Zakopane

Wynajem autokarów w Zakopanem

Z Busbusem wynajmiesz busy, autobusy i autokary w Zakopanem i okolicach Tatr. Oferujemy przewozy osób, wynajem minibusów na wycieczki jednodniowe, wesela, imprezy okolicznościowe a także transport grup na szlaki i stoki narciarskie w Tatrach.

Przewóz osób w Zakopanem

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Zakopanego

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Zakopane

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,70 zł/km

Wynajmij minibusa w Zakopanem

Rezerwuj

Bus osobowy Zakopane

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Zakopanego

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Zakopane

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,85 zł/km

Wynajmij busa w Zakopanem

Rezerwuj

Autobus Zakopane

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Zakopanego

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Zakopane

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,75 zł/km

Wynajmij autobus w Zakopanem

Rezerwuj

Autokar Zakopane

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Zakopanego

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Zakopane

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 7,85 zł/km

Wynajmij autokar w Zakopanem

Rezerwuj

Wynajem busów Zakopane

Busbus gwarantuje błyskawiczny wynajem busa z kierowcą w Zakopanem, który będzie dopasowany do potrzeb Twojej grupy. Aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której skład wchodzą:

Wynajem busów Zakopane

Przewóz osób w Zakopanem

Nieważne jak duża jest grupa, którą zabierasz na wycieczkę, z Busbusem na pewno znajdziesz busa na wynajem w Zakopanem, który pomieści wszystkich podróżujących. Busbus ma do dyspozycji:

 • mikrobusy do przewozu grup liczących od 4 do 8 osób
 • busy dla grup z Zakopanego liczących od 9 do 22 osób
 • autobusy na wycieczki dla grup liczących od 23 do 45 osób
 • autokary dla grup z Zakopanego liczących od 46 do 90 pasażerów
Przewóz osób w Zakopanem

Wynajem autobusów Zakopane

Poza zwiedzaniem zimowej stolicy Polski, warto również wynająć busa z kierowcą z Zakopanego i wybrać się na jednodniową wycieczkę w pobliskie rejony.

Szczawnica - ta oddalona o 60 km miejscowość znana jest z organizowanych spływów Dunajcem w kajakach lub pontonach. Świetna zabawa gwarantowana!

Oświęcim - znajduje się tu Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau, w którym można poznać historię zagłady Żydów i nazistowskich obozów koncentracyjnych. Zwiedzający oprowadzani są w grupach przez przewodnika i odwiedzają między innymi komory gazowe i baraki więźniów. Nie zaleca się zwiedzania osobom poniżej 14 roku życia. Aby bezpiecznie udać się do Oświęcimia i z powrotem, polecamy wynajem busa z kierowcą z Zakopanego.

Kraków - podczas jednodniowej wycieczki autokarowej z Zakopanego można zobaczyć wiele ważnych miejsc na mapie Krakowa, na przykład Zamek na Wawelu, Sukiennice i Bazylikę Mariacką. Wynajem autokaru do Krakowa daje również możliwość zwiedzenia żydowskiej dzielnicy Kazimierz. Poruszanie się po Krakowie może nie być łatwe, dlatego gorąco polecamy wynajem busa, który wygodnie dowiezie grupę we wskazane miejsca.

Wieliczka - słynie ze swojej wyjątkowej Kopalni Soli, która nieustająco przyciąga wielu turystów. Nic zresztą dziwnego – zwiedzający mogą zobaczyć niecodzienne widoki – podziemne jeziora oraz niesamowite formacje z soli. Do Wieliczki warto wynająć autobus z kierowcą z Zakopanego, jako że te dwie miejscowości oddalone są od siebie aż o 100 km.

Wynajem autobusów Zakopane

Wynajem minibusów Zakopane

Oprócz Zakopanego, u podnóża Tatr mieści się wiele równie uroczych miejscowości, do których dojazd staje się banalnie prosty dzięki wynajętym minibusom z kierowcą z Zakopanego. Busbus zapewnia komfortowy przejazd busem zarówno turystom, jak i mieszkańcom Podhala do następujących miejsc:

Poronin - wieś oddalona od Zakopanego 7 km. Zaraz za Poroninem leży także Biały Dunajec. Do obydwu miejscowości najszybciej dostać się przez DK47. Jeśli zależy Ci na szybkim dostaniu się do centrum Zakopanego, zastanów się nad wynajęciem busa z Poronina lub wynajęciem busa z kierowcą z Białego Dunajca

Kościelisko - podhalańska wieś położona w odległości 6 km od Zakopanego. W kilkanaście minut można do niej dojechać DW958. Po wypoczynku w tej uroczej miejscowości, możesz udać się na tatrzańskie szlaki wynajętym busem z Kościeliska

Białka Tatrzańska - leży około 25 km od Zakopanego. Jadąc do Białki trasą DW961, mija się również Bukowinę Tatrzańską, która z pewnością jest warta odwiedzenia. Obydwie te miejscowości słyną ze swoich basenów termalnych. Po wizycie w gorących źródłach możesz udać się do Zakopanego wynajętym busem z Bukowiny Tatrzańskiej lub wynająć busa z Białki Tatrzańskiej i udać się prosto na szlak!

Małe Ciche - do tej oddalonej o 14 km od Zakopanego miejscowości dojedziesz przez DK47 w zaledwie 25 minut. Jeśli potrzebujesz szybko dostać się do innej miejscowości na Podhalu, wynajmij busa z Małych Cichych i ciesz się komfortową jazdą!

Jurgów - to spokojna wieś, jedyne 20 km od Zakopanego. Jeśli wybierzesz DW061, podróż zajmie Ci około 32 minut

Aby łatwiej przemieszczać się między miejscowościami turystycznymi albo bez problemu dostać się na stok, warto rozważyć wynajem autokaru na stoki narciarskie w Tatrach. Nie zwlekaj i już dzisiaj wynajmij autobus z Zakopanego dla swojej grupy!

Wynajem minibusów Zakopane

Dojazd do szlaków Zakopane

Busbus w swojej ofercie posiada busy na wynajem z Zakopanego, którymi dojedziesz do punktów początkowych tatrzańskich szlaków. Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się swoją wycieczką wynajętym autobusem po Zakopanem!

Zakopane - Morskie Oko - jest to jeden z najczęściej odwiedzanych punktów w Tatrach. Jezioro to przyciąga turystów swoim pięknem i krystalicznie czystą wodą. Szlak prowadzący do Morskiego Oka jest łatwy, dlatego cała rodzina może cieszyć się wspólną wędrówką po górach. Aby mieć pewność, że wycieczka będzie udana, zdecyduj się na wynajem busa na Morskie Oko, który zatrzyma się na parkingu w Palenicy Białczańskiej. Stamtąd resztę trasy (9 km) trzeba pokonać pieszo.

Zakopane – Dolina Kościeliska - leży w Tatrach Zachodnich, długość trasy do przejścia wynosi 5,5 km. Wędrówka zajmuje średnio 1 godzinę i 40 minut a wstęp do Doliny Kościeliskiej jest płatny. Wygodnym sposobem dostania się na szlak będzie wynajęcie busa z kierowcą z Zakopanego, jako że w okolicy znajdują się liczne parkingi i znalezienie miejsca na postój będzie bardzo łatwe.

Zakopane - Dolina Pięciu Stawów - choć szlak nie jest długi (jedynie 5,6 km), to może stanowić wyzwanie dla początkujących, ponieważ na trasie można spodziewać się stromych podejść. Podobnie jak w przypadku Morskiego Oka, wynajęty autobus z Zakopanego dowiezie turystów jedynie do parkingu w Palenicy Białczańskiej.

Zakopane – Giewont - ten tatrzański szczyt, nazywany również Śpiącym Rycerzem, jest najpopularniejszym celem górskich wycieczek wśród turystów. Najłatwiejszy szlak prowadzący na Giewont zaczyna się w Kuźnicach. Aby się tam dostać, proponujemy wynajęcie busa z kierowcą z Zakopanego, który bezpiecznie dowiezie grupę na miejsce.

Zakopane - Dolina Chochołowska - ta najdłuższa w Polsce dolina wiosną zachwyca turystów licznymi kwitnącymi krokusami. Trasa, choć długa (7,3 km), świetnie nada się na spacery rodzinne z dziećmi oraz psami a także na wycieczki rowerowe. Pokonanie drogi z centrum Zakopanego do Doliny Chochołowskiej jest szczególnie proste z wynajętym busem.

Zakopane - Sarnia Skała - po wejściu na szczyt oczarowuje turystów widokiem podhalańskiej panoramy. Podejście jest łatwe, dlatego poradzą sobie z nim nawet początkujący podróżnicy. Wycieczkę najlepiej zacząć w Dolinie Strążyńskiej, do której łatwo dostać się wynajętym autobusem z Zakopanego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tanio wynająć autobus na wycieczkę, zajrzyj do naszego artykułu.

Dojazd do szlaków Zakopane

Autokary Tatry

Busbus w swojej ofercie posiada wynajem autokarów z kierowcą z Zakopanego, co jest gwarancją bezpiecznego przejazdu na wybrane termy w Tatrach dla Ciebie i Twoich bliskich. Do najpopularniejszych kompleksów basenów termalnych na Podhalu należą:

 • Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej – 15 km od Zakopanego
 • Terma Bania w Białce Tatrzańskiej – 25 km od Zakopanego
 • Termy Szaflary - 15 km od Zakopanego
 • Chochołowskie Termy - 17 km od Zakopanego

Oprócz transportu na termy, Busbus oferuje wynajem busów z Zakopanego, którymi możesz udać się do największych tatrzańskich parków wodnych, takich jak Aqua Park Zakopane oraz Aquapark Tatralandia (park znajduje się po słowackiej stronie Tatr).

Autokary do wynajęcia Zakopane

Transport na stoki narciarskie Zakopane

Stoki narciarskie w małych miejscowościach na Podhalu cieszą się zimą ogromnym powodzeniem. Ze względu na to, że są one często znacznie oddalone od centrum zimowej stolicy Polski, Busbus oferuje wynajem busów na stoki narciarskie z Zakopanego. Z Busbusem możesz jechać na narty w następujące miejsca:

Gubałówka - znajdują się tam dwie trasy narciarskie o średniej trudności i łącznej długości prawie 2000 metrów oraz jedna trasa snowboardowa.

Kasprowy Wierch - można skorzystać tam z dwóch tras narciarskich o bardzo dużym poziomie trudności.Busy na wyciągi narciarskie w Zakopanem podwiozą podróżnych do stacji kolejki liniowej w Kuźnicach.

Kotelnica Białczańska - znajduje się tam 10 tras zjazdowych o różnych poziomach trudności.

Harenda - znajdujące się tam trasy znacznie różnią się od siebie długością oraz poziomem trudności – są tam trasy zarówno bardzo łatwe, poprzez średnio-łatwe aż po trudne.

Nosal - trasy są szerokie, łatwe i idealne dla osób zaczynających swoją przygodę z nartami.

Tatrzańska Łomnica - najwyżej położony słowacki ośrodek narciarski, w którym poza trasami do jazdy na nartach, znajdziesz również skocznie oraz tor bobslejowy.

Transport na stoki narciarskie Zakopane

Transfery na lotnisko Zakopane

Transfer lotniskowy z Zakopanego to ekonomiczne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących samolotem. Wynajem busa na lotnisko z Zakopanego daje ci pewność, że Ty i Twoja grupa dotrzecie na swój lot bez opóźnień. Busbus gwarantuje bezpieczny przewóz osób na lotnisko z Zakopanego na liczne terminale w Polsce jak i za granicą.

Lotniska najbliżej Zakopanego to:

 • Lotnisko Poprad-Tatry – za słowacką granicą (70 km)
 • Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice (123 km)
 • Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach (215 km)
 • Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka (270 km)

Aby dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę przy wynajmie autobusu na lotnisko z Zakopanego, przeczytaj nasz artykuł o transferach lotniskowych.

Transfery na lotnisko Zakopane

Party Busy Zakopane

Oryginalną alternatywą dla popularnych klubów na Krupówkach jest wynajęcie autobusu imprezowego w Zakopanem. Zorganizowanie hucznej imprezy w Party Busie krążącym po mieście brzmi jak przepis na niezapomnianą noc!

W wynajętym imprezowym autobusie z Zakopanego znajdziesz obowiązkowe wyposażenie każdego imprezowicza:

 • Bar z alkoholem i przekąskami
 • Imprezowe oświetlenie
 • Nagłośnienie najwyższej jakości
 • Rurę do pole dance
 • Dekoracje dopasowane do stylu imprezy

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wynajęcie Party Busa w Zakopanem, zajrzyj do artykułu o autobusach imprezowych.

Party Busy Zakopane

Autobusy na wesele Zakopane

Góralskie wesele to pragnienie wielu przyszłych małżonków. Busbus pomaga spełniać te marzenia, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wynajem busa na wesele w Zakopanem. Transport ślubny może obejmować:

 • Odbiór gości spod domu lub hotelu
 • Przewóz osób na ceremonię zaślubin
 • Transport weselny z Zakopanego na salę weselną
 • Przewóz gości weselnych po imprezie do domu lub hotelu

Jeśli zależy ci na sprawnym przewozie gości weselnych z Zakopanego, zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wynajmie autobusu na wesele.

Autobusy na wesele Zakopane

Wynajem autokarów dla firm Zakopane

Potrzebujesz transportu pracowników z Zakopanego do miejsca pracy, ale nie wiesz, gdzie go znaleźć? A może marzy Ci się ogromna impreza w Tatrach z całym zespołem? Busbus oferuje kompleksowe usługi w przewozie pracowników z Zakopanego oraz:

 • Wynajem busa na wyjazdy integracyjne
 • Wynajem autobusu na imprezy firmowe w Zakopanem
 • Wynajem autokaru na delegacje i szkolenia
 • Wynajem minibusa na Wyjazdy biznesowe z Zakopanego

Sprawdź w cenniku wynajmu busów, ile zapłacisz za przewóz pracowników z Zakopanego i dowiedz się więcej o autokarach na wyjazdy biznesowe z naszego poradnika.

Wynajem autokarów dla firm Zakopane

Autokary na pielgrzymki Zakopane

Papież Jan Paweł II szczególnym sentymentem obdarzał Podhale. Dlatego właśnie, częstym kierunkiem pielgrzymek autokarowych jest Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach i Sanktuarium Maryjne Królowej i Gaździny Podhala w Ludźmierzu.

Można również wynająć autokar na pielgrzymki z Zakopanego i udać się do wielu miejsc kultu w całej Polsce oraz za granicą. Przewóz osób na pielgrzymki jest dobrą propozycją dla wierzących, którzy ze względu na wiek lub stan zdrowia nie mogą udać się w tak długą podróż pieszo, a nadal chcą aktywnie uczestniczyć w życiu swojej wspólnoty.

Aby dowiedzieć się, co wziąć ze sobą do autokaru na pielgrzymkę z Zakopanego, przeczytaj nasz artykuł o przewozie pielgrzymów.

Autokary na pielgrzymki Zakopane

Wyznacz trasę i wynajmij autobus z Zakopanego

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Zakopanego

Wynajem autobusu Zakopane opinie klientów

zadowolony klient busbus

Franciszek

Warszawa

Błyskawiczny kontakt z busbusem, a autobusy bardzo zadbane i dużo w nich miejsca

Opinia o wynajmie autokaru
zadowolona klientka busbus

Krysia

Zakopane

Musiałam na szybko zorganizować busa na wesele bo w ostatniej chwili zostałam bez transportu.... na szczescie busbus przyszedł z pomocą!!

Opinia o wynajmie busa na wesele z Zakopanego
zadowolony klient busbus

Weronika

Zakopane

Bardzo sprawny przewoz na lotnisko w Krk, zdazylismy na lot bez problemu

Opinia o transferze lotniskowym z Zakopanego

Autokary Zakopane

Wynajmij z Busbusem autobus z kierowcą z Zakopanego na wycieczkę, imprezę okolicznościową albo do transportu na stok. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapoznaj się z cennikiem wynajmu busów albo skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy. Szybka wycena i profesjonalna obsługa gwarantowane!

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Zakopanego

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Zakopanego i okolic

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji