Poznań

Wynajem autokarów Kołobrzeg

Autokaru, busy i minibusy na każdą okazję. Z Busbus wynajmiesz autokar z Kołobrzegu na wesela, imprezy okolicznościowe, wycieczki szkolne i turystyczne, transfery lotniskowe, przejazdy pracownicze i wiele innych okazji. Nie zwleka, wynajmij autokar z Kołobrzegu już dziś i ciesz się komfortem przejazdu, gdziekolwiek jedziesz!

Przewóz osób w Kołobrzegu

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Kołobrzegu

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Kołobrzeg

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,80 zł/km

Wynajmij minibusa w Kołobrzegu

Rezerwuj

Bus osobowy Kołobrzeg

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Kołobrzegu

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Kołobrzeg

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie Barek w busie Lodówka w busie Wi-Fi w busie Gniazdka 230V w busie

od 4,85 zł/km

Wynajmij busa w Kołobrzegu

Rezerwuj

Autobus Kołobrzeg

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Kołobrzegu

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Kołobrzeg

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autobusie TV w autobusie Mikrofon w autobusie WC w autobusie Pasy w autobusie Barek w autobusie Lodówka w autobusie Wi-Fi w autobusie Gniazdka 230V w autobusie

od 6,65 zł/km

Wynajmij autobus w Kołobrzegu

Rezerwuj

Autokar Kołobrzeg

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Kołobrzegu

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Kołobrzeg

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,00 zł/km

Wynajmij autokar w Kołobrzegu

Rezerwuj

Przewóz osób Kołobrzeg

Busbus specjalizuje się w wynajmie minibusów, busów i autokarów z Kołobrzegu. Z nami wynajmiesz pojazd odpowiadający Twoim oczekiwaniom! Pomagamy w wynajmie autokarów z Kołobrzegu na każdy wyjazd. Skorzystaj z naszego formularza i wynajmij autokary z Kołobrzegu już dziś!

Dzięki Busbus wynajmiesz autokary z Kołobrzegu na:

 • przewóz gości weselnych w Kołobrzegu i okolicach
 • wynajem autokaru na wycieczki szkolne po Kołobrzegu
 • wynajem busów na transfery lotniskowe z Kołobrzegu
 • przewóz osób na pogrzeby w Kołobrzegu
 • wynajem Partybusa z Kołobrzegu
 • wynajem autokarów na pielgrzymki z Kołobrzegu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wynajmu autokaru, zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Kołobrzegu

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Kołobrzegu

wynajem busów w Kołobrzegu

Transfery lotniskowe Kołobrzeg

Z nami wynajmiesz busy i minibusy z Kołobrzegu na transfery lotniskowe. Zapewnij sobie komfort przejazd z lotniska i na lotnisko, dzięki busom z Kołobrzegu. Nasi zaufani kierowcy dowiozą Cię pod sam terminal oraz zapewnią wygodę podróży podczas powrotu do domu z lotniska.

Dzięki minibusom z Kołobrzegu szybko i bezpiecznie dostaniesz się do:

 • Portu Lotniczego Katowice Pyrzowice
 • Kraków Airport im. Jana Pawła II
 • Lotnisko Chopina w Warszawie
 • Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin
 • Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta
 • Portu Lotniczego Wrocław S.A.
tranfery lotniskowe z Kołobrzegu

Minibusy Kołobrzeg

Z Busbus wynajmiesz minibusy z Kołobrzegu na wszystkie przejazdy. Wynajem minibusów jest dobrym rozwiązaniem dla małych grup, które chcą wybrać się na wycieczki, wyjazdy rekreacyjne, wypady na plażę, przewozy lotniskowe i inne okazje.

Minibusy z Kołobrzegu zawiozą Twoją grupę w każde miejsce w komfortowych warunkach. Zapewnij sobie bezpieczeństwo podróży, wynajmij minibus z Kołobrzegu już dziś!

wynajem busów w Kołobrzegu

Przewozy pracownicze Kołobrzeg

Busbus pomoże w wynajmie autokaru z Kołobrzegu na wszelkie przejazdy firmowe i biznesowe. Dzięki nam wynajmiesz busa z kierowcą z Kołobrzegu na:

 • delegacje
 • przewozy pracowników do miejsca pracy
 • imprezy integracyjne i firmowe
 • szkolenia

Zapewnij swoim pracownikom komfort przejazdu dzięki autokarom z Kołobrzegu. Jeśli chcesz zabrać więcej bagażu, autokary i busy z Kołobrzegu zapewniają dużą ładowność, abyś mógł zabrać sprzęt potrzebny w miejscu pracy.

przewozy pracownicze Kołobrzeg

Przewóz gości weselnych Kołobrzeg

Dzień wesela wymaga wielu przygotowań, by wszystko wyszło idealnie. Z Busbusem wynajmiesz luksusowe autokary z Kołobrzegu, które bezpiecznie zawiozą Twoich gości na uroczystość. Nasi zaufani kierowcy dowiozą Twoich gości na miejsce imprezy na czas i w komfortowych warunkach.

Zadbaj o bezpieczny powrót swoich gości weselnych z uroczystości, dzięki minibusom z Kołobrzegu, które zawiozą Twoich gości do domów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem jak wynająć autokar na wesele.

Wesele w Kołobrzegu

Partybus Kołobrzeg

Jeśli szukasz wyjątkowej atrakcji na urodziny, osiemnastki, wieczory panieńskie lub kawalerskie i inne imprezy wynajmij Partybusa z Kołobrzegu!

Partybusy to wyjątkowe pojazdy, które zabiorą Twoją grupę w najciekawsze miejsca w Kołobrzegu i okolicy. Dzięki wyjątkowemu wyposażeniu Partybusa z Kołobrzegu będziesz mógł rozkręcić imprezę w samym pojeździe!

W skład wyposażenia Partybusa z Kołobrzegu wchodzą:

 • własną playlistę muzyczną
 • karaoke
 • tancerzy i tancerki
 • hostessy lub hostów
 • DJ’a
 • tematyczne dekoracje

Cena partybusa zależna jest od:

 • godziny rozpoczęcia imprezy
 • czasu trwania najmu
 • dnia tygodnia wynajmu busa

Przeżyj niezapomniane chwile dzięki Partybusom z Kołobrzegu!

Autobus Imprezowy Kołobrzeg

Autokary Kołobrzeg

Autokary z Kołobrzegu przystosowane są do każdej podróży, dzięki specjalnemu wyposażeniu pojazdów. Udogodnienia te zapewnią Ci komfort podróży podczas każdego wyjazdu!

W skład wyposażenia autokarów z Kołobrzegu wchodzą:

 • gniazdka 230v
 • WC
 • barek
 • lodówkę
 • mikrofony
 • klimatyzację
 • TV

Autokary z Kołobrzegu są dobrym wyborem na wycieczki szkolne, pielgrzymki i inne okazje. Dzięki dużej ładowności możesz zabrać ze sobą więcej bagażu i sprzętu.

Z Busbus wynajmiesz autokary z Kołobrzegu dla grup od 45 do 61 osób. Na specjalne życzenie można wynająć autokary 70 i 80-osobowe.

autokary Kołobrzeg

Autokarowe wycieczki szkolne Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z piękniejszych miejsc do odwiedzenia na Pomorzu. W mieście znajduje się też dużo obiektów historii i militariów polskich. Dzięki Busbus wynajmiesz autokar na wycieczkę po Kołobrzegu w atrakcyjnych cenach! Zagwarantuj swoim podopiecznym bezpieczeństwo przejazdu, dzięki autokarom z Kołobrzegu. Nasi niezawodni kierowcy zapewnią Twojej grupie komfort przejazdu podczas całej wycieczki!

Miejscami wartymi odwiedzenia w Kołobrzegu są:

 • Latarnia Morska Kołobrzeg - po raz pierwszy zaświeciła w 1666 roku. Światło to było zapalane tylko okazjonalnie w czasie zawijania statków do portów. W XIX wieku używano ją do wskazywania drogi. Do zapalania latarni używano oleju oraz lampy z soczewką Fresnela. W 1909 konstrukcja latarni zmieniła się z lekkiego, ryglowego budynku na ceglaną konstrukcję. Zasięg światła latarni się zwiększył. Przestano zasilać latarnie olejem- stare paliwo zastąpiono gazem. W 1945 latarnia została wysadzona przez niemieckich saperów, by zniszczyć punkt orientacyjny artylerii polskiej w czasie walk o Kołobrzeg. Po wojnie odbudowano latarnię, przenosząc ją na miejsce fundamentów zabudowań fortecznych. Latarnia stała się pomnikiem zwycięstwa nad Niemcami i przy budynku znajduje się pamiątkowa tablica upamiętniająca żołnierzy.
  Latarnia Morska jest świetnym miejsce do odwiedzenia podczas autokarowej wycieczki po Kołobrzegu.
 • Pomnik Zaślubin z Morzem - pomnik upamiętniający zaślubiny Polski z morzem z 18 marca 1945 roku. Głównym elementem rzeźby jest stylizowana flaga, trzymana przez grupę figuralną. Prześwit pod nią ma symbolizować “okno na świat”. Na ścianach rzeźby znajdą się mozaiki i inne rzeźby, które prezentują tysiącletnią tradycję oręża polskiego na Pomorzu. Mozaiki nawiązują swoim stylem do prehistorycznych malowideł skalnych.
  Pomnik Zaślubin z Morzem jest miejscem wartym odwiedzenia podczas autokarowej wycieczki po Kołobrzegu.
 • Muzeum Oręża Polskiego - muzeum to ma kilka oddziałów. Oprócz siedziby dyrekcji i oddziału Muzeum Miasta Kołobrzeg w Pałacu Braunschweigów także kilka obiektów przy ulicy Gierczak 5. W obręb muzeum wchodzi też Skansen Morski w porcie, Muzeum Zimnej Wojny w Rogowie oraz oddział Muzeum Lotnictwa i Techniki Wojskowej w Rogowie. Najważniejsza wystawa, czyli “Dzieje Oręża Polskiego” mieści się w Kołobrzegu. Muzeum posiada dużą kolekcję mundurów żołnierzy polskich z okresu I i II wojny światowej. Na głównej wystawie można zobaczyć umundurowanie, wyposażenie oraz inne obiekty z czasów powstań narodowych i okresu porozbiorowego, eksponaty z okresu Królestwa Polskiego oraz powstania państwa polskiego. W ramach kolekcji można też zobaczyć pojazdy wojskowe, samoloty, broń pancerną i artylerii na wystawie plenerowej.
  Muzeum Oręża Polskiego jest warte zobaczenia podczas autokarowej wycieczki po Kołobrzegu.
Wycieczka w Kołobrzegu

Wynajem autokaru Kołobrzeg opinie klientów

zadowolony klient busbus

Michał

Gdynia

Zorganizowaliśmy wycieczkę szkolną do Kołobrzegu i okolic. Mój znajomy polecił mi Busbus i znaleźliśmy odpowiedni autokar od razu! Pojazd był zadbany, a kierowca był bardzo wyrozumiały i często robił postoje.

Opinia o wycieczce szkolnej
zadowolona klientka busbus

Marta

Kołobrzeg

Razem z rodziną chcielismy się wybrać na zagraniczną wycieczkę. Trudno nam było zmieścić wszystkich do jednego auta, a robienie kursów byłoby kosztowne. Na szczeście znaleźliśmy busbus i wynajęliśmy busa na lotnisko! Jeszcze raz dziękujemy za pomoc!

opinia o transferze lotniskowym
Zadowolona klientka busbus

Iza

Kołobrzeg

Koleżanki wynajeły partybusa na moje urodziny. To była niezapomniana noc!

opinia o partybusie

Wynajem autokarów z Kołobrzegu

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij nasz formularz, a my zrobimy wycenę! Z Busbus szybko i sprawnie wynajmiesz pojazd odpowiadający Twoim potrzebom! Podróżuj wygodnie i bezpiecznie dzięki busom i autokarom z Kołobrzegu.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Kołobrzegu

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub minibusa z Kołobrzegu

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji