Poznań

Wynajem autokarów Elbląg

Busbus zajmuje się wynajmem autokarów, autobusów i minibusów z Elbląga na wszelkie okazje. Dzięki naszemu serwisowi wynajmiesz autokar na wycieczki, transporty lotniskowe, imprezy firmowe, czy wesela.

Przewóz osób w Elblągu

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Elbląga

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Elbląga

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,90 zł/km

Wynajmij minibusa w Elblągu

Rezerwuj

Bus osobowy Elbląg

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Elbląga

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Elbląg

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie Barek w busie Lodówka w busie Wi-Fi w busie Gniazdka 230V w busie

od 4,95 zł/km

Wynajmij busa w Elblągu

Rezerwuj

Autobus Elbląg

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Elbląga

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Elbląg

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autobusie TV w autobusie Mikrofon w autobusie WC w autobusie Pasy w autobusie Barek w autobusie Lodówka w autobusie Wi-Fi w autobusie Gniazdka 230V w autobusie

od 6,65 zł/km

Wynajmij autobus w Elblągu

Rezerwuj

Autokar Elbląg

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Elbląga

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Elbląg

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,00 zł/km

Wynajmij autokar w Elblągu

Rezerwuj

Przewóz osób w Elblągu

Busbus jest platformą umożliwiającą wynajem autokarów z Elbląga. Poprzez nasz serwis uzyskasz dostęp do szerokiej floty pojazdów, dzięki którym będzie można zorganizować:

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Elbląga

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Elbląga

wynajem autokarów w Elblągu

Wynajem minibusów w Elblągu

Wynajmuj minibusy z Elbląga i okolic dzięki Busbus. Minibusy nadają się idealnie do przewozu małych grup na wszelkie okazje. Wiele osób wybiera minibusy, aby dostać się na lotnisko, imprezy sportowe czy wyjazdy turystyczne.

Minibusy z Elbląga różnią się od taksówek tym, że można zabrać więcej osób (od 6 do 8 miejsc) i można zamówić postoje u kierowcy.

Wynajem minibusów z Elbląga zapewni Ci elastyczność podróży dzięki możliwości wynajmu busa na godziny.

Minibusy Elbląg

Party bus w Elblągu

Szukasz atrakcji na urodziny? Szukasz nietypowej atrakcji na wieczór panieński/kawalerski? Nasza firma oferuje możliwość wynajmu autobusów imprezowych z Elbląga specjalnie przygotowanych na takie okazje! Wynajmij partybusa w Elblągu i przeżyj niezapomniany wieczór.

Partybus jest wyposażony w:

 • bar z alkoholami i przekąskami
 • przyciemniane szyby
 • klubowe oświetlenie
 • loże VIP
 • dekoracje dobrane do charakteru imprezy

Możesz urozmaicić swój wyjazd Partybuesm w Elblągu o dodatkowe atrakcje:

 • karaoke
 • profesjonalnego DJ’a
 • własną playlistę
 • tancerki i tancerzy
 • hostessy lub hostów

Partybus z Elbląga sprawi, że Twoja impreza stanie się niesamowitym przeżyciem, której długo nie zapomnisz!

Partybus Elbląg

Wesela w Elblągu

W Elblągu jest wiele pięknych miejsc, które nadadzą się na zrobienie wesela. Dzięki wynajętym w Elblągu autokarom nie będziesz martwić się o dojazd Twoich gości na wesele.

Busbus zapewnia możliwość wynajmu luksusowych autokarów z Elbląga, które zadbają o dojazd wszystkich gości na salę weselną.

Powrót z uroczystości będzie wygodny i bezpieczny dzięki wynajętym autokarom z Elbląga. Zadbaj o spokojny powrót swoich gości weselnych z Busbus.

Transport na wesele Elbląg

Przejazdy pracownicze w Elblągu

Busbus daje możliwość wynajmu autokarów na przejazdy firmowe w Elblągu. Dzięki wynajętym pojazdom Twoim pracownicy będą mieli zapewniony komfortowy dojazd na delegacje czy szkolenia.

Nasza firma oferuje możliwość wynajmu autokarów z Elbląga na imprezy integracyjne i firmowe.

Busy z Elbląga wynajęte poprzez Busbus zapewnią Ci wysoki standard podróży oraz komfort przejazdu na wszystkie ważne delegacje.

Wyjazdy firmowe Elbląg

Transport lotniskowy z Elbląga

Dzięki Busbus wynajmiesz busa z kierowcą z Elbląga, który zawiezie Cię prosto pod Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy lub Lotnisko Chopina w Warszawie.

Wynajęty bus z Elbląga pozwoli na szybki i wygodny transport na lotnisko, jak i z lotniska. Zapewnij sobie komfortową podróż dzięki wynajętym minibusom z Elbląga!

Transport lotniskowy Elbląg

Autokary Elbląg

Busbus oferuje wynajem autokarów w Elblągu na różne okazje. Nasza firma pomoże Ci wybrać odpowiedni autokar z Elbląga, dostosowany do potrzeb twojej grupy.

Autokary z Elbląga wynajmowane przez Busbus mają w swoim wyposażeniu:

 • gniazdka 230v
 • WC
 • barek
 • lodówkę
 • mikrofony
 • klimatyzację
 • TV

Pojazdy, które możesz wynająć przez Busbus, posiadają różne rozmiary od 45 aż do 61 miejsc pasażerskich. Na specjalne życzenie klienta możemy pomóc wynająć autokary 70 i 80 osobowe.

Wynajmij autokar z Elbląga dzięki Busbus i zapewnij sobie komfort podróży, gdziekolwiek jedziesz!

Autokar Elbląg

Wycieczki szkolne w Elblągu

Jeśli planujesz wycieczkę szkolną w Elblągu, Busbus pomoże Ci wynająć autokar z Elbląga, który zawiezie Twoich podopiecznych na miejsce.

Miejscami idealnymi do odwiedzenia podczas wycieczki szkolnej w Elblągu są:

 • Park rozrywki Nowa Holandia - w skład parku rozrywki wchodzą: parki linowe, ptaszarnie, osada wikingów, plac zabaw, Camelot, rejs tramwajem wodnym, Obłędny tunel, kopalnia złota i wiele innych. Park rozrywki Nowa Holandia jest dobrym miejscem na spędzenie dnia aktywnie.
  W pobliżu parku znajduje się Parking Tir, na którym może się zatrzymać wynajęty w Elblągu autokar wycieczkowy.
 • Park wodny MOSiR Dolinka - obiekt posiada wiele różnych atrakcji. Dla umiejących pływać jest duży basen sportowy. Dla tych, którym pływanie sprawia kłopot, park udostępnia płytkie baseny do nauki pływania. W parku wodnym jest szereg miejsc, w których można się zrelaksować- od basenów rekreacyjnych, po jacuzzi czy sauny.
  Wynajęty w Elblągu autokar może zaparkować pod parkiem wodnym, ponieważ przy obiekcie znajduje się parking.
 • Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu - obiekt oferuje różne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Organizowane są warsztaty plastyczne, architektury, muzyczne, teatralne, taneczno-rytmiczne i wiele innych.
wycieczka autokarowa szkolna Elbląg

Wycieczki autokarowe po Elblągu

Busbus oferuje przejazdy turystyczne po Elblągu. W mieście dużo jest zabytków historii i archeologicznych odkryć. Dzięki Busbus, wynajem autokaru na wycieczkę po Elblągu będzie szybki i prosty. Skorzystaj z naszego formularza, a my zrobimy wycenę!

Miejscami wartymi odwiedzenia w Elblągu są:

 • Muzeum Archeologiczno-Historyczne - powstał w 1954 z inicjatywy władz Elbląga. Siedziba mieści się w dwóch budynkach: dawnej Słodowni (popularnie zwanej Podzamczem) oraz dawnym Gimnazjum. Wokół dziedzińca obiektu zlokalizowane są zabytkowe obiekty. W obu budynkach można oglądać różne eksponaty, zbierane of 150 lat z okolicznych stanowisk archeologicznych. Dzięki stale utrzymywanym wykopaliskom, z każdym rokiem do muzeum trafiają nowe eksponaty. Zbiory obiektu pokazują historię ludzi z czasów m.in. średniowiecznych założeń staromiejskich, dawnej wikińskiej faktorii handlowej Truso i gockiej nekropolii w Weklicach.
  Jeśli chcesz odwiedzić muzeum podczas swojej wycieczki autokarowej, blisko obiektu znajduje się bezpłatny parking pod Podzamczem, gdzie może się zatrzymać wynajęty autokar z Elbląga.
 • Centrum Sztuki Galeria El - instytucja kultury w Elblągu mieszcząca się w budynku starego kościoła pw. Najświętszej Marii Panny. Galeria wystawia sztukę współczesną. W zakres działalności wchodzą: wystawy indywidualne i zbiorowe artystów z Polski i zagranicznych, ekspozycje tematyczne i problemowe oraz międzynarodowe spotkania i konfrontacje artystyczne. Centrum Sztuki oferuje również warsztaty, happeningi i imprezy muzyczne.
  Jest to idealne miejsce, gdzie może dowieźć Cię wynajęty autokar z Elbląga.
 • Stare Miasto - znajduje się w południowej części miasta. Założone zostało w 1237. Mimo, iż niewiele pozostało z oryginalnej architektury, to mimo to jest warte zobaczenia. Miasto stale dokłada starań, aby odbudować stare budynki i zabudowywać nowe. Budynki projektowane są z myślą o nawiązaniu do dawnego stylu budowania, a niektóre są identycznymi kopiami istniejących tam wcześniej. Jest to również jeden z największych w Europie terenów objętych kompleksowymi badaniami archeologicznymi.
  By móc zaparkować wynajęty w Elblągu autokar najlepiej będzie zaparkować go pod parkingiem pod Podzamczem.
wycieczka autokarowa Elbląg

Wynajem autobusu Elbląg opinie klientów

zadowolony klient busbus

Maciek

Warszawa

Zorganizowaliśmy wycieczkę z naszej szkoły do Elbląga. Kierowca był bardzo profesjonalny i wyrozumiały. Nie było żadnego problemu z nadrabianiem drogi przez postoje.

Opinia o wycieczce autokarowej
zadowolony klient busbus

Witek

Elbląg

Martwiłem się bardzo dojazdem gości na wesele. Na szczęście busbus pomógł nam ogarnąć wszystkie potrzebne autokary i wszyscy szczęśliwie dojechali na miejsce. Dzięki jeszcze raz!

opinia o przewozie na wesele
Zadowolona klientka busbus

Ola

Elbląg

Mieliśmy z rodziną bardzo długi i męczący lot i przylecieliśmy bardzo zmęczeni na lotnisko. Kierowca dowiózł nas bezpiecznie do domu. Mogliśmy na spokojnie odpocząć podczas podróży do domu.

opinia o transferze lotniskowym

Wynajmij autokar z Elbląga

Chcesz poznać cenę wynajmu autokaru w Elblągu? Wypełnij nasz formularz, a my przygotujemy wycenę. Szybko i łatwo wynajmij autokar z Elbląga dzięki Busbus!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Elbląga

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub minibusa z Elbląga

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji