Wynajem autobusów, busów i minibusów Będzin

Wynajem autokarów - Będzin

Będzin jest historyczną stolicą regionu Zagłębia Dąbrowskiego oraz częścią dawnej Ziemi Krakowskiej i Małopolski. Jest to miasto z bardzo bogatą historią, ogromem zabytków i przepiękną naturą. Będzin to idealne miejsce dla wycieczek szkolnych, wyjazdów zorganizowanych, przewozów firmowych czy imprez integracyjnych.

Wynajem autobusów, busów i minibusów Będzin

Busbus zajmuje się pośrednictwem pomiędzy przewoźnikami, a osobami którę planują wycieczkę autokarową, chcącymi wynająć busa z Będzina. Busbus specjalizuje się w wynajmie autobusów dla firm, przewozie osób, oraz wynajmie autokarów imprezowych na wieczory kawalerskie, panieńskie, urodziny i imprezy integracyjne.

Pomagamy również w organizacji uroczystości i w wynajmie autokarów na wesela do przewozu gości, zajmujemy się też wsparciem w planowaniu przejazdu pielgrzymujących.

Złóż zapytanie ofertowe. i dowiedz się więcej o przewozie osób wynajętymi autokarami lub busami w Twojej okolicy, korzystając ze strony Busbus.

Środek wynajętego autokaru z Będzina

Parkingi dla autokarów z Będzina

Parkingi dla wynajętych busów w Będzinie znajdują się w niewielkiej odległości od najciekawszych punktów turystycznych miasta. Dla organizatorów wycieczek i kierowców autokarów proponujemy kilka miejsc parkingowych w Będzinie:

 • Parking przy ul. Krakowskiej
 • Parking przy Plaży
 • Parking na ul. Modrzejowskiej 51 (dla busów i minibusów)
 • Parking na ul. 11 Listopada 12C przy Kauflandzie (dla dla minibusów)
 • Parking na ul. Żeromskiego 13 (dla busów i minibusów)
 • Parking na ul. Sportowej przy szkole muzycznej (miejsce na postój i rozładunek grupy)
 • Parking przy ul. Gzichowskiej
Wynajęty autobus w Będzinie na parkingu

Wynajem autokarów z Będzina na wycieczkę

Będzin jest miejscem idealnym na jednodniowe zwiedzanie, jak również świetną bazą wypadową do podróży po Zagłębiu Dąbrowskim. Zwiedzając Będzin i okolice z grupą zorganizowaną lub wycieczką szkolną warto odwiedzić:

Zamek w Będzinie - położona na Górze Zamkowej zabytkowa warownia obronna wzniesiona za czasów Kazimierza Wielkiego. Na jej terenie znajduje się Muzeum Zagłębia powstałe w 1956 roku, gdzie możemy zwiedzić Pałac Mieroszewskich, Zamek wraz z wieżą, Dom Modlitwy "Mizrachi" i zrewitalizowane Wzgórze Zamkowe. Przy Muzeum, na ul. Zamkowej znajdziemy parking, gdzie możemy zostawić i zabrać grupę.

Drewniane Podgrodzie - to rekonstrukcja dawnych budynków znajdujących się na terenie podzamcza. Niskie, pokryte strzechą, budynki bez kominów są zbudowane z wielkich drewnianych bali. Rekonstrukcja budowli i ekspozycje ukazują realia życia mieszkańców Będzina w erze średniowiecza. Obiekty na Podgrodziu są skonstruowane zgodnie z informacjami historycznymi na temat tego typu budowli oraz wykonane z wyjątkową drobiazgowością. Miejsce do rozładunku grupy znajduje się przy ulicy Zamkowej.

Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana - jest to teatr założony po II Wojnie Światowej, który od początku istnienia placówki tworzył spektakle dla młodych widzów, wystawiając sztuki we wsiach i miasteczkach Śląska i Zagłębia. Była to placówka uważana za najbardziej awangardowe miejsce przedstawiające repertuar dla dzieci i młodzieży. Początek historii Teatru jest związany z działalnością w Sosnowcu. Ostatecznie placówka została przeniesiona w 1950 roku do Będzina. Teatr znajduje się przy ul. Teatralnej 4, w bezpośrednim sąsiedztwie z Muzeum Zagłębia.

Atrakcje turystyczne dla wycieczek autokarowych w Będzinie

Przewóz osób Będzin

Będzin jest miejscem idealnym do organizacji wyjazdów firmowych, przewozu osób, wycieczek szkolnych i krajoznawczych. Przewóz osób mikrobusami jest związany najczęściej z jednorazowym i okazjonalnym wynajem minibusów z Będzina. Podróż wynajętym z Będzina busem pozwala na realizację transferów lotniskowych, przewozów biznesowych i pracowniczych. W zależności od standardu zlecenia przewóz osób może być realizowany również luksusowym mikrobusami i SUV-ami klasy VIP.

W zależności od standardu zlecenia przewóz osób może być realizowany również luksusowym mikrobusami i SUV-ami klasy VIP.

Popularnym miejscem na jednodniowe wypady wynajętym minibusem z Będzina jest Góra Dorotka, gdzie można zorganizować imprezy firmowe, wycieczki klasowe i pikniki.

Kierownica w wynajętym busie z Będzina

Wynajem autokarów na wydarzenia sportowe w Będzinie

W Będzinie odbywają się jedyne w swoim rodzaju wydarzenia sportowe. Miasto to dla miłośników historii piłki nożnej ma do zaoferowania mecze Retro Ligi PZPN. Jest to stosunkowo mało znana subdyscyplina popularnej w naszym kraju piłki nożnej, przez co zawodnicy i kibice muszą często jeździć do oddalonych od siebie czasem znaczenie miejsc Polski. Reguły tej ligi trzymają się ściśle z zasadami okresu około 1920 roku. Możemy zobaczyć stroje, piłkę, buty itp. z epoki. Jest to bardzo ciekawe wydarzenie zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i dla fascynatów historii tego sportu. Promotorem tej subdyscypliny jest klub Hakoach Będzin.

Wynajem autokarów dla kibiców na wydarzenia sportowe pozwala na dojazd na mecz i kibicowanie swojej drużynie nawet w najodleglejszych częściach kraju i Europy.

Murawa boiska do piłki nożnej

Transfery lotniskowe z Będzina

Transfer lotniskowy wynajętymi autokarami z Będzina dla większych grup zorganizowanych jest w porównaniu do transportu taksówkami o wiele tańszym, wygodniejszym środkiem transportu. Będzin jest zlokalizowany zaledwie o kilkanaście kilometrów od lotniska w Pyrzowicach. Wynajem autokaru z Będzina na lotnisko w Pyrzowicach, może być najdogodniejszym sposobem na przetransportowanie całej grupy na terminal lotniskowy.

W okolicy Będzina znajdują się porty lotnicze:

Aby dowiedzieć się więcej o transferach lotniskowych przeczytaj artykuł o tym jak wynająć busa na lotnisko.

Wynajem autokaru na transfer lotniczy z Będzina

Partybus

W Będzinie istnieje możliwość wynajęcia tzw. Party Busa, czyli autobusu imprezowego. Partybus to ciekawy i niecodzienny sposób, aby rozpocząć zabawę w autokarze i podjechać po gości. Partybus to wspaniałe miejsce do rozkręcenia imprezy, a jego wyposażenie gwarantuje dobrą zabawę.

Wynajem partybusa do Będzina jest oryginalnym sposobem, który sprawi, że urodziny, wieczór kawalerski, wieczór panieński, imprezy firmowe i integracyjne, będzie wydarzeniem wyjątkowym i niezapomnianym. Wyposażenie wynajętego autobusu imprezowego może być dopasowane do życzeń grupy i okazji, z lożą VIP, ze świetnie wyposażonym barkiem z barmanem, tancerzami lub tancerkami.

Wynajęcie partybusa do Będzina jest możliwe z Krakowa lub Katowic. Party Bus może być zarówno miejscem do dobrej zabawy, jak i ciekawym oraz niecodziennym sposobem przybycia na miejsce imprezy. Dowiedz się więcej o wynajmie autokarów imprezowych z naszego artykułu.

Impreza w wynajętym partybusie w Będzinie

Wynajem autobusu na wesele z Będzina

Organizacja wesela niesie za sobą wiele kwestii logistycznych. Dlatego właśnie wynajem autokaru na wesele z Będzina i okolic jest świetnym sposobem na bezpieczny transport gości weselnych, tak na salę weselną, jak i później do rozwiezienia naszych najbliższych do domów. Wynajęty luksusowy autokar z Będzina w sposób wygodny, spokojny i dopasowany do potrzeb gości weselnych najlepiej wypełni to zadanie.

Wynajem autokarów z Będzina na wesele

Pielgrzymki z Będzina

Wyruszenie na pielgrzymkę to wielki trud, który wierni podarowują w swych intecjach do Częstochowy. Z terenów całego Zagłębia coroczna piesza pielgrzymka na Jasną Górę wyrusza właśnie z Będzina. Jednakże, do Częstochowy można zanieść swoje intencję również w pielgrzymce autokarowej.

Bardzo ważne jest, by wynajęty autokar na pielgrzymkę z Będzina był komfortowy i przystosowany do potrzeb każdego pasażera. Warto zadbać o to, by autokar był wyposażony w klimatyzację, toaletę i w razie potrzeby, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Aby poznać sekrety wynajmu pojazdów na pielgrzymki zachęcamy do przeczytania artykułu o wynajmie autokarów pielgrzymkowych.

Pielgrzymki i wynajem autokarów dla pielgrzymujących

Przewóz osób z okolic Będzina

Wynajem autobusów Czeladź

Czeladź to miasto w powiecie będzińskim, jedno z najstarszych miast Zagłębia Dąbrowskiego. W tym mieście znajduję się wiele miejsc związanych z historią nie tylko regionu, ale i całej Polski. Jedną z najważniejszych miejsc w Czeladzi jest kościół w stylu romańskim, pod wezwaniem św. Stanisława biskupa krakowskiego. Jest to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych budynków sakralnych na terenie Zagłębia Dąbrowskiego.

W Czeladzi znajduję się również wiele miejsc idealnych dla wycieczek szkolnych i wycieczek krajoznawczych. W Czeladzi można odwiedzić m.in.:

 • Muzeum Saturn
 • Galeria Sztuki Współczesnej Elektrownia
 • Galeria Saturn
 • Kino Uciecha

Wynajem autokarów Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza to miasto w województwie śląskim, jedno z najurokliwszych miejsc Górnego Śląska i największe pod względem powierzchni Zagłębia Dąbrowskiego. Jednymi z popularniejszych miejsc, do których wynajmuje się autokary w Dąbrowie Górniczej jest:

 • Pustynia Błędowska
 • Muzeum Miejskie "Sztygarka"
 • Pałac Kultury Zagłębia
 • Młyn wodny

W Dąbrowie Górniczej znajduję się też wiele obiektów związanych z kulturą oraz obiektów sportowych, w tym dwa centra sportów letnich i wodnych.

Wynajem autobusów Jaworzno

Jaworzno to miasto pełne ciekawych miejsc dla grup zorganizowanych dla wycieczek szkolnych, przewozy firmowe, wesela, urodziny, czy wycieczki krajoznawcze. By dowiedzieć się więcej o tym mieście zajrzyj do artykułu o wynajmie autobusów w Jaworznie.

Wynajem autobusów Sosnowiec

Sosnowiec to miasto, które jest idealne do wyjazdów związanych z kulturą, czy wydarzeniami sportowymi, na które bardzo chętnie kibice wynajmują autokary. W tym mieście znajduję się również wiele przepięknych zabytków i miejsc do organizacji wesel. Dowiedz się więcej na temat wynajmu autobusów z Sosnowca z naszego artykułu.

Zamek w Będzinie atrakcja turystyczna dla grup zorganizowanych

Wynajem autokarów Będzin

Jeśli chcesz wynająć autokar z kierowcą z Będzina, komfortowo i profesjonalnie, zajrzyj do naszego poradnika, który pozwoli Ci oszacować ceny wynajmu busów z Będzina.

Zamów wycenę wynajmu autokaru, autobusu czy busa poprzez formularz na naszej stronie. Wpisz datę i godzinę wyjazdu dla Twojej grupy, a następnie zadecyduj kto pokrywa koszty parkingów oraz wyżywienia i kosztów zakwaterowania kierowcy.

Naszym zadaniem jest to byś dojechał bezpiecznie, wygodnie i tanio. Wynajmij autobus z Busbusem.

Partybus Górny Śląsk

Autobus imprezowy Będzin
Rezerwuj