Sosnowiec

Wynajem autobusów Sosnowiec

Przewozy autokarami, busami oraz autobusami z Sosnowca i Zagłębia Dąbrowskiego. Busbus oferuje usługi wynajmu busów i autokarów w Sosnowcu na przejazdy krajowe i międzynarodowe.

Przewóz osób w Sosnowcu

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Sosnowca

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Sosnowiec

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,70 zł/km

Wynajmij minibusa w Sosnowcu

Rezerwuj

Bus osobowy Sosnowiec

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Sosnowca

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Sosnowiec

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,75 zł/km

Wynajmij busa w Sosnowcu

Rezerwuj

Autobus Sosnowiec

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Sosnowca

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Sosnowiec

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,75 zł/km

Wynajmij autobus w Sosnowcu

Rezerwuj

Autokar Sosnowiec

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Sosnowca

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Sosnowiec

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 7,70 zł/km

Wynajmij autokar w Sosnowcu

Rezerwuj

Busbus dysponuje dostępem do szerokiej floty pojazdów używanych do czarterowego wynajmu autokarów, autobusów i busów na:

 • Wycieczki
 • Wycieczki szkolne
 • Wyjazdy firmowe
 • Wesela
 • Pielgrzymki
 • Wyjazdy na imprezy sportowe
 • Partybusy

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Sosnowca

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Sosnowca

Wynajem busów z Sosnowca

Sosnowiec położony jest we wschodniej części Górnego Śląska, jednakże dość często dalej zaznacza się tu podział kulturowy, różniący to miejsce od Śląska. Dlatego często, gdy mowa o okolicach Sosnowca wraz z Dąbrową Górniczą, Będzinem czy Czeladzią mówi się o Zagłębiu Dąbrowskim. Tereny te mają zwiedzającym do zaoferowania wiele atrakcji dla grup zorganizowanych wynajmujących busy w Sosnowcu.

Wynajem autokarów Sosnowiec

Przewóz osób autokarami Sosnowiec

Poniższa lista prezentuje miejsca parkingowe dla busów i autobusów w Sosnowcu, uwzględniając szczególnie te, które są ulokowane w pobliżu najpopularniejszych atrakcji w mieście.

Parkingi dla autokarów w Sosnowcu

 • Parking przy ul. Teatralnej (miejsce na postój do wyrzucenia grupy)
 • Parkingi na skrzyżowaniu ul. Parkowej i ul. 3 maja
 • Parking przy hali sportowej MOSiR
 • Parking przy szkole muzycznej im. Jana Kiepury ul. Wawel 3-13
 • Parking przy ul. Stanisława Małachowskiego
 • Parking przy ul. Chemicznej
 • Parking przy Dworcu PKP (płatny)
 • Parking przy ul. Braci Mieroszewskich
 • Parking na ul. 3 maja 51 (przy sztucznym stoku narciarskim)

Wynajem autokarów turystycznych - Sosnowiec

Sosnowiec to miejsce, w którym przez ponad sto lat przeplatały się historie wielu różnych ludzi i narodowości, które stworzyły specyficzną, a co za tym idzie, bogatą i barwną społeczność i kulturę.

Atrakcje turystyczne miasta można zwiedzać poruszając się po Sosnowcu wynajętym autobusem. Jest to najwygodniejszy i najszybszy środek transportu, który pozwoli dojechać w prawie każde miejsce w Sosnowcu i jego okolicy. Poniżej znajduje się kilka propozycji wyjazdów, z których będą mogli skorzystać organizatorzy wynajmujący busy dla wycieczek szkolnych, wyjazdów studenckich, firmowych czy turystycznych z Sosnowca i okolic.

Wynajem autobusów i busów na wycieczki szkolne w Sosnowcu

Wynajem przewozów turystycznych Sosnowiec

Zamek Sielecki (Sosnowieckie Centrum Sztuki) - jest to najstarszy budynek w Sosnowcu, jego historia sięga czasów średniowiecza. Pomimo zmian i przebudowy zachował swój obronny charakter, a obecnie jest to trójskrzydłowa budowla z otwartym dziedzińcem. W Zamku znajduje się siedziba Sosnowieckiego Centrum Sztuki, czyli samorządowa instytucja, która współtworzy kulturalne życie miasta. Angażuje się w organizację wystaw, koncertów i różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Parking dla wynajętych mikrobusów można znaleźć przy samym Zamku Sieleckim, a dla wynajętych autokarów parking zlokalizowany jest przy Stadionie Zimowym na ulicy Zamkowej.

Teatr Zagłębia - jest historycznie szóstym teatrem na terenach Królestwa Polskiego. Pierwsza premiera została zaprezentowana w roku 1897, teatr rozwijał się stale przez ponad 120 lat i jest miejscem, którego celem jest edukowanie widowni oraz zachęcanie do swego rodzaju dialogu z nią. W repertuarze teatru jest wiele przedstawień związanych z lekturami szkolnymi, które w niesamowicie przystępny i atrakcyjny sposób przekazują uczniom materiał szkolny. Miejsce rekomendowane dla wycieczek szkolnych wynajmujących autokary do Sosnowca. Parking przeznaczony do postoju autobusu znajduje się przy ul. Wspólnej 9.

Pałac Schöna - pałac położony w parku w stylu angielskim neobarokowym. Budynek ten jest usytuowany na styku dzielnic: Pogoń i Środula. Kiedyś budynek był siedzibą Muzeum Górnośląskiego z główną siedzibą w Bytomiu, obecnie jednak jest siedzibą Muzeum miasta Sosnowiec. W Muzeum znajdują się wystawy z zakresu: sztuki, archeologii, historii i kultury miasta. W rezydencji rodu Schönów znajduje się wiele atrakcji edukacyjnych, angażujących najmłodszych do zabawy i nauki. Na terenie Pałacu znajdują się również sala reprezentacyjne Urzędu Stanu Cywilnego oraz restauracja. Miejsce parkingowe dla wynajętych autokarów znajduje się wzdłuż ul. Chemicznej.

Trójkąt Trzech Cesarzy - jest to miejsce kluczowe dla szkół wynajmujących autokary z Sosnowca czy grup zorganizowanych, w tym miłośników historii. W tym właśnie punkcie zbiegały się granice trzech państw biorących udział w rozbiorach Polski. Miejsce postojowe dla wynajętych autokarów zlokalizowane jest zaraz obok.

Wynajem busa dla zwiedzających w Sosnowcu

Przewóz osób w Sosnowcu

W Sosnowcu i okolicach znaleźć można wielu wykwalifikowanych przewoźników zajmujących się wynajmem busów z kierowcą w Sosnowcu na jeden dzień, minibusów na kilka godzin dla mniejszych grup od 7 do 9 osób oraz busów z kierowcą w Sosnowcu.

Przewóz osób wynajętym minibusem z Sosnowca może okazać się najwygodniejszym rozwiązaniem. Komfort związany z kameralnością busa oraz wygoda w zaparkowaniu pojazdu jest wyjątkowym plusem tego rodzaju pojazdów.

Wynajem autobusów z Sosnowca

Dowiedz się więcej o przedsiębiorstwach transportowych z Sosnowca, zajmujących się przewozem osób wynajętymi autokarami lub busami korzystając ze strony BUSBUS i złóż zapytanie ofertowe.

Wynajem autokarów i busów z Sosnowca

Wynajem autokarów na wydarzenia sportowe

W sezonie zimowym w Sosnowcu można odwiedzić sztuczny stok narciarski i snowboardowy w Parku Środula, który jest oddalony od ścisłego centrum miasta o niecałe 4 kilometry. Stok Narciarski Środula to prawdziwa gratka dla pasjonatów zjazdów narciarskich, nie tylko z Sosnowca i okolic. Przy stoku znajduje się ogromny parking, zlokalizowany przy ul. 3 Maja 51, przygotowany na wielu odwiedzających, przyjeżdżających wynajętymi autokarami do Sosnowca.

W Sosnowcu znajduje się również Stadion Zimowy, na którym odbywają się mecze hokeja. Zmagania zespołów Zagłębie Sosnowiec czy SMS Sosnowiec, są ważnym wydarzeniem dla kibiców zarówno z miasta jak i okolic, którzy chcą wspomóc swoją drużynę chętnie wynajmują autokary na mecze. Podczas okresu zimowego otwierane jest również otwarte lodowisko przy Urzędzie Miejskim Sosnowca przy Alei Zwycięstwa.

Sosnowiec to miasto z bogatą tradycją sportową. To tu w roku 1903 powstał jeden z pierwszych klubów piłkarskich na Śląsku, protoplasta późniejszego Zagłębia Sosnowiec.

KKS Czarni Sosnowiec to klub piłkarski, z zarówno sekcja mężczyzn jak i sekcja kobiet. Grupa żeńska zespołu z Sosnowca gra obecnie w Ekstralidze Kobiet i znajduję się na bardzo wysokich miejscach tabel. Kobieca piłka nożna jest z dnia na dzień popularniejsza, a na spotkania przychodzi coraz więcej kibiców.

Bardzo ważne jest to, by drużyny, które jadą wynajętym autokarem na mecz miały jak najlepsze warunki podróży, aby mogły zebrać siły.

Wynajem autokarów i busów na wydarzenia sporotwe w Sosnowcu

Transfery lotniskowe z Sosnowca

Transport na lotnisko autokarem z Sosnowca dla większych grup zorganizowanych jest najszybszą, najwygodniejszą i często najtańszą możliwością transferu na port lotniczy. Jest to najbezpieczniejszy wybór podróży dla osób, które nie znają miasta i po męczącym locie, chcą jak najwygodniej i możliwie szybko dojechać do miejsca docelowego.

W okolicy Sosnowca znajdują się lotniska takie jak:

Doświadczony przewoźnik zadba o to by podróż wynajętym autokarem z lotniska była dla nas formą odpoczynku i relaksu po przebyciu drogi transportem lotniczym.

Transfer lotniskowy wynajętym autobusem z Sosnowca

Rozrywki w Sosnowcu i okolicach

Historia, kultura i sport to nie wszystko co ma do zaoferowania odwiedzającym Sosnowiec. W okolicy miasta znajdują się różnego rodzaju atrakcje dla osób w każdym wieku. Poniżej znajduje się lista niektórych atrakcji, które zapewniają aktywny wypoczynek w Sosnowcu:

 • Cybermagia - Katowice
 • Autodrom Tor Kartingowy - Sosnowiec
 • Kołowrotka - tor wrotkarski - Sosnowiec
 • Carmen - papugarnia - Katowice
 • Silesia - park linowy - Chorzów

W Sosnowcu możliwe jest również sezonowo możliwość skorzystania z oferty Dream Jump na Żylecie w Sosnowcu. W ich ofercie jest skok na bungee z budynku Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego. Sezon otwiera się początkiem czerwca i trwa do połowy września.

Wynajem autokaru dla grup zorganizowanych w Sosnowcu

PartyBus Sosnowiec

Na terenie Sosnowca jest również możliwość wynajęcia tzw. Party Busa, czyli imprezowego autobusu, który nie dość, że będzie ciekawym sposobem na przetransportowanie gości na miejsce imprezy, ale również w samym wynajęty partybus w Sosnowcu można rozkręcić wyjątkową i niezapomnianą zabawę.

Podróż wynajętym imprezowym autobusem w Sosnowcu sprawi, że urodziny, wieczór kawalerski, wieczór panieński, imprezy firmowe i integracyjne, będą wyjątkowe i niezapomniane. Istnieje również możliwość wynajęcia w luksusowym autokarze, strefy VIP, tancerki lub tancerzy i wiele innych atrakcji, o których dowiesz się więcej z artykułu o autokarach imprezowych.

Wynajęte Party Busy do Sosnowca i okolic

Wynajem autobusu na wesele z Sosnowca

W Sosnowcu znajduje się wiele miejsc, które idealnie nadadzą się do organizacji wesel. Wiele ofert hoteli czy restauracji oferuje profesjonalną obsługę wesel, jak również zabytkowe pałace, w których uroczystość ślubna będzie niczym z bajki.

Organizacja wesel wiąże się z wieloma kwestiami organizacyjnymi. Warto zadbać o transport gości na salę weselną, a po zakończeniu zabawy również o bezpieczny powrót do domu czy miejsca noclegu. Wynajęty luksusowy autokar z Sosnowca zapewni spokojną, wygodną i dopasowaną do potrzeb gości weselnych podróż na wesele, a następnie powrót wynajętym busem do Sosnowca.

Dowiedz się jak szybko i bez zbędnych formalności wynająć autokar dla gości weselnych w Sosnowcu.

Wynajem autokarów na wesele w Sosnowcu

Pielgrzymki autokarowe Sosnowiec

Odległość, którą mają do przebycia pielgrzymujący z Sosnowca na Jasną Górę wynosi około 80km. Warto zaplanować podróż w taki sposób, by zadbać o wygody w autokarze, takie jak toaleta czy klimatyzacja. Jeżeli w grupie znajdują się osoby poruszające się na wózkach, należy pamiętać o odpowiednich warunkach przewozu osób niepełnosprawnych.

Przeczytaj artykuł o wynajmowaniu autokarów na pielgrzymkę i dowiedz się na co zwracać uwagę, przy wynajmie busa dla pielgrzymów.

wynajem autobusów na pielgrzymki Sosnowiec

Przewóz osób Sosnowiec

Wynajem autokarów Czeladź

Busbus zajmuje się również wynajem autobusów z Czeladzi. Oferujemy przejazdy autokarowe z kraju i zagranicę. Z naszej oferty korzystają:

 • Wycieczki szkolne
 • Wycieczki turystyczne
 • Wycieczki autokarowe
 • Przewozy pracownicze
 • Wesela
 • Grupy planujące transfery lotniskowe

Busbus specjalizuje się również w wynajmie luksusowych autokarów w Czeladzi oraz wynajmie Partybusów. Busbus posiada w ofercie pojazdy dla każdej grupy niezależnie od jej liczebności. Z naszego serwisu korzystają grupy wynajmujące busy na wieczory kawalerskie w Czeladzi, wieczory panieńskie, urodziny i inne imprezy zorganizowane.

Wynajem autobusów i busów w mieście Kiepury

Wynajem autobusu Sosnowiec opinie klientów

zadowolony klient busbus

Michał

Sosnowiec

Korzystaliśmy z przewozu osób na lotnisko w Krakowie. Cała rodzina zadowolona, kierowca punktualny, bus wygodny, zadbany. Polecamy!

Opinia o transferze na lotnisko
zadowolona klientka busbus

Weronika

Czeladź

Wynajmowaliśmy autokar na wycieczkę objazdową po Włoszech. Rozkładane siedzenia pozwoliły nam przespać większość podróży. Dziękujemy jeszcze raz za udany wyjazd :)

Opinia o wynajmie autokaru zagranicę
zadowolona klientka busbus

Blanka

Sosnowiec

Formalności załatwione bardzo szybko. Wycena i konkretna informacja zwrotna. Gdybyśmy z mężem jeszcze raz brali wesele, to z pewnością skorzystalibyśmy znowu z usług Busbusa!

Opinia o wynajmie busa weselnego

Wynajem autokarów z Sosnowca

Jeśli chcesz wynająć autokar z kierowcą z Sosnowca, dbając o bezpieczeństwo, komfort i jakość usług, zajrzyj do naszego poradnika.

Zamów wycenę transportu autokarowego z Sosnowca poprzez formularz zamówienia pojazdu. Wpisz datę i godzinę wyjazdu dla Twojej grupy, a następnie zadecyduj kto pokrywa koszty parkingów oraz wyżywienia i kosztów zakwaterowania kierowcy.

Naszym zadaniem jest to byś dojechał bezpiecznie, wygodnie i tanio. Wynajmij usługi autokarowe z Sosnowca z BUSBUSem.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Sosnowca

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Sosnowca

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji