Stalowa Wola

Wynajem autokarów Częstochowa

Busbus specjalizuje się w wynajmie busów, autobusów i autokarów w Częstochowie i pobliskich miejscowościach – Olsztynie, Kłobucku, Lublińcu i Mstowie. Zorganizuj z nami wyjazd na autokarową wycieczkę turystyczną, szkolną, transport na pielgrzymkę na Jasną Górę albo wynajmij busa na wesele.

Jeśli zainteresował Cię wynajem busa z kierowcą z Częstochowy, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, a zespół Busbusa zadba o to, aby jak najlepiej dopasować przejazd do potrzeb Twojej grupy. Sprawdź także cennik wynajmu busów, by poznać koszt transportu osób w Częstochowie.

Przewóz osób w Częstochowie

Minibusy od 5 do 8 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Częstochowy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia minibusów Częstochowa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w pojeździe Pasy w pojeździe

od 3,95 zł/km

Wynajmij minibusa w Częstochowie

Rezerwuj

Bus osobowy Częstochowa

Busy od 9 do 23 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Częstochowy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia busów Częstochowa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w busie Pasy w busie

od 4,70 zł/km

Wynajmij busa w Częstochowie

Rezerwuj

Autobus Częstochowa

Autobusy od 24 do 45 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Częstochowy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autobusów Częstochowa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 6,70 zł/km

Wynajmij autobus w Częstochowie

Rezerwuj

Autokar Częstochowa

Autokary od 46 do 80 pasażerów

Przewozy międzynarodowe z Częstochowy

Przewozy krajowe i międzynarodowe

Ubezpieczenia autokarów Częstochowa

Ubezpieczenie podróżne

Wyposażenie

klimatyzacja w autokarze TV w autokarze Mikrofon w autokarze WC w autokarze Pasy w autokarze Barek w autokarze Lodówka w autokarze Wi-Fi w autokarze Gniazdka 230V w autokarze

od 8,25 zł/km

Wynajmij autokar w Częstochowie

Rezerwuj

Wynajem busów Częstochowa

Głównym zadaniem Busbusa jest pomoc podróżnym przy wynajmie busów z Częstochowy. Oferujemy przewóz osób na najwyższym poziomie i zapewniamy komfort i bezpieczeństwo naszym klientom. W naszej ofercie znajdziesz:

Wynajem autokaru z Częstochowy razem ze stroną Busbus

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Częstochowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Częstochowa

Przewóz osób Częstochowa

Busbus dysponuje szerokim wachlarzem autokarów do wynajęcia z Częstochowy. Wynajęte busy różnią się od siebie wyposażeniem i standardem, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie ofertę przewozu grupy dopasowaną do swoich potrzeb.

Oferujemy:

 • wynajem minibusów Częstochowa - 4-8 pasażerów
 • wynajem busa z kierowcą Częstochowa - 9-22 pasażerów
 • wynajem autobusów Częstochowa - 23–45 pasażerów
 • wynajem autokaru Częstochowa - 46-90 pasażerów

Usługi transportowe w Częstochowie związane z przewozem osób związane są najczęściej z jednorazowym i okazjonalnym wynajmem busów i minibusów z Częstochowy. Jest to najlepszy wybór na transfer lotniskowy, przewozy biznesowe i pracownicze.

Najczęstszym wyborem naszych klientów jest wynajem busa 9 osobowego w Częstochowie. Jest to wygodne rozwiązanie dla niezbyt licznych grup, które często przewożą sporo bagażu.

W zależności od standardu zlecenia, przewóz osób w Częstochowie może być realizowany również luksusowymi mikrobusami z Częstochowy i busami VIP.

Dowiedz się więcej o przedsiębiorstwach w Twojej okolicy, zajmujących się przewozem osób wynajętymi autokarami z Częstochowy korzystając ze strony Busbus i złóż zapytanie ofertowe.

Wynajem autobusu w Częstochowie

Wynajem autokarów na wycieczki szkolne - Częstochowa

Częstochowa jest miastem, które od wieków odwiedzało wielu podróżnych, głównie, by odwiedzić obraz Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Pielgrzymujący, to jednak nie jedyni podróżni odwiedzający to miasto.

W tym mieście znajduje się wiele ciekawych miejsc dla:

Przedstawiamy kilka propozycji atrakcji turystycznych dla grup zorganizowanych, które planują zwiedzanie miasta wynajętym autokarem w Częstochowie:

Muzeum Górnictwa Rud Żelaza - Muzeum znajduje się w podziemnych korytarzach wydrążonych w latach 1974-1976 w Parku im. ks. Stanisława Staszica.Jest jedyną tego rodzaju placówką w kraju, która obrazuje rozwój i dzieje górnictwa rudnego w Polsce. Wystawy przedstawiają zabytkowe sprzęty, z których korzystano do przy wydobyciu rud żelaza. Muzeum znajduje się przy parku im. Staszica, nieopodal którego zlokalizowany jest parking dla wynajętych autokarów w Częstochowie.

Dom Poezji – Muzeum Haliny Poświatowskiej - jest jednym z obiektów Muzeum Częstochowskiego, w którym ekspozycja przedstawia życie i twórczość częstochowskiej poetki. Wystawa opiewa w listy, fotografie, wiersze oraz fragmenty autobiografii Haliny Poświatowskiej, które stanowią komentarz przedstawianych etapów życia poetki. Dom Poezji znajduje się przy ul. Jasnogórskiej 23. Jest to obowiązkowy punkt zwiedzania dla entuzjastów poezji, biorących udział w wycieczce autokarowej po Częstochowie.

Aleja Najświętszej Maryi Panny - to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce. Jest również główną, reprezentacyjną arterią komunikacyjną centrum miasta. Jest to aleja, którą w sezonie przybywania pieszych i autokarowych pielgrzymek przemierza około 90 tys. pątników. Na terenie Alei Najświętszej Maryi Panny znajduje się wiele rzeźb i fontann, które są bardzo ciekawą atrakcją dla spacerowiczów idących tą ulicą. Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca w trakcie wycieczki wynajętym busem z kierowcą w Częstochowie.

Muzeum Zapałek - to muzeum, które jest jedyną czynną tego typu placówką w Europie oraz najstarszą fabryką zapałek w Polsce. Fabryka funkcjonuje już od 1882 roku, a samo Muzeum Produkcji Zapałek zostało założone w 2002 roku. Możemy prześledzić to, jak tworzone były kiedyś zapałki i z jakich sprzętów korzystano do ich produkcji. Przed zwiedzaniem najlepiej uzgodnić zwiedzanie z przewodnikiem telefonicznie. Muzeum znajduje się przy ul. Ogrodowej 68. Z pewnością jest to ciekawe miejsce do odwiedzenia w czasie autokarowej wycieczki szkolnej – najmłodsi zwiedzający będą zachwyceni!

Wynajem autokaru w Częstochowie

Wycieczki autokarowe Częstochowa

To niezwykle ciekawe miasto na południu Polski może poszczycić się wieloma wyjątkowymi miejscami, które przyciągają zwiedzających od lat. W czasie pobytu, warto wynająć busa z kierowcą w Częstochowie, by móc spokojnie i bez pośpiechu zwiedzić tę miejscowość.

Mural Wieża Babel - jest to najchętniej fotografowana ściana w Częstochowie. Mural jest dziełem polskiego plastyka Tomasza „Senti” Sętowskiego. Obraz nawiązuje do biblijnego motywu i znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 1. Koniecznie zatrzymaj się tutaj podczas zwiedzania wynajętym autokarem w Częstochowie, a nie pożałujesz!

Miejska Galeria Sztuki - to miejsce, które łączy różne formy sztuki: malarstwo, rzeźbę, grafikę, ceramikę, fotografię i wiele innych. Ważnym aspektem placówki jest upowszechnianie sztuki filmowej przez działający w strukturach galerii Ośrodek Kultury Filmowej – kino studyjne OKF Iluzja. Galeria znajduje się przy Al. Najświętszej Maryi Panny 64. Obowiązkowy punkt dla miłośników sztuki, udających się na wycieczkę autokarową w Częstochowie.

Teatr im. A. Mickiewicza - państwowy teatr, którego historia sięga roku 1927. Najpierw występował pod nazwą Teatr Miejski Rozmaitości, a następnie Teatr Miejski Kameralny. Przed II Wojną Światową występowały tam takie gwiazdy jak: Eugeniusz Bodo, Wanda Siemaszkowa czy Hanka Ordonówna. Teatr obecnie jako placówka państwowa oferuje nie tylko spektakle teatralne, ale i warsztaty teatralne. Teatr zlokalizowany jest przy ul. Kilińskiego 15, gdzie kierowca wynajętego autokaru do Częstochowy może zatrzymać się na czas rozładunku pojazdu.

Wynajem autobusu dla zwiedzania w Częstochowie

Wycieczki autokarowe Częstochowa

Częstochowa jest miastem, które od wieków historii Polski odwiedzano, by zanosić intencje dla Matki Boskiej Częstochowskiej. Jest to bardzo ważne miejsce zarówno dla katolików, jak i również historii Polski.

Wynajęte autokary z Częstochowy odwożą wiernych z całej Polski, tak by mogli bezpiecznie wrócić do domu, po oddaniu swoich intencji do Matki Bożej Częstochowskiej.

Wyjątkowo ważne jest, aby zadbać o komfort oraz zadbać o miejsce do regeneracji dla pielgrzymujących. Warto zdecydować się na wynajem autokaru z kierowcą w Częstochowie, który jest wyposażony w klimatyzację, toaletę oraz w razie potrzeby, przystosowanie dla osób niepełnosprawnych.

Aby poznać szczegóły związane z wynajmem autokaru pielgrzymkowego w Częstochowie, przeczytaj nasz artykuł o przewozie pielgrzymów.

Wynajem autobusów na pielgrzymkę do Jasnej Góry

Autobus na wesele Częstochowa

Chcąc uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze wspanialszym, Busbus oferuje wynajem autobusów na wesele w Częstochowie. Transport do ślubu może obejmować:

 • odbiór gości weselnych spod domów lub wyznaczonego miejsca zbiórki
 • przewóz gości weselnych do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego
 • transport gości na salę weselną
 • rozwiezienie weselników po imprezie do domów lub hotelu

Dowiedz się jak szybko i bez zbędnych formalności wynająć autobus na wesele z poradnika przygotowanego przez specjalistów od organizacji wesel.

Wynajem autobusa na wesele w Częstochowie

PartyBusy Częstochowa

Partybusy dojeżdżają również do Częstochowy! Wynajęcie Partybusa sprawi, że nie tylko dotrzesz na miejsce imprezy, ale sam autobus imprezowy w Częstochowie będzie dla Ciebie i Twoich gości miejscem świetnej zabawy.

Nasze imprezowe autobusy w Częstochowie wyposażone są we wszystko, czego potrzebujesz w trakcie zabawy:

 • barek pełen alkoholi i przekąsek
 • klubowe nagłośnienie oraz oświetlenie
 • rura do tańca
 • przyciemniane szyby

Dodatkowo, na Twoje życzenie przystroimy imprezowy autobus w Częstochowie dekoracjami pasującymi do wystroju planowanej zabawy. Jeśli chcesz, możesz także wynająć profesjonalnego barmana, DJ’a oraz tancerzy i tancerki –nocy z takimi atrakcjami żaden z gości nie zapomni!

Wynajem partybusa jest świetnym pomysłem na organizację imprezy urodzinowej, wieczoru kawalerskiego i wieczoru panieńskiego w Częstochowie.

Wynajem autokaru imprezowego w Częstochowie

Transport na lotnisko Częstochowa

Transfer lotniskowy wynajętymi autokarami z Częstochowy dla większych grup zorganizowanych jest bardzo wygodnym sposobem transportu zarówno na lotnisko, jak i z lotniska.

W porównaniu do transportu taksówkami wynajem autobusu z Częstochowy jest o wiele tańszym i wygodniejszym środkiem transportu dla większych grup zorganizowanych.

W ofercie Busbusa znajdziesz:

Transfer lotniskowy z Częstochowy

Autokar Częstochowa - sport

Zespoły sportowe, jak również kibice chętnie wynajmą autokar na wydarzenia sportowe w Częstochowie odbywające się między innymi na Hali Sportowej Częstochowa. Spełnia ona wymogi międzynarodowych federacji: FIVB, FIBA, EHF. Odbywają się tam mecze siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, tenisa stołowego, szermierki i sportów walki na najwyższym poziomie. Na terenie HSC mogą być organizowane również koncerty, targi, wystawy i seminaria.

W Częstochowie znajduje się również trzeci pod względem popularności stadion żużlowy. SGP Arena Częstochowa jest siedzibą klubu żużlowego Włókniarz Częstochowa. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce klubu związanego z tą dyscypliną sportu. Stadion zlokalizowany jest przy na ul. Olsztyńskiej 123/127. Oprócz rozgrywek sportowych na terenie stadionu odbywały się również festiwale, takie jak: Reggae Day, Rock Fest. Busbus realizuje przewozy osób w Częstochowie na wszystkie tego rodzaju imprezy.

Wynajem autokarów dla kibiców chcących uczestniczyć w wydarzeniach sportowych jest świetnym pomysłem dla grup zorganizowanych, na wszystkie imprezy sportowe odbywające się w HSC oraz SGP Arena Częstochowa. Parking dla wynajętych autokarów w Częstochowie i podróżnych korzystających z usług przewozu osób na imprezy okolicznościowe z Częstochowy znajduje się na ul. Żużlowej 4.

Wydarzenia sportowe w Częstochowie na które można wynająć autokar

Przewozy autokarowe Częstochowa

Częstochowa – Olsztyn bus

Olsztyn koło Częstochowy to wieś położona w województwie śląskim, oddalona od Częstochowy o ok. 15 km. Przez miejscowość biegnie Szlak Orlich Gniazd, na terenie którego znajduje się wiele zabytkowych zamków. Grupy zorganizowane bardzo często wybierają autobus Częstochowa – Olsztyn, by zwiedzić rozliczne zabytki, takie jak:

 • Spichlerz z 1783 roku
 • Kościół św. Jana Chrzciciela
 • Jurajski Teatr Stodoła
 • Bunkry poniemieckie z 1944 roku

Na terenie wsi znajduje się również wiele przepięknych miejsc idealnych nie tylko dla autokarowych wycieczek szkolnych, ale również dla wycieczek krajoznawczych oraz wiele atrakcji dla pasjonatów wspinaczki i speleologii.

Busy Częstochowa - Mstów

Mstów jest położony nad Wartą w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim. Jest to miasto z bardzo bogatą historią, które gościło kilkukrotnie władców Polski. Znaleźć tu możemy wiele miejsc ciekawych dla wycieczek autokarowych i grup zorganizowanych. Do takich miejsc możemy zaliczyć Cmentarz żydowski w Mstowie czy Klasztor Kanoników Regularnych Laterańskich (który formalnie znajduje się Wancerzowie).

Wynajem autokarów do Mstowa jest idealnym sposobem, aby rozpocząć zwiedzanie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, które znajduje się w granicach wsi.

Busy Częstochowa – Lubliniec

Lubliniec to miasto znajdujące się w województwie śląskim, które idealnie nada się na jednodniową wycieczkę autokarową z Częstochowy. Zobaczyć tam można na przykład Zamek w Lublińcu, który może poszczycić się długą historią. Obecnie znajdują się tam ekskluzywny hotel, restauracja i spa.

Autobusy Częstochowa - parkingi

Prezentujemy propozycję parkingów, gdzie możesz zaparkować wynajęty autobus w Częstochowie:

 • 7 Kamienic przy parku imienia Stanisława Staszica
 • Całodobowy parking na ul. Jasnogórskiej 38 (dla busów i minibusów)
 • Parking dla autokarów na ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 44
 • Parking na placu Louisa Armstronga
 • Parking przy ul. Oleńki

Wynajem autobusu Częstochowa opinie klientów

zadowolony klient busbus

Marek

Bydgoszcz

Jechaliśmy z Bydgoszczy na Jasną Górę. Wyjeżdżaliśmy wcześnie rano, żeby zdążyć na mszę o 9:00. Fotele bardzo wygodne, można było się zdrzemnąć podczas kilku godzin podróży. Autokar czysty, zadbany z klimatyzacją. Kolejna organizacja pielgrzymki bez Busbusa ani rusz!

Opinia o wynajmie autokaru na pielgrzymkę
zadowolona klientka busbus

Tatiana

Częstochowa

W ramach lekcji języka polskiego zabrałam uczniów do Domu Poezji Haliny Poświatowskiej. Autokar był podstawiony pod szkołę przed czasem, więc bez pośpiechu mogliśmy wsiąść, zająć miejsca, a ja mogłam przed wyjazdem sprawdzić obecność.

Opinia o wynajmie autokaru na wycieczkę szkolną
zadowolona klientka busbus

Zofia

Mikołów

Przewóz pielgrzymów po 3-dniowej drodze do domu bez zastrzeżeń. Autokary bardzo zadbane, a kierowcy przemili i o czasie. Z pewnością skorzystamy w przyszłym roku.

opinia o przewozie autokarem

Wycieczki autokarowe Częstochowa

Jeśli chcesz wynająć autokar z kierowcą z Częstochowy, dbając o bezpieczeństwo, komfort i jakość usług, zajrzyj do naszego poradnika o wynajmie autokarów z kierowcą.

Jeśli planujesz podróż z Częstochowy czy okolic i chcesz zadbać o to, by była ona najtańszą, najwygodniejszą, sprawdź nasz artykuł jak tanio wynająć autobus.

Zamów wycenę wynajmu autokaru, autobusu czy busa poprzez formularz na naszej stronie. Wpisz datę i godzinę wyjazdu dla Twojej grupy, a następnie zadecyduj, kto pokryje koszty parkingów oraz wyżywienia i zakwaterowania kierowcy.

Naszym zadaniem jest to byś dojechał bezpiecznie, wygodnie i tanio. Wynajmij autobus z Częstochowy z Busbusem.

Wyznacz trasę i wynajmij autokar z Częstochowa

Zaplanuj przejazd, poznaj ceny i wynajmij autokar z kierowcą lub busa z Częstochowa

Powiadomienia

!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji
!
Nowa rezerwacja #12345 [23.08.2021 08:58]

Solaris Urbino 12 LE lite hybrid #33 został zarezerwowany w terminie 24.09.2021-26.09.2021

Przejdź do rezerwacji