Tarnów

Wynajem autokarów w Tarnowie

Z Busbusem wynajmiesz busy, autobusy i autokary w Tarnowie i na terenie całej Małopolski. Oferujemy wynajem busów z kierowcą na imprezy okolicznościowe, takie jak wieczory panieńskie oraz imprezy integracyjne. Oprócz tego, w naszej ofercie znajduje się wynajem autobusów na wycieczki szkolne, mecze i wesela.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem busa z Tarnowa, koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz. Sprawdź również cennik wynajmu busów i przekonaj się, jak tanio możesz podróżować z Busbusem!

Przewóz osób w Tarnowie

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Tarnowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Tarnów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,70 zł/km

Wynajmij minibusa w Tarnowie

Rezerwuj

Bus osobowy Tarnów

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Tarnowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Tarnów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,85 zł/km

Wynajmij busa w Tarnowie

Rezerwuj

Autobus Tarnów

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Tarnowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Tarnów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,75 zł/km

Wynajmij autobus w Tarnowie

Rezerwuj

Autokar Tarnów

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Tarnowa

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Tarnów

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 7,85 zł/km

Wynajmij autokar w Tarnowie

Rezerwuj

Wynajem busów Tarnów

Busbus specjalizuje się w wynajmie autobusów z kierowcą w Tarnowie. Nasza zróżnicowana oferta dopasowana jest do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferujemy:

Wynajem autokarów Tarnów

Przewóz osób w Tarnowie

Chcesz zabrać grupę na wycieczkę, ale nie wiesz, jak zorganizować komfortowy przejazd? Nie martw się, zadbamy o to za Ciebie! Wystarczy, że złożysz zapytanie ofertowe, a my znajdziemy odpowiedni bus na wynajem z kierowcą i załatwimy resztę formalności. W ofercie Busbusa znajdziesz:

 • wynajem minibusów z Tarnowa, które pomieszczą od 4 do 8 osób
 • busy na wynajem z Tarnowa, które mają od 9 do 22 miejsc pasażerskich
 • wynajem autobusów z Tarnowa dla grup składających się z 23 do 45 pasażerów
 • autokary na wynajem z Tarnowa mieszczące od 46 do 70 osób

Mniejsze busy na wynajem z Tarnowa sprawdzą się świetnie do przewozu osób, przewozu gości na pogrzeb, transport pracowników na szkolenia oraz do transferów lotniskowych.

Większe grupy udające się na przykład na wycieczkę szkolną autokarem, pielgrzymkę autokarową albo potrzebują busa na mecz, również znajdą autokar w Tarnowie spełniający wszystkie wymagania podróżnych.

Wynajęte busy wyposażone są we wszystko, co jest niezbędne do komfortowej podróży. Znajdziesz w nich klimatyzację (co jest szczególnie ważne przy wycieczkach organizowanych latem), toaletę oraz pojemny bagażnik, który umożliwia przewiezienie nie tylko walizek, ale także niewymiarowe przedmioty, takie jak rowery, transparenty czy sprzęt komputerowy.

Przewóz osób w Tarnowie

Wynajem busa Tarnów

Dzięki wynajętemu busowi z Tarnowa miłośnicy historii mają możliwość poznać bliżej zabytkowe budynki tego urokliwego małopolskiego miasta.

Rynek Główny i Ratusz - rynek znajduje się w centrum Starego Miasta, otoczony jest kamienicami zbudowanymi w epoce renesansu. W ramach odpoczynku można tu zjeść pyszny posiłek w jednej z licznych kameralnych restauracji i kawiarni. Na samym środku Rynku Głównego stoi budynek Ratusza, który obecnie funkcjonuje jako Muzeum Ratusz – Galeria Sztuki Dawnej. Zwiedzanie można urozmaicić wejściem na wieżę ratusza, z której rozciąga się widok na cały Tarnów. Wizyta na Rynku Głównym może stanowić idealny cel wizyty podczas wycieczki wynajętym busem z Tarnowa.

Zamek Tarnowskich - są to ruiny rezydencji położonej na Górze Świętego Marcina. Choć obiekt ten był wielokrotnie remontowany i przebudowywany, to ostatecznie został opuszczony w XVIII wieku i od tamtej pory niszczeje. Z góry można podziwiać piękną panoramę miasta. Warto zatrzymać się w tym miejscu choć na chwilę w trakcie wycieczki autokarowej w Tarnowie.

Bazylika Katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – jest to kościół gotycki znajdujący się na Rynku Głównym. Przed bazyliką znajduje się pomnik Jana Pawła II, który jest pierwszym na świecie pomnikiem papieża stworzonym przez Polaka. To miejsce kultu może stanowić ważny punkt na trasie wycieczki wynajętym autokarem z Tarnowa.

Wynajmując busa z Busbusem masz pewność, że zawsze dotrzesz na czas tam, gdzie chcesz. Wybierz nasze autokary z Tarnowa i ciesz się wygodnym przejazdem!

Wynajem busów Tarnów

Busy na wesele Tarnów

Organizacja tak dużej imprezy jaką jest wesele, to nie lada wyzwanie. Aby ułatwić Ci przygotowania ślubne, Busbus oferuje transport gości weselnych w Tarnowie.

Profesjonalni kierowcy odbiorą Twoich gości spod domu i zawiozą na miejsce ceremonii ślubnej. Możesz również liczyć na to, że po uroczystości zaślubin, Twoja rodzina i przyjaciele punktualnie dotrą na miejsce imprezy. Z kolei po hucznej zabawie do białego rana kierowcy zajmą się transportem weselników do domu lub hotelu. Brzmi zachęcająco, prawda?

Wszystko, co musisz wiedzieć o wynajmie autobusu na wesele z Tarnowa, znajdziesz w naszym artykule o transporcie gości weselnych.

Autobusy na wesele Tarnów

Autokary dla firm Tarnów

Busbus w swojej ofercie posiada usługę wynajmu autokaru dla firm w Tarnowie. Jest to szczególnie przydatne, kiedy musisz zapewnić Twoim pracownikom transport na miejsce pracy oraz dostarczyć im sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków.

Kupno autobusu i jego utrzymanie wiąże się z ogromnymi kosztami i zazwyczaj nie jest to opłacalne dla przedsiębiorstwa. Dlatego właśnie Busbus wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i umożliwia wynajęcie busa pracowniczego z Tarnowa. Jest to jednocześnie ogromne ułatwienie dla właściciela firmy oraz bardzo tanie rozwiązanie.

Przeczytaj więcej przewozach pracowniczych z Tarnowa w naszym artykule o wynajmie busów dla firm.

Autokary dla firm Tarnów

Party Busy Tarnów

Chcesz zaskoczyć swoich gości imprezą, na jakiej jeszcze nie byli i którą zapamiętają do końca życia? Postaw na Party Busa w Tarnowie! Busbus oferuje wynajem autobusu imprezowego z Tarnowa na imprezy osiemnastkowe, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie czy imprezy integracyjne.

W naszych ekskluzywnych autobusach imprezowych znajdziesz:

 • bar z alkoholem i przekąskami
 • rurę do Pole Dance
 • przyciemniane szyby
 • świetne nagłośnienie i imprezowe oświetlenie
 • dekoracje pasujące do tematyki imprezy

Jeśli interesuje Cię, ile kosztuje wynajęcie autobusu imprezowego w Tarnowie, przeczytaj nasz artykuł o Party Busach.

Party Busy Tarnów

Autobusy na wycieczki szkolne Tarnów

Jeśli jesteś nauczycielem i planujesz wycieczkę szkolną dla swoich podopiecznych, zdecyduj się na niezawodny wynajem autokaru szkolnego z Tarnowa. W całej Polsce znajdziesz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych podróżników:

Kopalnia Soli w Bochni - najstarsza w Polsce kopalnia soli kamiennej ma w ofercie wycieczki, które jednocześnie bawią i uczą. Zwiedzający mają szansę poznać trudy życia górnika, zobaczyć narzędzi, jakich używano do wydobycia, a także usłyszą legendy o tajemniczym Skarbniku nawiedzającym kopalnię. W pobliżu znajduje się płatny parking, na którym możliwy jest postój wynajętego autokaru z Tarnowa.

Park Rozrywki Twinpigs w Żorach - amerykański park rozrywki, który składa się z ośmiu stref tematycznych: Dziki Zachód, Hawaje, Las Przygód, Las Vegas, Meksyk, Powrót do przyszłości, Rock’n’Roll i Zwierzyniec. Na dzieci czeka wiele atrakcji w postaci rollecoasterów, trampolin oraz kin 5D. Na terenie parku znajdziesz ogromny darmowy parking dla wynajętego busa na wycieczki z Tarnowa.

ZOO we Wrocławiu - w tym największym ogrodzie zoologicznym w Polsce możesz podziwiać ponad 1000 gatunków zwierząt. Istnieje możliwość zwiedzania z przewodnikiem, który opowie o niezwykłym życiu mieszkańców zoo oraz o tym jak należy chronić zagrożone gatunki. Zaparkować swój wynajęty autobus z Tarnowa możesz na płatnym parkingu podziemnym, który znajduje się naprzeciwko ogrodu zoologicznego.

Bezpieczny dojazd wynajętym busem z Tarnowa jest możliwy dzięki profesjonalnym kierowcom, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie autokaru, zapoznaj się z naszym artykułem o wynajmie busów na wycieczki.

Autobusy na wycieczki szkolne Tarnów

Transfery lotniskowe Tarnów

Z Busbusem masz pewność, że zawsze dotrzesz na lotnisko punktualnie. Dzięki wynajętemu busowi z Tarnowa dostaniesz się na każdy port lotniczy w Polsce i za granicą

Najbliższe lotniska w okolicy Tarnowa to:

 • Kraków Airport im. Jana Pawła II – oddalony o 90 km od Tarnowa
 • Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka – oddalony o 90 km od Tarnowa
 • Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach – oddalony o 190 km od Tarnowa
 • Port Lotniczy Lublin – oddalony o 270 km od Tarnowa

Żeby dowiedzieć się więcej na temat transferów lotniskowych z Tarnowa, zapoznaj się z artykułem o wynajmie autobusów na lotnisko.

Transfery lotniskowe Tarnów

Wyznacz trasę i wynajmij autobus z Tarnowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Tarnowa

Wynajem autobusu Tarnów opinie klientów

zadowolony klient busbus

Henryk

Tarnów

Autokar czysty i schludny, bezpiecznie dowiózł nas do Warszawy i z powrotem. Kierowca pełna kulturka.

Opinia o wynajmie autokaru
zadowolona klientka busbus

Julia

Tarnów

Wynajęłam busa, żeby jechać z rodziną na lotnisko. Wszystko punktualnie i super wygodnie. Polecam!

Opinia o wynajmie busa z Tarnowa
zadowolona klientka busbus

Ola

Tarnów

Urządziłyśmy sobie z koleżankami babski wieczór w partybusie i było fenomenalnie!!! drinki, jedzonko i tańce do rana. super!!!

Opinia o wynajmie Partybusa w Tarnowie

Autokary Tarnów

Busbus specjalizuje się w wynajmie busów, autobusów i autokarów z kierowcą w Tarnowie i całym województwie małopolskim. Aby skorzystać z naszej oferty, wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie. Zajrzyj też do cennika wynajmu busów i sprawdź, jak niewiele zapłacisz za niepowtarzalną wycieczkę!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Tarnowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Tarnowa i okolic

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji