Chorzów

Wynajem busów w Chorzowie

Busbus oferuje wynajem autokarów w Chorzowie i województwie śląskim. Świadczymy usługi przewozu osób w Chorzowie oraz wynajmu busów z kierowcą na każdą okazję. Dzięki naszym autobusom i autokarom zapewniamy szybki i bezpieczny transport osób z Chorzowa i okolic.

Przewóz osób w Chorzowie

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Chorzowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Chorzów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,90 zł/km

Wynajmij minibusa w Chorzowie

Rezerwuj

Bus osobowy Chorzów

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Chorzowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Chorzów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,85 zł/km

Wynajmij busa w Chorzowie

Rezerwuj

Autobus Chorzów

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Chorzowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Chorzów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,65 zł/km

Wynajmij autobus w Chorzowie

Rezerwuj

Autokar Chorzów

od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Chorzowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Chorzów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,00 zł/km

Wynajmij autokar w Chorzowie

Rezerwuj

W naszej ofercie znajduje się:

Wynajem autokarów Chorzów

Busbus dysponuje nowoczesnymi autokarami, które idealnie sprawdzą się w dłuższych trasach. Jeśli myślisz o urlopie nad morzem, wycieczce turystycznej, czy weekendowym wypadzie ze znajomymi, to wynajem autokaru z Chorzowa będzie świetnym pomysłem.

Wynajem autokaru w Chorzowie na wycieczkę

Organizujesz wycieczkę szkolną bądź turystyczną z Chorzowa? Poszukujesz zaufanego przewoźnika, który bezpiecznie dowiezie Twoich pasażerów na miejsce? Złóż zapytanie o wynajem autokaru z kierowcą w Chorzowie, a resztę zostaw nam. Wybierzemy najlepszą ofertę i dostosujemy ją do Twoich potrzeb.

W naszej flocie znajdziesz:

 • autokar na wynajem z Chorzowa - 46-70 pasażerów
 • autobus na wynajem z Chorzowa - 23-45 pasażerów
 • bus na wynajem z Chorzowa - 9-22 pasażerów
 • minibus na wynajem z Chorzowa - 4-8 pasażerów
Wynajem autokarów Chorzów

Wynajem autokaru w Chorzowie na pielgrzymkę

Busbus świadczy usługi wynajmu autokaru na pielgrzymkę zarówno w Chorzowie, jak i na całym Śląsku. Województwo to słynie z kilku miejsc, do których pielgrzymują wierni. Aby do nich szybko i bezpiecznie dotrzeć, zachęcamy do wynajmu autokaru z kierowcą z Chorzowa.

Najpopularniejsze pielgrzymki autokarowe na Śląsku:

Pielgrzymka do Jasnej Góry - sanktuarium i klasztor zakonu paulinów położone w samym sercu Częstochowy. Jest jednym z najważniejszych miejsc kultu w Polsce, do którego dotrzesz wynajętym busem z Chorzowa. Co roku Jasną Górę oblegają tysiące pielgrzymów z całego świata.

Pielgrzymka do Panewnik - położony w Katowicach obiekt przyciąga grupy pielgrzymów budowaną corocznie szopką. Wraz z przyległą kalwarią stanowi miejsce kultu Męki Pańskiej.Wynajmij autobus z Chorzowa z kierowcą i zobacz to sanktuarium na własne oczy.

Pielgrzymka Mężczyzn do Piekar Śląskich - organizowana rok do roku pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Sanktuarium w Piekarach jest dobrą okazją na wyjazd w rodzinnym gronie. Wynajem autokaru z Chorzowa zapewni bezpieczny przewóz rodzin oraz grup zorganizowanych.

Wynajem autokaru na pielgrzymkę Chorzów

Wynajem autokaru w Chorzowie na wyjazd biznesowy

Oferujemy wynajem autokaru z Chorzowa, który zabierze pracowników na wyjazd lub szkolenie. Posiadamy busy i autobusy na wynajem z Chorzowa o różnej wielkości - w zależności od wymagań i liczby pasażerów, zaoferujemy Ci pojazd najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Przewóz pracowników Chorzów

Busy pracownicze z Chorzowa to szybki i wygodny sposób na transport osób do pracy. Oferujemy pracodawcom atrakcyjne stawki na wynajem autobusów pracownicznych w Chorzowie.

W naszej ofercie dla firm znajdziesz:

 • dowóz pracowników w Chorzowie do miejsca pracy
 • przewóz pracowników w Chorzowie na szkolenia
 • transport pracowników w Chorzowie na imprezy firmowe
 • przewóz partnerów biznesowych w Chorzowie

Chcesz się dowiedzieć ile kosztuje wynajem autokaru? Kliknij link i poznaj ceny wynajmu.

Przewóz pracowników Chorzów

Wynajem autobusów Chorzów

Busbus posiada autobusy na wynajem w Chorzowie. Zapewniamy przewóz osób z Chorzowa do każdego miesjca w Polsce i na Śląsku. O komfortowy i bezpieczny transport osób z Chorzowa dbają nasi zaufani kierowcy.

Wynajem autobusu w Chorzowie - imprezy okolicznościowe

Busbus oferuje przewozy pasażerskie z Chorzowa i okolic. Specjalizujemy się w transporcie grup zorganizowanych i umożliwiamy wynajem autobusu z kierowcą w Chorzowie na specjalne okazje:

 • wynajem autobusu z Chorzowa na urodziny
 • wynajem busa z Chorzowa na chrzciny
 • wynajem autokaru z Chorzowa na wesele
 • wynajem autobusu z Chorzowa na pogrzeb

Na każdą z tych okazji przygotujemy dla Ciebie ofertę wynajmu autobusu z Chorzowa. Zorganizujemy transport i przewóz osób w wybrane miejsce.

Wynajem autobusu z Chorzowa

Wynajem autobusu weselnego Chorzów

Wesele to wyjątkowa uroczystość, na którą zapraszanych jest mnóstwo gości. Tak huczne wydarzenie wymaga wsparcia logistycznego, dlatego proponujemy autobusy na wynajem z Chorzowa, które zagwarantują dojazd gości na uroczystość z całego Śląska. Oferujemy przewóz osób z Chorzowa do kościoła i na wesele. Możliwy jest również transport gości z powrotem do domu lub hotelu.

Kliknij w link i zobacz ile kosztuje wynajem busa na wesele.

Wynajem autobusu pogrzebowego Chorzów

Wynajem autobusu pogrzebowego umożliwia przewóz osób z Chorzowa na cmentarz lub do kościoła. W przypadku gdy żałobników jest więcej, proponujemy wynajem autokaru pogrzebowego w Chorzowie. Po zakończeniu ceremonii oferujemy przewóz gości na miejsce stypy. Komfortowe warunki podczas podróży zapewnią godne pożegnanie ze zmarłym.

Wyznacz trasę i wynajmij autobus z Chorzowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Chorzowa

Wynajem busów Chorzów

Bus ze względu na swoje rozmiary jest często najszybszym środkiem transportu do przewozu osób. Świadczymy usługi wynajmu busów z Chorzowa i województwa śląskiego. W zależności od ilości pasażerów oferujemy busy różnej wielkości - dostosujemy ofertę do potrzeb klienta.

Wynajem busa w Chorzowie

Wynajem busa w Chorzowie - transfer lotniskowy

Busbus umożliwia przewóz osób z Chorzowa do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Jest to największe lotnisko w południowej Polsce rocznie obsługujące nawet kilka milionów osób. W ofercie transferu lotniskowego znajdziesz wynajem busa z kierowcą z Chorzowa, który zadba o szybki i bezpieczny transport do Pyrzowic.

Przewozy pasażerskie Chorzów Pyrzowice

Przewóz osób w Chorzowie - Park Śląski

Park Śląski w Chorzowie znany jest z cyklicznych imprez, które gwarantują niezapomniane przeżycia. Koncerty i festiwale odbywają się tutaj non-stop. Przewóz osób do Chorzowa na miejsce imprezy zapewnią nasze busy, które w komfortowych warunkach dowiozą uczestników na miejsce.

Fest Festival - na odbywający się co roku festiwal zjeżdżają fani z całego kraju. Masa artystów każdego gatunku sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. My natomiast znajdziemy dla Ciebie najlepszy transport - wynajem busa do Chorzowa zapewni ci szybki i bezpieczny przewóz na to wydarzenie.

Festiwal Kolorów - kolejne muzyczne wydarzenie oferujące jedyne w swoim rodzaju wrażenia. Muzyka najlepszych wykonawców połączona z kolorową oprawą to coś czego nie możesz przegapić. Dzięki naszym busom i autokarom dotrzesz pod same bramy festiwalu.

Przewóz osób do Chorzowa na festiwal

Wynajem PartyBusa Chorzów

Impreza przed imprezą? Dlaczego nie! Baw się tak jakby jutra miało nie być z PartyBusem Chorzów. Oferujemy wynajem imprezowego busa w Chorzowie oraz dodatkowe atrakcje, które urozmaicą zabawę:

 • tancerki lub tancerze
 • hostessy lub hosty
 • barmanka lub barman
 • napoje alkoholowe
 • przekąski
 • profesjonalne nagłośnienie
 • DJ

Wynajem imprezowego Busa to świetny pomysł na rozpoczęcie zabawy przed:

 • wieczorem kawalerskim
 • wieczorem panieńskim
 • studniówką
 • urodzinami
 • imprezą integracyjną

Jesteś spragniony imprezowych wrażeń? Kliknij w link i już teraz wynajmij PartyBusa na swoją wymarzoną imprezę.

Wynajem busa imprezowego w Chorzowie

Wynajem busa na mecz Chorzów

Położony w Chorzowie Stadion Śląski jest sportową stolicą regionu. Odbywające się w tym miejscu zawody lekkoatletyczne oraz mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej zawsze przyciągają tłumy kibiców. Możliwość wynajmu busa na mecz w Chorzowie sprawia, że każdy może być częścią sportowego spektaklu.

Nieopodal Chorzowa znajduje się katowicki Spodek, który również gości sportowców. Rozgrywane tutaj mecze siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki czy hokeja zawsze gwarantują wielkie emocje. Wynajem autobusu dla kibiców z Chorzowa to doskonała okazja, by wspólnie dopingować swoich ulubieńców z trybun Spodka.

Wynajem autokaru dla kibiców w Chorzowie to idelana opcja dla grup zorganizowanych. Fani nie muszą przejmować się niczym innym niż wynikiem ulubionej drużyny. Nasi pracownicy zadbają o całą organizację przewozu, a kierowcy dopilnują, by być na miejscu przed pierwszym gwizdkiem.

Dowiedz się więcej o wynajmie autokaru na mecz pod tym linkiem.

Wynajem busa na mecz w Chorzowie

Wynajem autobusu Chorzów opinie klientów

zadowolony klient busbus

Marek

Chorzów

Fachowa obsługa i profesjonalny transport. 10/10!

Opinia o wynajmie autokaru
zadowolona klientka busbus

Ewelina

Chorzów

Świetna obsługa klienta, nowoczesne autokary i doświadczeni kierowcy. Najlepszy przewoźnik w mieście.

Opinia o wynajmie autokaru z Chorzowa
zadowolona klientka busbus

Ewa

Chorzów

Przewoźnik godny zaufania. Zawsze punktualnie i profesjonalnie.

Opinia o przewozie osób w Chorzowie

Wynajmuj autokary z Chorzowa

Złóż zapytanie ofertowe i dowiedz się więcej o przewozie osób wynajętym autokarem z Chorzowa lub busem w Twojej okolicy. Przy użyciu strony internetowej Busbus.pl wynajmiesz autobus z Chorzowa na każdą okazję.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Chorzowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Chorzowa i okolic

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji