Poznań

Wynajem Autobusów z Torunia

Busbus zapewnia doskonałą jakość usług wynajmu autokarów z Torunia popartą wieloletnim doświadczeniem w branży. Wynajmując autobusy przez Busbusa, każdy podróżny otrzymuje gwarancję dotarcia na czas do wybranego miejsca.

Przewóz osób w Toruniu

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Torunia

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Toruń

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,95 zł/km

Wynajmij minibusa w Toruniu

Rezerwuj

Bus osobowy Toruń

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Torunia

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Toruń

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,75 zł/km

Wynajmij busa w Toruniu

Rezerwuj

Autobus Toruń

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Torunia

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Toruń

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,75 zł/km

Wynajmij autobus w Toruniu

Rezerwuj

Autokar Toruń

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Torunia

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Toruń

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 7,80 zł/km

Wynajmij autokar w Toruniu

Rezerwuj

Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach przewozu osób z Torunia ze szczególnym uwzględnieniem przewozy autokarowych, wynajmu autobusów z Torunia i usług wynajmu busów z Torunia. Organizujemy również przejazdy krajowe i międzynarodowe. Nasi kierowcy i współpracujący przewoźnicy dbają o to, aby wszystkie przewozy przebiegały sprawnie, komfortowo i bezpiecznie.

Wynajem autokaru w Toruniu

Przewozy pasażerskie w Toruniu

Oferowane przez nas autokary z Toruńskiej bazy pojazdowej są doskonale przystosowane do wymagań klientów. Oferujemy pojazdy najwyższej klasy i staramy się współpracować, z jeszcze lepszymi dostawcami, polepszając wyposażenie autokarów w Toruniu i kwalifikacje kierowców. Przed rozpoczęciem każdego wyjazdu każdy autokar oraz bus z Torunia przechodzi dokładną kontrolę techniczną.

Autokary z Torunia, które udzielamy do dyspozycji naszych klientów, wyposażone są (na życzenie podróżnych) w:

 • klimatyzację
 • nawigację
 • DVD
 • lodówkę
 • cafe-bar
 • wygodne rozkładane i rozsuwane fotele
 • stoliki i podnóżki

Dodatkowo przestronne luki bagażowe na pewno pomieszczą torby i walizki podróżnych.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Torunia

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Torunia

Przewozy autokarowe Toruń

Oferujemy usługi wynajmu autokarów z Torunia na przewozy krajowe i zagraniczne. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz autokarów i busów z Torunia. Dbamy o szczegółowe zaplanowanie trasy każdej podróży i dokładamy wszelkich starań, żeby uniknąć błędów w wyznaczaniu drogi przejazdu, uniknąć nieporozumień i zaoferować jak najlepszą cenę wynajmu autokaru z Torunia.

Przewozy autokarowe w Toruniu

Wynajem busów Toruń

Specjalizujemy się w realizacji długich przewozów po krajach Europy, niezależnie od długości trasy autokary i busy z Torunia realizują przewozy osób, wynajem busików i wynajem minivanów na terenie całej Polski i Europy.

Do oferty wynajmu busów w Toruniu zaliczają się ekskluzywne busy VIP. Mamy świadomość tego, że wnętrze o wysokim standardzie, wyposażone w wygodne fotele to gwarancja zadowolenia z podróży niezależnie od długości trasy. Wszystkie busy osobowe z naszej oferty VIP zostały wyposażone w udogodnienia pozwalające na komfortowy przewóz pasażerów z Torunia. Pojazdy klasy premium są przestronne, klimatyzowane, wyposażone w rozkładane fotele oraz wygodne pasy zapewnią komfortowe warunki jazdy nawet podczas wielogodzinnych podróży. Latem pasażerowie korzystający z busów z Torunia mogą liczyć na klimatyzowane pojazdy, a zimą na temperaturę, która zapewni przyjemną podróż w umiarkowanej temperaturze. Zachęcamy do zapoznania się z cenami busów w Toruniu.

Przewóz osób w Toruniu

Przewozy busem Toruń

Busbus świadczy usługi wynajmu busów z Torunia w kraju i zagranicą w oparciu o nowoczesną flotę i doświadczonych kierowców. Przewozy busem w Toruniu wykonywane są pojazdami przystosowanymi do przewożenia mniejszych grup. Dbamy o to, by na życzenie klientów, busy wynajmowane z Torunia cechowały się eleganckim designem i atrakcyjnymi wnętrzami. Toruńskie busy posiadają pełne wyposażenie turystyczne, komfortowe fotele oraz przestrzeń bagażową na torby, walizki i plecaki. Busy wynajmowane z Torunia są dodatkowo monitorowane pod kątem technicznym i sanitarnym.

Nasze usługi przewozu busami z Torunia kierujemy do:

 • osób prywatnych
 • biur podróży
 • instytucji państwowych
 • przedsiębiorstw
 • grup pielgrzymkowych
 • grup weselnych

Przewozy busami z Torunia to świetny sposób na szybki i komfortowy dojazd na lotnisko w Bydgoszczy czy lotnisko w Warszawie, a także dworzec kolejowy lub autobusowy, na spotkanie biznesowe lub na wycieczkę klasową. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i poznania cen wynajmu busów z Torunia.

Wynajem autobusów Toruń

Do dyspozycji pasażerów oddajemy nowoczesne i eleganckie autobusy z Torunia. Realizujemy przewozy pasażerskie z dbałością o szczegóły i dokładamy wszelkich starań, aby każdy etap procesu zamawiania i podróży był w pełni satysfakcjonujący. Nasza flota autobusów w Toruniu jest przygotowana na wszelkiego rodzaju przejazdy zarówno w okolicach Kujaw, przejazdy krajowe i zagraniczne. Gwarantujemy, że usługi przewozów autobusowych z Torunia są przystosowane do najwyższych standardów w branży przewozów pasażerskich. Poznaj ceny wynajmu autobusów z Torunia i sprawdź ceny przez formularz.

Przewozy pasażerów wynajętym busem w Toruniu

Autobusy Toruń

W naszej ofercie znajdują się również:

Wynajmujemy autobusy i busy z Torunia na transfery na lotnisko Szwederowo w Bydgoszczy, ale również do autobusy do lotnisk w Warszawie, autobusy na lotnisko Gdańsk Rębiechowo i inne lotniska w Polsce i zagranicą.

Przewozy autokarowe Toruń

Celem zapewnienia najwyższych standardów przejazdu, oferujemy autokary z Torunia wyposażone w:

 • WC
 • barek
 • gniazdka 230V
 • mikrofon
 • TV + DVD

Dodatkowe wyposażenie jest szczególnie istotne przy realizacji przewozów turystycznych z Torunia, przewozów pielgrzymkowych oraz autokarowych wycieczek szkolnych z Torunia.

Staramy się dobierać kierowców do potrzeb klientów, każdy z nich cechuje się nienagannymi umiejętnościami prowadzenia autokaru. Współpracujący z nami kierowcy i przewoźnicy z Torunia cechują się doskonałą kulturą osobistą, doskonale znają trasy na przejazdach krajowych i zagranicznych, a także potrafią komunikować się w języku angielskim i niemieckim. Obsługujemy usługi wynajmu autobusów z Torunia na transfery z dworców i hoteli, imprez firmowych, konferencji, sympozjów i wydarzeń biznesowych.

Wynajem autokarów Toruń

Przy organizacji usług transportowych w Toruniu najczęściej obsługujemy:

 • wycieczki szkolne z Torunia
 • przewóz pracowników z Torunia
 • przewóz gości weselnych z Torunia
 • grupy seniorów
 • uczelnie
 • związki zawodowe
 • grupy pielgrzymkowe
 • kluby sportowe

Wynajem autokarów z Torunia

Oprócz wysokiej klasy nowoczesnych autokarów z Torunia o zróżnicowanym wyposażeniu i rozmiarach gwarantujemy, najwyższy poziom obsługi klienta i gwarancje zadowolenia. Świadczymy usługi wynajmu autokarów z Torunia bez względu na kierunek wyjazdu oraz wielkość grupy.

Oferujemy usługi wynajmu autokarów z kierowcą z Torunia na:

 • Autokarowe wycieczki objazdowe po Toruniu, Bydgoszczy, Kujawach i Pomorzu
 • Pielgrzymki autokarowe
 • Transfery autokarowe na imprezy sportowe i kulturalne
 • Wynajem autokarów na wesela z Torunia
 • Transfery z lotnisk, hoteli i dworców
 • Obsługę logistyczną konferencji, imprez firmowych, imprez sportowych i edukacyjnych
 • Wycieczki turystyczne z Torunia na wyjazdy krajowe i zagraniczne

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu autokarów. Ceny wynajmu autokarów w Toruniu są uzależnione od długości trasy i czasu przejazdu, dlatego prześlemy Państwu wycenę po wypełnieniu formularza.

Wycieczka autokarowa w Toruniu

Przewóz osób Toruń

Busbus świadczy usługi przewozu osób w Toruniu, zapewniając komfortowe warunki przejazdu pojazdem od 5-8 miejsc pasażerskich niezależnie od trasy zarówno w kraju jak i za granicą. Wynajem przewozu osób w Toruniu pozwala uzyskać komfortowe warunki przejazdu w bardzo atrakcyjnej cenie. Dysponujemy różnego rodzaju samochodami osobowymi, minivanami i minibusami, dostosowanymi do przewozu wymagających pasażerów. Wyznaczamy najwyższe europejskie standardy przewozu osób, dzięki zespołowi, Busbusa i starannie dobranym przewoźnikom i kierowcom możemy zagwarantować pasażerom bezpieczeństwo i wygodę podróży.

Wynajem autokarów w Toruniu

Wynajem autokarów na wycieczki szkolne Toruń

Zarówno busy, jak i autokary są dostosowane do przewozu dzieci i dorosłych. Specjalizujemy się w realizacji przewozów autokarowych dla szkół z Torunia, organizujemy również przejazdy dla przedszkoli i uczelni. Dbamy o odpowiednie wyposażenie pojazdów w elementy wyposażenia szczególnie ważne przy przewozach dzieci, jak np. pasy bezpieczeństwa. Dbamy o to, żeby każdy pojazd wynajmowany był sprawdzany pod kątem technicznym, standardowo sprawdzamy też trzeźwość kierowcy przed wyjazdem. Autokary i busy z Torunia wynajmowane na wycieczki szkolne, są oznakowywane specjalnym oznaczeniem „przewóz dzieci”.

Wynajem autobusów na wesela z Torunia

Dla zapewnienia gościom weselnym wygodnego i dojazdu na ceremonie ślubną, a następnie przewiezienie ich na wesele, zachęcamy do skorzystania z usługi wynajmu autokaru na ślub w Toruniu. Oferujemy wynajem autokarów na wesela, który pozwoli na przewiezienie gości weselenych pod kościół lub urząd stanu cywilnego, przetransportowanie ich na salę weselną, która może znajdować się w Toruniu, okolicach Torunia lub w innym mieście, a następnie rozwożenie gości do domów lub do hoteli w nocy podczas wesela po zakończeniu zabawy lub w dniu poprawin. Istnieje możliwość zamówienia osobno autokaru i busów na wesele w Toruniu.

Wynajem autobusu Białystok opinie klientów

zadowolony klient busbus

Zbigniew

Toruń

Wraz z drużyną juniorów w piłce nożnej wybraliśmy się zwiedzić PGE Narodowy. Autokar super, chłopaki w drodze oglądały bajkę. Kierowca znał Warszawę i wiedział, gdzie nas wysadzić. Polecam!

Opinia o wycieczce autokarowej do Warszawy
zadowolony klient busbus

Jarek

Toruń

Przewóz gości weselnych - perfekcyjnie. Wszystkie szczegóły szybko uzgodnione, bez żadnych problemów. Goście bezpiecznie odwiezieni do domu. Wraz z żoną jeszcze raz serdeczne dzięki! Polecamy 😊

Opinia o przewozie gości weselnych w Toruniu
zadowolona klientka busbus

Vanessa

Toruń

Wynajmowałam busa przez formularz Busbusa na wieczór panieński w Bydgoszczy. Bus elegancki, pachnący, full wypas. Jakość muzyki z głośników bardzo dobra. Był to strzał w dziesiątkę! 💯

Opinia o wynajmie busa VIP na wieczór panieński

Wynajmuj autokary z Torunia

Usługi wynajmu autokarów i autobusów w Toruniu realizowane są eleganckimi i nowoczesnymi autokarami i busami. Stale współpracujemy z biurami podróży, firmami, urzędami, uczelniami, szkołami, przedszkolami, klubami sportowymi, instytucjami, parafiami i osobami indywidualnymi z Torunia. Kompleksowo organizujemy wyjazdy i wycieczki autokarowe z Torunia oferując konkurencyjne ceny.

Wypełnij formularz, napisz email lub zadzwoń i skorzystaj z przewozów autokarowych z Torunia. Zapraszamy do współpracy!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Torunia

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Torunia

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji