Radom

Wynajem Autobusów w Radomiu

Busbus prowadzi usługi wynajmu busów i autokarów w Radomiu do przewozu osób na terenie kraju i wynajem autobusów i busów z Radomia zagranicę. Przewozy osobowe to dla nas połączenie wysokiej jakości usług i atrakcyjnych cen.

Przewóz osób w Radomiu

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Radomia

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Radom

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,75 zł/km

Wynajmij minibusa w Radomiu

Rezerwuj

Bus osobowy Radom

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Radomia

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Radom

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,85 zł/km

Wynajmij busa w Radomiu

Rezerwuj

Autobus Radom

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Radomia

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Radom

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,75 zł/km

Wynajmij autobus w Radomiu

Rezerwuj

Autokar Radom

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Radomia

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Radom

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 7,80 zł/km

Wynajmij autokar w Radomiu

Rezerwuj

Podstawą działalności Busbusa jest rozbudowana i nowoczesna flota autokarów z Radomia. Posiadamy busy i autokary różnej wielkości, przystosowane do przewozu od 4 do nawet 70 osób. Poszczególne pojazdy różnią się nie tylko wielkością, ale i wyposażeniem, dzięki czemu możemy zaoferować pojazdy odpowiednio dobrane do potrzeb klientów. Wszystkie radomskie autokary poddawane są regularnym, dokładnym przeglądom technicznym gwarantującym bezawaryjną jazdę.

Autokar z Radomia

Autobusy Radom

Współpracujemy z różnego rodzaju instytucjami i firmami z Radomia, Pionek i Skaryszewa. Mamy podpisane umowy z biurami podróży, klubami sportowymi, ośrodkami wczasowymi, instytucjami, a także z z klientami indywidualnymi w regionie, w którym wynajmujemy busy i autokary z Radomia. Obsługujemy imprezy sportowe, kolonie, zielone szkoły, wycieczki, transfery na lotniska itp. Dysponujemy wysokiej klasy autokarami jak również różnej wielkości busami w Radomiu.

Wynajem Autokarów Radom

Specjalizujemy się w wynajmie autokarów z Radomia na przewozy turystyczne, okolicznościowe i biznesowe. Dysponujemy dostępem do rozbudowanej floty autokarów w Radomiu takich jak:

 • Man Lions Coach
 • Setra GT HD
 • Mercedes Tourismo
 • Mercedes Travego
 • VDL Futura
 • Bova Futura
 • Scania Irizar
 • Renault Iliade

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Radomia

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Radomia

Dostęp do zróżnicowanej floty pozwala nam to zaproponować naszym klientom autokar z bazy w Radomiu dopasowany do ich potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo autokaru na przejazd firmowy, autokaru na wycieczkę szkolną, autobus na lotnisko doradzimy, który z pojazdów będzie dla Państwa najdogodniejszy.

Autokar na przewóz osób w Radomiu

Autokary w Radomiu jeżdżące pod banderą Busbusa, to flota bezpiecznych i komfortowych pojazdów z odpowiednio wyposażonymi wnętrzami, co pozwala na zapewnienie pasażerom najlepszych warunków przejazdu. Naszym atutem jest również wspaniale skompletowany zespół sprawdzonych kierowców, posiadających wszystkie wymagane kwalifikacje do przewozu pasażerów. Wynajem autokaru z kierowcą z Radomia, to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Wynajmujemy autokary na:

 • przewozy turystyczne z Radomia
 • wycieczki szkolne z Radomia
 • transfery szkolne po Radomiu - baseny, kino, teatr
 • przewozy pracownicze w Radomiu i okolicach
 • wyjazdy firmowe - targi, konferencje, szkolenia w Radomiu i z Radomia
 • wyjazdy narciarskie, wyjazdy rowerowe i obozy żeglarskie
 • wyjazdy pielgrzymkowe z Radomia
 • wesela z Radomia
 • obsługę logistyczną konferencji, spotkań biznesowych w Radomiu
 • przejazdy autokarami na pogrzeby
Przejazdy wynajętymi busami po Radomiu

Wynajem autobusów weselnych Radom

Wynajmując autobus na wesele z Radomia goście weselni mogą bez problemu dostać się do kościoła i na przyjęcie weselne. Autokary na wesele z Radomia mogą być wykorzystywane w obrębie miasta, ale też do przewozów Gości między różnymi miastami. Ponadto autobusy i busy weselne z Radomia mogą być używane do rozwożenia gości do hotelu oraz do domów po weselu. Przed zorganizowaniem wesela warto zastanowić się nad wynajmem busa z Radomia lub partybusa z Radomia na wieczór kawalerski lub wieczór panieński.

Wynajem autokarów na wycieczki szkolne z Radomia

Na wynajem autokaru z kierowcą z Radomia decydują się organizatorzy wycieczek szkolnych i wyjazdów turystycznych, tj. szkoły, wychowawcy, koła rodziców. Przed podjęciem decyzji o rodzaju pojazdu, należy ustalić ostateczną liczbę uczestników wycieczki szkolnej. Nie można zapomnieć o doliczeniu opiekunów i przewodnika. Autokarom z Radomia współpracującym z Busbusem weryfikujemy regularne przeglądy obejmujące sprawność techniczną. Dodatkowo sprawdzamy aktualne licencje, certyfikaty i pozwolenia na świadczenie określonego typu usług transportowych.

Autokary na wycieczki szkolne powinny być wyposażone w:

 • fotele z podłokietnikami
 • pasy bezpieczeństwa
 • miejsce na bagaże
 • odpowiednie nagłośnienie pojazdu + mikrofon
 • oświetlenie wnętrza pojazdu
Wycieczka autokarowa w Radomiu

Autokary dla firm z Radomia

Wynajmujemy autokary i busy w Radomiu dla firm, instytucji publicznych, instytucji rządowych, jednostek uniwersyteckich i sektora publicznego. Oferujemy przejazdy o charakterze biznesowym wynajętymi z Radomia busami i autokarami. Organizujemy przewozy pracownicze na wyjazdy konferencyjne i integracyjne. Na specjalne potrzeby firm udostępniamy pojazdy z rozbudowaną przestrzenią pasażerską.Wynajmujemy autobusy luksusowe w Radomiu, które sprawdzą się podczas wyjazdów z ważnymi klientami czy współpracownikami.

Wynajem busa na lotnisko w Radomiu

Busbus oferuje pojazdy umożliwiające bezpośredni przejazd na lotnisko Radom Sadków (Port lotniczy Warszawa-Radom). Kierowcy busa zatrzymują się bezpośrednio pod terminalem, co umożliwia błyskawiczny załadunek lub wyładunek grupy.

Ponadto świadczymy usługi transferów lotniskowych na inne lotniska w Polsce i zagranicą. W szczególności wynajmujemy busy i autokary na lotnisko Waraszawa Okęcie, jak również wysyłamy autobusy na lotnisko Warszawa Modlin.

Bus na transfer lotniskowy w Radomiu

Wynajem autobusów Radom

Organizatorzy przejazdów autobusowych z Radomia pozwalają na wybór różnego rodzaju i standardu autokarów z bazy z Radomia. Autokary na wynajem z Radomia są wyposażone standardowo w klimatyzację, która pozwoli na indywidualne dostosowanie temperatury i nasilenia siły nawiewu powietrza. Fotele w wynajętych autokarach z Radomia wyposażone w regulację stopnia pochylenia, podłokietniki oraz w niektórych modelach w pasy bezpieczeństwa, natomiast oświetlenie górne daje możliwość wykonywania aktywności po zmroku. Do zalet wynajmu autobusu z Radomia można zaliczyć: wygodę i komfort przejazdu, profesjonalną obsługę, punktualność i wyposażenie autobusów.

Wynajem busów Radom

Wynajmując busa z Radomia, warto zwrócić uwagę na wyposażenie naszych pojazdów. Istotną rolę w zapewnieniu najwyższej wygody przejazdu odgrywa wygodny fotel, którego ergonomiczny kształt zapewnia wysoki komfort nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Dodatkowo, jeżeli fotel jest wyposażony w funkcję rozkładania siedzenia, wtedy podróż może być wygodna nawet w godzinach nocnych. Dodatkowo wynajęte busy z Radomia są wyposażone w systemy regulacji temperatury oraz indywidualnej klimatyzacji. Niektóre busy i minibusy w Radomiu posiadają przyciemnione szyby, które oprócz poczucia prywatności chronią przed zbyt intensywnym nasłonecznieniem. Pojazdy wyposażone w lampki nocne pozwalają na aktywność podczas jazdy busem z Radomia, również w godzinach wieczornych.

Dodatkową zaletą wynajmu busów z Radomia, jest przestrzeń zlokalizowana w luku bagażowym. Plecaki, torby i walizki umieszczone z tyłu pojazdu pozwalają oszczędzić miejsce dla pasażerów. Poznaj ceny wynajmu busów z Radomia, sprawdź cennik wynajmu busów.

Wynajety bus z Radomia

Przewóz osób Radom

Busbus świadczy usługi przewozów osobowych w Radomiu. Przewóz osób, to usługa wynajmu pojazdu z kierowcą o pojemności od 4 do 8 miejsc pasażerskich, używana na krótkich i długich dystansach. Samochody osobowe, którymi realizowane są przewozy osób w Radomiu, to często pojazdy klasy Combi, minibusy, minivany i mikrobusy. Wyposażenie autokarów, autobusów i busów do przewozu osób w Radomiu jest zróżnicowane.

Posiadamy dostęp do pojazdów klasy standard, a także klasy premium i wynajmu pojazdów i busów VIP, wyposażonych w dodatkowe udogodnienia takie jak:

 • sieć Wi-Fi
 • mini barek
 • sprzęt DVD
 • stoliki, biurka
 • obracane fotele
Wycieczka busem po Radomiu

Popularne kierunki wynajmu autokarów z Radomia

Wynajem autokaru czy busa w Radomiu pozwala na zrealizowanie wielu ciekawych wycieczek do pobliskich miast. Autokary sprawdzają się niezawodnie podczas średnich oraz długich tras, głównie dzięki ich pojemności oraz udogodnieniom takim jak toaleta czy regulowane fotele. Po wybraniu odpowiedniego modelu busa i ilości osób, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi trasami przejazdów autobusowych. Najpopularniejszymi kierunkami wynajmowanych autokarów z Radomia są:

Wynajem autokarów Radom - Warszawa

Wynajem autokarów do Warszawy – popularny w szczególności pośród osób realizujących transfery lotniskowe, przewozy biznesowe, a także wycieczki szkolne.

Wynajem autokarów Radom - Kraków

Wynajem autokarów do Krakowa – zdecydowaną większość przewozów realizowanych do Krakowa stanowią przewozy turystyczne, z dużym udziałem przewozów dla wycieczek szkolnych i objazdowych wycieczek pielgrzymkowych.

Wynajem autokarów Radom - Łódź

Wynajem autokarów do Łodzi – przy wynajmie autokarów z Radomia do Łodzi, dominują wyjazdy biznesowe i wycieczki szkolne.

Wynajem autokarów Radom - Kielce

Wynajem autokarów do Kielc – wynajmowane najczęściej na objazdowe przewozy turystyczne w Góry Świętokrzyskie, zarówno przez grupy szkolne, pielgrzymkowe, jak i grupy seniorów.

Wynajem autobusu Radom opinie klientów

zadowolony klient busbus

Krzysztof

Radom

Wynajmowaliśmy autokar do Chorwacji. Droga była przyjemna, autokar komfortowy, kierowcy profesjonalni. Skorzystamy znów przy najbliższej okazji!

Opinia o wynajmie autokaru na lotnisko
zadowolona klientka busbus

Marta

Skaryszew

Punktualność, profesjonalizm i doświadczenie - tak mogę opisać usługi Busbusa. Chapeau bas! Polecam wszystkim :)

Opinia o wynajmie busa w Radomiu
zadowolony klient busbus

Łukasz

Radom

Bus na wieczór kawalerski czaderski. Przyszły pan młody zadowolony, reszta ekipy również. Polecamy!

Opinia o wynajmie busa na wieczór kawalerski

Wynajem autokarów z kierowcą Radom

Razem z Busbusem wynajmuj autokary z kierowcą z Radomia, na wszelkiego rodzaju okazje. Skorzystaj z usług wynajmu busów z Radomia na przewozy krajowe i zagraniczne. Poznaj cennik wynajmu autokarów i ceny przewozów pasażerskich w Radomiu. Wynajmij autokar z Radomia z Busbusem i ciesz się spokojną podróżą!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Radomia

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Radomia i okolic

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji