Stalowa Wola

Wynajem autobusów Częstochowa

Wynajmij autokar z Częstochowy, zorganizuj wyjazd na wycieczkę turystyczną, szkolną, wesele lub wynajmij busa w dowolne miejsce w Polsce i Europie.

Przewóz osób w Częstochowie

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Częstochowy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Częstochowa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,70 zł/km

Wynajmij minibusa w Częstochowie

Rezerwuj

Bus osobowy Częstochowa

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Częstochowy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Częstochowa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,25 zł/km

Wynajmij busa w Częstochowie

Rezerwuj

Autobus Częstochowa

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Częstochowy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Częstochowa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 4,65 zł/km

Wynajmij autobus w Częstochowie

Rezerwuj

Autokar Częstochowa

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Częstochowy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Częstochowa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 5,00 zł/km

Wynajmij autokar w Częstochowie

Rezerwuj

Wynajem busów i autokarów z Busbusem

Głównym zadaniem Busbusa jest pomoc podróżnym przy wynajmie busów z Częstochowy.

Oferujemy usługi transportowe, które zapewniają wysoką jakość przewozów, dbają o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów.

Obsługujemy przewozy osób z Częstochowy oraz przewozy firmowe na:

 • szkolenia
 • imprezy integracyjne
 • dowóz do miejsca pracy
Wynajem autokaru z Częstochowy razem ze stroną Busbus

Z usług serwisu Busbus korzystają też osoby organizujące transport dla:

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Częstochowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Częstochowa

Przewóz osob w Częstochowie

Częstochowa to miejsce związane nie tylko z pielgrzymkami, ale również idealne miejsce do organizacji:

Usługi transportowe w Częstochowie związane z przewozem osób związane są najczęściej z jednorazowym i okazjonalnym wynajmem busów i minibusów z Częstochowy. Jest to najlepszy wybór na transfer lotniskowy, przewozy biznesowe i pracownicze. W zależności od standardu zlecenia przewóz osób w Częstochowie może być realizowany również luksusowymi mikrobusami z Częstochowy i SUV-ami klasy VIP.

Dowiedz się więcej o przedsiębiorstwach w Twojej okolicy, zajmujących się przewozem osób wynajętymi autokarami z Częstochowy korzystając ze strony Busbus i złóż zapytanie ofertowe.

Wynajem autobusu w Częstochowie

Autokary Częstochowa - Parkingi

Prezentujemy propozycję parkingów, by zaparkować wynajęty autobus w Częstochowie:

 • 7 Kamienic przy parku imienia Stanisława Staszica
 • Całodobowy parking na ul. Jasnogórskiej 38 (dla busów i minibusów)
 • Parking dla autokarów na ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 44
 • Parking na placu Louisa Armstronga
 • Parking przy ul. Oleńki

Wynajem autokarów dla wycieczek szkolnych w Częstochowie

Częstochowa jest miastem, które od wieków odwiedzało wielu podróżnych, głównie, by odwiedzić obraz Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Pielgrzymujący, to jednak nie jedyni podróżni odwiedzający to miasto.

W tym mieście znajduje się wiele ciekawych miejsc dla:

 • wycieczek szkolnych
 • wycieczek krajoznawczych
 • wyjazdów studyjnych
 • wycieczek autokarowych w Częstochowie

Przedstawiamy kilka propozycji atrakcji turystycznych dla grup zorganizowanych, które planują zwiedzanie miasta wynajętym autokarem do Częstochowy:

Muzeum Górnictwa Rud Żelaza - Muzeum znajduje się w podziemnych korytarzach wydrążonych w latach 1974-1976 w Parku im. ks. Stanisława Staszica. Jest jedyną tego rodzaju placówką w kraju, która obrazuję rozwój i dzieje górnictwa rudnego w Polsce. Wystawy przedstawiają zabytkowe sprzęty, z których korzystano do przy wydobyciu rud żelaza. Muzeum znajduje się przy parku im. Staszica, nieopodal którego zlokalizowany jest parking dla autokarów.

Dom Poezji – Muzeum Haliny Poświatowskiej - jest jednym z obiektów Muzeum Częstochowskiego, w którym ekspozycja przedstawia życie i twórczość częstochowskiej poetki. Wystawa opiewa w listy, fotografie, wiersze oraz fragmenty autobiografii Haliny Poświatowskiej, które stanowią komentarz przedstawianych etapów życia poetki. Dom Poezji znajduje się przy ul. Jasnogórskiej 23.

Aleja Najświętszej Maryi Panny - to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce. Jest również główną, reprezentacyjną arterią komunikacyjną centrum miasta. Jest to aleja, którą w sezonie przybywania pielgrzymek przez to miejsce przemierza około 90 tys. pątników. Na terenie Alei Najświętszej Maryi Panny znajduje się wiele rzeźb i fontann, które są bardzo ciekawą atrakcją dla spacerowiczów idących tą ulicą.

Muzeum Zapałek - to muzeum, które jest jedyną czynną tego typu placówką w Europie oraz najstarszą fabryką zapałek w Polsce. Fabryka funkcjonuje już od 1882 roku, a samo Muzeum Produkcji Zapałek zostało założone w 2002 roku. Możemy prześledzić to, jak tworzone były kiedyś zapałki i z jakich sprzętów korzystano do ich produkcji. Przed zwiedzaniem najlepiej uzgodnić zwiedzanie z przewodnikiem telefonicznie. Muzeum znajduje się przy ul. Ogrodowej 68.

Wynajem autokaru w Częstochowie

Wynajem autokarów dla wycieczek w Częstochowie

Mural Wieża Babel - jest to najchętniej fotografowana ściana w Częstochowie. Mural jest dziełem polskiego plastyka Tomasza „Senti” Sętowskiego. Obraz nawiązuje do biblijnego motywu i znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 1.

Miejska Galeria Sztuki - to miejsce, które łączy różne formy sztuki: malarstwo, rzeźbę, grafikę, ceramikę, fotografię i wiele innych. Ważnym aspektem placówki jest upowszechnianie sztuki filmowej przez działający w strukturach galerii Ośrodek Kultury Filmowej – kino studyjne OKF Iluzja. Galeria znajduje się przy Al. Najświętszej Maryi Panny 64.

Teatr im. A. Mickiewicza - państwowy teatr, którego historia sięga roku 1927. Najpierw występował pod nazwą Teatr Miejski Rozmaitości, a następnie Teatr Miejski Kameralny. Przed II Wojną Światową występowały tam takie gwiazdy jak: Eugeniusz Bodo, Wanda Siemaszkowa czy Hanka Ordonówna. Teatr obecnie jako placówka państwowa oferuje nie tylko spektakle teatralne, ale i warsztaty teatralne. Teatr zlokalizowany jest przy ul. Kilińskiego 15, gdzie kierowca wynajętego autokaru do Częstochowy może zatrzymać się na czas rozładunku pojazdu.

Wynajem autobusu dla zwiedzania w Częstochowie

Pielgrzymki na Jasną Górę

Częstochowa jest miastem, które od wieków historii Polski odwiedzano, by zanosić intencje dla Matki Boskiej Częstochowskiej. Jest to bardzo ważne miejsce zarówno dla katolików, jak i również historii Polski.

Wynajęte autokary z Częstochowy odwożą wiernych z całej Polski, tak by mogli bezpiecznie wrócić do domu, po oddaniu swoich intencji do Matki Bożej Częstochowskiej.

Wyjątkowo ważne jest, aby zadbać o komfort oraz miejsce do regeneracji dla pielgrzymujących dbając o wygodę podróżnych. Warto zadbać o klimatyzację, toaletę oraz w razie potrzeby, przystosowanie dla osób niepełnosprawnych.

Przeczytaj artykuł o wynajmie autokarów na pielgrzymkę do Częstochowy.

Wynajem autobusów na pielgrzymkę do Jasnej Góry

Wynajem autobusów na wesela

Bus z kierowcą na wesele w Częstochowie jest świetnym sposobem bezpiecznego i komfortowego transportu na salę weselną oraz bezpieczny powrót gości weselnych do domów.

Dowiedz się jak szybko i bez zbędnych formalności wynająć autobus na wesele z poradnika przygotowanego przez specjalistów od organizacji wesel.

Wynajem autobusa na wesele w Częstochowie

PartyBus Częstochowa

Partybusy dojeżdżają również do Częstochowy! Partybus sprawi, że nie tylko dojedziemy na miejsce imprezy, ale sam autobus imprezowy w Częstochowie będzie dla nas miejscem świetnej zabawy.

Wynajem partybusa jest świetnym pomysłem do organizacji imprezy urodzinowej, wieczoru kawalerskiego i wieczoru panieńskiego w Częstochowie.

Wynajem autokaru imprezowego w Częstochowie

Transfery lotniskowe Częstochowa

Transfer lotniskowy wynajętymi autokarami z Częstochowy dla większych grup zorganizowanych jest bardzo wygodnym sposobem transportu zarówno na lotnisko, jak i z lotniska. W porównaniu do transportu taksówkami wynajem autobusu z Częstochowy jest o wiele tańszym i wygodniejszym środkiem transportu dla większych grup zorganizowanych. W okolicy Częstochowy znajdują się porty lotnicze:

Transfer lotniskowy z Częstochowy

Wynajem autokarów na wydarzenia sportowe w Częstochowie

Zespoły sportowe, jak również kibice chętnie wynajmą autokar na wydarzenia sportowe w Częstochowie odbywające się między innymi na Hali Sportowej Częstochowa, która spełnia wymogi międzynarodowych federacji: FIVB, FIBA, EHF. Odbywają się tam mecze siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, tenisa stołowego, szermierki i sportów walki na najwyższym poziomie. Na terenie HSC mogą być organizowane również koncerty, targi, wystawy i seminaria.

W Częstochowie znajduje się również trzeci pod względem popularności stadion żużlowy. SGP Arena Częstochowa jest siedzibą klubu żużlowego Włókniarz Częstochowa. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce klubu związanego z tą dyscypliną sportu. Stadion zlokalizowany jest przy na ul. Olsztyńskiej 123/127. Oprócz rozgrywek sportowych na terenie stadionu odbywały się również festiwale, takie jak: Reggae Day, Rock Fest.

Wynajem autokarów dla kibiców chcących uczestniczyć w wydarzeniach sportowych jest świetnym pomysłem dla grup zorganizowanych, na wszystkie imprezy sportowe odbywające się w HSC oraz SGP Arena Częstochowa. Parking dla podróżnych korzystających z usług przewozu osób na imprezy okolicznościowe z Częstochowy znajduje się na ul. Żużlowej 4.

Wydarzenia sportowe w Częstochowie na które można wynająć autokar

Przewóz osób z Częstochowy

Wynajem autokarów Olsztyn k. Częstochowy

Olsztyn koło Częstochowy to wieś położona w województwie śląskim, oddalona od Częstochowy o ok. 15 km. Przez miejscowość biegnie Szlak Orlich Gniazd, na terenie którego znajduje się wiele zabytkowych zamków. Grupy zorganizowane bardzo chętnie wynajmują busy do Olsztyna k. Częstochowy, by zwiedzić rozliczne zabytki, takie jak:

 • Spichlerz z 1783 roku
 • Kościół św. Jana Chrzciciela
 • Jurajski Teatr Stodoła
 • Bunkry poniemieckie z 1944 roku

Na terenie wsi znajduje się również wiele przepięknych miejsc idealnych nie tylko dla wycieczek szkolnych, ale również dla wycieczek krajoznawczych oraz wiele atrakcji dla pasjonatów wspinaczki i speleologii.

Wynajem autobusów Mstów

Mstów jest położony nad Wartą w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim. Jest to miasto z bardzo bogatą historią, które gościło kilkukrotnie władców Polski. Znaleźć tu możemy wiele miejsc ciekawych dla wycieczek i grup zorganizowanych. Do takich miejsc możemy zaliczyć Cmentarz żydowski w Mstowie czy Klasztor Kanoników Regularnych Laterańskich (który formalnie znajduje się Wancerzowie).

Wynajem autokarów do Mstowa jest idealnym sposobem, aby rozpocząć zwiedzanie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, które znajduje się w granicach wsi.

Wynajem autobusu Częstochowa opinie klientów

zadowolony klient busbus

Marek

Bydgoszcz

Jechaliśmy z Bydgoszczy na Jasną Górę. Wyjeżdżaliśmy wcześnie rano, żeby zdążyć na mszę o 9:00. Fotele bardzo wygodne, można było się zdrzemnąć podczas kilku godzin podróży. Autokar czysty, zadbany z klimatyzacją. Kolejna organizacja pielgrzymki bez Busbusa ani rusz!

Opinia o wynajmie autokaru na pielgrzymkę
zadowolona klientka busbus

Tatiana

Częstochowa

W ramach lekcji języka polskiego zabrałam uczniów do Domu Poezji Haliny Poświatowskiej. Autokar był podstawiony pod szkołę przed czasem, więc bez pośpiechu mogliśmy wsiąść, zająć miejsca, a ja mogłam przed wyjazdem sprawdzić obecność.

Opinia o wynajmie autokaru na wycieczkę szkolną
zadowolona klientka busbus

Zofia

Mikołów

Przewóz pielgrzymów po 3-dniowej drodze do domu bez zastrzeżeń. Autokary bardzo zadbane, a kierowcy przemili i o czasie. Z pewnością skorzystamy w przyszłym roku.

opinia o przewozie autokarem

Wycieczki autokarowe Częstochowa

Jeśli chcesz wynająć autokar z kierowcą z Częstochowy, dbając o bezpieczeństwo, komfort i jakość usług, zajrzyj do naszego poradnika o wynajmie autokarów z kierowcą.

Jeśli planujesz podróż z Częstochowy czy okolic i chcesz zadbać o to, by była ona najtańszą, najwygodniejszą, sprawdź nasz artykuł jak tanio wynająć autobus.

Zamów wycenę wynajmu autokaru, autobusu czy busa poprzez formularz na naszej stronie. Wpisz datę i godzinę wyjazdu dla Twojej grupy, a następnie zadecyduj kto pokrywa koszty parkingów oraz wyżywienia i kosztów zakwaterowanie kierowcy.

Naszym zadaniem jest to byś dojechał bezpiecznie, wygodnie i tanio. Wynajmij autobus z Częstochowy z Busbusem.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Częstochowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Częstochowa

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji