Wynajem autokaru imprezowego

Dowiedz się, ile zapłacisz za Party Busa!

Ile kosztuje wynajęcie autobusu imprezowego, Party Busa, autobusu na wieczór kawalerski, autobusu na wieczór panieński, busa na osiemnastkę, autokaru na studniówkę czy autobusu urodzinowego?

Planujesz imprezę ze swoimi przyjaciółmi? Niezapomniany wieczór kawalerski, szalony wieczór panieński, osiemnastkę, studniówkę, a może chcesz mieć najlepszą imprezę urodzinową na świecie? Zobacz, jak możesz zamówić imprezowy autobus (Party Bus)? Znajdź najlepsze partybusy z całej Polski!

Party Busy albo autobusy imprezowe to ekskluzywna forma imprezowania, do której nie musisz szukać kierowcy!

Partybus wynajem

Autobus imprezowy wyposażenie:

 • Bar z alkoholem i przekąskami
 • Loże VIP
 • Świetne nagłośnienie imprez
 • Klubowe ekrany i oświetlenie
 • Przyciemniane szyby
 • Rura do Pole Dancing (tańca na rurze)
 • Dekoracje dostosowane do rodzaju imprezy (wieczór panieński, kawalerski, studniówka, osiemnastka, urodziny)
 • Możesz zamówić również własne dedykowane nadruki, banery, video i dekoracje

Co możesz robić w Party Busie?

 • Odebrać uczestników imprezy spod domu lub hotelu
 • Degustować drinki i alkohole serwowane przez profesjonalnego barmana
 • Imprezować do własnej wcześniej ułożonej playlisty lub skorzystać z usług profesjonalnego DJ'a
 • Zamówić profesjonalne tancerki lub tancerzy
 • Skorzystać z usług hostess lub hostów
 • Zrobić pamiątkowe zdjęcie czy selfie w przygotowanym do tego miejscu
 • Nagrać pamiątkowy film z imprezy
 • Skorzystać z gotowych planów imprez wzbogaconych o wyjścia do klubów
Wynajem autobusu na impreze

Co wpływa na cenę autobusu na imprezę?

Największy wpływ na cenę wynajmu autobusu imprezowego (Party Busa) ma czas. Organizatorzy imprez oferują wynajem od godziny do nawet 5 godzin imprezy. Cena partybusa za godzinę różni się w zależności od długości czasu wynajmu. Im dłuższa impreza, tym lepsza cena! Znaczenie ma również czas rozpoczęcia wynajmu, co do zasady, jeżeli impreza zacznie się w okolicach południa, można również liczyć na lepszą cenę.

Taniej poza weekendami! Dodatkowo wynajmując autobus imprezowy poza weekendami albo w czasie trwania wielkich imprez cena party busa może być niższa!

Partybus Double-Decker

od 750 zł/h

Wynajem oryginalnych londyńskich stylowych autobusów piętrowych na wesele, ślub, imprezę, wieczór kawalerski/panieński.

Wiele zależy od wielkości autobusu imprezowego. Typowe wielkości:

 • Limuzyny – do 8-miu pasażerów
 • Limuzyny VAN – 10 do 16 pasażerów
 • LimoBusa – 22 -29 pasażerów
 • Autobusu imprezowego – od 36 do 49 pasażerów
 • Autokaru imprezowego – ponad 50 pasażerów (w tym autokary piętrowe)

Ile kosztuje wynajęcie autobusu imprezowego?

To, ile można wydać na wynajem Party Busa? Ceny mogą wahać się od 500 zł za godzinę, jeśli mowa o najmie limuzyny do nawet kilku tysięcy złotych przy wynajęciu Partybusa z hostessami, tancerkami, w pełni wyposażonym barem z barmanem i dodatkowymi usługami.

Ceny wynajmu autobusu imprezowego

Pierwsza godzina od 500zł za limuzynę do 1500zł za wynajęcie autobusu VIP z dodatkowymi usługami i obsługą.

Druga godzina jest zazwyczaj tańsza i kosztuje od 300zł do 700zł ekstra.

Kolejne godziny mogą być jeszcze tańsze, w zależności od rodzaju wynajętych usług.

Dodatkowymi kosztami mogą być koszty dojazdu do miejscowości odbioru, jeżeli znajduje się ona poza siedzibą firmy. A także cena dodatkowych usług (barman, tancerki, opiekun, hostessy, wejściówki do klubów) mogą różnić się w zależności od miasta.

Pamiętaj, że wszystkie rodzaje limuzyn i autobusów imprezowych mogą nie być dostępne w Twoim mieście.

wynajem autobusu imprezowego

Przykładowa kalkulacja wynajmu partybusa

Wyobraźmy sobie, że chcesz zamówić autobus imprezowy na 25 osób na swoją imprezę urodzinową. Zakładamy, że nie zamierzasz wyjeżdżać poza miasto. Oto plan Twojej imprezy:

 1. Zbiórka w określonym miejscu. Powitanie przez załogę Party Busa, zaproszenie do środka przez hostessy lub hostów, drinki lub szoty powitalne.
 2. Dwugodzinna jazda po mieście przy muzyce z dostępem do baru i dodatkowymi usługami.
 3. Wyładunek z autobusu pod klubem, gdzie kontynuujecie imprezę
 4. Pamiątkowe selfie albo zdjęcie przy Party Busie.

Koszt będzie wahał się od:

 • 800zł – 1200zł za wynajem autobusu (w zależności od wyposażenia baru i wynajętego pojazdu)
 • 500zł – 800zł za wynajem tancerek (za występ)
 • 200zł – 800zł za dodatkowe usługi (DJ, tort, przekąski, dodatkowy wystrój, hostessy, opiekun/opiekunka imprezy, barman)

Łącznie, cena może wahać się od 800zł do ponad 3000zł przy zamówieniu wszystkich VIP-owskich usług, co w przeliczeniu wychodzi od około 35zł do 120zł za osobę, za dwie godziny niezapomnianej zabawy.

Jak najlepiej zamówić autobus na imprezę?

wynajem autobusu imprezowego 1

Zarezerwuj partybusa z wyprzedzeniem

Najlepiej dokonać rezerwacji na ponad miesiąc przed imprezą. Szczególnie w okresie weekendowym i wakacyjnym. Jeżeli spodziewasz się, że termin może być szczególnie oblegany, wtedy zarezerwuj busa na Twoją imprezę nawet na kilka miesięcy wcześniej. Anulowanie rezerwacji jest możliwe, ale może się to wiązać z koniecznością pozostawienia depozytu.

Wybierz odpowiedni rozmiar autobusu imprezowego

Robisz dużą imprezę, ale nie wiesz, czy wszyscy się pojawią? Możesz rozważyć wynajem mniejszego pojazdu. Boisz się, że będzie ciasno i lubisz imprezować na większej przestrzeni, zastanów się nad wyborem większego autokaru imprezowego. Planujesz zabrać dodatkowych imprezowiczów z ulicy albo ktoś zaprosi dodatkowych gości w ostatniej chwili. Weź większe auto! Pamiętaj, że jeżeli zamówisz hostessy, opiekunów, tancerki albo barmana, będziesz potrzebować więcej miejsca.

Wybierz ulubiony zestaw alkoholi

Ale nie tylko dla Ciebie, tylko dla wszystkich! Jeżeli nie chcesz kolejki przy barze, a dodatkowo oczekujesz dodatkowych atrakcji – wynajmij barmana.

Wybierz muzykę

Możesz skomponować playlistę, która będzie pasowała do grupy, albo zdać się na wynajem profesjonalnego DJ’a, który szybko odkryje preferencje grupy i dopasuje do nich muzykę, światła i wizualizacje na ekranach.

Tancerki / Tancerze

Jeżeli chcesz wzbogacić imprezę o niezapomniany występ Pole Dancing'u (tańca na rurze), może się on rozpocząć dopiero w trakcie trwania trasy. Sam występ trwa kilkanaście minut, ale może zostać przedłużony, w zależności od zamówienia.

Przekąski

Chipsy, ciastka, napoje, słone przekąski, a nawet przygotowane wcześniej burgery czy tort mogą wzbogacić Twoją imprezę, zaplanuj je wcześniej i pamiętaj o wygospodarowaniu miejsca na stół z przekąskami.

Najczęściej zadawane pytania — wynajem autobusu imprezowego:

Wynajem autobusu imprezowego 2

Czy zapłacę więcej za spóźnienie?

Zazwyczaj tak, jednak, jeżeli opóźnienie będzie jedynie kilkunastominutowe, dostawcy usług zazwyczaj nie robią z tego tytułu problemów. Pamiętaj, że nawet jeżeli spóźnienie będzie dłuższe, kolejne godziny wynajmu są zazwyczaj tańsze.

Czy można zamówić całą imprezę w pakiecie?

Tak, bardzo popularnym rozwiązaniem są imprezy prowadzone przez opiekuna, albo opiekunkę imprezy, którzy zajmują się przygotowaniem imprezy, kontaktem z kierowcą, klubem, tancerkami, hostessami i dbają o to, żeby wszyscy dobrze się bawili. A Tobie pozwolą na bezstresowe wskoczenie w wir imprezy.

Czy w autobusie imprezowym są toalety?

Większość autobusów i autokarów imprezowych przygotowana dla powyżej 25 pasażerów jest wyposażona w toalety. Jednak zalecamy do korzystania z nich jedynie w ostateczności. Jak dobrze wiecie, korzystanie z toalety podczas jazdy, dodatkowo pod wpływem alkoholu, może być trudne i niebezpieczne. Na prośbę imprezowiczów kierowca na pewno zatrzyma się w dowolnym momencie.

Czy spożywanie alkoholu w autobusie jest legalne?

Tak, spożywanie alkoholu w autobusie imprezowym jest legalne. Na podstawie ustawy o wychowaniu w trzeźwości, na art. 14 ust. 1 pkt 4. Jest ono zabronione wyłącznie w komunikacji publicznej, do której Party Busy się nie zaliczają.

Czy w Party Busie można zorganizować karaoke?

Oczywiście, karaoke i autobus imprezowy to wspaniałe połączenie. Do zorganizowania tego typu imprezy najlepiej wynająć DJ’a.

Czy w autobusie imprezowym muszę mieć zapięte pasy?

Nie, na tej samej zasadzie, na której nie ma obowiązku zapinania pasów w autobusach komunikacji miejskiej.

Wynajmij Party Busa w Twoim mieście!

Autobus imprezowy możesz wynająć praktycznie w każdym miejscu Polski. Party Bus dojedzie w miejsce odbioru i pozwoli rozpocząć zabawę skądkolwiek będziesz chcieć. Pamiętaj, że cena może być uzależniona od odległości dojazdu do punktu startu imprezy.

Partybus Warszawa

Autobus imprezowy Warszawa
Rezerwuj

Party Bus Warszawa

Wynajmij autobus imprezowy w Warszawie i zrób pamiątkowe zdjęcie przy Pałacu Kultury, zrób selfie przy wieżowcach na Złotej. Rozpocznij imprezę gdziekolwiek Ci się zamarzy i zakończ ją np. w Pawilonach Nowy Świat, na Placu Zbawiciela albo Pradze! W Warszawie autobusem imprezowym dojedziesz wszędzie.

Partybus Kraków

Autobus imprezowy Kraków
Rezerwuj

Party Bus Kraków

Kraków słynie z imprez, wynajmij autobus imprezowy w Krakowie i odwiedź najlepsze kluby na Starym Mieście i Kazimierzu. Zabierz swoich ludzi do Hype Park, albo na alternatywną imprezę na Podgórzu.

Partybus Trójmiasto

Autobus imprezowy Gdańsk
Rezerwuj

Party Bus Trójmiasto

Wynajmij autobus imprezowy w Trójmieście i rozpocznij swoją imprezę w jednym mieście a skończ w innym! Party Bus może zawieźć Cię na imprezę do Gdańska lub na plażę w Sopocie.

Partybus Wrocław

Autobus imprezowy Wrocław
Rezerwuj

Party Bus Wrocław

Wynajmij autokar na imprezę we Wrocławiu i po udanej rozgrzewce w Party Busie wskocz w wir imprezy na Pasażu Niepolda, Szajnochach albo w okolicach Rynku. Party Bus może Cię zawieźć również poza miasto do wynajętej przez Ciebie sali.

Partybus Łódź

Autobus imprezowy Łódź
Rezerwuj

Party Bus Łódź

Łódź to jedno z najlepszych w Polsce miejsc na wynajem autobusu imprezowego, w Łodzi liczba dyskotek na osobę jest prawdopodobnie najwyższa w Polsce. Po starcie imprezy w Party Busie można zakotwiczyć w jednym z klubów przy Piotrkowskiej lub jednej z większych dyskotek do której ekipę zawiezie Łódzki Party Bus.

Partybus Górny Śląsk

Autobus imprezowy Katowice
Rezerwuj

Opinie klientów

zadowolony klient busbus

Kamil

Myślenice

W wielkim skrócie: najlepszy wieczór mojego życia. Polecam!!! 🕺

Opinia o wynajmie busa imprezowego
zadowolona klientka busbus

Agnieszka

Rzeszów

Super impreza, aż szkoda było opuszczać autobus! Dziewczyny zadowolone, panna młoda wniebowzięta- nie mogłam wpaść na lepszy pomysł przy organizacji wieczoru panieńskiego.👰 Polecam serdecznie!

Opinia o wynajmie autobusu imprezowego na wieczór panieński
zadowolona klientka busbus

Kamila

Sandomierz

Trzydzieste urodziny w partybusie były sztosem! 🔥 Barman robił super drinki, a bus dowiózł nas pod samą dyskotekę. Za rok powtórka!

Opinia o wynajmie busa na zawody sportowe

Party Bus Górny Śląsk

Wynajem autobusu imprezowego w Katowicach, to świetny pomysł na imprezę, która zaczyna się w jednej części Górnego Śląska, a kończy w drugiej. Dla ekipy, która zaczyna w Gliwicach, zbiera ludzi w Zabrzu, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Tychach, żeby skończyć w Katowicach na imprezie. Najmij party autobus na wieczór kawalerski, wieczór panieński, gyburstag, albo na party z kamratami z roboty!


Zamów Party Busa i poczekaj na wycenę

Rezerwuj Party Busa już teraz, a błyskawicznie dokonamy wyceny Twojego zapytania i zaproponujemy ci najlepsze i usługi w rozsądnej cenie, w razie pytań - dzwoń!

Jeśli branża autokarów imprezowych spodobała Ci się wystarczająco, żeby spróbować sił w tym biznesie. Zapraszamy do artykułu "Wystartuj ze swoim biznesem na Party Busa".

Partybus Double-Decker

od 750 zł/h

Wynajem oryginalnych londyńskich stylowych autobusów piętrowych na wesele, ślub, imprezę, wieczór kawalerski/panieński.

Partybus Warszawa

Autobus imprezowy Warszawa
Rezerwuj

Partybus Kraków

Autobus imprezowy Kraków
Rezerwuj

Partybus Trójmiasto

Autobus imprezowy Gdańsk
Rezerwuj

Partybus Wrocław

Autobus imprezowy Wrocław
Rezerwuj

Partybus Łódź

Autobus imprezowy Łódź
Rezerwuj

Partybus Górny Śląsk

Autobus imprezowy Katowice
Rezerwuj

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji