Wynajem luksusowych autokarów i busów

Wynajem luksusowych autokarów czy busów

Luksusowe autobusy i busy to pojazdy, które wyróżniają się bezpieczeństwem, ogromnym komfortem w podróży oraz wieloma udogodnieniami dla pasażerów. Wynajem takiego środka transportu jest sposobem na transport w wysokim standardzie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Busbus zajmuje się pośrednictwem pomiędzy wynajmującymi a przedsiębiorstwami zajmującymi się przewozem osób. Wynajem autokarów przez stronę Busbusa jest sposobem na szybkie, wygodne i tanie zaplanowanie środka podróży na wszystkie okazje. Obsługujemy przewóz osób, przewozy firmowe na szkolenia, imprezy integracyjne czy dowóz do miejsca pracy. Z usług strony Busbus korzystają też osoby organizujące transport dla wycieczek szkolnych, krajoznawczych, wieczorów panieńskich czy kawalerskich, wesel i pielgrzymek.

Wnętrze wynajętego luksusowego autokaru

Wynajem luksusowych autokarów

Wiele firm przewozowych ma w swojej ofercie wynajem luksusowych autokarów. Oferta ta jest skierowana do osób, które ponad wszelkie pieniądze dbają o transport najwyższej jakości klasy i komfortu. Wynajem autokarów VIP jest szczególnie popularny wśród wycieczek organizowanych dla osób z zagranicy, by przyjąć wycieczujących w jak najwyższym standardzie. Jest to również popularny wybór transportu dla przewozów firmowych, które chcą zadbać o komfort transportu większej ilości pracowników do miejsc pracy, na szkolenia, imprezy firmowe, konferencje czy imprezy integracyjne.

kierowca wynajętego luksusowego autokaru

Wynajem busów VIP

Wynajem busów VIP daje możliwość szybkiego i komfortowego transportu dla mniejszych grup. Luksusowe busy mają w swoim standardzie wszystkie udogodnienia podstawowe busów. Zostają one jednak rozszerzone o udogodnienia droższe i w wyższym standardzie oraz zaopatrzone w liczne dodatkowe udogodnienia, takie jak dodatkowa przestrzeń, by podróż była jak najwygodniejsza, klimatyzacja, wifi czy wygodne fotele. Wynajęte luksusowe busy są częstym wyborem mniejszych grup zorganizowanych.

Busy VIP są najlepszym wyborem dla muzyków wyruszających w trasy, mniejszych wycieczek zagranicznych, przewozów firmowych itp.

Mercedes Sprinter VIP bus luksusowy

Wyposażenie autobusów i busów luksusowych

Autobusy i busy w luksusowym standardzie najbardziej wyróżniają się swoim wyposażeniem. Przedsiębiorstwa zajmujące się przewozem osób dokładają wszelkich starań, by podróżni odczuli wysoki standard przewozu klasą VIP.

Do wyposażenia pojazdów luksusowych możemy zaliczyć:

 • klimatyzacja
 • sprzęt DVD
 • nawigacja
 • toaleta z umywalką
 • ekspres do kawy
 • lodówka
 • mini barek
 • stoliki
 • sieć WiFi
 • indywidualne oświetlenie i nawiew
 • przyciemniane szyby

Przewóz luksusowym autobusem czy busem można ocenić klasą Royal Class, która jest gwarantem tego, że każdy nawet najbardziej wymagającego pasażera będzie usatysfakcjonowany z transportu. Firmy przewozowe bardzo często korzystają z busów marki Mercedes Sprinter, którego z dużą łatwością przystosowuje do standardów VIP.

wyposażenie wynajętych luksusowych autokarów

Najdroższe luksusowe autokary na świecie

Wynajem autokarów luksusowych jest osób, które cenią sobie komfort, styl i elegancję w podróży. Oczywistym jest to, że najwyższy standard wiąże się z wysoką ceną. Dla tych, których interesuje ile może kosztować luksusowy autokar czy bus podajemy listę siedmiu najdroższych pojazdów klasy VIP.

 • Marchi Mobile Element Palazzo - Cena: 11 500 000 zł
 • Featherlite Vantare Platinum Plus - Cena: 10 000 000 zł
 • Prevost H3-45 VIP - Cena: 5 750 000zł
 • Foretravel IH-45 Luxury Motor Coach - Cena: 5 000 000 zł
 • Prevost Country Coach - Cena: 3 850 000 zł
 • Newmar King Aire - Cena: 2 850 000zł
 • Monaco Dynasty 45P - Cena: 2 250 000 zł

Najdroższy autokar VIP na naszej liście, czyli Marchi Mobile Element Palazzo, jest jednocześnie najdroższym tego pojazdem na świecie. Charakteryzuje się futurystycznym designem, a sam autobus wygląda jak rodem z hollywoodzkiego filmu science fiction. Autobus jest wyposażony w część wypoczynkową, kuchnię, łazienkę, główną sypialnię oraz strefę SPA. Dodatkowo pokładowy system multimedialny dostarcza rozrywki podczas podróży. W skład systemu multimedialnego wchodzą dwa ekrany LED 42", pokładowa sieć bezprzewodowa, telewizja satelitarna, system audio oraz system sterowania oświetleniem.

złoto

Wynajem luksusowych autokarów i busów

Luksusowe autokary i busy są w Polsce z roku na rok popularniejsze, zachęcamy więc do wynajęcia luksusowych autokarów i busów oferowanych przez Polskich przewoźników.

Zamów wycenę wynajmu autokaru, autobusu czy busa poprzez formularz na naszej stronie. Wpisz datę i godzinę wyjazdu dla Twojej grupy, a następnie zadecyduj kto pokrywa koszty parkingów oraz wyżywienia i kosztów zakwaterowania kierowcy.

Naszym zadaniem jest to, byś dojechał bezpiecznie i wygodnie. Wynajmij autobus z Busbusem.