Katowice

Wynajem autokaru Katowice

Busbus zajmuje się wynajmem autobusów z Katowic i całego Śląska. Oferujemy przewozy autokarowe busem z kierowcą lub autokarem na wynajem z Katowic na wszelkie wyjazdy i wycieczki. Nasza oferta obejmuje obsługę przewozów pasażerskich wynajętym autokarem ze Śląska i okolic. Wynajmujemy busy z Katowic na wesela, wycieczki szkolne, przewozy firmowe i transfery lotniskowe.

VDL

Autokar turystyczny

Ilość miejsc: 85
Norma spalania: EURO 6

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze

SETRA 431 DT

Autokar turystyczny

Ilość miejsc: 85
Rok produkcji: 2011
Norma spalania: EURO 5

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze

Mercedes Tourismo

Autokar turystyczny

Ilość miejsc: 49+1+2
Rok produkcji: 2011
Norma spalania: EURO 5

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze

VDL FUTURA FHD2

Autobus turystyczny

Ilość miejsc: 65
Rok produkcji: 2015
Norma spalania: EURO 6

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze Mikrofon w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze

VDL FUTURA FHD2

Autobus turystyczny

Ilość miejsc: 53
Rok produkcji: 2015
Norma spalania: EURO 6

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze Mikrofon w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze

Mercedes Sprinter

Bus turystyczny

Ilość miejsc: 24
Rok produkcji: 2023
Norma spalania: EURO 6

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze Mikrofon w autokarze Pasy w autokarze

Wynajem autokarów Śląsk

Ze względu na współpracę z przewoźnikami na terenie całego Śląska, Busbus ma do dyspozycji szeroką flotę busów i autokarów z Katowic, które pozwalają przemieszczać się na terenie całej aglomeracji śląskiej. Świadczymy usługi przewozów pasażerskich dla różnych klientów zamawiających autobusy na wynajem z Katowic i okolicznych miast. Nasza oferta wynajmu autokarów ze Śląska obejmuje:

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Katowic

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Katowic

Dzięki Busbusowi, zamawiający usługi wynajmu busów i autobusów z Katowic, mogą szybko, bezpiecznie i w pełni online wynająć autokar ze Śląska. Autokar z Katowic zapewnia komfortowy przewóz osób na terenie zarówno całego Śląska, jak i Polski czy Europy.

Wynajem autokarów Katowice

Autokary Katowice

Wynajem autokaru z Katowic jeszcze nigdy nie był tak prosty. Busbus oferuje autokary na wynajem ze Śląska na każdą okazję. Doświadczeni kierowcy zapewnią Twoim pasażerom szybki i wygodny transport wynajętym autobusem z Katowic.

Oferujemy:

 • wynajem autokaru z Katowic
 • wynajem autobusu w Katowicach
 • wynajem busa z kierowcą z Katowic
 • wynajem autokaru na wesele w Katowicach
 • wynajem PartyBusa Katowice

Wynajem busa z kierowcą Katowice

Busbus wraz z zaufanymi przewoźnikami oferuje usługi wynajmu busów na Śląsku. Pojazdy te sprawdzają się przy przewozie osób z Katowic na krótkich dystansach, w obrębie województwa śląskiego. Bus z kierowcą z Katowic jest częstym wyborem dla:

Z wynajmu busa ze Śląska często korzystają mniejsze grupy pasażerów, liczące nie więcej niż 22 osoby. Ze względy na swoje rozmiary bus z kierowcą z Katowic zapewnia szybki i bezpieczny transport w Polsce i za granicą.

Wynajem busów w Katowicach

Przewozy osobowe Katowice

Niezależnie od tego w jak długą podróż się wybierasz oraz jak dużą grupę zabierasz na wycieczkę,znajdziemy dla Ciebie idealny autobus na wynajem z Katowic, dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Oferujemy:

 • wynajem minibusa Śląsk (4-8 pasażerów)
 • bus z kierowcą Katowice (9-22 pasażerów)
 • wynajem autobusu Katowice (23-45 pasażerów)
 • wynajem autokaru Śląsk (46-70 pasażerów)

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem autobusu z Katowic złóż zapytanie ofertowe, a my przygotujemy wycenę Twojego przejazdu autokarem ze Śląska.

Wynajem autobusów Katowice

Wiele atrakcji miasta znajduje się w pobliżu centrum miasta, przez co większość grup decyduje się na zaparkowanie wynajętego busa z Katowic na jednym z parkingów, np. przy ul. Nadgórników 13 obok Muzeum Śląskiego.

Hala widowiskowo-sportowa Spodek - na przestrzeni całego roku na terenie hali odbywają się wydarzenia kulturalne i sportowe na skalę światową. Jednym z najsłynniejszych wydarzeń, które mają miejsce w Spodku to: Rawa Blues Festival i Intel Extreme Masters (IEM Katowice). Przy Spodku znajduje się wiele parkingów, gdzie można zaparkować wynajęty autokar w Katowicach.

Muzeum Śląskie - regionalna instytucja kultury, która jest położona w pobliżu centrum miasta. W Muzeum znajdziemy wiele wystaw związanych z historią regionu, Polski i Europy. Bogate zbiory muzealne uzupełniają dzieła wybitnych malarzy, takich jak Jan Matejko, Stanisław Wyspiański czy Stanisław Ignacy Witkiewicz. Muzeum Śląskie jest popularnym celem autokarowych wycieczek szkolnych i wizyt studyjnych dla grup edukacyjnych wynajmujących autobusy do Katowic.

Wynajem autobusów Katowice

Przewozy autokarowe Katowice

Przebiegająca przez Katowice autostrada A4 sprawia, że stolica województwa śląskiego jest świetnym miejscem na wynajem autobusu lub autokaru w kierunku różnych stron Polski i Europy. Umożliwiamy transport autokarem z Katowic w kierunku Niemiec, Czech czy Słowacji, zapewniając przy tym profesjonalną organizację i kompleksową obsługę wyjazdu.

Z naszych usług korzystają także duże firmy szukające bezpiecznego transportu dla swoich pracowników. W związku z bliskością obiektów produkcyjnych i przemysłowych, przedsiębiorstwa wynajmujące autobusy w Katowicach zapewniają zatrudnionym osobom wysokiej klasy przewozy pracowników w Katowicach.

Chcesz się dowiedzieć ile kosztuje wynajem autokaru? Sprawdź nasz cennik i wynajmij busa z Katowic już teraz!

Wycieczka wynajętym autokarem z Katowic

Przewóz pracowników Katowice

Z racji, że Katowice są jedną z największych aglomeracji województwa śląskiego, znajduje się tu wiele firm korzystających, z wynajmu autokarów dla firm. Wynajem busa jest popularnym rozwiązaniem przy przewozie pracowników z Katowic i partnerów biznesowych na:

 • imprezy integracyjne
 • imprezy firmowe
 • szkolenia
 • do miejsca pracy

Odbiór i przewóz partnerów biznesowych to doskonała okazja na wynajem luksusowego autokaru, który charakteryzuje się ekskluzywnym wyposażeniem niespotykanym w standardowych pojazdach. Dysponujemy limuzynami i autokarami VIP z Katowic zapewniającymi pasażerom komfortową podróż w najwyższym standardzie.

Przewóz pracowników Katowice

PartyBus Katowice

Wynajem autobusu imprezowego z Katowic jest świetnym sposobem na zaplanowanie niezapomnianej imprezy. Busbus specjalizuje się w wynajmie PartyBusów ze Śląska na:

 • wieczory kawalerskie
 • wieczory panieńskie
 • urodziny
 • studniówki
 • imprezy firmowe
 • imprezy integracyjne

Na pokładzie partybusa z Katowic znajdziesz:

 • strefy VIP
 • światła LED
 • profesjonalny system nagłośnienia
 • fotobudkę
 • barek z alkoholem
 • przekąski

Można również wynająć dodatkowe usługi:

 • tancerki lub tancerze
 • hostessy lub hosty
 • DJ
 • barmanka lub barman

Wynajem partybusa z Katowic pozwoli dojechać na imprezę w klubie lub rozkręcić zabawę w samym pojeździe. Przeczytaj w naszym poradniku jak wynająć imprezowy autobus i skontaktuj się z nami już dziś!

Partybus Katowice

Wynajem autokaru na wesele Katowice

W Katowicach i na całym Śląsku znajduje się wiele miejsc do organizacji wesel. Transport do nich zapewni wynajęty autobus weselny z Katowic, który umożliwi Twoim gościom bezproblemowy przewóz pod urząd cywilny, kościół i na miejsce imprezy weselnej. Nie musisz martwić się o drogę powrotna - po całonocnej zabawie bus z kierowcą z Katowic rozwiezie gości do domów lub hotelu.

Dowiedz się jak zaplanować transport gości weselnych z Katowic czytając nasz artykuł o wynajmie autokaru na wesele. Nie zwlekaj i już dzisiaj wynajmij autobus na wesele w Katowicach razem z Busbusem.

Bus na wesele Katowice

Transfer lotniskowy Katowice-Pyrzowice

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach to czwarte co do wielkości natężenia ruchu lotnisko w Polsce. Położone na północny wschód od serca aglomeracji śląskiej jest największym hubem lotniczym obsługującym loty czarterowe i turystyczne w Polsce południowej. Przy samym terminalu znajduje się parking o dużej powierzchni, na którym zaparkować można wynajęty autobus z Katowic - umożliwia to wygodny załadunek lub rozładunek pasażerów.

Rezerwacja transferu lotniskowego z Katowic to najlepszy sposób na punktualne i bezpieczne dotarcie do portu lotniczego. Nasi profesjonalni kierowcy zadbają o to, żeby Twoja grupa razem z bagażami bez problemu zdążyła na zaplanowany lot.

Więcej informacji na temat busów na lotnisko z Katowic znajdziesz w naszym artykule o transferach lotniskowych.

Transfer lotniskowy Katowice

Wynajem autobusu Katowice opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Wiola

Kraków

Kolejny wyjazd na Śląsk z Wami to sama przyjemność! Bus VIP w najwyższych standardach. Pełny barek, klimatyzacja i Wi-Fi… marzenie!

Opinia o wynajmie busa VIP
zadowolony klient busbus

Piotr

Katowice

Przystępna cena, odpowiednio dobrany pojazd, goście zadowoleni z czystości autokaru. Z pewnością skorzystamy znowu z usług tej firmy.

Opinia o wynajmie autokaru dla gości
zadowolony klient busbus

Rafał

Wrocław

Wynajmowaliśmy busa, żeby dojechać na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, które odbywały się w Spodku. Zawodnicy dojechali zrelaksowani i pełni sił na zawody. Arigato!

Opinia o wynajmie busa na zawody sportowe

Autokar Katowice

Przewóz osób w Katowicach

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Katowic

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Katowice

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 4,00 zł/km

Wynajmij minibusa w Katowicach

Rezerwuj

Bus osobowy Katowice

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Katowic

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Katowice

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 5,35 zł/km

Wynajmij busa w Katowicach

Rezerwuj

Autobus Katowice

Autobusy od 24 do 49 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Katowic

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Katowice

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 7,75 zł/km

Wynajmij autobus w Katowicach

Rezerwuj

Autokar Katowice

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Katowic

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Katowice

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,70 zł/km

Wynajmij autokar w Katowicach

Rezerwuj

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje przewóz osób z Katowic i Śląska, zobacz cennik wynajmu autokarów lub wypełnij formularz kontaktowy i otrzymaj wycenę przejazdu. Wybierz autobus z Katowic, który spełnia Twoje wymagania i ruszaj w trasę z Busbusem!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Katowic

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Katowic

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji