Bydgoszcz

Wynajem autokarów Bydgoszcz

Wynajmij autokar z Bydgoszczy. Busbus zajmuje się organizacją profesjonalnych usług przewozu osób z Bydgoszczy. Wynajmujemy autokary, pojazdy osobowe i autobusy w Bydgoszczy. Skorzystaj z usług Busbusa, przy wynajmie busów w Bydgoszczy, transporcie gości weselnych, wieczorów kawalerskich i panieńskich w Bydgoszczy, Solcu Kujawskim, Białych Błotach i Osielsku.

Przewóz osób w Bydgoszczy

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Bydgoszczy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Bydgoszcz

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 4,05 zł/km

Wynajmij minibusa w Bydgoszczy

Rezerwuj

Bus osobowy Bydgoszcz

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Bydgoszczy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Bydgoszcz

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,90 zł/km

Wynajmij busa w Bydgoszczy

Rezerwuj

Autobus Bydgoszcz

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Bydgoszczy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Bydgoszcz

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,85 zł/km

Wynajmij autobus w Bydgoszczy

Rezerwuj

Autokar Bydgoszcz

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Bydgoszczy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Bydgoszcz

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,50 zł/km

Wynajmij autokar w Bydgoszczy

Rezerwuj

Wynajem busów Bydgoszcz

Oferujemy wynajem busów w Bydgoszczy o zróżnicowanym wyposażeniu, tak żeby spełnić wymagania klientów. Wynajmujemy:

 • autobusy na wyjazdy turystyczne z Bydgoszczy
 • autokary na wycieczki szkolne w Bydgoszczy
 • busy na wyjazdy firmowe w Bydgoszczy
 • transport na lotnisko w Bydgoszcz-Szwederowo
 • autokary na pielgrzymki w Bydgoszczy
Przewóz osób Bydgoszcz

Transport na lotnisko Bydgoszcz

Busbus świadczy usługi wynajmu busów na lotnisko w Bydgoszcz-Szwederowo i do Portów lotniczych w całej Polsce. W zależności od liczby podróżujących i wielkości bagażu oferujemy przewóz osób na lotnisko Szwederowo:

 • minibusem
 • vanem
 • busem
 • autobusem
 • autokarem
Transfery lotniskowe Bydgoszcz

Przewóz osób Bydgoszcz

Wynajmuj przewóz osób z Bydgoszczy i okolic. Usługi przewozu osób polegają na wynajmie pojazdów od 6 do 8 miejsc pasażerskich z Bydgoszczy. Przewozy tego typu są popularne wśród osób wynajmujących przewozy na lotniska, wyjazdy rodzinne, wyjazdy na narty, imprezy sportowe, a także wyjazdy turystyczne. Najpopularniejszym kierunkiem wynajmu przewozów osobowych z Bydgoszczy są Warszawa i Zakopane.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Bydgoszczy

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Bydgoszczy

Przewóz osób może odbywać się również po Bydgoszczy i w jej okolicach. Przewóz osób różni się od przewozów taksówkowych przede wszystkim wielkością pojazdu, ale również możliwością zamówienia postoju i elastycznością wynajmu, który może być rezerwowany na godziny.

Wynajem pojazdów na przewóz osób w Bydgoszczy

Autokary Bydgoszcz

Busbus oferuje wynajem autokarów z Bydgoszczy na różnego rodzaju okazje. Dysponujemy dostępem do szerokiej floty autokarów różnej wielkości i wyposażeniem dostosowanych do obsługi grup o różnym charakterze. Autokary wynajmowane przez Busbus posiadają różnego rodzaju rozmiary od 45, 47 ,49, 51, 53, 55, 57, aż do 61 miejsc pasażerskich. W przypadku zapotrzebowania na autokary 70 i 80 osobowe jesteśmy w stanie je dostarczyć na specjalne życzenie klienta.

Autokary z Bydgoszczy jeżdżące pod marką Busbus są wyposażone w zależności od modelu w:

 • klimatyzację
 • gniazdka 230V
 • WC
 • barek
 • lodówkę
 • mikrofon
 • TV

Chcesz wynająć autokar dopasowany do Twoich potrzeb? Skorzystaj z naszego formularza i poznaj cennik wynajmu autokarów oraz ceny wynajmu autokarów z Bydgoszczy!

Autokar z pasażerami na wycieczce w Bydgoszczy

Busy Bydgoszcz

Oferujemy szeroką gamę busów osobowych z Bydgoszczy, przeznaczoną do przewozu małych grup pasażerskich i klientów VIP. Specjalizujemy się w realizacji przewozów weselnych, wieczorów kawalerskich i panieńskich, przewozów turystycznych i wycieczek szkolnych.

Posiadamy dostęp do busów o pojemności od 12, 17, 19, 21, 23 i 30 miejsc pasażerskich. Niektóre z busów posiadają dodatkowo rozbudowaną przestrzeń bagażową lub doczepiany bagażnik.

Dysponujemy również pojazdami o podwyższonym standardzie, wyposażonymi w luksusowe fotele, stoliki, barek i inne wysokiej jakości elementy, pozwalające pasażerom na najwyższej klasy podróżowanie.

Sprawdź cennik wynajmu busów i ceny wynajmu autokarów z Bydgoszczy!

Bus osobowy w Bydgoszczy

Przewozy autokarowe na wycieczki szkolne Bydgoszcz

Busbus organizuje przewozy autokarowe w Bydgoszczy dla młodzieży szkolnej, wynajmuje busy i autokary na wyjazdy jednodniowe i kilkudniowe, zarówno na przewozy krajowe jak i zagraniczne. Organizujemy przejazdy pojazdami posiadającymi wszystkie atesty, które są dostosowane do przewozu dzieci i młodzieży. Organizujemy również wynajem autokarów dla przedszkoli w Bydgoszczy.

Standardowo realizujemy przejazdy po mieście i w ramach aglomeracji Bydgoskiej, takie jak np. Muzeum Mydła i Historii Brudu, Jelenia Wyspa, Kanał Bydgoski, Olenderski Park Etnograficzny, Szlak Mennonitów czy Zamek Bierzgłowski.

Wycieczka autokarowa w Bydgoszczy

Wynajem busów na wesele w Bydgoszczy

Przy organizacji wesela zachęcamy do wynajmu autokaru weselnego, który przewiezie gości z Bydgoszczy lub innego miasta do kościoła, urzędu stanu cywilnego, na ceremonię bądź na salę weselną. Po szampańskiej zabawie kierowca rozwiezie gości autokarem lub busem z Bydgoszczy, prosto do domów lub do hoteli.

Bus na wesele w Bydgoszczy

Wynajem autokarów z Bydgoszczy

Najpopularniejszymi kierunkami autokarów z Bydgoszczy są:

Wynajem autokaru do Warszawy

Wynajem autokaru do Warszawy – głównym celem wyjazdów do Warszawy są wydarzenia biznesowe, wycieczki szkolne, imprezy sportowe i transfery lotniskowe.

Wynajem autokaru do Torunia

Wynajem autokaru do Torunia – najczęściej wynajmowane na przewozy pracownicze, dla firm z Bydgoszczy realizujących zlecenia w Toruniu, a także przez grupy szkolne, odwiedzające Toruń w ramach wycieczek edukacyjnych.

Wynajem autokaru do Krakowa

Wynajem autokaru do Krakowa – wyjazdy do Krakowa to w dużej mierze wyjazdy turystyczne, zarówno przewozy szkolne, wycieczki osób dorosłych jak i pielgrzymi autokarowe. W przypadku wynajmu autokaru z Bydgoszczy do Krakowa, często są to wyjazdy kilkudniowe, które zwiedzanie Krakowa łączą z wizytami w Muzeum Obozu Auschwitz, Kopalni Soli w Wieliczce, a w przypadku wyjazdów pielgrzymkowych w Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowicach.

Wynajem autobusów Bydgoszcz – lokalnie

Myśląc o jednodniowej wycieczce autobusowej z Bydgoszczy nie wolno zapominać o Toruniu, zespole pałacowym w Ostromecku, zabytkowym Grudziądzu, Koronowie, Inowrocławiu i Włocławku.

Wynajem autokaru na wyjazdy turystyczne w Bydgoszczy

Wynajem busów dla firm w Bydgoszczy

Busbus świadczy usługi wynajmu busów i autokarów z Bydgoszczy na przewozy pracowników w Bydgoszczy, a także na rozwożenie pracowników do pracy za granicę. Wynajmujemy pojazdy na spotkania biznesowe, eventy, gale i konferencje. Przewozimy również gości VIP oraz kontrahentów luksusowymi busami kategorii premium.

Partybus Bydgoszcz

Wynajem autokaru imprezowego, to jeden z najoryginalniejszych i najbardziej odjechanych pomysłów na wieczór kawalerski, panieński i urodziny w Bydgoszczy! Partybus zabierze imprezowiczów z umówionego miejsca i będzie woził po mieście przy akompaniamencie wyśmienitej muzyki i dobrze zaopatrzonego barku. Dodatkowo, do usług partybusa można dodatkowo domówić DJ’a, Karaoke, tancerzy lub tancerki, albo zaplanować coś samemu.

Zamów partybusa z Bydgoszczy poprzez formularz!

Partybus Bydgoszcz

Autobus imprezowy Bydgoszcz
Rezerwuj

Parkingi dla autokarów w Bydgoszczy

Bydgoszcz posiada rozbudowaną bazę parkingową dla autobusów i autokarów. Autokar w Bydgoszczy można zaparkować m. in. przy:

 • Hali Łucznickiej ul. Toruńska 59
  Całodobowy parking dla autokarów
 • Obiekcie sportowym ZAWISZA ul. Gdańska
  Całodobowy parking dla autokarów do 12 metrów (4 stanowiska)
  Parking dla autokarów do 12 metrów (obok boiska treningowego) czynny od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 22.00 (4 stanowiska)

Miejsca postojowe dla autokarów Bydgoszcz

Na potrzeby wyładunku pasażerów autokar w Bydgoszczy można zatrzymać w miejscach oznaczonych tabliczkami przy:

 • Ulicy Ignacego Paderewskiego
 • Ulicy Wały Jagiellońskie
 • Ulicy Marszałka Ferdynanda Focha (przy Operze NOVA znajduje się zatoka postojowa)
 • Placu Kościeleckich

Wynajem autobusu Bydgoszcz opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Ula

Bydgoszcz

Sprawna wycena, miła obsługa. Panowie robią kawał dobrej roboty- pełny profesjonalizm. Polecam!🥰

Opinia o wynajmie autobusu wycieczkowego
zadowolona klientka busbus

Oliwia

Bydgoszcz

Wynajmuję autokary przy okazji organizacji wycieczek z Bydgoszczy, Torunia i okolic, nie zawiodłam się, wszystkie wynajmy zgodnie z ustaleniami, autokary podstawiane punktualnie, kierowcy sympatyczni, znający trasy i dobrze przygotowani do wyjazdów!

Opinia o wynajmie autokaru do Krakowa
zadowolony klient busbus

Łukasz

Bydgoszcz

Wszystko sprawnie i punktualnie, polecam tego allegrowicza :)

Opinia o wynajmie busa VIP do Katowic

Autobusy na wynajem Bydgoszcz

Dla odwiedzających miasto, warto zaznaczyć, że Bydgoszcz jest niesamowicie atrakcyjna z powodu zabytków urbanistycznych, architektonicznych i historycznych, zarówno tych wiekowych, jak i wspaniale zrewitalizowanych idealnych na wycieczki objazdowe, m.in.:

 • Wyspa Młyńska
 • Kanał Bydgoski
 • Zabytki Starego Miasta: katedra, spichrze, poczta, wieża
 • W okolicy Zalew Koronowski

Przewozy osobowe Bydgoszcz

Poznaj cennik wynajmu autokarów z Bydgoszczy, dowiedz się, ile kosztuje wynajem pojazdu, który zawiezie Twoich gości na wesele, ile będzie kosztowało wynajęcie busa na przewóz grupy zorganizowanej lub wycieczki szkolnej. Skorzystaj z formularza i wyszukiwarki Busbus!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Bydgoszczy

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Bydgoszczy

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji