Lublin

Wynajem autokarów Lublin

Wynajmij busa i autokar z kierowcą z Lublina. Zorganizuj wycieczkę autokarową na Lubelszczyźnie. Wynajmij busa na wesele, wycieczkę szkolną, wyjazd firmowy i imprezę z Busbusem!

Busbus przygotował szeroką ofertę wynajmu busów z kierowcą w Lublinie, po to, aby nawet najbardziej wymagający klient znalazł przewóz dla siebie. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy (zajmie Ci to jedynie 3 minuty!), a my załatwimy wszelkie formalności, by Twoja grupa mogła jak najszybciej cieszyć się podróżą.

Przewóz osób w Lublinie

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Lublina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Lublin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 4,05 zł/km

Wynajmij minibusa w Lublinie

Rezerwuj

Bus osobowy Lublin

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Lublina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Lublin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,80 zł/km

Wynajmij busa w Lublinie

Rezerwuj

Autobus Lublin

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Lublina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Lublin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,90 zł/km

Wynajmij autobus w Lublinie

Rezerwuj

Autokar Lublin

Autokary od 49 do 70 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Lublina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Lublin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,50 zł/km

Wynajmij autokar w Lublinie

Rezerwuj

Autokary Lublin

Busbus specjalizuje się w wynajmie busów z Lublina i okolic. Zajmujemy się realizacją przewozów autokarowych z Lublina na wycieczki i imprezy okolicznościowe. Realizujemy:

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Lublina

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Lublina

Przewóz osób Lublin

Busbus posiada dostęp do pojazdów o wielu rozmiarach i zastosowaniach, tak, żeby sprostać Twoim oczekiwaniom jakościowym i cenowym. Oferujemy:

 • wynajem minibusa Lublin – 4-8 pasażerów
 • wynajem busa Lublin – 9-22 pasażerów
 • wynajem autobusu Lublin – 23-45 pasażerów
 • wynajem autokaru Lublin – 46-60 pasażerów

Sporym powodzeniem cieszy się wynajem busów 9 osobowych w Lublinie, które idealnie sprawdzają się do przewozu grup wraz z bagażami na krótsze dystanse, na przykład przy transferze lotniskowym.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu autokarów.

Parkingi dla autokarów w Lublinie

Autokary na wycieczki szkolne Lublin

Stolica Lubelszczyzny ma do zaoferowania dziesiątki muzeów i miejsc poświęconych historii i kulturze - idealnych na autobusową wycieczkę szkolną:

 • Państwowe Muzeum na Majdanku, Droga Męczenników Majdanka 67
 • Muzeum Wsi Lubelskiej, al. Warszawska 96
 • Muzeum Historii Miasta Lublina, Łokietka 3
 • Muzeum Narodowe w Lublinie, Zamkowa 9
 • Centrum Historii Sportu w Lublinie, Arena Lublin, Stadionowa 1
 • Muzeum Zakładu Historii Farmacji, Grodzka 5A
Atrakcje turystyczne dla wycieczek autokarowych

W Lublinie znaleźć można miejsca dedykowane najmłodszym. Specjalnie dla nich istnieje możliwość wynajmu autokarów dla grup szkolnych z Lublina przystosowanych do przewozu grup dzieci:

Rezerwat Dzikich Dzieci – miejsce, gdzie dzieci uczą się poprzez zabawę i przygody, które oferuje im Rezerwat. Dzieci kreują przestrzeń z dostępnych ich materiałów, z których mogą tworzyć bazy. Dla dzieci są organizowane atrakcje, takie jak: warsztaty i lekcje przyrodnicze, zajęcia praktyczno–techniczne, zajęcia sportowe i gry terenowe. Rezerwat zlokalizowany jest przy ul. Dolna Panny Marii 6. Nieopodal Rezerwatu, znajduje się Aquapark, przy którym można zaparkować wynajęty autokar w Lublinie.

Centrum rozrywki dla dzieci „Koziołek” - oferuje place i pokoje zabaw dla dzieci, które wyposażone są zarówno w narzędzia do gry i zabawy, jak i interaktywne gry. Centrum „Koziołek” znajduje się przy al. Spółdzielczości Pracy 36 w budynku Galerii Olimp, obok której znajduje się parking zlokalizowany przy Centrum Handlowym – to świetne miejsce na zorganizowanie postoju wynajętego autobusu z Lublina.

Centrum rekreacyjno-rozrywkowe dla dzieci „Kids’ Club”- jest wyposażone w: dwie konstrukcje zabawowe z przejściami i przeszkodami, dmuchane urządzenie do skakania, cztery pneumatyczne armatki do strzelania, dwie profesjonalne ściany wspinaczkowe z zapewnioną asekuracją, panele i zabawki edukacyjne, bujaki, samochody, dmuchane piłki, klocki, automaty do gier zręcznościowych i symulatory oraz sale do organizowania imprez okolicznościowych. Centrum znajduje się w Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8. Nieopodal znajduje się parking „Globus” dla wynajętych autobusów z Lublina, który pomieści zarówno busy, jak i autokary.

Państwowe Muzeum na Majdanku to miejsce upamiętnienia ofiar Holokaustu (Szoa) oraz drugiej wojny światowej. Muzeum otwarto niedługo po przejściu frontu 1944 r. na terenie byłego hitlerowskiego obozu koncentracyjnego, nazywanego Majdankiem. Muzeum mieści wiele ekspozycji poświęconych obozowi koncentracyjnemu oraz jego ofiarom. Wstęp do Muzeum jest bezpłatny. Zalecamy zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem. Przy Muzeum znajduje się płatny parking dla wynajętych autokarów z Lublina.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak zaplanować autokarową wycieczkę szkolną do Lublina czy z Lublina, sprawdź zestaw porad dotyczący organizacji wycieczek szkolnych.

Autokary na wycieczki szkolne w Lublinie

Wynajem autokaru na wesele Lublin

Jedną z najważniejszych rzeczy, które para młoda musi zrobić w trakcie planowania ślubu i wesela, jest organizacja transportu weselnego dla swoich gości. Chcąc ułatwić ten proces, przygotowaliśmy ofertę wynajmu busa na wesele w Lublinie.

W ramach transportu gości weselnych w Lublinie oferujemy:

 • odebranie gości weselnych spod domów lub wybranego miejsca zbiórki
 • transport na miejsce ceremonii zaślubin (Urząd Stanu Cywilnego lub kościół)
 • przewiezienie weselników na salę
 • odwiezienie gości do domów lub hotelu

Przy wynajmie przewozów weselnych w Lublinie warto dokładnie zaplanować uroczystość, w tym liczbę gości i kursów wysyłanych z miejsca zaślubin do sali weselnej, lub z sali weselnej do domów czy hotelu. Pomoże to w sprawnej organizacji i przebiegu transportu gości weselnych.

Bus na wesele w Lublinie

Party Bus Lublin

Jeśli zależy Ci na zorganizowaniu imprezy, którą Twoi goście zapamiętają na bardzo długo, zastanów się nad wynajęciem Party Busa w Lublinie.

Busbus specjalizuje się w wynajmie imprezowych autobusów na różne okazje:

 • wieczory panieńskie
 • wieczory kawalerskie
 • studniówki
 • osiemnastki
 • imprezy osiemnastkowe
 • imprezy integracyjne.

W skład wyposażenia Party Busów w Lublinie wchodzą:

 • barek z alkoholem i przekąskami
 • przyciemniane szyby
 • rura do tańca
 • wyśmienite nagłośnienie
 • dyskotekowe światła.

Jeśli chcesz, możesz za dodatkową opłatą wynająć profesjonalnego barmana, tancerzy i tancerki albo hostów i hostessy, a także zorganizować wieczór karaoke. Wybór należy do Ciebie!

Zajrzyj do naszego artykułu o imprezowych autobusach i poznaj szczegóły wynajmu Party Busów w Lublinie.

Party bus w Lublinie

Transfery lotniskowe Lublin

Busbus oferuje transfery lotniskowe z Lublina do dowolnego portu lotniczego w Polsce i wielu lotnisk europejskich. W zależności od tego, jak liczna jest Twoja grupa, możesz zdecydować się na wynajem minibusa, busa, autobusu lub autokaru z Lublina.

Port lotniczy Lublin znajdujący się w Świdniku, oddalony o zaledwie kilka kilometrów od granic miasta, prowadzi połączenia krajowe i międzynarodowe do Wielkiej Brytanii, Holandii i Norwegii. Przy lotnisku znajdują się dwa parkingi dla wynajętych autokarów z Lublina

 • Parking A zlokalizowany jest przed wejściem do hali odlotów
 • Parking B przed wejściem do hali przylotów
Transfer Lotniskowy Lublin

Wynajem autokarów na imprezy sportowe Lublin

W Lublinie działa wiele profesjonalnych i amatorskich klubów sportowych. Obiekty takie jak zlokalizowany przy ul. Stadionowej 1 stadion piłkarski Arena Lublin, na którym gra zespół Motora Lublin, są wizytówką miasta. Parking pod Areną Lublin zajmuje powierzchnię 14 000 m2 i jest w stanie pomieścić dziesiątki wynajętych autokarów z Lublin. Parking przy stadionie może służyć jako parking autokarowy również poza imprezami sportowymi.

Stadion piłkarsko-żużlowy MOSiR-Bystrzyca, mieści się przy Alejach Zygmuntowskich 5 i jest stadionem klubu żużlowego Motor Lublin. Przy stadionie mieści się parking, przy którym mogą stawać również wynajęte autokary na mecz.

Przy ulicy Leszczyńskiego 19 znajduje się stadion piłkarski KS Lublinianki. W mieście sportowych emocji i aktywnej zabawy możemy szukać również na Hali Sportowej MOSiR, stadionie lekkoatletycznym Startu Lublin oraz Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus”. Każdy z tych obiektów zapewnie miejsca postojowe dla wynajętych autokarów z kierowcą z Lublina. Wynajem autokarów na wydarzenia sportowe w Lublinie

Autokary na pielgrzymki Lublin

Lubelszczyzna ma wiele do zaoferowania pielgrzymom. Aby ułatwić dostanie się wierzącym w miejsca kultu, Busbus oferuje wynajem autokaru na pielgrzymki z Lublina. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla osób starszych lub schorowanych, dla których piesze przejście dużych dystansów może być niemożliwe.

W miejscowości Góra Kalwaria, mieści się muzeum poświęcone św. Stanisławowi Papczyńskiemu, gdzie można otrzymać błogosławieństwo relikwiami św. Stanisława Papczyńskiego.

W Wąwolnicy znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej. Kolejnym przystankiem na trasie pątniczej odbywanej wynajętym busem z Lublina może być Radecznica, znana z objawień św. Antoniego z Padwy i sanktuarium oraz Bazylika, o którą dbają Ojcowie Bernardyni.

W samym Lublinie na uwagę zasługuje trzynastowieczna Kaplica Trójcy Świętejoraz Katedra. Dla zainteresowanych możliwe jest zobaczenie dziedzińca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Aby dowiedzieć się, co wchodzi w skład wyposażenia wynajętych autokarów z Lublina, koniecznie zajrzyj do naszego artykułu o pielgrzymkach autokarowych.

Pieglgrzymki autokarowe Lublin

Wynajem autobusów Lublin

Autobus Lublin-Warszawa

Lublin jest położony w niewielkiej odległości do Warszawy, dlatego jest celem wielu wycieczek, szczególnie autokarowych wycieczek szkolnych i wizyt studyjnych z Lublina dedykowanych dla grup studenckich. Autobusowe wycieczki do Warszawy to również wyjazdy na konferencje i szkolenia, a także wydarzenia kulturalne i sportowe. Większym grupom zorganizowanym polecamy wynajęcie autokaru z kierowcą z Lublina.

Busy z Lublina do Krakowa

Innym kierunkiem popularnym wśród Lublinian jest Kraków, a wycieczki autokarowe do Krakowa, cieszą się niesłabnącą popularnością. Sam Kraków jest miejscem bogatym w atrakcje turystyczne i historyczne, będące celem wycieczek turystów, uczniów oraz pielgrzymów. Dla wygody często decydują się oni na wynajem busa z Lublina do Krakowa. W Krakowie istnieje również rozbudowana baza konferencyjna, sportowa i edukacyjna.

Busy Sandomierz-Lublin

Nieopodal Lublina znajduje się Sandomierz, urokliwe miasto położone nad Wisłą i Sanem, słynące ze swojego zabytkowego Starego Miasta. Autokarowa wycieczka do Sandomierza to wspaniała propozycja na jednodniowy wypad, który można połączyć ze zwiedzaniem Tarnobrzega i Baranowa Sandomierskiego.

Wynajem busów Świdnik

Na wschód od Lublina położony jest Świdnik, słynący ze znajdującego się w jego granicach lotniska, a także rozwiniętego przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego. W Świdniku znajduje się Muzeum WSK, do którego zarówno miłośnicy motoryzacji, szkoły mechaniczne, a także grupy szkolne chętnie wynajmują busy do Świdnika.

Autokarowe wycieczki zagraniczne z Lublina

Kilka godzin drogi od Lublina znajduje się Rzeszów, a dalej położone są Bieszczady, Słowacja i Węgry będące celem autobusowych wycieczek turystycznych z Lublina, a także obowiązkowym punktem na mapie dla miłośników wina (w szczególności tokaju), gulaszu, langoszy i basenów termalnych.

Zaledwie kilkaset kilometrów od Lublina położony jest również Lwów oraz inne malownicze miasta Zachodniej Ukrainy, do których podróż wynajętym autokarem z Lublina jest najwygodniejszym i najbardziej elastycznym środkiem transportu.

Partybus Lublin

Wypełnij formularz i zamów autobus imprezowy w Lublinie
Rezerwuj

Parkingi dla autokarów Lublin

W Lublinie znajduje się kilka parkingów dedykowanych do postoju autokarów, a także o wiele więcej miejsc, w których wynajęty autokar z Lublina może się zatrzymać. Należą do nich:

 • Parking przy al. Unii Lubelskiej na wysokości Starego Miasta
 • Parking dla autokarów przy al. Piłsudskiego 24a
 • Parking Pod Zamkiem przy Placu Zamkowym 6
 • Parking przy ul. Radziszewskiego 17, nieopodal UMCS

Ponadto doskonałymi miejscami na zaparkowanie wynajętego busa z kierowcą w Lublinie będą parkingi przy stadionach i galeriach handlowych.

Wynajem autobusu Lublin opinie klientów

zadowolony klient busbus

Jacek

Warszawa

Z grupą muzyków graliśmy gościnny koncert w Filharmonii Lubelskiej. Mieliśmy do przewiezienia ze sobą kilka instrumentów. Nie wiedzieliśmy jak zapakować je do busa, ale kierowca poradził sobie z tym śpiewająco. Dodatkowo dowiózł nas (i sprzęt) bezpiecznie do celu.

Opinia o wynajmie busa
zadowolona klientka busbus

Maja

Lublin

Organizowaliśmy wyjazd naszego Koła Studenckiego na konferencję z Lublina do Warszawy. Do samego końca nie wiedzieliśmy, ilu finalnie nas pojedzie, lecz przewoźnik znalazł dla nas odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalna firma i pomocny właściciel. Polecam!

Opinia o wynajmie autokaru dla studentów
zadowolony klient busbus

Anna

Lublin

Wszystko zgodnie z planem, bus weselny przystrojony tak pięknie, że nawet na zdjęciach nie wyglądał tak zjawiskowo. Goście weselni zadowoleni, nie mogli nachwalić busa!

Opinia o wynajmie busa na wesele i transport gości weselnych

Autokar Lublin

Wypełnij formularz kontaktowy, dzięki któremu będziemy mogli znaleźć dla Ciebie przewóz osób dopasowany do potrzeb Twojej grupy. Zajrzyj również do cennika wynajmu autokarów, by przekonać się, jak tanie może być wynajęcie autokaru z Lublina.

Zamów wycenę autokaru lub busa z Lublina, Świdnika i okolic. Zamawiaj i wynajmuj mikrobusy i busy na wesela z Lublina, wydarzenia sportowe i transfery lotniskowe w Lublinie.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Lublina

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Lublina

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji