Rzeszów

Wynajem autokarów Rzeszów

W Busbus specjalizujemy się w wynajmie autokarów w Rzeszowie. Wynajmujemy busy z Rzeszowa na wesela, wycieczki szkolne i przewozy turystyczne. Wynajmujemy autobusy z kierowcą w Rzeszowie, Boguchwale, Łańcucie, Tyńcu i całym Podkarpaciu. Wynajem autokarów z kierowcą to nasza pasja!

Przewóz osób w Rzeszowie

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Rzeszowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Rzeszów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,90 zł/km

Wynajmij minibusa w Rzeszowie

Rezerwuj

Bus osobowy Rzeszów

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Rzeszowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Rzeszów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,75 zł/km

Wynajmij busa w Rzeszowie

Rezerwuj

Autobus Rzeszów

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Rzeszowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Rzeszów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,65 zł/km

Wynajmij autobus w Rzeszowie

Rezerwuj

Autokar Rzeszów

Autokary od 46 do 65 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Rzeszowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Rzeszów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,15 zł/km

Wynajmij autokar w Rzeszowie

Rezerwuj

Autokary Rzeszów

Wynajem autokarów na Rzeszów to jedna z głównych działalności jakimi się zajmujemy. Korzystając z usług Busbusa możesz:

 • Wynająć autokar na wycieczkę autokarową z Rzeszowa
 • Wynająć autokar na wycieczkę szkolną z Rzeszowa
 • Wynająć przewóz osób dla firm na Podkarpaciu
 • Wynająć busa na przewozy pracownicze z Rzeszowa
 • Wynająć mikrobus z Rzeszowa na transfer lotniskowy
Wynajem autobusu w Rzeszowie

Wynajem busa Rzeszów

Wynajem busa z kierowcą w Rzeszowie może być używany zarówno do przewozów turystycznych, biznesowych, szkolnych. Najpopularniejsze kierunki wynajmu busów z Rzeszowa to:

 • busy Rzeszów – Warszawa
 • busy Rzeszów – Kraków
 • busy Rzeszów - Wrocław

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Rzeszowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Rzeszowa

Przewóz osób Rzeszów

Wynajem minibusów w Rzeszowie jest powszechnie używany do przewozu mniejszych grup, zwłaszcza w przypadku przejazdów biznesowych i transferów lotniskowych. Dla grup z większą ilością bagaży zapewniamy usługi wynajmu minivanów w Rzeszowie, pozwalające na przewiezienie nie tylko pasażerów, ale również większej ilości walizek, toreb, rowerów, nart czy materiałów dla przedsiębiorstw.

Autobusy Rzeszów

Wynajem autobusów wycieczkowych z Rzeszowa

W Rzeszowie znaleźć możemy dziesiątki unikatowych miejsc dla grup zorganizowanych, które układają się w trasę, którą można przemierzyć z przewodnikiem. Zaliczyć możemy do nich:

Letni Pałac Lubomirskich - zabytkowa XVIII w. rezydencja należąca do rodziny Lubomirskich, niestety niedostępna do zwiedzania.

Zamek Lubomirskich - zabytkowa siedziba magnacka o burzliwej historii sięgającej XVII w., który został początkiem XX w. Aktualnie znajduje się w nim Sąd Okręgowy w Rzeszowie.

Fontanna Multimedialna - w sąsiedztwie Pałacu, znajduje się sterowana elektronicznie fontanna. Podczas wycieczki w sezonie, można doświadczyć pokazów muzycznych oprawionych w złożone kompozycje wodne i świetlne.

Zabytkowe kamienice - na al. Pod Kasztanami znajdują się zabudowania z przełomu XIX i XX w. wybudowane w stylu szwajcarskiego budownictwa ludowego.

Wynajem autokaru w Rzeszowie

Ulica 3 maja - kierując się w stronę Rzeszowskiego Rynku, można przejść spacerem po najstarszej ulicy miasta. Wiele z budynków tej ulicy powstały w czasach Autonomii Galicyjskiej i zostały gruntownie odrestaurowane. Na ulicy znajdują się liczne restauracje oraz cukiernie, które mogą umilić spacer w tej części Rzeszowa.

Podziemna Trasa Turystyczna - miłośników historii może zainteresować podróż po dziejach miasta Rzeszów. Miejsce nadaje się do zwiedzania dla zorganizowanej grupy turystycznej. Grupa wraz z przewodnikiem, odwiedza tunele, piwnice oraz części już dawno zapomnianych budynków rynku Rzeszowskiego.

Muzeum Etnograficzne im. F. Kotuli - jeśli grupa wycieczkowiczów jest zainteresowaną lokalną kulturą ludową, warto zapoznać się z wystawą stałą Muzeum. Do eksponatów należą tradycyjne ubiory z XIX i XX wieku noszone przez ludy Rzeszowiaków, Lasowiaków i Pogórzan. Ponadto można poznać narzędzia, instrumenty czy też zabawki sprzed ponad 100 lat.

Rynek Rzeszowski - jest jedną z starszych części miasta. Liczne lokale i restauracje zapewnią grupie wyjazdowej wieczorne atrakcje. Latem niemal każdego weekendu, na scenie rynkowej odbywają się koncerty. Na Rynku znajduje się również ratusz miejski. Jest to wspaniałe miejsce na zaplanowanie czasu wolnego dla grupy.

Wynajem busów Rzeszów

Wynajem busów na wycieczki szkolne

Rzeszów zapewnia szereg atrakcji dla grup szkolnych. Organizując wycieczkę szkolną, warto wziąć pod uwagę obiekty, które może odwiedzić grupa zorganizowana.

Muzeum Dobranocek - dla młodszych podopiecznych proponujemy muzeum poświęcone polskim dobranockom, gdzie można poznać sposób tworzenia bajek i zaznajomić z historią polskiej animacji. Prócz kolekcji zabytkowych eksponatów w Muzeum w obiekcie znajduje się sala multimedialna z wyświetlanymi polskimi bajkami.

Teatr Maska - teatr lalkowy, który organizuje spektakle, głównie dla młodszych widzów.

Wynajem autobusu z kierowcą z Rzeszowa

W Rzeszowie odbywa się wiele cyklicznych imprez kulturalnych przyciągających dziesiątki tysięcy uczestników. Zainteresowanych rozrywką wycieczkowiczów zachęcamy do wynajmu busa z kierowcą Rzeszów i cieszenia się z miejscowych wydarzeń:

Europejski Stadion Kultury - największy festiwal w Rzeszowie na którym odbywają się liczne koncerty, przedstawienia, wystawy powstające w współpracy z artystami i muzykami z całego świata.

Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych - cykliczny zjazd Polonii z całego świata rozpoczyna się paradą i kończy finałowymi występami i przedstawieniami przygotowanymi przez grupy polonijne.

Dodatkowo co roku odbywają się następujące wydarzenia:

 • Carpathia Festiwal
 • RzeszOff Art Festiwal
 • Festiwal Teatrów Amatorskich
 • Rzeszowskie Spotkania Teatralne
 • Wieczory Muzyki Organowej i Kameralnej
Wynajem autobusu z kierowcą na imprezy kulturalne w Rzeszowie

Buspasy i parkingi dla wynajętych autokarów z Rzeszowa

Busy, autobusy i autokary są uprzywilejowanymi użytkownikami ruchu i to nie tylko te rozkładowe, ale również autobusy na wynajem. Dzięki rozbudowanemu systemowi buspasów autobusom jest o wiele łatwiej poruszać się w godzinach szczytu niż samochodom osobowym.

Organizując wycieczkę autokarową do Rzeszowa wiedzieć, gdzie może zatrzymać się autobus. Doskonałym punktem parkingowym dla wynajętych autobusów w Rzeszowie jest parking na Podpromiu, z którego wszystkie atrakcje można zwiedzić pieszo.

Parking i buspasy dla wynajętych autokarów w Rzeszowie

Autokary na mecz w Rzeszowie

Rzeszów słynie z dwóch dyscyplin sportowych: siatkówki i żużla. Siatkarze Resovii występują na Hali "Podpromie", która znajduje się nieopodal Zamku Lubomirskich, przy brzegach Wisłoka przy ul. Podpromie 10, przy której znajduje się przestronny parking przystosowany do obsługi autokarów. Przy stadionie miejskim "Stali" znajduje się arena goszcząca fanów żużla.

Dodatkowo fani piłki nożnej mogą wynająć autokary na mecz Stali Rzeszów. Nieopodal stadionu przy ulicy Hetmańskiej 69 znajduje się parking, na którym mogą parkować autokary.

Autobus na transfer Rzeszów Jasionka

Niedaleko na północ od Rzeszowa znajduje się jedno z najprężniej działających lotnisk w Polsce. Rzeszów Jasionka zlokalizowane w gminie Trzebowniska jest popularnym miejscem służącym na wynajem autokarów pozwalających przewieźć grupy z lotniska lub na lotnisko.

Transfer z dworca w Rzeszowie

Oprócz usług transferowych z lotniska na Jasionce, popularnym jest transfer z dworca kolejowego, który łączy Rzeszów z Krakowem, Wrocławiem i Czechami.

Transfer lotniskowy z Rzeszowa wynajętym autokarem

Wynajem autobusu na wesele z Rzeszowa

Naszym zdaniem wesela w Rzeszowszczyźnie są jednymi z najlepszych w Polsce. Region słynie z bogatych tradycji i świetnej oprawy weselnej. Przy organizacji wesela w Rzeszowie, warto pomyśleć o tym, jak goście trafią do kościoła albo Urzędu Stanu Cywilnego, a następnie o tym, jak zostaną przewiezieni do sali weselnej. Na Podkarpaciu istnieje silna tradycja tzw. „bram”, które mogą umilić podróż autobusem na zabawę. Po weselu, często musimy rozwieźć członków rodziny do domów, dlatego wynajem busa na wesele z Rzeszowa, który rozwiezie naszych gości w różne strony, będzie najlepszą decyzją.

Wynajęcie autobusu na wesele Rzeszów

Wynajem autokaru na pielgrzymkę z Rzeszowa

Na Podkarpaciu znajdziemy wiele rozlicznych sanktuariów i miejsc, do których chętnie wynajmują autokary pielgrzymi. Można do nich zaliczyć klasztor Bernardynów w Leżajsku i w Dukli, Sanktuarium św. Michała w Miejscu Piastowym, Sanktuarium w Cmolasie, Grysztaku, klasztor Dominikanów w Borku Starym, a także wiele innych oddalonych w bliższej lub mniejszej odległości od Rzeszowa.

Wynajem autobusu klasztor Bernardynów w Leżajsku

Wynajem autobusów Rzeszów

Rzeszów i Rzeszowszczyzna to region z bardzo bogatą historią i cudownymi krajobrazami. Bardzo popularnym jest wynajem autokarów z Rzeszowa w Bieszczady, Beskidy, Tatry albo inne górskie destynacje, zarówno w kraju, jak i zagranicą (Słowackie Tatry, Alpy, Rumuńskie Karpaty). Szczególnie popularnym miejscem wśród Rzeszowiaków jest malowniczo położone w Bieszczadach Jezioro Solińskie.

Autokary z Rzeszowa

Kierunek południowy, to jednak nie tylko Bieszczady, ale również dalekie wypady na Słowację i Węgry, gdzie szczególnie popularnym kierunkiem wynajmu autobusów z Rzeszowa są geotermalne kąpieliska w okolicach Szarospatok i Egeru, a także dalej na południe. Oprócz wypoczynku nad wodą, nasi południowi sąsiedzi mają do zaoferowania wyśmienitą kuchnie, wyborne Tokajskie wina, a także historyczne miasta i zamki.

Wynajem autobusów Rzeszów - Kraków

Kraków leży jedynie o kilkaset kilometrów na zachód od Rzeszowa. Dawna stolica Polski jest miejscem wyjątkowym, gdzie historia łączy się z wysoką kulturą w wyjątkowy sposób. Kraków to jednak nie tylko zwiedzanie Starego Miasta, Nowej Huty i Kazimierza, ale także możliwość zobaczenia kopalni soli w Wieliczce, Bochni, zwiedzania Muzeum Obozu Zagłady Auschwitz, a także turystyka pątnicza, do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic czy Łagiewnik.

Wycieczki z Rzeszowa na Śląsk

Dzięki autostradzie, wyjazdy na Śląsk są o wiele szybsze i przyjemniejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj zarówno na Górny Śląsk jak i Dolny Śląsk można z Rzeszowa dojechać już w kilka godzin. Planując wyjazd warto wynająć busa z Rzeszowa, który zawiezie grupę do zwiedzania jednej z kopalni, zabytkowych dzielnic górniczych, browarów lub malowniczo usytuowanych zamków Dolnego i Górnego Śląska. Niebywałym skarbem, a także niesamowitym i prężnie rozwijającym miastem jest Wrocław, na którego zobaczenie, warto przeznaczyć kilka dni.

Autobusy Rzeszów - Warszawa

Warto wynająć autobus z Rzeszowa, żeby zwiedzić Warszawę, dotyczy to nie tylko grup młodzieżowych, ale również dorosłych. Dojazd do Warszawy trwa jedynie kilka godzin, jednak po samym mieście grupom, o wiele łatwiej jest poruszać się autokarem.

Wynajem autobusu z Rzeszowa do Lwowa

Kraków, Rzeszów, Przemyśl i Lwów łączy bardzo wiele. W samym mieście, znajdziemy dziesiątki unikatowych zabytków, przepiękne Stare Miasto, a także wiele wspaniałych miejsc na spędzenie wieczoru. Dla miłośników historii, miasto daje możliwość zwiedzania jego wielokulturowej przeszłości. Wynajmując busa lub autokar do Lwowa warto przygotować się na konieczność zabrania ze sobą paszportów. Wynajem autobusu jest szczególnie zalecany, jeżeli chcemy odwiedzić miejsca takie jak, ogromny Lwowski skansen albo wstąpić po drodze do Przemyśla.

Wynajem busów Podkarpackie

Wynajem autobusów Boguchwała

Boguchwała leząca na południe od Rzeszowa jest wspaniałym miejscem wypadowym w Bieszczady, Beskidy, albo na Słowację i Węgry. Wynajmując autokar z Boguchwały możemy skorzystać zarówno z ofert lokalnych przewoźników, jak i przewoźników obsługujących całą aglomerację Rzeszowską.

Korzystając z Busbusa, możesz:

 • Wynająć busa z Boguchwały na wesele
 • Wynająć autokar na wycieczkę szkolną z Boguchwały
 • Zamówić przewóz osób dla firm z Boguchwały

Wynajem autokarów Łańcut

Busbus świadczy również usługi wynajmu Autokarów w Łańcucie. Łańcut to miasto, które skrywa jedno z największych skarbów Polskiej Architektury i kultury. Zespół pałacowy w Łańcucie jest wspaniałym miejscem do zwiedzania dla grup zorganizowanych i grup szkolnych. Łańcut oddalony zaledwie o kilkadziesiąt minut jazdy od centrum Rzeszowa posiada jeszcze jedną atrakcję, którą jest fabryka wódek w Łańcucie. Atrakcje turystyczne miasta sprawiają, wynajem busów z Łańcuta na przewozy turystyczne, wesela i wycieczki szkolne jest bardzo popularny.

Wynajem autokaru na wycieczkę w Rzeszowie

Wynajem autobusu Rzeszów opinie klientów

zadowolona klientka busbus

Aldona

Frankfurt

Busbus pozwolił mi znaleźć przewoźnika na Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. Lecieliśmy z Frankfurtu do Krakowa, a z Krakowa do Rzeszowa jechaliśmy zadbanym i komfortowym autokarem. Kierowca odebrał nas z lotniska i dowiózł na miejsce.

Opinia o wynajmie autokaru z lotniska
zadowolony klient busbus

Łukasz

Rzeszów

Z żoną zdecydowaliśmy się wynająć minibusa do Gogołowa na narty. Bez problemu pomieściliśmy cały sprzęt: narty, kaski i odzież narciarską. Polecamy!

Opinia o wynajmie minibusa
zadowolony klient busbus

Marek

Łańcut

Wynajmowaliśmy busa VIP z kierowcą na wieczór kawalerski na termach w Egerze. Kierowca odebrał nas z Rzeszowa i dowiózł na Węgry. Bus super!

Opinia o wynajmie busa VIP na wieczór kawalerski

Zamów wycenę wynajmu autokaru z Rzeszowa

Skorzystaj z formularza, który umożliwi Ci wynajem autokaru z Rzeszowa i okolic. Wpisz datę i godzinę wyjazdu dla Twojej grupy, a następnie zadecyduj kto pokrywa koszty, parkingów oraz wyżywienia i kosztów zakwaterowanie kierowcy. W Rzeszowie zamawiaj autokary z Busbusem!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Rzeszowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Rzeszowa

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji