Słupsk

Wynajem autokarów w Słupsku

Busbus świadczy usługi wynajmu busów, autobusów oraz autokarów na terenie Słupska i Pomorza. Zajmujemy się przewozem osób na wesela, mecze, pielgrzymki i inne imprezy okolicznościowe. Pomagamy także organizować przejazdy na lotniska czy wycieczki szkolne.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Nic prostszego! Po prostu wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej. Możesz także zajrzeć do cennika wynajmu busów i zorientować się, z jakimi kosztami przejazdu należy się liczyć.

Przewóz osób w Słupsku

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Słupska

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Słupsk

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,70 zł/km

Wynajmij minibusa w Słupsku

Rezerwuj

Bus osobowy Słupsk

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Słupska

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Słupsk

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,75 zł/km

Wynajmij busa w Słupsku

Rezerwuj

Autobus Słupsk

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Słupska

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Słupsk

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,75 zł/km

Wynajmij autobus w Słupsku

Rezerwuj

Autokar Słupsk

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe ze Słupska

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Słupsk

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 7,85 zł/km

Wynajmij autokar w Słupsku

Rezerwuj

Wynajem autobusów Słupsk

Gwarantujemy wygodny i bezpieczny przewóz osób w Słupsku. Z nami zawsze dojedziesz punktualnie do dowolnego miejsca w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz:

Wynajem autokarów Słupsk

Przewóz osób Słupsk

Jeśli chcesz zorganizować wycieczkę turystyczną, najlepszym środkiem transportu będzie wynajęty bus z kierowcą ze Słupska. Jest to rozwiązanie tanie, wygodne i przede wszystkim bezpieczne, jako że nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i wszystkie niezbędne uprawnienia.

W zależności od liczebności Twojej grupy, możesz wybrać:

  • minibusy na wynajem ze Słupska – dla grup od 4 do 8 osób
  • busy na wynajem ze Słupska – dla grup od 9 do 22 osób
  • autobusy na wynajem ze Słupska – dla grup od 23 do 45 osób
  • autokary na wynajem ze Słupska – dla grup od 46 do 70 osób

Przy wynajmie autokaru ze Słupska zwróć uwagę na wyposażenie pojazdu. Ważne jest, aby posiadał on wystarczająco dużo przestrzeni na bagaże, a także klimatyzację oraz toaletę (zwłaszcza jeśli podróż trwa wiele godzin). Wycieczkę autokarową ze Słupska z pewnością umilą również Wi-Fi oraz ekrany, na których można wspólnie obejrzeć film.

Nie wiesz, który autobus ze Słupska nada się najlepiej do transportu Twojej grupy? Złóż zapytanie ofertowe i skorzystaj z busa, który błyskawicznie dowiezie Cię tam, gdzie chcesz!

Przewóz osób w Słupsku

Wynajem busa Słupsk

To miasto leżące na Pobrzeżu Koszalińskim jest doskonałe do zwiedzania w trakcie jednodniowej wycieczki autokarowej. Wynajęty bus ze Słupska zapewni Ci możliwość wygodnego poruszania się między kolejnymi atrakcjami.

Ratusz miejski - neogotycka budowla, która powstała w 1901 roku. Zachowany został klimat dawnych czasów, dlatego dziś można tam podziwiać lampy z kurkami gazowymi, oryginalne tapety a także biurko pierwszego burmistrza Słupska. W sali obrad Rady Miejskiej znajdują się malowidła przedstawiające ważne momenty z historii Słupska – wykupienie miasta od Zakonu Krzyżackiego oraz nadanie Słupskowi praw miejskich. Istnieje również możliwość wejścia na wieżę ratusza, z której rozciąga się widok na to wspaniałe miasto. Z całą pewnością warto dodać zwiedzanie ratusza do planu wycieczki wynajętym autobusem ze Słupska.

Kościół Mariacki - świątynia wybudowana w XIV wieku w stylu gotyckim, częściowo rekonstruowana po wielkim pożarze w 1945 roku. Okazuje się, że wieża kościoła jest przechylona na zachód o kilkadziesiąt centymetrów, co można zaobserwować patrząc na budowlę od strony ulicy Mikołajewskiej. Aby zwiedzić ten oraz inne niezwykłe zabytki, wynajmij busa z kierowcą w Słupsku i ciesz się wycieczką już dziś!

Baszta Czarownic - powstała w XV wieku budowla służyła jako więzienie dla kobiet oskarżonych o uprawianie czarów. Co ciekawe, ostatnią oskarżoną i spaloną na stosie kobietą była Trina Papisten, która zginęła w 1701 roku. Przeznaczenie baszty zmieniało się na przestrzeni wieków i aktualnie służy jako siedziba Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej. Wynajmij autokar w Słupsku i odwiedź to i wiele innych fascynujących miejsc!

Wynajem busów Słupsk

Busy na wesele Słupsk

Co zrobić, kiedy Twoja przyszła żona oddelegowała Cię do załatwienia transportu dla gości? To proste, skontaktuj się z Busbusem! Znajdziemy przejazd dla wszystkich członków rodziny oraz przyjaciół, niezależnie od tego, czy chodzi o przejazd na ceremonię zaślubin, na salę weselną czy do domu lub hotelu.

Jeśli chcesz poznać koszt wynajmu busa na wesele ze Słupska, sprawdź nasz cennik wynajmu autokaru. Więcej informacji na temat przewozu gości weselnych w Słupsku znajdziesz w artykule poświęconemu busom na wesele.

Autobusy na wesele Słupsk

Busy dla firm Słupsk

Budowanie relacji w zespole jest dla firmy ogromnie ważne. Najlepszym sposobem na zbliżenie do siebie pracowników jest organizacja imprezy integracyjnej, na której mamy okazję poznać się ze strony, której nie pokazujemy na co dzień w pracy.

Busbus wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje wynajem autobusu z kierowcą ze Słupska, który bezpiecznie dowiezie pracowników w miejsce imprezy i z powrotem do domu. Integrację można zacząć już podczas jazdy, ponieważ wynajęte busy są wyposażone w mikrofon i dobrej jakości nagłośnienie.

Możesz również postawić na organizację imprezy w Party Busie w Słupsku, która z całą pewnością zapisze się jako najlepsze przyjęcie w historii firmy. Aby dowiedzieć się więcej o wynajmie busów dla firm w Słupsku, przeczytaj nasz artykuł o autokarach dla firm.

Autokary dla firm Słupsk

Party Busy Słupsk

Znudziły Cię dotychczasowe imprezy sylwestrowe, które zawsze wyglądają tak samo? Mamy na to sposób! Wynajmij autobus imprezowy ze Słupska i przeżyj noc, której nigdy nie zapomnisz!

W Party Busie w Słupsku znajdziesz wszystko, co sprawia, że impreza może być uznana za udaną: barek z napojami wyskokowymi i poczęstunkiem, głośną muzykę i dyskotekowe światła. Jeśli chcesz, przystroimy dla Ciebie autobus według Twojego życzenia, zatrudnimy DJa, barmana albo profesjonalne tancerki i tancerzy.

Witanie Nowego Roku w Party Busie krążącym po mieście, z lampką szampana w dłoni i przyjaciółmi u Twojego boku brzmi jak spełnienie marzeń, prawda?

Party Busy Słupsk

Autobusy na wycieczki szkolne Słupsk

Uczniowie ze Słupska nie mogą narzekać na nudę mając do wyboru tyle miejsc, w które mogą udać się na autokarową wycieczkę szkolną. Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym środkiem transportu jest wynajęty autokar ze Słupska, który dowiezie młodych podróżnych do dowolnej miejscowości w Polsce.

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku - składa się z wielu budynków rozsianych w centrum Słupska. Wśród nich można znaleźć: Zamek Książąt Pomorskich, Młyn Zamkowy, Brama Młyńska oraz Dworek. Na szczególną uwagę zasługuje Biały Spichlerz, w którym mieści się największa na świecie wystawa dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza. Istnieje możliwość zwiedzania z przewodnikiem. Oprócz tego, można wynająć busa na wycieczkę szkolną w Słupsku i udać się na organizowane lekcje muzealne, biblioteczne oraz warsztaty.

Jura Park w Bałtowie - znajdziesz tu rekonstrukcje dinozaurów, które wyglądają jak żywe! Miejsce parku nie zostało wybrane przypadkowo – to tutaj odnaleziono prawdziwe ślady życia tych prehistorycznych gadów. W Jura Parku można również zwiedzić Muzeum Dinozaurów, gdzie częścią ekspozycji są autentyczne skamieniałości. Gdyby jednak mało było atrakcji, Jura Park zaprasza do odwiedzenia Polski w Miniaturze, czyli parku miniatur, gdzie możesz zobaczyć najcenniejsze zabytki naszego kraju w wersji mini. Obok Jura Parku znajduje się sporych rozmiarów, darmowy parking, na którym bez problemu zorganizujesz postój wynajętego autokaru na wycieczki szkolne ze Słupska.

Farma Iluzji w Trojanowie - ten park edukacji i rozrywki ma niezwykle rozbudowaną ofertę, dzięki czemu każdy uczestnik wycieczki wynajętym busem ze Słupska znajdzie atrakcję dla siebie. Atrakcje podzielono na kategorie: związane z iluzją, przygodowe, z zagadkami logicznymi, dla sportowców. Są tam także rollercoastery i karuzele, a Farmę często odwiedzają iluzjoniści oraz klauni.

Te i wiele innych atrakcji w naszym kraju zwiedzisz razem z Busbusem! Wynajęty autobus ze Słupska sprawdzi się świetnie zarówno przy wycieczkach jednodniowych, jak i tych trwających dłużej. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu busów z kierowcą i kontaktu przez formularz.

Autobusy na wycieczki szkolne Słupsk

Transfery lotniskowe Słupsk

Jeśli planujesz wakacyjny lot zagranicę, a nie chcesz zostawiać samochodu na parkingu lotniska, Busbus ma dla Ciebie rozwiązanie! Wynajmij minibusa do transferu lotniskowego ze Słupska i bez przeszkód korzystaj z urlopu.

Lotniska w pobliżu Słupska:

  • Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku – 119 km
  • Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność – 202 km od Słupska
  • Port Lotniczy Bydgoszcz S.A – 218 km do Słupska
  • Międzynarodowy port lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie – 494 km od Słupska

Już teraz sprawdź cennik wynajmu busów, aby poznać koszty związane z transferem lotniskowym ze Słupska.

Transfery lotniskowe Słupsk

Bus na pogrzeb Słupsk

Busbus oferuje swoje usługi wynajęcia autokaru ze Słupska do przewozu uczestników pogrzebu. Dzięki temu rozwiązaniu, Twoi goście będą mogli godnie pożegnać zmarłego, a Ty będziesz mieć pewność, że wszyscy dotrą na miejsce ceremonii lub na stypę punktualnie i bezpiecznie

Profesjonalni kierowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, pomogą osobom starszym wsiąść i wysiąść z wynajętego busa w Słupsku, a w razie konieczności spakują także wózek inwalidzki czy kule.

Więcej na temat wynajmu autobusu w Słupsku dowiesz się z naszego artykułu o przewozie uczestników pogrzebu.

Bus na pogrzeb Słupsk

Wyznacz trasę i wynajmij autobus ze Słupska

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa ze Słupska

Wynajem autobusu Słupsk opinie klientów

zadowolony klient busbus

Maciej

Słupsk

Skontaktowałem się z busbusem z polecenia znajomej. Wynajęcie autokaru na wieczór kawalerski było najlepszą decyzją, bo rano i tak żaden z nas nie mógł prowadzić :D polecam serdecznie!

Opinia o wynajmie autokaru
zadowolony klient busbus

Franek

Słupsk

Ja i moi znajomi potrzebowaliśmy transportu w góry, a nie zmieścilibyśmy się wszyscy do jednego auta. Wtedy wszedł Busbus cały na biało i dowiózł nas bezpiecznie do Zakopca!

Opinia o wynajmie busa ze Słupska
zadowolona klientka busbus

Iwona

Słupsk

Bus na chrzciny mojego siostrzeńca sprawdził się super, wszyscy dotarli na salę i nikt się nie zgubił na trasie. DZIĘKUJEMY!!!

Opinia o wynajmie busa na imprezę okolicznościową w Słupsku

Autokary Słupsk

Zainteresowała Cię nasza oferta wynajmu busa ze Słupska? Przez formularz kontaktowy daj nam znać, kiedy planujesz podróż, jakiego pojazdu szukasz, dla ilu osób i jakie wyposażenie busa jest niezbędne dla Twojej grupy, a my znajdziemy przejazd idealnie dopasowany do Ciebie.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar ze Słupska

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa ze Słupska i okolic

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji