Ruda Śląska

Wynajem autokarów w Rudzie Śląskiej

Busbus w swojej zróżnicowanej ofercie posiada autobusy, autokary i busy na wynajem w Rudzie Śląskiej. Jeśli chcesz wynająć busa, autobus lub autokar i mieć pewność, że bezpiecznie i punktualnie dotrzesz na miejsca, to dobrze trafiłeś!

Wynajmujemy autobusy w Rudzie Śląskiej i całym województwie śląskim. Wszystkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu – wystarczy jedynie, że wypełnisz formularz kontaktowy, a my zajmiemy się resztą!

Przewóz osób w Rudzie Śląskiej

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Rudy Śląskiej

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Ruda Śląska

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,70 zł/km

Wynajmij minibusa w Rudzie Śląskiej

Uzyskaj wycenę

Bus osobowy Ruda Śląska

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Rudy Śląskiej

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Ruda Śląska

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,85 zł/km

Wynajmij busa w Rudzie Śląskiej

Uzyskaj wycenę

Autobus Ruda Śląska

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Rudy Śląskiej

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Ruda Śląska

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,65 zł/km

Wynajmij autobus w Rudzie Śląskiej

Uzyskaj wycenę

Autokar Ruda Śląska

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Rudy Śląskiej

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Ruda Śląska

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,00 zł/km

Wynajmij autokar w Rudzie Śląskiej

Uzyskaj wycenę

Wynajem busów Ruda Śląska

W Busbus specjalizujemy się wynajmem busów z kierowcą w Rudzie Śląskiej idealnie dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziesz:

 • Wynajem busów do przewozu osób z Rudy Śląskiej
 • Wynajem autokarów na imprezy firmowe, delegacje i szkolenia
 • Wynajem busów na imprezy okolicznościowe z Rudy Śląskiej
 • Wynajem autobusów na wycieczki szkolne i przedszkolne
 • Wynajem busów na pielgrzymki autokarowe z Rudy Śląskiej
 • Wynajem Partybusów na wieczory panieńskie i kawalerskie
 • Wynajem busów weselnych
 • Wynajem autokarów na imprezy sportowe z Rudy Śląskiej
 • Wynajem busów do transferów lotniskowych

Parkingi dla autokarów Ruda Śląska

W Rudzie Śląskiej znajduje się kilka parkingów, na których możliwy jest postój wynajętego autobusu. Są to świetne miejsca, które mogą posłużyć jako miejsce zbiórki przed wyjazdem.

 • Parking przy ulicy Chorzowskiej 29A
 • Parking przy ulicy ks. Józefa Niedzieli 42
 • Parking przy centrum handlowym Plaza
 • Parking przy ulicy ks. Ludwika Tunkla 5
 • Parking przy targowisku miejskim w dzielnicy Nowy Bytom
 • Parking przy ulicy Generała Hallera 16
Wynajem autobusu Ruda Śląska

Wynajem autobusów Ruda Śląska

Ruda Śląska przyciąga swym urokiem nie tylko sportowców czy amatorów historii, ale także zapalonych kinomanów. Jako że w tym śląskim mieście znajduje się wiele atrakcji, wygodny dojazd do nich zapewni wynajęty autokar z kierowcą w Rudzie Śląskiej.

Aquadrom – park wodny w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Halemba, idealny cel każdej wycieczki szkolnej. Składa się z trzech stref: Sportu, Rekreacji i Saunarium. W strefie Sportu odnajdą się zawodowcy oraz osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z pływaniem. Strefa Rekreacji z kolei spodoba się każdemu, kto lubi poszaleć na licznych zjeżdżalniach wodnych. Saunarium przeznaczone jest dla dorosłych szukających chwili wytchnienia i relaksu. Autokar wynajęty w Rudzie Śląskiej można zaparkować na parkingu przy Aquadromie.

Muzeum PRL – muzeum znajduje się na terenie dawnego folwarku należącego do rodziny von Ballestrem. Można podziwiać tam wiele przedmiotów użytku codziennego oraz wystrój wnętrz z czasów istnienia Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Fani motoryzacji również nie będą zawiedzeni – wśród eksponatów można podziwiać zabytkowe pojazdy takie jak Trabant 601 czy WFM Osa. Dla najmłodszych zwiedzających przygotowano salę kinową, w której wyświetlane są stare bajki na dobranoc. Grupy zorganizowane mogą udać się do muzeum wynajętym autobusem z Rudy Śląskiej.

Kino Patria – kino studyjne działające od 1937 roku. Jest to dla Rudzian ważne miejsce, stanowi częsty cel wielu wycieczek szkolnych, na które dzieci wybierają się w wynajętych autobusach z Rudy Śląskiej. W repertuarze kina znajdziemy nie tylko najnowsze filmowe hity, ale także niszowe produkcje, których nie zobaczymy w multipleksach kinowych. Razem z kinem funkcjonuje nastrojowa kawiarnia, w której oczekiwanie na seans z filiżanką aromatycznej kawy staje się czystą przyjemnością.

Wynajem busa Ruda Śląska

Przewóz osób w Rudzie Śląskiej

W Busbus oferujemy komfortowy przewóz osób w Rudzie Śląskiej. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w krótką albo długą trasę (w tym międzynarodową), z pewnością znajdziesz idealną propozycję wynajmu busów w Rudzie Śląskiej skrojoną na Twoje potrzeby.

W ofercie znajdują się minibusy, które używane są do przewozu mniej licznych grup. Sprawdzą się one idealnie podczas transferów lotniskowych oraz przejazdów biznesowych, a także transportu na imprezy okolicznościowe. Przewóz osób to zazwyczaj okazjonalny wynajem 7-9 osobowego busa, wliczając w to kierowcę, dlatego jest to świetne rozwiązanie na jednodniowe wycieczki lub dalsze wyjazdy dla mniejszych grup zorganizowanych.

Wynajem busa Ruda Śląska

Autokar na wycieczkę szkolną Ruda Śląska

Najmłodsi rudzianie nie mogą narzekać na brak atrakcji, jako że w okolicy jest mnóstwo miejsc, w które mogą udać się w ramach wycieczki szkolnej.

Muzeum Chleba w Radzionkowie – znajdują się tam eksponaty związane z wytwarzaniem chleba. Aby pobudzić ciekawość i kreatywność zwiedzających, przedmioty nie posiadają tabliczek z opisami – uczniowie wraz z pomocą przewodnika dochodzą do czego służyły poszczególne narzędzia. Co więcej, organizowane są tam warsztaty, na których uczniowie mogą samodzielnie uformować, upiec i zjeść swoją plecionkę z ciasta chlebowego. Przy Muzeum Chleba znajduje się duży plac, na którym z łatwością zaparkujesz wynajętym autokarem z Rudy Śląskiej.

Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu– w swojej ofercie kopalnia posiada wyjątkową atrakcję dla najmłodszych. Bajtel Szychta to zorganizowane zajęcia, podczas których dzieci wyposażone w górniczy strój, kask oraz lampę mają okazję spróbować własnych sił w tym zawodzie. Uczniowie podejmą próbę wydobycia, załadunku i transportu węgla, a także będą współpracować podczas akcji ratowniczej. Niewielka odległość dzieląca Rudę Śląską i Zabrze sprawia, że jest to idealne miejsce na jednodniową wycieczkę szkolną, na którą warto udać się bezpiecznym wynajętym autokarem z Rudy Śląskiej.

Energylandia w Zatorze – najpopularniejszy park rozrywki w Polsce. Jest podzielony na 6 stref tematycznych i posiada 106 atrakcji dla osób w różnym wieku. W cenie biletu dla wycieczki szkolnej, oprócz wstępu na wszystkie atrakcje, wliczony jest także posiłek dla każdego uczestnika. W tym ogromnym kompleksie wygospodarowano obszar na bezpłatny postój autokarów na wycieczki szkolne z Rudy Śląskiej.

Bezpieczny i komfortowy dojazd zapewnia Busbus, którego autokary na wycieczki szkolne wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, toalety oraz telewizory, na których można wyświetlić film i umilić czas podróżnym. Dzięki wynajęciu autokaru z Rudy Śląskiej młodzi pasażerowie mogą świetnie się bawić, a ich rodzice nie mają najmniejszych powodów do zmartwień!

Wycieczka z Rudy Śląskiej wynajętym autobusem

Pielgrzymki autokarowe Ruda Śląska

W Busbus umożliwiamy wynajęcie autokaru z Rudy Śląskiej na pielgrzymki na terenie Polski, jak i zagranicę. Kierunków pielgrzymkowych jest wiele – począwszy od Jasnej Góry, przez Kalwarię Zebrzydowską, aż po sam Watykan. Ważne jest, aby wybrać autokar dopasowany do potrzeb pielgrzymów.

Autobusy na pielgrzymki wyposażone są w klimatyzację, a także mikrofon oraz nagłośnienie, które umożliwi osobom pielgrzymującym wspólną modlitwę i śpiew.Więcej na ten temat znajdziesz w artykule o wynajmie autokarów pielgrzymkowych.

Transfery na lotnisko z Rudy Śląskiej

Jeśli szukasz bezpiecznego i niezawodnego przejazdu autobusem na lotnisko lub z powrotem, to trafiłeś idealnie! Busbus w swojej ofercie posiada transfery lotniskowe z Rudy Śląskiej nie tylko do najbliższych portów lotniczych w okolicy, takich jak Katowice Pyrzowice (58km przez A1) czy Kraków Balice (78 km przez A4). Obsługiwane są również wszystkie większe lotniska w Polsce i lotniska zagraniczne.

Dowiedz się więcej o obsługiwanych przez nas portach lotniczych oraz przedsiębiorstwach transportowych z Rudy Śląskiej zajmujących się transferami na lotnisko lub złóż zapytanie ofertowe.

Transfery na lotnisko Ruda Śląska

Wynajem busa na wesele Ruda Śląska

W ten dzień, wyjątkowy i niepowtarzalny dla pary młodej i jej rodziny, Busbus zapewnia najwyższej jakości transport gości weselnych. Wynajem autokaru na wesele z Rudy Śląskiej może obejmować dowiezienie gości weselnych na ceremonię ślubną, transport na salę weselną oraz rozwiezienie uczestników wesela do domów lub hotelu.

Więcej szczegółów oraz ceny wynajmu busów weselnych znajdziesz w artykule dotyczącym wynajmu autokarów na wesele.

Autobus na wesele Ruda Śląska

Party Busy Ruda Śląska

Wynajęcie autobusu imprezowego w Rudzie Śląskiej jest świetnym pomysłem na niepowtarzalną imprezę, którą Ty i Twoi goście zapamiętają do końca życia! W Party Busie w Rudzie Śląskiej możesz zorganizować wieczór kawalerski, wieczór panieński, wyjątkową imprezę urodzinową lub bajeczną osiemnastkę. Imprezowy autobus wyposażony jest we wszystko, co niezbędne na każdej udanej imprezie: bar, gdzie znajdziesz alkohol i przekąski, pierwszorzędne nagłośnienie oraz dekoracje dopasowane do stylu organizowanego przyjęcia. Więcej o imprezowych autobusach dowiesz się w naszym artykule o wynajmie Partybusów.

Partybusy Ruda Śląska

Wynajem autokarów dla firm Ruda Śląska

Busbus zapewnia najwyższej jakości przewóz pracowników z Rudy Śląskiej do wybranego miejsca pracy. Wynajęcie busa pracowniczego pozwala pokonać ograniczenia związane z wielkością walizek pracowników i niezbędnego sprzętu.

Autokary dla firm Ruda Śląska

Wynajem busów dla przedsiębiorstw w Rudzie Śląskiej umożliwia również przewóz na imprezy firmowe oraz imprezy integracyjne. Dzięki wyposażeniu składającym się z telewizorów i mikrofonów, zabawa może zacząć się już w pojeździe!

Wynajem minibusów Ruda Śląska

Małe grupy podróżnych z pewnością będą zadowolone z wynajmu busa osobowego z kierowcą w Rudzie Śląskiej. Busbus w swojej ofercie posiada wynajem przejazdu dla grup składających się z 5 do 23 osób. Wynajem minibusa świetnie sprawdzi się w przypadku transferu na lotnisko, przewozu gości weselnych czy przewozów pracowniczych.

Zachęcamy również do zapoznania się z cennikiem minibusów i wybrania propozycji dopasowanej idealnie do potrzeb Twojej grupy.

Wynajem minibusa Ruda Śląska

Autokary Ruda Śląska

Aby skorzystać z rozbudowanej oferty Busbusa i wynająć autokar w Rudzie Śląskiej, wystarczy, że wypełnisz krótki formularz kontaktowy. Dzięki temu w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się podróżą w komfortowych warunkach, niezależnie od tego, dokąd się udajesz.

Wynajem autobusu Ruda Śląska opinie klientów

zadowolony klient busbus

Krystian

Ruda Śląska

Wynajęcie busa przebiegło super sprawnie, a sama podróż bardzo wygodna. Polecam!

Opinia o wynajmie busa z kierowcą
zadowolona klientka busbus

Karolina

Ruda Śląska

Wynajmowałam busa z kierowcą, żeby porozwoził gości po weselu. Pełen profesjonalizm, nie musiałam się o nic martwić!!

Opinia o przewozie gości po weselu
zadowolona klientka busbus

Hania

Chorzów

Tanio, szybko - czego chcieć więcej? Na pewno z mężem skorzystamy z usług Busbusa jeszcze raz

Opinia o wynajmie autokaru na pielgrzymkę

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Rudy Śląskiej

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Rudy Śląskiej

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji