Poznań

Wynajem autobusów w Poznaniu

Busbus świadczy usługi wynajmu autokarów dla grup turystycznych, weselnych, biznesowych i szkolnych na terenie Poznania, a także w Szamotułach, Obornikach, Środzie Śląskiej i Grodzisku Wielkopolskim.

Busbus wynajmuje busy i autokary z Poznania Dzięki naszym usługom możesz szybko, oszczędnie, bezpiecznie i w pełni online wynająć autokar z kierowcą z Poznania.

Przewóz osób w Poznaniu

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Poznania

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Poznań

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,85 zł/km

Wynajmij minibusa w Poznaniu

Rezerwuj

Bus osobowy Poznań

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Poznania

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Poznań

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,90 zł/km

Wynajmij busa w Poznaniu

Rezerwuj

Autobus Poznań

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Poznania

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Poznań

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,85 zł/km

Wynajmij autobus w Poznaniu

Rezerwuj

Autokar Poznań

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Poznania

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Poznań

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 7,90 zł/km

Wynajmij autokar w Poznaniu

Rezerwuj

Wynajem autokarów Poznań

Busbus zapewnia wynajmującym dostęp do szerokiego zakresu usług przewozu osób z Poznania. Oferujemy przejazdy zarówno busami 9 osobowymi jak i autokarami turystycznymi. Organizujemy wynajem autokarów z Poznania, Swarzędza, Obornik, Szamotuł oraz całej Wielkopolski na przewozy krajowe i zagraniczne.

Przewozy autokarowe Poznań

Dysponujemy dostępem do szerokiej floty pozwalającej na wynajem busów z Poznania o zróżnicowanym standardzie, dopasowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oferujemy również wynajem minivanów z Poznania, które umożliwiają przewóz dużej ilości bagaży. Specjalizujemy się w organizacji przejazdów dla grup turystycznych i autokarowych wycieczek szkolnych. Ponadto, wynajmujemy busy z kierowcą w Poznaniu i autokary na transfery lotniskowe z Poznania-Ławicy oraz wynajmujemy busy na wesele z Poznania.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Poznania

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Poznania

Wynajęty autokar w Poznaniu

Wynajem autokaru Poznań

Swoją ofertę kierujemy również do firm i instytucji publicznych, którym możemy zaoferować przejazdy pracownicze z Poznania, a także usługi wynajmu partybusów w Poznaniu, które są wspaniałym pomysłem na rozpoczęcie imprezy integracyjnej, czy wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Przewóz osób z Poznania

Poznań od wieków leży na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych. Na zachód od miasta wynajęty bus z kierowcą z Poznania może zabrać Twoją grupę autostradą A2 przez granicę polsko-niemiecką w Świecku, aż do Berlina, oddalonego od Poznania zaledwie o 270km, a następnie dalej do innych miast niemieckich oraz Holandii, Belgii, Danii, i Francji.

Jadąc na wschód wynajętymi autokarami z Poznania, dojedziesz autostradą przez Wrześnię, Konin, Stryków koło Łodzi aż do Warszawy. Jeśli wybierzesz drogę nr 5 przez Gniezno i Żnin, dotrzesz wynajętym busem do Bydgoszczy. Z kolei droga krajowa nr 11 prowadzi przez Piłę, Szczecinek do Koszalina i wybrzeża Morza Bałtyckiego. Natomiast jeśli skierujesz się na południe, można dojechać wynajętym autokarem do Wrocławia, Jarocina i miast Górnego Śląska.

Wynajem autobusów na wydarzenia sportowe w Pozananiu

Transport autokarowy Poznań

Stolica Wielkopolski idealnie nadaje się do wynajmu busów z kierowcą z Poznania w celu organizacji wycieczek i wizyt zarówno dla turystów, jak i osób mieszkających w mieście i jego okolicach:

Ostrów Tumski - w stolicy Wielkopolski znajdziesz wiele miejsc związanych z historią Polski – wśród nich jest wyspa zwana Ostrowem Tumskim. Jest to miejsce chrztu Mieszka I i siedziba pierwszego biskupstwa w Polsce, dlatego zarówno miłośnicy historii, jak i wierzący wybierający się na pielgrzymkę autokarową znajdą tutaj coś dla siebie. Ostrów warto zwiedzać z przewodnikiem, odwiedzić Katedrę św. Piotra i Pawła, zabytkowe zabudowania wyspy, a także ICHOT „Bramę Poznania” – muzeum interaktywne poświęcone historii wyspy i miasta, od którego warto rozpocząć zwiedzanie wyspy. Wynajęty autokar z Poznania zaparkujesz na bezpłatnym parkingu przy ul. Marii Panny.

Stare Miasto – zabytkowy układ Poznania lokowany w XIII w. zawiera wiele unikatowych zabytków architektonicznych, jak również muzealnych. Warta odwiedzenia jest budowla Ratusza, w której mieści się Muzeum Historii Miasta Poznania. Nieopodal znajduje się Kościół Farny oraz Kolegium jezuickie, które dzisiaj pełni rolę Urzędu Miasta. Charakterystycznym elementem budowli jest pomnik jednego z symboli Poznania – dwóch stukających się ze sobą koziołków.

Parkowanie wynajętych busów z Poznania na Starym Mieście jest możliwe przy ul. Dominikańskiej na wysokości pomiędzy Garbarami, a ul. Szewską, jak również na ul. na Stawnej na wysokości ul. Szewskiej i Żydowskiej. Dodatkowo pojedyncze miejsca parkingowe znajdują się na al. Marcinkowskiego.

Zamek Cesarski - scheda po Cesarzu Pruskim Wilhelmie II, który na miejscu starych fortów stworzył w Poznaniu okazałą rezydencję, w której znajduje się Uniwersytet, Opera i Akademia Muzyczna. W kompleksie można znaleźć również Pomnik Poznańskiego Czerwca 1956 upamiętniający walki robotników. Zamek jest dostępny dla zwiedzających wraz z przewodnikiem. Na terenie Zamku odbywa się wiele wydarzeń dla dzieci, przede wszystkim warsztatów i spektakli. Wynajęty autobus z Poznania można zaparkować pomiędzy ul. Niepodległości i ul. Wieniawskiego.

Wynajem autobusów na wydarzenia sportowe w Pozananiu

Wynajęcie busa na wesele Poznań

Mieszkańcy Wielkopolski organizują wesela na najwyższym poziomie. W samym Poznaniu znajduje się wiele miejsc do organizacji wesel i ślubów.Busbus z przyjemnością zajmie się organizacją przewozu gości weselnych z Poznania.

Autokar na wesele może zawieźć gości z Urzędu Stanu Cywilnego lub kościoła prosto do sali weselnej. Ponadto, po zakończeniu wesela lub w jego trakcie, kierowca może zająć się rozwiezieniem gości do domów lub hotelu busem weselnym z Poznania.

Specjaliści w Busbusie przygotowali specjalny poradnik o wynajmie autokaru na wesele. Jeśli nadal nie wiesz, na jaki transport gości weselnych z Poznania się zdecydować, wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Ciebie.

Wynajem busa na wesele

Autokary wynajem Poznań

W Poznaniu znajdziesz dziesiątki ciekawych muzeów, z których większość jest dostępna do zwiedzania z przewodnikiem. Zachęcamy grupy zorganizowane do wynajęcia autokaru w Poznaniu, aby sprawnie poruszać się pomiędzy kolejnymi obiektami. W czasie wycieczki autokarowej grupa może zwiedzić następujące muzea:

 • Muzeum Instrumentów Muzycznych – które jako jedyne w kraju posiada ogromne zbiory instrumentów z Europy i świata. Muzeum znajduje się na Starym Rynku 45.
 • Muzeum Historii Miasta Poznania – ulokowane we wnętrzach Ratusza przy ul. Stary Rynek 1.
 • Muzeum Archeologiczne – w pełni multimedialne, wystawa prezentuje ekspozycje o Wielkopolsce oraz o starożytnym Egipcie i Sudanie. Zlokalizowane przy ul. Wodnej 27.
 • Muzeum Archidiecezjalne – zlokalizowane w budynku Akademii Lubrańskiego przy ul. Lubrańskiego 1. Znajduje się w nim kolekcja portretów trumiennych i skarbiec.
 • Muzeum Sztuk Użytkowych – Wzgórze Przemysła 1. Zawiera ekspozycje stałe i czasowe.
 • Muzeum Powstania Poznańskiego 1956 roku – zlokalizowane w Zamku Cesarskim przy ul. św. Marcina 80/82.
 • Muzeum Bambrów Poznańskich – przy ul. Mostowej. Konieczny punkt wyprawy dla turystów niemieckojęzycznych. Muzeum opowiada historię osadników z Bambergu przybyłych do Poznania w wieku XVIII.
wynajem autokarów w Poznaniu do Muezeów

Wynajem autokarów Wielkopolska

Wielkopolska to wspaniałe miejsce do kilkudniowej wycieczki po regionie, a także do kilku pojedynczych wypadów wynajętymi busami z kierowcą z Poznania:

 • Wyjazd do Zamku w Kórniku i ogrodu dendrologicznego
 • Wycieczka do Rogalina oddalonego jedynie 15 km od Poznania - znajduje się tutaj pałac z pokaźną galeria malarstwa oraz powozownią i słynnymi dębami: Lechem, Czechem i Rusem.

Innymi popularnymi kierunkami podróży są: Wrocław, Łódź, Warszawa, Toruń, Szczecin i Berlin. Wynajmując autokar do Warszawy, warto dokładnie zaplanować plan podróży, w którym weźmiesz pod uwagę wszystkie atrakcje miasta oraz miejsca parkingowe.

Podobnie przy wynajmie autokaru do Wrocławia - dobrze zaplanowany plan wycieczki wraz z odpowiednio dobranymi parkingami może zaoszczędzić grupie nawet godzinę marszu po mieście.

atrakcje turystyczne dla wycieczek autokarowych w Poznaniu

Wynajem autokaru Poznań – Gniezno

Wycieczka do pierwszej stolicy Polski obejmuje również zwiedzanie Traktu Królewskiego oraz odwiedziny okolicznych miejscowości - Ostrowa Lednickiego oraz Biskupina.

 • Poznań - A, E
 • Ostrów Lednicki - B
 • Gniezno - C
 • Biskupin – D

Wynajem autokaru Poznań – Berlin

Wynajem busów z Poznania do Berlina organizowany jest często do transferów lotniskowych z Lotniska Berlin Schönefeld. Popularny jest także wynajem autokaru na wycieczki szkolne z Poznania oraz różne imprezy kulturalne.

Wynajem autokaru Poznań – Warszawa

Jednym z najpopularniejszych miast, do których nasi klienci wynajmują busy z kierowcą z Poznania jest Warszawa. To właśnie do stolicy kraju organizujemy najwięcej przewozów pracowniczych, transferów lotniskowych oraz autokarowych wycieczek szkolnych.

Autobusy i autokary Poznań

Busbus oprócz organizowania przewozu osób w Poznaniu, zajmuje się także wynajmem busów z kierowcą w pobliskich wielkopolskich miejscowościach, takich jak Oborniki, Szamotuły czy Środa Wielkopolska.

Przewóz osób w Obornikach

Wynajmując autokar w Obornikach, można zdecydować się na wybór dużego pojazdu, który świetnie sprawdzi się przy przewozie osób na wycieczki turystyczne, organizacji autokarowej wycieczki szkolnej czy pielgrzymki autokarowej. Popularnymi kierunkami wycieczek autokarowych z Obornik jest Poznań. Busbus często także organizuje przewóz osób z Obornik nad morze i w góry.

Wynajem autokarów Szamotuły

Szamotuły to historyczne miasto, które może być celem wycieczek autokarowych. Znajduje się tam kompleks klasztorny, zespół zamkowy oraz zabytkowa zabudowa miejska.

Busbus zajmuje się wynajmem autokarów z Szamotuł na autokarowe wycieczki szkolne a także przewozem osób na wesela i transportem na pielgrzymki.

Wynajem busów Środa Wielkopolska

Wynajem autokarów ze Środy Wielkopolskiej odbywa się głównie do celów turystycznych. Busy ze Środy Wielkopolskiej wynajmuje się też na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe jak wesela, chrzciny, wieczory kawalerskie i panieńskie. Głównym kierunkiem wynajmowanych autobusów w Środzie Wielkopolskiej są największe miasta w Polsce - Poznań, Warszawa, Wrocław, Częstochowa, a także kurorty zlokalizowane na Pojezierzu Wielkopolskim i Morzem Bałtyckim.

Wynajem autokarów z Poznania miasta nad Wartą

Autokary na wycieczki szkolne Poznań

W Poznaniu znajduje się mnóstwo miejsc, w które można zabrać uczniów w każdym wieku w ramach autokarowej wycieczki szkolnej. Piesze poruszanie się między kolejnymi atrakcjami może być uciążliwe, dlatego polecamy wynajem autokarów na wycieczki szkolne w Poznaniu.

Ogród Botaniczny – to wspaniałe miejsce stanowi idealny cel autokarowej wycieczki szkolnej z Poznania. Stworzony z myślą o roślinach wspaniale nadaje się na lekcje biologii i botaniki. Ogród to również idealne miejsce na wyjazd studencki z Wydziału Biologii. Na terenie Ogrodu znajduje się kawiarnia, gdzie grupa może odpocząć po kilku godzinach poznawania tajników botaniki z przewodnikiem. Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 165, przy wjeździe do kompleksu znajduje się parking dla wynajętych autokarów z Poznania.

Palmiarnia Poznańska – jest największym tego typu obiektem w Polsce. Znajduje się w nim aż dziesięć zróżnicowanych pawilonów, w których możemy zobaczyć ponad tysiąc monumentalnych roślin, a do tego około stu gatunków ryb. To wspaniałe miejsce na organizację autokarowej wycieczki szkolnej, szczególnie dla młodszych grup, z uwagi na jej dostosowanie do potrzeb zwiedzających w każdym wieku. Żeby w pełni cieszyć się zwiedzaniem, warto poprosić o pomoc przewodnika w oprowadzaniu po kompleksie. Wynajęty bus z Poznania można zaparkować przy ulicy Matejki pomiędzy Palmiarnią a sklepem Biedronka.

Rezerwat Meteoryt Morasko – to najbardziej zaskakująca i unikatowa w Europie lokalizacja. Rezerwat to miejsce, w które kilka tysięcy lat temu upadło siedem meteorytów pozostawiając po sobie pokaźne kratery. Zwiedzanie rezerwatu to doskonała propozycja dla grup zorganizowanych, które odwiedzają Wielkopolskę wynajętym busem z Poznania.

rekreacja i wypoczynek w Poznaniu

Transfery lotniskowe Poznań

W Poznaniu mieści się Port lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego (IATA: POZ, ICAO: EPPO). Lotnisko obsługuje ruch krajowy i zagraniczny, zarówno regularny jak i czarterowy.

Poznański port lotniczy oddalony jest o 7 km na zachód od centrum miasta. W zależności od natężenia ruchu drogowego, wynajęty bus na lotnisko zawiezie Twoją grupę do Poznania nawet w 15 minut!

Lotnisko obsługuje połączenia z lotnisk w 19 krajach europejskich oraz Dominikanie, Egipcie, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Izraelu, Jordanii, Kubie, Tajlandii i Tanzanii.

Jeśli chcesz poznać szczegóły o działaniu transferów lotniskowych z Poznania, przeczytaj nasz poradnik o wynajmie autobusu na lotnisko.

Wynajem autokarów na transfer lotniskowy w Poznaniu

Przewozy pracownicze Poznań

Poznań to biznesowa stolica zachodniej Polski. Tutaj działa wiele przedsiębiorstw produkcyjnych i przemysłowych, zatrudniających dziesiątki, a nawet tysiące pracowników.

Wielu firmom możliwość przewozu pracowników do zakładów produkcyjnych pozwala na zatrudnienie osób mieszkających poza Poznaniem. Przedsiębiorstwa wynajmują również autokary na imprezy integracyjne dla pracowników, a także na wyjazdy szkoleniowe i wizyty w zakładach produkcyjnych w różnych filiach firmy.

Wynajęty bus może służyć również do realizacji przewozów partnerów biznesowych i kontrahentów. Dzięki wynajętym busom z kierowcą z Poznania przedsiębiorstwo ma pełną kontrolę nad strategicznymi przewozami osób.

Przewozy firmowe w Pozananiu

Wynajem autokarów na mecz Poznań

Poznań to stolica polskiego sportu. W Poznaniu działa prężnie wiele klubów sportowych specjalizujących się w różnych dyscyplinach. Zdecydowanie najsłynniejszym klubem sportowym w Poznaniu jest drużyna piłkarska Lecha Poznań. Na stadionie przy ulicy Bułgarskiej odbywają się mecze, gdzie gromadzi się „Wiara” Kolejorza Lecha. Parking dla wynajętych autokarów na mecz znajduje się bezpośrednio przy stadionie Lecha.

Ponadto, Poznań jest polską stolicą hokeja na trawie oraz halowego hokeja na trawie. Wynajmować autobusy na mecze, dla drużyn sportowych oraz grup kibiców, można zarówno na wydarzenia rozgrywające się w Poznaniu i Wielkopolsce, jak również w kraju i zagranicą.

Wynajem autobusów na wydarzenia sportowe w Pozananiu

Z Busbusem wynajmiesz Party busa w Poznaniu i zorganizujesz niezapomnianą imprezę!

Autobus imprezowy Poznań

Wypełnij formularz i zamów Partybusa w Poznaniu
Rezerwuj

Wynajem autobusu Poznań opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Beata

Poznań

Podróż Poznań - Krynica. Podczas podróży nie miałam zastrzeżeń – wyjechaliśmy o czasie, kierowcy byli uprzejmi i kulturalni. Bezproblemowa płatność i rozliczenie.

opinia o przewozie autokarem
zadowolony klient busbus

Katarzyna

Zielona Góra

Jechaliśmy z wycieczka szkolną z Zielonej Góry do Poznania i Gniezna, wszystko było super!

opinia o przewozie autokarem
zadowolony klient busbus

Jonas

Berlin

Sylvesterfahrt von Berlin nach Posen war super. Kann ich nur weiterempfehlen.
(Przejazd z Berlina do Poznania w Sylwestra był super. Mogę tylko polecać)

opinia o przewozie autokarem

Autokary Poznań

Wypełnij formularz kontaktowy i otrzymaj wycenę wyjazdu do dwóch dni roboczych. W cenniku wynajmu busów możesz oszacować, ile kosztować będzie przewóz osób z Poznania.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Poznania

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Poznania

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji