punktem na mapie atrakcji Pomorza Zachodniego jest oczywiście Morze Bałtyckie z licznymi obiektami wartymi uwagi, gdzie organizowane liczne kolonie i wyjazdy dla dzieci. Nieważne to wycieczka autobusem dla dzieci, nastolatków, grup szkolnych czy dorosłych – Busbus pomoże ci wybrać najodpowiedniejszą ofertę wynajmu autokaru ze Szczecina.

Atrakcje turystyczne Niemiec i Pomorza autobusem

Z powodu położenia Szczecina przy granicy niemieckiej, nie tylko te leżące po polskiej stronie granicy zabytki i atrakcje mogą okazać się warte odwiedzenia. Oczywiście po Polskiej stronie mamy wiele miejsc, przy których powinniśmy się zatrzymać, chociażby podczas wycieczki objazdowej autobusem jak Woliński Park Narodowy czy Dom do góry nogami w Szymbarku. Organizując wycieczki autokarowe po Pomorzu zawitanie w rejony naszych zachodnich sąsiadów będzie intersującym przeżyciem. Odwiedzić możemy np. Ogrody Dessau-Wörlitz, Pałace i Parki w Poczdamie i Wyspa Muzeów w Berlinie to nie jedyne atrakcje czekające na nas w tym kraju.

Wycieczki szkolne ze Szczecina

Dzieci powinny mieć czas na zabawę i edukację. Ale edukacja nie ogranicza się tylko do siedzenia w szkole – Szczecin i jego okolice oferują wiele edukacyjnych rozrywek dla uczniów. Może być to wyjazd do jednego z historycznych miejsc, wycieczka klasowa, a nawet kilkudniowa wycieczka zagraniczna powiązana ze zwiedzaniem zabytków. Warto skorzystać także z przejazdu autobusem do muzeów miejsc kultury kina, teatru czy filharmonii. Wynajem autokarów na wycieczki szkolne lub klasowe i wybór odpowiedniego pojazdu zależy od wieku uczestników, ich liczby czy długości wyjazdu.

Przewóz osób niepełnosprawnych w Szczecinie

Przewóz osób niepełnosprawnych jest przedsięwzięciem wymagającym przystosowania pojazdów do potrzeb poruszających się na wózkach lub potrzeb z ograniczoną sprawnością ruchową, takich jak na przykład: winda, rampa, podjazd, zaczepy na wózki lub wykorzystanie pojazdów niskopodłogowych. Na stronie BUSBUS znajduje się miejsce oferty przewozów autokarowych przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych w Szczecinie i poza nim. Autobusy partnerów współpracujących z BUSBUS świadczą usługi dedykowane również do instytucji takich jak Zespoły Szkół Specjalnych i Domy Pomocy Społecznej.

Wynajem autobusów do kin, filharmonii i oper w Szczecinie

Szczecin to nie tylko zabytki i atrakcje, ale również kultura. W mieście znajduje się wiele sal koncertowych, operowych czy filharmonii, kin a także muzeów, do których warto wybrać się w wolnym czasie. Jest to oferta skierowana nie tylko do szkół, ale również dla zorganizowanych grup chcących wspólnie przeżyć koncert lub wystawy organizowane przez utalentowanych ludzi. Mowa tutaj chociażby o Operze na Zamku, Event Area, Kinie Helios, Multikinie czy Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, gdzie organizowane są niesamowite spotkania, o których trudno zapomnieć przez długi czas. Wynajem autokarów dla grupy zorganizowanej na taką okazję może okazać się idealnym pomysłem, zwłaszcza kiedy ofertę można śmiało dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Wynajem autobusu na festiwal ze Szczecina

Północna i północnozachodnia część Polski obfituje w różnego rodzaju festiwale i koncerty, na Sopot Festival w Operze Leśnej i Open’er Festival w Gdyni zaczynając, a na Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą kończąc. Transport publiczny na takie wydarzenia nie zawsze jest odpowiedni, a często przepełniony. Zwłaszcza kiedy chcemy wziąć w nim udział z większą grupą osób, dlatego nasi przewoźnicy uwzględnili potrzebę wynajmu autokaru na koncert. Dodatkowo po długiej zabawie wszyscy chcą odpocząć i uspokoić myśli, co może okazać się niemożliwe w zatłoczonym pociągu czy autobusie publicznym. Własny pojazd prowadzony przez wykwalifikowanego kierowcę i obecność jedynie znanych nam osób gwarantuje nie tylko komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa. 

Autobus na mecz ze Szczecina

Przeżywanie sportowych emocji siedząc przed telewizorem, znacząco różni się od tego, czego można doświadczyć oglądając zmagania na żywo. Będąc na trybunach, można poczuć wszystko razem z innymi kibicami, równie zaabsorbowanymi akcją rozgrywającą się na boisku. Wynajem autobusu na mecz Pogoni Szczecin, AZS Szczecin, Husarii Szczecin lub innego ulubionego klubu sportowego to wspaniała okazja na spędzenie weekendu.

Wyjazdy do pracy za granicę z Pomorza Zachodniego

Przewozy autokarowe do Niemiec czy Holandii do pracy kojarzone są przede wszystkim wyjazdami do pracy tymczasowej albo na zlecenia. Na miejsce pracy potrzebny jest odpowiedni dojazd często dla całych zespołów pracowników. Autokary do Niemiec na wynajem już teraz nie są problemem i są w stanie dowieść pracowników do każdego wybranego przez nich miasta, nieważne czy jest to grupa pięcio- czy pięćdziesięcioosobowa. Komfort podróży jest ważny dla każdego, a możliwość niemyślenia o pracy i zrelaksowaniu się chociażby przez kilka godzin jest czymś niezwykle ważnym. Pewność i bezpieczeństwo są kluczowe przy wyborze dojazdu do pracy za granicą, zwłaszcza jeżeli od tego w jakich warunkach pracownicy dotrą na miejsce pracy zależy jakość wykonywanego zlecenia.

Transfery lotniskowe

Port lotniczy Szczecin Goleniów jest na tyle duży, że sami szczecinianie mogliby się pogubić, nie mówiąc już o przyjezdnych. Podczas przylotu do obcego miasta nie znamy rozmieszczenia poszczególnych miejsc, dlatego wynajem autobusu z kierowcą dobrze orientującym się w infrastrukturze miasta to podstawa. Będziecie w stanie dotrzeć wszędzie, gdzie tylko sobie zażyczycie – od restauracji oferujących pyszne posiłki po atrakcje miasta czy hotel. Wynajęty autokar z lotniska Szczecin Goleniów zapewni komfort jazdy po męczącym locie, a kierowca doskonale znający wszystkie zakamarki i ulice zadba o bezpieczeństwo i dowiezienie grupy na miejsce, omijającym przy tym niepotrzebne korki.

Jeśli nie korzystaliście nigdy z wynajętego autobusu i boicie się, jak może wyglądać jego wynajem, możecie wreszcie odsunąć od siebie te obawy. BUSBUS pomoże wam we wszystkim, a wycieczki klasowe, wycieczki zagraniczne czy wakacje autokarem przestaną wreszcie być problemem i staną się przyjemnością. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wynajmie autobusu ze Szczecina zapraszamy do kontaktu przez kontakt@busbus.pl lub przez nasz czat.