Stalowa Wola

Wynajem autokarów Stalowa Wola

Wynajmij autokar lub busa ze Stalowej Woli i zorganizuj wycieczkę, przejazd weselny, wycieczkę dla szkoły, wyjazd dla pracowników lub pielgrzymkę autokarową ze Stalowej.

Przewóz osób w Stalowej Woli

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Stalowej Woli

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Stalowa Wola

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,85 zł/km

Wynajmij minibusa w Stalowej Woli

Uzyskaj wycenę

Bus osobowy Stalowa Wola

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Stalowej Woli

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Stalowa Wola

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,70 zł/km

Wynajmij busa w Stalowej Woli

Uzyskaj wycenę

Autobus Stalowa Wola

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Stalowej Woli

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Stalowa Wola

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,55 zł/km

Wynajmij autobus w Stalowej Woli

Uzyskaj wycenę

Autokar Stalowa Wola

Autokary od 46 do 70 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Stalowej Woli

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Stalowa Wola

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,00 zł/km

Wynajmij autokar w Stalowej Woli

Uzyskaj wycenę

Wyznacz trasę i wynajmij autokar ze Stalowej Woli

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa ze Stalowej Woli

Wynajem autobusów Stalowa Wola

Busbus to platforma umożliwiająca wynajem busa lub autokaru ze Stalowej Woli osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym. Dzięki dostępowi do szerokiej floty Busbusa będziesz móc zorganizować przejazdy busowe i autokarowe ze Stalowej Woli na:

 • wyjazdy firmowe
 • pielgrzymki
 • wycieczki szkolne
 • wycieczki turystyczne
 • weselach
wynajem autokaru Stalowa Wola

Wynajem busa Stalowa Wola

W Stalowej Woli i okolicach można przyjemnie spędzić wolny czas nie tylko w obiektach kulturowych i sportowych, ale i na łonie natury. Atrakcje, jakie oferują okolice miasta zapewnią wypoczynek i zabawę osobom w każdym wieku. Dzięki wynajmowi autokaru w Stalowej Woli i okolicach można poruszać się szybko i odwiedzić wiele ciekawych miejsc.

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli – muzeum mieszczące się w Rozwadowie było kiedyś siedzibą pałacu Lubomirskich. Warto odwiedzić to miejsce ze względu na ciekawe wystawy stałe związane z historią regionu i wystawy czasowe. Przy muzeum znajduje się parking dla autokarów.

Rynek Rozwadów i Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów - Rozwadów to najciekawsza historyczna dzielnica Stalowej Woli. W jego okolicach jest Charzewicki Park, gdzie można odpocząć na łonie natury. Nieopodal znajduje się Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów, gdzie można zwiedzić krypty świętych i książąt Lubomirskich.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - w jego skład wchodzą takie obiekty sportowe jak park linowy, lodowisko, pływalnia odkryta i kryta, korty tenisowe, hale i stadion piłkarski. W Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej organizowane są rozgrywki III ligi w piłce nożnej. Na terenie ośrodka dostępny jest parking. Przeczytaj na naszej stronie “jak wynająć autokar dla kibiców”.

Miejsca parkingowe dla autobusów w Stalowej Woli

Parkingi dla wynajętych autobusów w Stalowej Woli umiejscowione są w dogodnych lokalizacjach w centrum lub przy obiektach turystycznych, dzięki czemu zwiedzanie jest wygodniejsze.

Centrum

 • ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 16 (obok Poczty Polskiej i Sądu Rejonowego)
 • ul. Okulickiego (obok sklepu Biedronka)
 • ul. Hutnicza 15 (basen MOSiR)

Rozwadów

 • ul. Klasztorna 27 (obok Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów)
 • Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, ul. Sandomierska 1

Przewozy autokarowe Stalowa Wola

Jeśli chcemy zorganizować wycieczkę szkolną, turystyczną, pielgrzymkę, imprezę integracyjną do dalej położonych miejscowości, to warto pomyśleć o skorzystaniu z profesjonalnie świadczonych usług transportowych. Popularny jest wynajem autokarów do:

 • Tarnobrzega
 • Sandomierza
 • Baranowa Sandomierskiego
 • Niska
 • Zarzecza
 • Janowa Lubelskiego
 • Łążka Garncarskiego
 • Rudnika nad Sanem
 • Ulanowa
 • Kolbuszowej

Innymi często wybieranymi przez stalowowolan kierunkami są Lwów, Kraków i Bieszczady.

Wycieczka autokarem ze Stalowej Woli do Sandomierza

Sandomierz to miasto niegdyś królewskie, które zachwyca swoim urokiem i magią. Warto rozważyć wynajem busa ze Stalowej Woli, aby odwiedzić to niezwykłe miejsce. Warte zobaczenia są:

 • Ratusz i Rynek w Sandomierzu
 • Brama Opatowska
 • Zamek Królewski
 • Bulwary nad Wisłą
 • Podziemna Trasa Turystyczna
 • Wąwóz świętojakubski oraz wąwóz Królowej Jadwigi
 • Bazylika katedralna Narodzenia NMP
wynajem autobusu Sandomierz Rynek

Wynajem autokarów ze Stalowej Woli do Tarnobrzega

Wyjazd wynajętym autokarem do Tarnobrzega to gratka dla miłośników architektury, bowiem przez miasto przebiega Szlak Architektury Drewnianej. W mieście znajduje się też Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego, Zamek Tarnowskich i Jezioro Tarnobrzeskie.

Wynajem autokarów ze Stalowej Woli do Baranowa Sandomierskiego

Dobrym pomysłem na wycieczkę jest wynajem autobusu do Baranowa Sandomierskiego. Miasto leży niedaleko Tarnobrzega i mieści się w nim piękny XVI-wieczny Zamek, który określany jest jako Mały Wawel. W Zamku obejrzeć można wystawy artystyczne, wynająć pokoje i zjeść regionalne dania przygotowane w Restauracji Magnackiej. Następnie można udać się na spacer do zabytkowego parku, który zachwyca różnorodnością okazów drzew i ptaków. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela, w którym można podziwiać rokokowe ołtarze i barokową chrzcielnicę.

wynajem autokaru Baranów Sandomierski Zamek

Wynajem autokarów ze Stalowej Woli do Niska

Nisko to miasto sąsiadujące ze Stalową Wolą od północnego zachodu. Latem można tam popływać w Zalewie Podwolina lub spędzić aktywnie czas w parku linowym. Popularna jest organizacja wesel i przewóz gości weselnych do Niska i okolicznych Racławic. Świetnym rozwiązaniem dla młodzieży jest wynajem autokaru do Zarzecza, które mieści się niedaleko i jest popularnym miejscem imprezowym.

Wynajem autokarów ze Stalowej Woli do Janowa Lubelskiego

Janów Lubelski to urocze miasteczko idealne na wycieczkę autokarową. Zalew Janowski i Lasy Janowskie pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku, a pobyt w hotelu SPA umożliwi relaks. Na terenie SPA mieszczą się korty tenisowe, jest możliwość wypożyczania sprzętu wodnego i przejażdżki bryczką. Niedaleko Janowa Lubelskiego położony jest Łążek Garncarski, do którego grupy szkolne chętnie wynajmują busy z Janowa Lubelskiego. W Zagrodzie Garncarskiej można samodzielnie spróbować lepienia ręcznego, wyrabiania gliny i wykonać naczynia.

Wynajem autokarów ze Stalowej Woli do Rudnika nad Sanem

Warto wynająć busa do Rudnika nad Sanem, czyli polskiej stolicy wikliny. Ciekawym miejscem jest Centrum Wikliniarstwa, gdzie można dowiedzieć się więcej o wiklinowych wyrobach. Dobrze jest rozważyć wynajem autobusu do Ulanowa, aby odwiedzić polską stolicę flisactwa.

Wynajem autokarów z Kolbuszowej

Można też wynająć autobus do Kolbuszowej i odwiedzić Skansen – Muzeum Kultury Ludowej, gdzie poznamy kulturę Lasowiaków i Rzeszowiaków z XIX i XX wieku. Mieści się on głównie w Brzezówce i w drobnej części na obszarze Kolbuszowej.

Stalowa Wola – autobusy na lotnisko

Decydując się na lot samolotem należy pamiętać, że najbliższe lotniska oddalone są kilkadziesiąt kilometrów od Stalowej Woli. Podróżując większą grupą warto rozważyć wynajem autokaru na lotnisko. Umożliwi to punktualne, bezstresowe i komfortowe dotarcie do celu. Transfer na lotnisko to o wiele tańsze rozwiązanie od transportu taksówką. Najbliższe lotniska w rejonie Stalowej Woli to:

Wynajem autokarów na wesele w Stalowej Woli

Wynajem luksusowych busów weselnych w Stalowej Woli jest usługą, z której bardzo chętnie korzystają osoby organizujące wesela, gdy chcą bezpiecznie i w dobrej atmosferze przetransportować gości weselnych. W trosce o komfort przyjezdnych gości warto zapewnić im dogodny transport do domu. Przeczytaj na naszej stronie jak wynająć autobus na wesele.

wynajem autobusu online na wesele

PartyBus Stalowa Wola

Wynajem partybusa w Stalowej Woli to kreatywny pomysł i gwarancja niezapomnianych przeżyć na wieczór kawalerski, panieński, studniówkę czy urodziny. Może to być miejsce zabawy, ale i środek transportu na imprezy. Dowiedz się z naszej strony ile kosztuje wynajem autobusu imprezowego.

wynajem autobusu imprezowego

Wynajem autobusów dla firm powiat stalowowolski

Imprezy firmowe i integracyjne wpływają na lepsze wyniki pracy zespołu i dobrą atmosferę w miejscu pracy. Organizując je, należy pamiętać nie tylko o atrakcjach i programie szkolenia, ale i komfortowym przejeździe. Wynajem busa dla firm ze Stalowej Woli na wyjazd integracyjny, szkoleniowy, konferencje, spotkania służbowe to gwarant bezproblemowego dojazdu do celu. Przeczytaj na naszej stronie jak wynająć autokar na wyjazd biznesowy.

Przewóz osób ze Stalowej Woli

Jeśli organizujesz wyjazd na wakacje, wczasy, wypad poza miasto ze znajomymi lub rodziną, to dogodnym rozwiązaniem jest wynajem busa lub minibusa ze Stalowej Woli. Dzięki temu przejazd będzie zrealizowany tanio i wygodnie. Planując przewóz większej ilości osób warto zaufać profesjonalistom i skorzystać z usług firmy transportowej. Wynajmując autokar z kierowcą ze Stalowej Woli nie trzeba martwić się o wybór optymalnej trasy, dojazd i koszty paliwa.

Wynajem autokarów w Stalowej Woli

Wynajem autobusu z kierowcą w Stalowej Woli jest świetnym rozwiązaniem na uroczystości rodzinne, imprezy i zwiedzanie malowniczych okolic województwa podkarpackiego i lubelskiego. Przeczytaj o wynajmie autobusów z Rzeszowa i Lublina. Chcesz wynająć busa z kierowcą ze Stalowej Woli i poznać cenę usługi? Zamawiaj autokary ze Stalowej z Busbusem!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar ze Stalowej Woli

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa ze Stalowej Woli

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji