Lublin

Wynajem autobusów z kierowcą w Lublinie

Lublin to stolica i największe miasto Polski Wschodniej. Jest to centrum kulturalne i ekonomiczne regionu. Lublin to cel wielu wycieczek turystycznych i wyjazdów biznesowych. Stolica Lubelszczyzny jest znana jako centrum akademickie, a także urokliwe miasto z przepiękną starówką.

Wynajmij busa i autokar z Lublina. Zorganizuj wycieczkę autokarową na Lubelszczyźnie. Wynajmij busa na wesele, wycieczkę szkolna, wyjazd firmowy i imprezę z Busbusem!

Przewóz osób w Lublinie

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Lublina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Lublin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,70 zł/km

Wynajmij minibusa w Lublinie

Rezerwuj

Bus osobowy Lublin

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Lublina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Lublin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,25 zł/km

Wynajmij busa w Lublinie

Rezerwuj

Autobus Lublin

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Lublina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Lublin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 4,65 zł/km

Wynajmij autobus w Lublinie

Rezerwuj

Autokar Lublin

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Lublina

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Lublin

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 5,00 zł/km

Wynajmij autokar w Lublinie

Rezerwuj

Wynajem busa Lublin

Busbus specjalizuje się w wynajmie busów z Lublina i okolic. Wynajmujemy busy i autokary z województwa lubelskiego na różnego rodzaju okazje i inicjatywy, takie jak:

 • Wycieczki turystyczne
 • Wycieczki dla szkół i uczelni
 • Wyjazdy biznesowe i przewozy pracownicze
 • Wyjazdy zagraniczne (np. do Lwowa czy na Węgry)
 • Przewóz gości weselnych
 • Wieczory panieńskie i kawalerskie
 • Wydarzenia sportowe i kulturalne

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Lublina

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Lublina

Busbus posiada dostęp do pojazdów o wielu rozmiarach i zastosowaniach, tak, żeby sprostać państwa oczekiwaniom jakościowym i cenowym. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu autokarów.

W samym Lublinie znajduje się wiele miejsc popularnych wśród grup zorganizowanych, zarówno dla grup szkolnych, studenckich, wycieczkowych jak i turystycznych.

Parkingi dla autokarów w Lublinie

Wynajem autokarów dla szkół w Lublinie

Lublin liczy sobie prawie 350 tysięcy mieszkańców, a w samym mieście znajduje się kilkadziesiąt szkół. W ofercie dla szkół podstawowych i liceów, zarówno z Lublina, jak i z okolic, stolica Lubelszczyzny ma do zaoferowania dziesiątki muzeów i miejsc poświęconych historii i kulturze - idealnych na autobusową wycieczkę szkolną:

 • Państwowe Muzeum na Majdanku, Droga Męczenników Majdanka 67
 • Muzeum Wsi Lubelskiej, al. Warszawska 96
 • Muzeum Historii Miasta Lublina, Łokietka 3
 • Muzeum Narodowe w Lublinie, Zamkowa 9
 • Centrum Historii Sportu w Lublinie, Arena Lublin, Stadionowa 1
 • Muzeum Zakładu Historii Farmacji, Grodzka 5A
Atrakcje turystyczne dla wycieczek autokarowych

Wynajem busów na wycieczki szkolne z Lublina

W Lublinie znaleźć można miejsca dedykowane najmłodszym. Specjalnie dla nich istnieje możliwość wynajmu autokarów dla grup szkolnych z Lublina, jak i wynajmu busów dla Lubelskich przedszkoli, przystosowanych do przewozu najmłodszych:

Rezerwat Dzikich Dzieci – miejsce, gdzie dzieci uczą się poprzez zabawę i przygody, które oferuje im Rezerwat. Dzieci kreują przestrzeń z dostępnych ich materiałów, z których mogą tworzyć bazy. Dla dzieci są organizowane atrakcje, takie jak: warsztaty i lekcje przyrodnicze, zajęcia praktyczno–techniczne, zajęcia sportowe i gry terenowe. Rezerwat zlokalizowany jest przy ul. Dolna Panny Marii 6. Nieopodal Rezerwatu, znajduje się Aquapark, przy którym można zostawić autokar w Lublinie.

Centrum rozrywki dla dzieci „Koziołek” - oferuje place i pokoje zabaw dla dzieci, które wyposażone są zarówno w narzędzia do gry i zabawy, jak i interaktywne gry. Centrum „Koziołek” znajduje się przy al. Spółdzielczości Pracy 36 w budynku Galerii Olimp, obok której znajduje się parking zlokalizowany przy Centrum Handlowym.

Centrum rekreacyjno-rozrywkowe dla dzieci „Kids’ Club”- jest wyposażone w: dwie konstrukcje zabawowe z przejściami i przeszkodami, dmuchane urządzenie do skakania, cztery pneumatyczne armatki do strzelania, dwie profesjonalne ściany wspinaczkowe z zapewnioną asekuracją, panele i zabawki edukacyjne, bujaki, samochody, dmuchane piłki, klocki, automaty do gier zręcznościowych i symulatory oraz sale do organizowania imprez okolicznościowych. Centrum znajduje się w Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8. Nieopodal znajduje się parking dla autobusów „Globus” mogący pomieścić busy i autokary.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak zaplanować wycieczkę szkolną do Lublina czy z Lublina, sprawdź zestaw porad dotyczący organizacji wycieczek szkolnych.

Autokary na wycieczki szkolne w Lublinie

Wynajem busów do Muzeum na Majdanku

Państwowe Muzeum na Majdanku to miejsce upamiętnienia ofiar Holokaustu (Szoa) oraz drugiej wojny światowej. Muzeum otwarto niedługo po przejściu frontu 1944 r. na terenie byłego hitlerowskiego obozu koncentracyjnego, nazywanego Majdankiem. Muzeum mieści wiele ekspozycji poświęconych obozowi koncentracyjnemu oraz jego ofiarom.

Wstęp do Muzeum jest bezpłatny. Zalecamy zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem. Przy Muzeum znajduje się płatny parking dla autokarów.

Wynajem busa do Muzeum na Majdanku

Busy weselne w Lublinie

Autokary na wesela w Lublinie i jego okolicach należą do jednych z najbardziej znanych w Polsce, jako że mieszkańcy Lubelszczyzny znani są ze swojej gościnności i serdeczności. Przy wynajmie przewozów weselnych w Lublinie warto dokładnie zaplanować uroczystość, w tym liczbę gości i kursów wysyłanych z miejsca zaślubin do sali weselnej, lub z sali weselnej do domów czy hotelu. Pomoże to w sprawnej organizacji i przebiegu transportu gości, a także ułatwi wypełnienie formularza do zamówienia autokaru.

W Lublinie popularne jest również organizowanie wesel w okolicach miasta i dowóz gości do sal weselnych autokarami wynajętymi w Głusku, busami wynajętymi w Konopnicy, autobusami wynajętymi w Wólce czy mikrobusami wynajętymi w Jastkowie.

Autokar na wesele w Lublinie

Na Lubelszczyźnie wciąż żywy jest zwyczaj tzw. "bram". Według tradycji po błogosławieństwie od rodziców pan młody wyjeżdżał wraz kompanią po pannę młodą. Po drodze napotykali tzw. bramy, czyli blokady przejazdu, gdzie musieli wykupić przejazd, zazwyczaj w postaci wódki lub wykwintnego weselnego jedzenia. Dzisiaj powozy zastąpiły samochody, a wraz za nimi autobusy z gośćmi, dlatego bramę, która jest przedstawieniem teatralnym warto zaplanować tak, żeby widzieli go również goście jadący za parą młodą autokarem z Lublina.

Bus na wesele w Lublinie

Impreza autokarem w Lublinie

Nowożeńcy podróżują nie tylko w trakcie dnia ślubu, ale często też przed nim, na wieczorach kawalerskich i panieńskich. Organizacja takiego wieczoru, to często misternie zaplanowane przedsięwzięcie zwieńczone niespodzianką. Z jakiegoś powodu wieczory kawalerskie i panieńskie mieszkańcy Lublina spędzają w innych miastach, np. w Krakowie, Warszawie, Lwowie czy Rzeszowie. Natomiast mieszkańcy Lubelszczyzny, chętnie organizują je w Lublinie. Dowóz na wieczory panieńskie i kawalerskie może odbywać się wynajętym busem w Lublinie. Przewóz osób po Lublinie to najwygodniejsze rozwiązanie pozwalające na organizację niezapomnianego wieczoru przed ślubem dla całej grupy.

Party bus w Lublinie

Popularnymi pomysłami na wieczory kawalerskie i panieńskie w Lublinie są:

 • Impreza w klubie
 • Kolacja w restauracji lub pubie
 • Gra w paintball
 • Wizyta na strzelnicy
 • Escape room
 • Gokarty

W Partybusie, tzw. Autobusie imprezowym, można zroganizować wyjątkową zabawę dla miłośników nietypowych imprez.

Drinki i inne atrakcje w wynajętym autobusie imprezowym w Lublinie

Transfery lotniskowe z Lublina

Port lotniczy Lublin, znajdujący się w Świdniku, oddalony o zaledwie kilka kilometrów od granic miasta, prowadzi połączenia krajowe i międzynarodowe do Wielkiej Brytanii, Holandii i Norwegii. Przy lotnisku znajdują się dwa parkingi:

 • Parking A zlokalizowany jest przed wejściem do hali odlotów
 • Parking B przed wejściem do hali przylotów

Transfery służą zarówno do odbioru i dowozu małych grup oraz autokarów z lotniska w Świdniku rozwożących podróżnych do domów, na konferencję, na imprezy sportowe i kulturalne lub do hoteli.

Transfer Lotniskowy Lublin

Wynajem autokarów na imprezy sportowe w Lublinie

W Lublinie działa wiele profesjonalnych i amatorskich klubów sportowych. Obiekty takie jak zlokalizowany przy ul. Stadionowej 1 stadion piłkarski Arena Lublin, na którym gra zespół Motora Lublin, są wizytówką miasta. Parking pod Areną Lublin zajmuje powierzchnię 14 000 m2 i jest w stanie pomieścić dziesiątki autokarów. Parking przy stadionie może służyć jako parking autokarowy również poza imprezami sportowymi. Stadion piłkarsko-żużlowy MOSiR-Bystrzyca, mieści się przy Alejach Zygmuntowskich 5 i jest stadionem klubu żużlowego Motor Lublin. Przy stadionie mieści się parking, przy którym mogą stawać również autokary.

Przy ulicy Leszczyńskiego 19 znajduje się stadion piłkarski KS Lublinianki. W mieście sportowych emocji i aktywnej zabawy możemy szukać również na Hali Sportowej MOSiR, stadionie lekkoatletycznym Startu Lublin oraz Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus”. Dla miłośników pływania w Lublinie znajduje się kompleks basenów działający wraz z basenem olimpijskim Aqua Lublin. Dzięki Busbusowi możesz zamówić autobus dla sportowców.

Wynajem autokarów na wydarzenia sportowe w Lublinie

Autokary na pielgrzymki z Lublina

Lubelszczyzna ma wiele do zaoferowania pielgrzymom. W miejscowości Góra Kalwaria, mieści się muzeum poświęcone św. Stanisławowi Papczyńskiemu, gdzie można otrzymać błogosławieństwo relikwiami św. Stanisława Papczyńskiego. W Wąwolnicy znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej. Kolejnym przystankiem na trasie wynajętym busem z Lublina pątniczej może być Radecznica, znana z objawień św. Antoniego z Padwy i sanktuarium oraz Bazylikę, o którą dbają Ojcowie Bernardyni. W samym Lublinie na uwagę zasługuje trzynastowieczna Kaplica Trójcy Świętej, Katedra oraz dla zainteresowanych możliwe jest zobaczenie dziedzińca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ponadto, na Lubelszczyźnie znajduje się wiele zabytkowych miejsc związanym z kościołem greko-katolickim i judaizmem.

Pieglgrzymki autokarowe Lublin

Parkingi dla autokarów w Lublinie

W Lublinie znajduje się kilka parkingów dedykowanych do postoju autokarów, a także o wiele więcej miejsc, w których autokar może się zatrzymać. Należą do nich:

 • Parking przy al. Unii Lubelskiej na wysokości Starego Miasta
 • Parking dla autokarów przy al. Piłsudskiego 24a
 • Parking Pod Zamkiem przy Placu Zamkowym 6
 • Parking przy ul. Radziszewskiego 17, nieopodal UMCS

Ponadto doskonałymi miejscami na zaparkowanie autokaru w Lublinie będą parkingi przy stadionach i galeriach handlowych.

Popularne kierunki wyjazdów autokarowych z Lublina

Przewóz osób z Lublina do Warszawy

Lublin jest oddalony w niewielkiej odległości do Warszawy, dlatego jest celem wielu wycieczek, szczególnie wycieczek szkolnych i wizyt studyjnych z Lublina dedykowanych dla grup studenckich. Wyjazdy do Warszawy to również wyjazdy na konferencje i szkolenia, a także wydarzenia kulturalne i sportowe.

Wynajem autobusu z Lublina do Krakowa

Innym kierunkiem popularnym wśród Lublinian są wyjazdy do Krakowa, który słynie z rozbudowanej infrastruktury turystycznej. Sam Kraków jest miejscem bogatym w atrakcje turystyczne i historyczne, będące celem wycieczek turystów, uczniów oraz pielgrzymów. W Krakowie istnieje również rozbudowana baza konferencyjna, sportowa i edukacyjna.

Autokarem z Lublina do Sandomierza i Baranowa

Nieopodal Lublina znajduje się Sandomierz, urokliwe miasto położone nad Wisłą i Sanem, słynące ze swojego zabytkowego Starego Miasta. Sandomierz jest wspaniałym miejscem na jednodniowe wycieczki, które można połączyć ze zwiedzaniem Tarnobrzega i Baranowa Sandomierskiego.

Wynajem autokarów Świdnik

Na wschód od Lublina położony jest Świdnik, słynący ze znajdującego się w jego granicach lotniska, a także rozwiniętego przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego. W Świdniku znajduje się Muzeum WSK, do którego zarówno miłośnicy motoryzacji, szkoły mechaniczne, a także grupy szkolne chętnie wynajmują busy do Świdnika.

Z Lubelszczyzny w Bieszczady, na Słowację i Węgry

Kilka godzin drogi od Lublina znajduje się Rzeszów, a dalej położone są Bieszczady, Słowacja i Węgry będące celem wycieczek turystycznych z Lublina, a także obowiązkowym punktem na mapie dla miłośników wina (w szczególności tokaju), gulaszu, langoszy i basenów termalnych.

Wycieczki autokarowe z Lublina na Ukrainę

Zaledwie kilkaset kilometrów od Lublina położony jest Lwów oraz inne malownicze miasta Zachodniej Ukrainy, do których podróż autokarem z Lublina jest najwygodniejszym i najbardziej elastycznym środkiem transportu. Przy wynajmie autokaru do Lwowa należy pamiętać o zabraniu ze sobą paszportu i certyfikatu szczepień.

Wynajem mikrobusów i busów w Lublinie

Lublin oferuje również miejsca rekreacyjne i wypoczynkowe. Grupa zorganizowana może wynająć busa z Lublina pojechać nad Zalew Zemborzycki znajdujący się na południe od Lublina w samym mieście możemy znaleźć wiele salonów odnowy biologicznej, masażu i spa.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku Lublin ma do zaoferowania kilka parków linowych, tor gokartowy i miejsca do gry w paintballa. Mogą być one wspaniałą rozgrzewką przed wieczorem kawalerskim czy panieńskim, na które można zabrać się wynajętym w Lublinie busem.

Zamów imprezowy autobus (partybus) na urodziny, wieczór kawalerski, wieczór panieński czy inne uroczystości.

Wynajmij z Busbusem party busa w Lublinie i zorganizuj niezapomnianą imprezę.

Partybus Lublin

Wypełnij formularz i zamów autobus imprezowy w Lublinie
Rezerwuj

Przewóz osób w Lublinie

Wynajem busów w Lublinie z kierowcą może zostać zrealizowane zarówno na terenie miasta, jak i do realizacji przewozów osób poza Lublin. Usługi przewozu pojazdem do 9 pasażerów mogą być używane do transferów z lotniska w Świdniku lub dworca kolejowego.

Wynajęty bus w Lublinie

Wynajem autobusu Lublin opinie klientów

zadowolony klient busbus

Jacek

Warszawa

Z grupą muzyków graliśmy gościnny koncert w Filharmonii Lubelskiej. Mieliśmy do przewiezienia ze sobą kilka instrumentów. Nie wiedzieliśmy jak zapakować je do busa, ale kierowca poradził sobie z tym śpiewająco. Dodatkowo dowiózł nas (i sprzęt) bezpiecznie do celu.

Opinia o wynajmie busa
zadowolona klientka busbus

Maja

Lublin

Organizowaliśmy wyjazd naszego Koła Studenckiego na konferencję z Lublina do Warszawy. Do samego końca nie wiedzieliśmy, ilu finalnie nas pojedzie, lecz przewoźnik znalazł dla nas odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalna firma i pomocny właściciel. Polecam!

Opinia o wynajmie autokaru dla studentów
zadowolony klient busbus

Anna

Lublin

Wszystko zgodnie z planem, bus weselny przystrojony tak pięknie, że nawet na zdjęciach nie wyglądał tak zjawiskowo. Goście weselni zadowoleni, nie mogli nachwalić busa!

Opinia o wynajmie busa na wesele i transport gości weselnych

Wynajmij autokar w Lublinie

Skorzystaj z formularza i poznaj ceny wynajmu autobusów w Lublinie. Dowiedz się jak tanio wynająć autokary z naszego artykułu.

Zamów wycenę autokaru lub busa z Lublina, Świdnika i okolic. Zamawiaj i wynajmuj mikrobusy i busy na wesela z Lublina, wydarzenia sportowe i transfery lotniskowe z lotniska w Lublinie.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Lublina

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Lublina

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji