Poznań

Wynajem autobusów z kierowcą Poznań

Busbus świadczy usługi wynajmu autokarów dla grup turystycznych, weselnych, biznesowych i szkolnych na terenie Poznania, a także w Szamotułach, Obornikach, Środzie Śląskiej i Grodzisku Wielkopolskim.

Przewóz osób w Poznaniu

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Poznania

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Poznań

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,70 zł/km

Wynajmij minibusa w Poznaniu

Rezerwuj

Bus osobowy Poznań

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Poznania

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Poznań

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,25 zł/km

Wynajmij busa w Poznaniu

Rezerwuj

Autobus Poznań

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Poznania

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Poznań

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 4,65 zł/km

Wynajmij autobus w Poznaniu

Rezerwuj

Autokar Poznań

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Poznania

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Poznań

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 5,00 zł/km

Wynajmij autokar w Poznaniu

Rezerwuj

Busbus wynajmuje busy i autokary z Poznania . Dzięki naszym usługom możesz szybko, oszczędnie, bezpiecznie i w pełni online wynająć autokar z Poznania.

Przewozy autokarowe Poznań

Busbus zapewnia wynajmującym dostęp do szerokiego zakresu usług przewozu osób z Poznania. Jesteśmy w stanie zaoferować przejazdy zarówno busami 9 osobowymi jak i autokarami turystycznymi. Organizujemy wynajem autokarów z Poznania, Swarzędza, Obornik, Szamotuł oraz całej Wielkopolski na przewozy krajowe i zagraniczne.

Przewozy autokarowe Poznań

Dysponujemy dostępem do szerokiej floty pozwalającej na wynajem busów z Poznania o zróżnicowanym standardzie, dopasowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także minivanów z Poznania umożliwiających przewóz dużej ilości bagaży. Specjalizujemy się w organizacji przejazdów dla grup turystycznych i szkolnych. Ponadto wynajmujemy busy w Poznaniu i autokary na transfery lotniskowe z Poznania-Ławicy i organizujemy autobusy na przejazdy weselne z Poznania.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Poznania

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Poznania

Wynajęty autokar w Poznaniu

Wynajem autokaru Poznań

Swoją ofertę kierujemy również do firm i instytucji publicznych, którym możemy zaoferować przejazdy pracownicze z Poznania, a także usługi partybusów i autobusów imprezowych w Poznaniu, które są wspaniałym pomysłem na rozpoczęcie imprezy integracyjnej, czy wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Transfery lotniskowe Poznań

W Poznaniu mieści się Port lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego (IATA: POZ, ICAO: EPPO). Lotnisko obsługuje ruch krajowy i zagraniczny, zarówno regularny jak i czarterowy. Poznańskie lotnisko oddalone jest o 7 km na zachód od centrum miasta. Dojechać do Poznania wynajętym autokarem lotniskowym można w zależności od natężenia ruchu już od 15 minut. Lotnisko obsługuje połączenia z lotnisk w 19 krajach europejskich oraz Dominikanie, Egipcie, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Izraelu, Jordanii, Kubie, Tajlandii i Tanzanii.

Wynajem autokarów na transfer lotniskowy w Poznaniu

Wynajem autokarów na wesela z Poznania

Mieszkańcy Wielkopolski organizują wesela na najwyższym poziomie. W samym Poznaniu znajduje się wiele miejsc do organizacji wesel i ślubów. Równie popularne co organizowanie wesel i ślubów w Poznaniu, jest organizowanie ich w okolicznych miejscowościach np. Swarzędzu, Rogalinie czy Mosinie. Autokar na wesele może zawieźć gości z Urzędu Stanu Cywilnego lub kościoła prosto do sali weselnej. Ponadto, po zakończeniu wesela lub w jego trakcie, kierowca może rozwieźć wynajętym busem w Poznaniu gości do domów lub hoteli.

Wynajem busa na wesele

Wynajem autokarów na imprezy sportowe

Poznań to stolica Polskiego Sportu. W Poznaniu działa prężnie wiele klubów sportowych w różnych dyscyplinach. Zdecydowanie najsłynniejszym klubem sportowym w Poznaniu jest drużyna piłkarska Lecha Poznań. Na stadionie przy ulicy Bułgarskiej odbywają się mecze, gdzie gromadzi się „Wiara” Kolejorza. Lecha. Parking dla autokarów znajduje się bezpośrednio przy stadionie Lecha.

Ponadto Poznań jest Polską stolicą hokeja na trawie oraz halowego hokeja na trawie. Wynajmować autobusy na mecze, dla drużyn sportowych oraz grup kibiców można zarówno na wydarzenia rozgrywające się w Poznaniu i Wielkopolsce, jak również w kraju i zagranicą.

Wynajem autobusów na wydarzenia sportowe w Pozananiu

Przewozy pracownicze Poznań

Poznań to biznesowa stolica zachodniej Polski. Tutaj działa wiele przedsiębiorstw produkcyjnych i przemysłowych, zatrudniających dziesiątki, a nawet tysiące pracowników. Dla wielu firm przewóz pracowników do zakładów produkcyjnych pozwala na zatrudnienie osób mieszkających o poza Poznaniem. Przedsiębiorstwa wynajmują autokary na imprezy integracyjne dla pracowników, a także na wyjazdy szkoleniowe i wizyty w zakładach produkcyjnych w różnych filiach firmy. Wynajem busów z Poznania może służyć również do realizacji przewozów partnerów biznesowych i kontrahentów. Dzięki wynajętym pojazdom wraz z kierowcą przedsiębiorstwo dostaje pełną kontrolę nad strategicznymi z punktu widzenia firmy przewozami osób.

Przewozy firmowe w Pozananiu

Przewóz osób z Poznania

Poznań od wieków leży na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych. Na zachód od Poznania można pojechać autostradą A2 przez granicę Polsko-Niemiecką w Świecku, aż do Berlina, oddalonego od Poznania zaledwie o 270km, a następnie dalej do innych miast niemieckich oraz Holandii, Belgii, Danii, i Francji. Jadąc na wschód możemy wynajętymi z Poznania autokarami dojechać autostradą przez Wrześnię, Konin, Stryków koło Łodzi aż do Warszawy. Drogą nr 5 trafimy przez Gniezno, Żnin, aż do Bydgoszczy. Droga krajowa nr 11 prowadzi przez Piłę, Szczecinek do Koszalina i wybrzeża Morza Bałtyckiego. Natomiast kierując się na południe, można dojechać do Leszna, Wrocławia, Jarocina i miast Górnego Śląska.

Wynajem autobusów na wydarzenia sportowe w Pozananiu

Wynajem autokarów turystycznych Poznań

Poznań to miasto idealne do wynajmu autokarów w celu organizacji wycieczek i wizyt zarówno dla przyjezdnych, jak i osób mieszkających w mieście i jego okolicach:

Ostrów Tumski

W stolicy Wielkopolski znajdziemy wiele miejsc związanych z historią Polski, zaliczamy do niego całą wyspę zwaną Ostrowem Tumskim. Gdzie znajduje się miejsce chrztu Mieszka I, siedziba pierwszego biskupstwa w Polsce, dlatego to miejsce nie tylko idealne dla miłośników historii, ale także dla osób wynajmujących autokary na pielgrzymki. Ostrów warto zwiedzać z przewodnikiem, odwiedzając Katedrę św. Piotra i Pawła, zabytkowe zabudowania wyspy, a także ICHOT „Bramę Poznania” – muzeum interaktywne poświęcone historii wyspy i miasta, od którego warto rozpocząć zwiedzanie wyspy. Chcąc zaparkować autokar turystyczny przy Ostrowie Tumskim, warto skorzystać z bezpłatnego parkingu przy ul. Marii Panny.

Stare Miasto

Stare Miasto – zabytkowy układ Poznania lokowany w XIII w. zawiera wiele unikatowych zabytków architektonicznych, jak również muzealnych. Między innymi godna odwiedzenia jest budowla Ratusza w której mieści się Muzeum Historii Miasta Poznania. Nieopodal znajduje się Kościół Farny oraz Kolegium jezuickie – które dzisiaj pełni rolę Urzędu Miasta, charakterystycznym elementem budowli jest pomnik jednego z symboli Poznania – dwóch stukających się ze sobą koziołków.

Na Starym Mieście znajduje się Zamek Królewski, który po przebudowie mieści Muzeum Sztuk Użytkowych oraz pozwala wyjrzeć na panoramę Starego Miasta z murów zamkowych. Zamek Królewski to miejsce, w którym odbył się Hołd Pruski, a także miejsce nadania białemu orłowi, statusu herbu Królestwa Polskiego.

Dodatkowo będąc na Starym Mieście, warto odwiedzić kościół Franciszkański, w którego podziemiach mieści się unikatowa makieta Starego Poznania oferująca 30 minutowe prezentacje historii miasta oraz Grodu Pierwszych Piastów wraz z pokazem laserowym. Pałac Gorków, gdzie dzisiaj znajduje się Muzeum Archeologiczne, a także dziesiątki innych obiektów architektury miejskiej i sakralnej.

Parkowanie wynajętych busów na Starym Mieście jest możliwe przy ul. Dominikańskiej na wysokości pomiędzy Garbarami, a ul. Szewską, jak również na ul. na Stawnej na wysokości ul. Szewskiej i Żydowskiej. Dodatkowo pojedyncze miejsca parkingowe znajdują się na al. Marcinkowskiego.

Wynajem autobusów na wydarzenia sportowe w Pozananiu

Rekreacja i wypoczynek w Poznaniu

Malta

Sercem miasta i miejscem, w którym Poznanianie i przyjezdni z radością spędzają czas są tereny rekreacyjne nad Jeziorem Maltańskim, na których znajduje się ZOO, stok narciarski, wypożyczalnia rowerów, tereny spacerowe, całoroczny tor saneczkowy, trasa do jazdy na rolkach. Dodatkową atrakcję jest połączenie kolejką wąskotorową ZOO z pozostałą częścią Malty. Celem zaparkowania wynajętego autokaru w Poznańskiej Malcie należy odwiedzić bezpłatny parking ulokowany przy stacji kolejki. Istnieje także możliwość odstawienia grupy zaraz przy szlabanie przy kompleksie, natomiast autokar może zaparkować przy ul. Baraniaka.

Poznańska Cytadela

Poznańska Cytadela – to dawne wzgórze do uprawy winorośli, które zostało zabudowane przez wojska Pruskie w Cytadelę będącą częścią tzw. Festung Posen. Po zniszczeniu podczas wojny została przekształcona w ogromny miejski park. W Cytadeli znajduje się muzeum Armii Poznań oraz Muzeum Uzbrojenia. Nieopodal znajduj się również Rozarium oraz jeden z trzech na świecie „dzwonów pokoju” (dwa pozostałe znajdują się w Nowym Jorku w siedzibie ONZ oraz w Hiroszimie).

Ogród Botaniczny

Ogród Botaniczny – to wspaniałe miejsce na wynajem autokarów na wycieczki szkolne po Poznaniu. Stworzony z myślą o roślinach wspaniale nadaje się na lekcje biologii i botaniki. Ogród to również idealne miejsce na wyjazd studencki z wydziału biologii. Na terenie Ogrodu znajduje się kawiarnia, gdzie grupa może odpocząć po kilku godzinach poznawania tajników botaniki z przewodnikiem. Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 165, przy wjeździe do kompleksu znajduje się parking dla autokarów z Poznania i poza miasta.

Palmiarnia Poznańska

Palmiarnia Poznańska – jest największym tego typu obiektem w Polsce. Znajduje się w nim, aż dziesięć zróżnicowanych pawilonów, w których możemy zobaczyć ponad tysiąc monumentalnych roślin, a do tego około stu gatunków ryb. Palmiarnia zlokalizowana przy ul. Matejki 18, to wspaniałe miejsce na wycieczki klasowe, szczególnie dla młodszych grup, z uwagi na jej dostosowanie do potrzeb młodszych zwiedzających. Żeby w pełni cieszyć się zwiedzaniem, warto poprosić o pomoc przewodnika w oprowadzaniu po kompleksie. Gdy grupa zakończy zwiedzanie Palmiarni zachęcamy do spaceru po Parku Wilsona oraz znajdujących się w nim atrakcji tj. muszli koncertowej i schronu przeciwlotniczego, w którym znajduje się ekspozycja dostępna do zwiedzania z przewodnikiem. Wynajęty z Poznania bus możemy zaparkować przy ulicy Matejki pomiędzy Palmiarnią, a sklepem Biedronka. Jeżeli tam braknie miejsca, to po przeciwnej stronie Parku Wilsona znajduje się strzeżony parking.

Zamek Cesarski

Zamek Cesarski oraz kompleks zwany Cesarską Dzielnicą to scheda po Cesarzu Pruskim Wilhelmie II, który na miejscu starych fortów stworzył w Poznaniu okazałą rezydencję, w której znajduje się Uniwersytet, Opera, Akademia Muzyczna. W kompleksie można znaleźć również Pomnik Poznańskiego Czerwca 1956 upamiętniający walki robotników. Dzielnica powstała w XIX wieku, jednak jej „historyzujący” styl architektoniczny niewątpliwie potrafi wzbudzić zainteresowanie. Dlatego jest to wspaniałe miejsce na odwiedziny i odpoczynek grup zorganizowanych, zwłaszcza jeżeli grupa planuje wizytę np. w Operze. Okazały Zamek ulokowany przy ul. św. Marcina 80/82 jest dostępny dla zwiedzających wraz z przewodnikiem. Na terenie Zamku odbywa się wiele wydarzeń dla dzieci, przede wszystkim warsztatów i spektakli. Ponadto Zamek Cesarski posiada wiele sali oraz kino, które można wykorzystać do wydarzeń biznesowych. Wynajmując autokar w Poznaniu, możemy zaparkować go pomiędzy ul. Niepodległości i ul. Wieniawskiego.

Wynajem autokarów na wycieczki w Poznaniu

Rezerwat „Meteoryt Morasko”

Rezerwat „Meteoryt Morasko” – to najbardziej zaskakująca i unikatowa w skali Europy lokalizacja. Rezerwat to miejsce, na które kilka tysięcy lat temu upadło siedem meteorytów pozostawiając 7 pokaźnych kraterów. Rezerwat, znajduje się przy ul. Meteorytowej 1. Po drugiej stronie rezerwatu zlokalizowany jest parking. Rezerwat to idealne miejsce do odwiedzenia szczególnie przez małe grupy przyjeżdżające do Poznania wynajętymi busami.

Browar Kompanii Piwowarskiej

Browar Kompanii Piwowarskiej i jego zwiedzanie – wiele grup, szczególnie dorosłych i seniorów decyduje się na wynajem autokaru z Poznania, głównie po to, żeby móc odwiedzić słynny browar znajdujący się przy ulicy Szwajcarskiej 11. Zwiedzanie Browaru, wraz z degustacją jest możliwe z przewodnikiem po uprzedniej rezerwacji. Przy Browarze znajduje się Parking, a także oddalone o kilkadziesiąt metrów tereny centrum handlowego.

rekreacja i wypoczynek w Poznaniu

Wynajem autokarów Wielkopolska

Wielkopolska to wspaniałe miejsce do kilkudniowej wycieczki po regionie, a także do kilku pojedynczych wypadów wynajętymi busami z Poznania:

 • Wyjazd do Zamku w Kórniku wraz z ogrodem dendrologicznym.
 • Rogalin oddalony o jedynie piętnaście kilometrów od Poznania, znajduje się tutaj pałac z pokaźną galeria malarstwa oraz powozownią i słynnymi dębami: Lechem, Czechem i Rusem.

Dla miłośników przyrody, a także wynajmu autobusów dla grup szkolnych znajduje się muzeum przyrodnicze w Puszczykowie. Innymi popularnymi kierunkami podróży są: Wrocław, Łódź, Warszawa, Toruń, Szczecin i Berlin. Wynajmując autokar do Warszawy, warto dokładnie zaplanować plan podróży, który weźmie pod uwagę wszystkie atrakcje miasta oraz miejsca parkingowe. Podobnie, przy wynajmie autokaru do Wrocławia, dobrze zaplanowany plan wycieczki wraz z odpowiednio dobranymi parkingami może zaoszczędzić grupie nawet godzinę marszu po mieście.

atrakcje turystyczne dla wycieczek autokarowych w Poznaniu

Przewozy osobowe Poznań – parkingi

Przygotowaliśmy wykaz najbardziej popularnych parkingów dla autokarów w Poznaniu, które zlokalizowane są przy najpopularniejszych atrakcjach w mieście. Bardzo prosimy o przesyłanie nam wskazówek co do ewentualnych zmian na mapie.

Wynajem autobusów w Poznaniu - Muzea

W Poznaniu znajdziemy dziesiątki Muzeów, z których większość jest dostępna do zwiedzania z przewodnikiem. Zaliczyć można do nich:

 • Muzeum Instrumentów Muzycznych – które jako jedyne w kraju posiada ogromne zbiory instrumentów z Europy i świata. Muzeum znajduje się na Starym Rynku 45.
 • Muzeum Historii Miasta Poznania – ulokowane we wnętrzach Ratusza przy ul. Stary Rynek 1.
 • Muzeum Archeologiczne – w pełni multimedialne, wystawa prezentuje ekspozycje o Wielkopolsce oraz o starożytnym Egipcie i Sudanie. Zlokalizowane przy ul. Wodnej 27.
 • Muzeum Archidiecezjalne – zlokalizowane w budynku Akademii Lubrańskiego przy ul. Lubrańskiego 1. Znajduje się w nim kolekcja portretów trumiennych i skarbiec.
 • Muzeum Sztuk Użytkowych – Wzgórze Przemysła 1. Zawiera ekspozycje stałe i czasowe.
 • Muzeum Powstania Poznańskiego 1956 roku – zlokalizowane w Zamku Cesarskim przy ul. św. Marcina 80/82.
 • Muzeum Bambrów Poznańskich – przy ul. Mostowej. Konieczny punkt wyprawy dla turystów niemieckojęzycznych. Muzeum opowiada historię osadników z Bambergu przybyłych do Poznania w wieku XVIII.
wynajem autokarów w Poznaniu do Muezeów

Festiwale, imprezy w Poznaniu

W Poznaniu co roku odbywają się cykliczne imprezy przyciągające tysiące gości. Zaliczyć do nich można:

 • Inscenizacja militarna wyzwolenia miasta 23 lutego, odbywająca się na Cytadeli Rekonstrukcja historyczna upamiętniająca wyzwolenie Poznania podczas II Wojny Światowej, odbywająca się na Cytadeli, na terenie dawnego Fortu Winiary.
 • Misterium Męki Pańskiej – największe tego typu obchody w kraju. Wspaniała okazja, żeby połączyć wynajem autokaru na pielgrzymki ze zwiedzaniem Poznania i wzięciem udziału w misterium.
 • Międzynarodowy festiwal Teatralny MALTA – na który Busbus obsługuje przyjazd grup teatralnych.

Ponadto podczas wakacji w Poznaniu odbywa się wiele imprez plenerowych, takich jak kina letnie, teatry uliczne oraz przedstawienia i screeningi na ścianach budynków.

W Poznaniu znajduje się przestrzeń wystawienniczo-targowa, organizująca różnego rodzaju imprezy i targi. Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider, jeżeli chodzi o tego przestrzenie eventowe w skali całego regionu Europy Środkowej.

wynajem autokarów w Poznaniu do Muezeów

Popularne trasy wynajmu autokarów z Poznania

Wynajem autokaru Poznań – Gniezno

Wycieczka do pierwszej stolicy Polski, ze zwiedzaniem miasta, Traktu Królewskiego, oraz odwiedziny okolicznych miejscowości Ostrowa Lednickiego oraz Biskupina.

 • Poznań - A, E
 • Ostrów Lednicki - B
 • Gniezno - C
 • Biskupin - D

Wynajem busa Poznań – Berlin

Wynajem busów z Poznania do Berlina odbywa się często na transfery lotniskowe z Lotniska Berlin Schönefeld, ale także jako miejsce wynajmu autokaru na wycieczki szkolne z Poznania oraz na różnego rodzaju imprezy kulturalne.

Wynajem autokaru Poznań - Warszawa

Jedną z najpopularniejszych tras jest wynajem autobusu z Poznania do Warszawy. Jest to kierunek popularny wśród klientów biznesowych, wynajmu transferów lotniskowych, a przede wszystkim dla grup szkolnych.

Wynajmij z Busbusem party busa w Poznaniu i zorganizuj niezapomnianą imprezę.

Autobus imprezowy Poznań

Wypełnij formularz i zamów Partybusa w Poznaniu
Rezerwuj

Przewóz osób w Obornikach

Wynajmując autokar w Obornikach, można zdecydować się na wybór dużego pojazdu, do przewozu osób na wycieczki turystyczne, duże wycieczki szkolne, pielgrzymki itp. Albo mniejszych pojazdów przeznaczonych dla mniejszych grup. Popularnymi kierunkami wycieczek autokarowych z Obornik jest Poznań, szczególnie dla grup szkolnych, a także wynajem busów z Obornik nad morze i w góry.

Wynajem autokarów Szamotuły

Szamotuły to historyczne miasto, które może być celem wycieczek samych w sobie, na jego terenie znajduje się kompleks klasztorny, zespół zamkowy oraz zabytkowa zabudowa miejska. Osoby i grupy wynajmujące autokary z Szamotuł na wycieczki, wycieczki szkolne, do Poznania, Warszawy, Berlina, Krakowa, a także organizują przewóz osób z Szamotuł np. na wesela i pielgrzymki.

Wynajem busów Środa Wielkopolska

Wynajem autokarów ze Środy Wielkopolskiej odbywa się głównie do celów turystycznych. Busy ze Środy Wielkopolskiej wynajmuje się też na różnego rodzaju okoliczności jak wesela, chrzciny, wieczory kawalerskie i panieńskie. Głównym celem wynajmowanych pojazdów w Środzie Wielkopolskiej jest Poznań, Warszawa, Wrocław, Częstochowa i kurorty zlokalizowane na Pojezierzu Wielkopolskim i Morzem Bałtyckim.

Wynajem autokarów z Poznania miasta nad Wartą

Wynajem autobusu Poznań opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Beata

Poznań

Podróż Poznań - Krynica. Podczas podróży nie miałam zastrzeżeń – wyjechaliśmy o czasie, kierowcy byli uprzejmi i kulturalni. Bezproblemowa płatność i rozliczenie.

opinia o przewozie autokarem
zadowolony klient busbus

Katarzyna

Zielona Góra

Jechaliśmy z wycieczka szkolną z Zielonej Góry do Poznania i Gniezna, wszystko było super!

opinia o przewozie autokarem
zadowolony klient busbus

Jonas

Berlin

Sylvesterfahrt von Berlin nach Posen war super. Kann ich nur weiterempfehlen.
(Przejazd z Berlina do Poznania w Sylwestra był super. Mogę tylko polecać)

opinia o przewozie autokarem

Wynajmij autokar z Poznania

Wypełnij formularz i poznaj koszt wynajmu busów w Poznaniu. Wypełnij formularz już teraz, a całkowitą wycenę wyjazdu otrzymasz do dwóch dni roboczych.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Poznania

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Poznania

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji